Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość sliwa220
czytaliście że do 21 lutego 90tys rolników otrzyma dopłaty.. hehe ciekawe kiedy pewnie w sobotę albo w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam styczeń nam troszkę popuścił ale luty nadrabia Aneta ja mam malinę jesienną ekologiczną żadnych oprysków są nawozy ekologiczne ale to cholernie drogie ja robię w siewki po między rzędzia i glebogryzuje igraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwa,konie zależy jakie,ja mam koniki polskie,za jedna w lato dałam 3,5tys,nasz dobry przyjaciel ma wielką hodowle wielkopolskich przeważnie,to różnie,zależy,on jeżdzi po calym kraju sprzedaje,wiem że od 5tys nie schodzi w duł.A co oni o**ujeli z tym 21 lutym?Popelina!!!!Ja dziś byłam w powiatowej jeszcze raz i przy mnie musieli dzwonić do wrocławia,o protokół pokontrolny,bo twierdziły,że im Wrocław nie przysłał-kłamstwo-28 września wysłali do mojego powiatu i tego samego dnia umieściły raport o zgodności CC,kierownik będzie jutro,bo jest na urlopie ale wojewodztwo go ściągneło,ja mu jutro też dołożę,a co kur...a tyle miesięcy kłamstwa,że Warszawa wstrzymuje,wcale chyba tam nie wysłali,jutro się okaże.A ja listonosza chciałam postrzelić za decyzję.Myślę,że w niedługim czasie ją dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! u mnie nadal bieda z nedza przez wies pedza.Decyzja 10. 12 .pozdrawiam wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek drzemie w foteliku bujanym, babcia robi na drutach.Nagle Babcia sie zrywa , rzuca robotka podbiega do dziadka i trzask mu z liscia. Dziadek wystraszony pyta; babciu za co? a babcia: jak sobie k...a m.c przypomne ze prawiczkiem nie byles to mnie szlag trafia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
witam. dodzwoniłam sie dzisiaj dwa razy pod rzad do warszawy prosiłam o połaczenie z rolnosrodowiskowymi i bardzo miła Pani poinformowała mnie ze moja decyzja jest przyszykowana do wysłania tzn przelew na 24 lutego DECYZJA Z 25 STYCZEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sliwy;: wszystko zalezy czy chcesz kupic konia czy na gwalt sprzedac.zalezy tez jaki kon czy klacz czy walach i jaki rodowod posiada.wiem ze polacy juz najedli sie niemieckimi konmi.polakom sprzedawali po 1000 euro za 10 koni.takie ceny bo francuzi nie chcieli swiecacego miesa a polak zanim pomysli to zrobi. jak ze wszystkim zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
gdy widze ten napis " Magazyn dla kobiet Kafeteria " to zastanawiam sie co ja tu robie hehehe , miłego wieczoru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lekcji języka polskiego pani prosi dzieci, aby ułożyły jakieś zdanie z ptakami. Zgłasza się Jaś i mówi: -Tata przyszedł nawalony jak szpak. -Dobrze Jasiu, a z dwoma ptakami? -Tata przyszedł nawalony jak szpak i wyrżnął orła. -A z trzema ptakami? -Tata przyszedł nawalony jak szpak, wyrżnął orła, po czym puścił pawia. -A z czterema cwaniaczku? -Tata przyszedł nawalony jak szpak, wyrżnął orła, po czym puścił pawia, aż mu dwa gile wyszły z nosa. -Ha, a z pięcioma? -Tata przyszedł nawalony jak szpak, wyrżnął orła, po czym puścił pawia, aż mu dwa gile wyszły z nosa i poszedł dalej pić na sępa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
no fakt , na tą poranną jak i wieczorną hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
mam nadzieje ze w tym roku nie dostane przelewu 15 czerwca jak trzy lat temu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
witam wszystkich w ten zimowy poranek -i znowu odśnieżamy ,na koncie zero ale śniegu co niemiara ,na obiad będą pierogi z serem ,też białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Syn chodzi do technikum ,klasa geodezyjna jest na trzecin roku i wczoraj przyniósł zawiadomienie ze szkoły że ją zamykaja ,a wszystkich przenoszą do innego miasta .Szkoła kształcąca rolników ktura istnieje od zawsze ,kończyła ją mama mojego męża przestaje istnieć bo nie ma kasy na jej prowadzenie ,mają ich połączyć z technikum samochodowym ,ajeszcze w ubiegłym roku robili tam wielkie remonty klas ,łazienek ,wymieniali okna -ja to nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Golaski!!!!Zima powróciła na tę bidę.Trza mi też co dziś upitrasić zimowego,na pierogi wpadam do ciebie,może jakie racuchy upitole to wezmę.Butelczynę też zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
przybywaj iwona racuchy i butelczyna do pierogów jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
masz racje Iwona tylko dlaczego to wszystko kosztem naszych dzieciakó ,klasy po trzydziestu paru uczni jak oni mają do każdego dotrzeć ,to może od razu aule niech porobią jak dla studentów i tylko zaliczenia im robią ,kto coś zrozumie to dobrze a jak nie to wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam,witam.wczoraj cos mi net nie chcial zagadac ale dzis jest ok.cale szczescie bo tak nas zasypalo ze o wyjezdzie nie ma mowy to chociaz w int ze znajomymi posiedze,pogadam,cos sie zje no i wypije! ja dxzis obiad lekki ziemniaki,surowka no i jaja... sadzone milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie slyszeliscie !!! w agrobiznesie mowili ze od 21 lutego beda placic.Na poczatku tygodnia o tym nikt nie wiedzial a w piatek taka dobra wiadomosc.Oni naprawde martwia sie o nasz stan psychiczny i na weekendtaki nius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gabi; no w takiej sytuacji nic tylko musowo opic te dobre wiesci. zrobcie jakis apel i zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Jaś muszę popsuć humor bo na stronie arimr napisano że do 21 maja wypłacać więc jak już to dzisiaj i w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dzisiaj u mnie wpłynęły bezpośrednie decyzja z 09.12.2010..Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwa220
Do Ilony i Jasia i wszystkich zorientowanych w hodowli koni. Aż tak na gwałt nie potrzebuje sprzedać, ale potrzebuję się zorientować, to wujek chowa, a obecnie został ubezwłasnowolniony z wiadomych przyczyn czyli za dużo coco. Teraz ja na stanie mam 2 klacze, 2 źrebaki od tych klaczy coś w wieku około 1 roku. Klacze są źrebne, i jeszcze jedna źrebówka 3 latka. Konie mają w paszportach ziomnokrwiste. handlarzyki wyrwali od niego 2 ogierki 1,5 roczne warzyły po ok 400-500kg i podobno dali mu za obydwa 3000 i wydaje mi się że został zrobiony w chu... Proszę o konkretne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,chyba coś się ruszyło,jest kaska,wpłynęła dzisiaj,decyzja 7.12 jestem po wrażeniem humorków Hanki i czekam na więcej,pozdrawiam i życzę cierpliwości tym którzy jeszcze czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wadi trzy lata temu to mi przelew z dopłatami wyszedł 30.06 a na koncie miałam 2.07 to tak jakby okruchy ze stołu zgarnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Ludzie ale jaja mam dopłatę a dec z 17 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×