Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Syla Wielkopolska
Zorka mój jest na etapie,że ma swój świat,teraz wyzywa telewizor i wrzeszczy,że mu redaktorzy wchodzą do pokoju i takie duperele,wiesz jak ktoś wleci na chwile,to zabawne ale jak cały dzień tak siedzieć to obłęd totalny,Gabi mój synuś ma 19lat i drugi tydzień leży na zapalenie oskrzeli i mne wnerwia bo skrzeczy.Ja kukanko miałam w pon.i tym razem nie w remizie a w lokalu(oj działo się haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.troche mnie nie bylo,net nawalal.gabi,zdrowia dla małego,a od elany,jak mały wyzdrowieje wyprowadz sie z nim i starym.w remizie niestety nie bylam.tak to u nas po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam na rozgrzewke kawała dlaczego nogi smierdza? -bo wychodza z dupy dlaczeko w burze blondynka wychodzi na dwór? -bo mysli,ze jej zdjecia robia a dlaczego jak w blondynka jest w ciarzy to kladzie pilke na brzuch? -zeby zobaczyc jak dziecko mocno kopie czym sie róznislon od radia? -slon ma trabe,a radio ma ryja jasio zglasza sie na lekci -prosze pani,ten maly obok zjebal sie i strasznie smierdzi -ale jasiu,tak sie nie muwi,morzna powiedziec najwyrzej,ze kolega pierdnal.po chwili jasio znowu sie zglasza -prosze pani,ten kolega co wczesnie pierdnal,znowu sie zjebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
pozdrawiam wszystkich,wczoraj balanga udana,a dzisiaj post ,Gabi moj najmłodszy ma 3 lata,tej zimy na szczescie nie chorował ,ale ubiegłej wiosny miał przepisany antybiotyk,od wrzesnia myslę go dać do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria do zeszlego roku maly byl okazem zdrowia!poszedl do przedszkola i zaczelo sie:(rodzice nie ktorzy sa bezmyslni:( dzis sie dowiadywalam i trojka dzieci byla w przedszkolu jeden od drugiego lapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MĘSZCZYZNY BUZIACZKI :):):):):):):):):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubeskie
Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Święta Męszczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Gdzie Ci mężczyźni???????????;)najlepsze zyczenia dlaq wszystkich panów i cierpliwości w oczekiwaniu na dopłaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
dziewczyny przecież dzień chłopów trwa cały rok,a nasze tylko w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Iwona ja pierwszy raz ślubnemu złożyłam zyczenia,bo o takim świecie dowiedziałam się od was,był mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,dziewczny macie rację oni święto mają cały rok,ale PANOWIE mimo wszystko wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.znowu jakiś czas ucichło.czy przez cały dzień nie macie neta a macie tylko wnocy i z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do świeta chłopa,u mnie jest aby brat,bo stary wyjechał do warszawy do roboty w ochronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero usiadłam od rana na szybkich obrotach ,sprzedawałam byki ,kupowałam kury i jeszcze co chwilę ktoś wpadał niby przejazdem ,jak ja lubię taki dzień.wszystkiego najlepszego dla naszych nielicznych na forum kolegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzi pijany facet do taksówki, patrzy na bagażnik i pyta się taksówkarza: - Panie, zmieszczą się tam dwie flaszki żytniej? - Zmieszczą się. - A talerz bigosu? - Pewnie. - 5 piw? - No jasne. - A torcik czekoladowy? - Torcik się zmieści. - Słoik śledzi? - Wejdzie. - A butelka szampana? - Zmieści się. - 15 kanapek? - Też się zmieści. - Otwieraj pan! Taksówkarz otworzył bagażnik, a facet: - BUUUUEEEEEEEE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Setna strona na kafeterii i sto dni minęło od wydania mi decyzji o dopłatach obszarowych.I właśnie dziś po 8 moje konto wreszcie zaświeciło kasą ,wreszcie .Wyprawiam więc bal stu dniówkowy ,zapraszam wszystkich tych którzy słowem mnie wspierali w grudniu i styczniu kiedy myślałam że kolejnego dnia nie przetrwam,zapraszam i tych którzy dołączyli tu później.Strój dowolny ale konieczna osoba towarzysząca .UPRZEDZAM zamiast poloneza będziemy tańczyć kankana na stole oczywiście.Zapewniam jadło bo akurat w sobotę świnkę zabiliśmy ,do picia alkohole produkcji miejscowej.Mówią że pieniądze szczęścia nie dają to nie prawda !JA DZIŚ JESTEM SZCZĘSLIWA.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH ,DZIĘKUJĘ ŻE TU JESTEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do męża: - Ale mam straszną migrenę. - Migrenę to ma królowa angielska, a Ciebie to najnormalniej w świecie łeb napier#ala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wbijam sie,wezme trzy przyczepy i traktor,wszystkie buuuuuuuuuuuuuueeeeeeeee sie tam zmieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi baba do lekarza: -prosze pana,niech pan zrobi operacje plastyczną mojemu mężowi,on jest taki brzytki -dobrze,ale to bedzie kosztowalo duzo -e,to juz nie chce.na nastepny dzien pod oknem tego lekarza idzie ta kobita z mezem i lekarz widzi,jaki on jest brzydki.wola te kobite i mówi: -dobra zoperuje go gratis -e,nie trzeba.zul pod sklepem powiedzial,ze jak dam wódke to zapija sie na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
aga mój też pracuje w stolicy,ale na narodowym przyjeżdza raz na dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Gosiu życzę ci żebyś była jak najdłużej szczęśliwa oj będzie się dzialo na tej studniówce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejta dziewczyny!!!!Chłopaków cosik nie widać.Gosia na kankana to się piszę,jakie oblecenie się znajdzie,tylko jak ja tego towarzysza dowlekę na te balety?To żeś się naczekała,całe sto dni,stódniówa jak się patrzy.Mojemu staremu tak te święto dzisiejsze podpasowało,że z sąsiadem księżycówę walą,jeszcze dobrze nie zakontaktowali po babskim dniu,a już świętuja swój,zobaczę jutro jak toto paciejewo będzie zdychało i prosiło o dobicie-gawrony pierońskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×