Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość HALINA1955
Droga Gabi. Mam duże gospodarstwo - 55 ha już 33 lata. Choć z wykształcenia jestem chemikiem losy tak mi się potoczyły że musiałam się przekwalifikować. Nie żałuję tego choć zaczynaliśmy od kupna ziemi , maszyn, budowy chlewni i domu. Nie mieliśmy nic. Czasem też jest nam ciężko. Gdyby nie te dopłaty to nie utrzymalibyśmy się z samej ziemi bo mamy VI klasę ziemi. Rozumiem waszą determinację bo mój mąż też jest straszny klątewnik, natomiast ja nigdy nie przeklinam. Odreagowuję grając w gierki u uczę się przy nich angielskiego choć mam już 55 lat. Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najmniej kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pogoda rewelacja:)ja juz bylam dzis w szkolce lesnej i kupilam sobie drzewka jutro zaczynam dzialac:D a propos imprezy:mowilam ze z elana nic nie da zrobic:( dzis jak wyjezdzalam powiedziala ze mam jej kupic 10 tuj bo chce kolo domu je posadzic gdzies(sorry ale ja mam tak porobione ogrody i skalniaki ze nie pozwole paprac ),wiec jej mowie daj 100 to ci kupie a to juz nie chciala!!!milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witam wszystkich , podzielam zdanie haliny , mimo ze jestem facetem mnie tez razi wasz jezyk bo takie zwroty mozna zatrzymywać dla siebie , pozdrawiam i miłej niedzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak se poklne to jest mi lepiej,ale mój chłop jak nie klnie to żyć nie może.po za tym ja jedna z trójki rodzeństwa na gospodarce zostałam i mam powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ale była imprezka u Mai a gdzież ona? Jasio siedzi w kościele i kręci różańcem założonym na palec. Podchodzi ksiądz i mówi: - Jasio nie machaj tym różańcem bo na każdym z tych paciorków siedzi mały aniołek. Ksiądz odchodzi, a Jasio mówi: - no to teraz się trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam jak dziewczyny dotarły do domu butów żeście nie pogubiły a kukułki spały jeszcze bananowiec był bardzo pyszny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w to słoneczne niedzielne popołudnie.Maja impreza odjazdowa ledwo żeśmy do domów dotarły z butami w dłoniach :) :) :) Kobietki która następna ma urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 marca zapraszam na imieniny u brata.stój konieczy ale cienki.atrakcje to:obcinanie pazórów krajzega,obzinanie włosów kasiarka,wyścigi polonezów po wertepach.do picia:czysta ze studni i księżycówka.do jedzenia:rosół,faworki,sernik,bananowiec,bliny,pyzy,naleśniki,swoje klóski,salceson,pasztet,kiełbasa,kaszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Aneta ja mam 26 i już dziś zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludziska witajcie:) Że też ja na imprezę do Mai się nie załapałam:( To nic odbijemy to sobie jeszcze:) U nas wiosna.słońce świeci cieplutko az życ się chce:)Co do cukru to macie rację,u nas też w Biedronce i Lidlu jedna osoba może kupic 10 kg nie więcej i nie ma go w dodatku.Co do przeklinania mnie nie przeszkadza bo sama zaklne ale to słowo jak każde inne polskie tylko ma inny układ liter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOCH
gabi jakie kupiłas te drzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozki:) scielismy wielka topole i na jej miejsce wsadze brzozki 2 lata temu wsadzilam 5 i sa juz takie wielkie jak garaz i na prawde sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tramwaju pijak pyta pasażera: - Przepraszam, czy zna pan taką nutę "z"? - Odczep się pan. Pijak podchodzi do kobiety: - Zna pani taką nutkę "z"? - Chrzań się, zboczeńcu! Zalany facet pyta w końcu blondynki: - Latunia, znasz nutkę "z"? - A o co chodzi?? - No bo na tym słupie jest napisane: "Do-re-mi-zy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dopiero co sie obrobiłam,przemarzłam jak cholera,pograbiłam jak Gabi Elana trawniki,nasadziłam krokusów i mam wiosne całą gębą przynajmniej w ogródku,bo konto to takie kurwa zamrożone jak syberia,walnę se zaraz grańca to umysł rozjaśni.Co to dziś wszystkie zapierdalałym?Taki nasz los!Chodżta na grzańca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marua543
pozdrawiam wszystkich,cos mi napierdalał net inie mogłam nic pisać,spóżnione ale szczere zyczenia dla Maji,Gabi czy drzewka juz posadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jwona jak tu wina robic przy tych cenach,ostatnio u mojej bratowej piłam wino z jarzębiny bylo zajebiście dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pracusie, u mnie też był dzień sprzątania podwórkowego i ogrodowego z racji pięknej pogody. Dzieci śpią więc chwilka wolnego i pędzimy na grzańca do Iwonki. A z tym cukrem to przesadzają, niedługo w ogóle przestaniemy słodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech by sprobowala mi te drzewka tchnac!!! sama sobie posadzilam i tak sie z nich ciesze bo lubie brzozy a za 6 lat bedzie woda brzozowa same zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapi ja dwa lata temu to zaszalałam i kupiłam sobie żółta magnolię ,jest prześliczna,nie mozna przejść obojętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×