Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Aga masz tyle cukru?To popędż księżycówy.Jak to?-my trafilim,czy nie trafilim na tych przyczepach?Gdzie to ta balanga była,jakoś ty Basi nie kojarzę,tom się narąbała,jakieś dwie przyczepy u mnie pod stodołą stoją,to te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona,pewnie sasiada bo swoje dałam chance ona na koncu to miała reszte dowiezc a ksienżycuwy już brat pedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmici porwali polaka rolnika.on myślał że jest w niebie. -dzieńdobry,Trójco Przenajświętsza-mówi zdejmójąc kapelusz. -tu nie ma rzadnej świętej trójcy-mówi jeden -a,to ja dopiero na bramie jestem!to święty piotr to który -tu nie ma rzadnego świętego piotra -o to sie pozmieniało w niebie.u nas też duże zmiany na górze.miały być małe,ale wybrali większego.o widze dużo narodu w niebie!i sami polacy.jak tyle polaków widze to i stalina spotkam w niebie. -ty nie jesteś w niebie tylko w kosmosie -a,to wy jesteście ufoludki -nie kurwa teletubsie -a to...to wy mnie na narządy wzieli.to odrazu mówie że każdy orginalny polak-wątroba do dupy.i nie mam jednej nerki.oddałem świni za serce. -my cie nie wzieliśmy na narządy i chcemy zadać pare pytań.co wiesz o ziemi -no ziemi mam 3 hektary -o całej ziemi -dobra dwa nie wpisane,niech bedzie 5. -a jak u was z gospodarką -panie,jebie sie na gospodarce!nieraz to cały dzień za pługiem trza chodzić a jakie macie php? -php niema,jest tylko pks i pkp.ale można i php załatwić.gejów też nie było a unia zarządziła to sa -a co to jest ta unia -a to jest dopiero kosmos!oni myślą,że ślimak to ryba.albo że marchewka to owoc.ale jak pieniądze jakoś dają to sidzim cicho i chrupiem te owoce. -słyszałem,że polacy potrafią klonować owce -no raczej barany i w sejmie mamy kumulacje.boje sie żeby mi sie żona nie sklonowała.taka jendza,a weż dwie. -putin.co mówi panu nazwisko putin -no z putinem sie osobiście nie znam.znamy sie tylko z widzenia i jedno o drugim nic nie wie -a obama -o,obama to nie byle kto!to pierwszy ciemny w białym domu -teraz wyślemy pana do domu.po powrocie nic pan nie bedzie pamiętał -o to na ziemi mam tak często.jak ksieżycówe walne to nie raz trzy dni sie otrząsnoć nie moge -a co to jest księżycuwa -o to nie byle co.to wódeczka swojej roboty.nawet mam flaszke,bo jak każdy polak do gości z pustymi rękami nie przychodze -no to polej -sam se polej,kieliszków nie wziołem.ten łyknął dobrze z gwinta a ten chłop mówi: -o,musiała sie twoja matka na jakiego polaka zapatrzyć,żeś tak pociągnoł.ten pije,a ten co obok siedział padł na stól -no i poszło zwarcie po kablu.też bym tak chciał. -coś ty narobił idioto!teraz musze go zanieść do laboratorium -a u nas sie wozi na izbe wytrzeżwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niedużo bo jeszcze gdzieś ze dwa tygodnie to jak ktoś dostanie to wezme litra na spróbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Hej dziewczyny a mnie grypsko bierze:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla tza bylo wczoraj pic to bys sie zakonserwowala:) a mnie leb i kolana napi.......a co my na kolanach jakas pielgrzyme odwalalysmy??? iwona a ty jak?? leb nie napi....a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem-melduję się!!!!!!Ale wiosna zajebista,obrobiłam się z grubsza i dziś okna myję-na raty,nie będę się nadwyrężać,po dwa co godzinka i na kawkę,12 okien do wieczora mi zejdzie.Ze starym już się poderlim z rana tak,że mam spokój bo się nie będzie odzywał do jutra,a i obiad też mnie ominie,żyć nie umierać-oj on lepszy jak niejedna Elana-haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam no wiosna na calego:) no ja juz tez sie z grubsza obrobilam iwona okna tez 2 obtrzaskalam teraz ide myc lepek i na 16 na dobry dzien do szwagra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam nareszcie mamy wiosnę że sie w domu nie chce siedzieć teraz biorę się za obiad i jakieś ciacho i zapraszam do mnie dziś świętuje mam urodziny w cale się ztego nie cieszę bo jestem o rok starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już sie obrobiłam,chłopy przyjechały z jasu z drzewem i biore sie za pichcenie,wpadać na kapuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezamerzna nauczycielka polskiego pyta sie jasia -jutro wyjde za maż-jaki to czas -najwyższy prosze pani. -pełne nazwy skrótów w naszym państwie: PO-POpaprańce PiS-potwory i spółka PKP-poczekaj.kiedyś przyjedzie SLD-sojusz ludzi durnych PSL-pojebani samolubni ludzie PKS-poczekaj.kiedyś stanie ARiMR-agencja rozwalania i masakrowania rolnictwa RP-rozpierdolona polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Maja wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
serdeczne dzięki za życzenia musiałam wyprubować jak smakuje bananowiec i zbierać cała ekipę na przekąskę rybka w sosie greckim na gorąco forszmaczek drobiowy z pieczarkami a księżycówki nie zabraknie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Podoba mi się to forum. Jest tu miejsce dla babskich spraw . Mam tylko jedno zastrzeżenie. Czy wy dziewczyny tak na codzień przeklinacie czy to tylko taka poza na forum. Trochę mi ten ostry język nie pasuje do was. Mimo tego chętnie czytam wasze wiadomości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halina masz gospodarke??? ja 5 lat temu bylam nad zwyczj spokojnym czlowiekiem ale po prostu zycie ,ciezkie czasy bieda jaka mamy na roli zeby przetrwac sama mi cisnie te slowa na usta nie wyzywam sie na rodzinie,nie bije dziecka a jak se przeklne to mi lzej tylko tak moge odreagowac bo nie pije i nie pale to moja jedyna rozrywka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Dziewczyny wstawać ładny dzionek się szykuje !!!!!!!!!!:):):):):) Ja w tygodniu okna pomyję bo już czas i pora wiecie co mój stary powiedział że po niedzieli to nawozy już posieje po ozimie :) ale u nas jest facet ma od zajebania hektarów i już nawozy poszły w ruch :):):):) Kochane życzę milej niedzieli :):):):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie dziewczyny.ale sie wczoraj działo u mai na urodzinach!przyjechała aby iwonka samochodem,reszta była na pieszo a jak tym samochodem wracaliśmy to cały był obsiedzony:) gabi przyprowadziła elane,ale wyszło że z nia nie da sie zrobić porządku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×