Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pressina

Chcę gdzieś polecieć na tanie wczasy!

Polecane posty

Gość Pressina

Słuchajcie nie mogę się zdecydować... chcemy z chłopakiem polecieć gdzieś w maju lub czerwcu na wczasy. Tylko nie jakieś bardzo drogie... myślałam o Tunezji albo Egipcie, te kierunki chyba są dosyć popularne, nie daleko i chyba nie bardzo drogo. Chcemy szybciej zarezerwować żeby na jakąś promocję się załapać. Jakie są dobre biura u nas, a jakieś takie nie bardzo drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Tunezję to możesz sobie darować na jakiś czas. Zobacz Turcję w maju/czerwcu albo druga polowa wrzesnia. Biura: GTI, Jet TOuristic (najtaniej, spojrz na hotel Arc Suite), Wezyr. Do 31-go sa jeszcze gdzieniegdzie promocje ale ja bym czekala na lasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhyhyyyyy
leć do tesco po browra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
z ta Tunezja nie wiem, moze faktycznie moze byc niebezpiecznie, no ale do Egiptu powinno byc bezpiecznie chyba (chociaz ryzyko terrorystyczne niewielkie, ale istnieje, nie popadajmy w paranoje) ja jak zorientowalam sie ze sa tanie bilety do Maroka, wezlam na storne, porownalam ceny bilety jeszcze raz, zarezerwowalam, znalazlam tani i porzadny hotel doga internetowa i zorganizowalam sobie super wycieczke za tanie pieniadze slyszalm od znajomego tez, ze znalazl bilet do Maroka za niecale 100 zl (z Warzawy,z przesiadka w Madrycie) Jezeli chodzi o Egipt taniej moze wyjsc z biurem, loty czarterowe, znizki w hotelach itp., ale to tez mozna sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressina
Myślałam o Egipcie, żeby tam polecieć z tui albo z wezyrem albo z Alfastarem, jeszcze wczoraj wieczorem przeglądałam sobie trochę ofert, słuchajcie nawet nie jest drogo. Za wczesną rezerwację są promocje, do Egiptu do fajnego hotelu można polecieć nawet za jakieś 2 tys zł. A w czerwcu pogoda musi tam być wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressina
JUŻ WIEM, pojadę do Tunezji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelkaa
ja czekam na lasta. zawsze znajdzie się coś ciekawego i nie drogo. może tez być pełna niespodzianka. w zeszłym roku planowaliśmy wyjazd na wakacje na Teneryfę, a znaleźliśmy super lasta do Portugalii w Alfa starze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonaa
Ja też bardzo lubię lasty. Zawsze coś ciekawego się znajdzie. W zeszłym roku tez byłam z alfa na laście i płaciłam jakieś śmieszne pieniądze za na prawdę wspaniałe wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do Arabow juz nigdy nie pojade..jezeli ktos lubi ciagle napastowanie, nagabywanie, itp to czemu nie..ja lubie zwiedzac, ale tam sie poprostu nie da..to samo na plazy, podchodza do ciebie, wciskaja pierdoly, i nie chca odejsc..dodam tylko ze zawsze bylismy w hotelach 5 gwiazdkowych w Egipcie z prywanta plaza, ale co z tego, skoro po wyjsciu za brame hotelu zaczynalo sie nekanie.. jezeli maja to byc tanie wakacje to wybralabym Portugalie, Madeire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonaa
Portugalia? O tak. Uwielbiam to miejsce. Byłam na wycieczce objazdowej i zakochałam się w tym kraju. Jest cudowny! Ludzie są przemili a z tego co pamiętam to mają tam wspaniałe jedzenie. Codziennie objadaliśmy się innymi pysznościami. ;) Wróciłam z tych wakacji totalnie wypoczęta. Kupiłam sobie też masę pamiątek i do dziś przypominaj a mi ten wspaniały urlop. Chętnie bym tam raz jeszcze poleciała, szczególnie, że akurat nie była to bardzo droga wycieczka :) Wszystkim polecam ten kraj, myślę, że na prawdę warto go zobaczyć. Mają wspaniałą i ciekawą kulturę... Po prostu fenomenalne miejsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamaska
W Egipcie wbrew pozorom jest teraz bezpiecznie, widziałam dzisiaj w wiadomościach, że strajki są daleko od tych popularnych kurortów. Ja lecę na początku lutego i obaw nie mam. W biurze na stronie napisali,że póki co wszystko jest w porządku. Tydzień w Sharm będę odpoczywać, zamieszki mnie nie interesują, oby pogoda była ładna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaa
Moi znajomi są teraz w Egipcie i pisali, że u nich w Sharm jest spokojnie., jedynie jest więcej policji przy hotelach. Dlatego ja też bym się nie bała lecieć do Egiptu, choć mnie akurat zamieszki interesują, bo jest to niesamowita zmiana w tym kraju, do którego wszyscy Polacy tak chętnie jeżdżą a nie zdawali sobie nawet z tego sprawy jaki tam był ustrój i jaki panował reżim. Miejmy nadzieję, że teraz wszystko się zmieni. Jak tylko dostanę urlop to chcę tam polecieć. Wycieczki pewnie będą bardzo tanie. Już teraz widziałam, że np Alfa Star ma bardzo fajne, w bardzo atrakcyjnych cenach. Teraz tylko czekam na tych kilka dni urlopu żeby móc polecieć i poleżeć sobie na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fx2fx
leć do Otwocka. Miło i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ciekawego jest w otwocku?
slyszalam ze tam same wiesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscarrt
My z żoną zdecydujemy się chyba w tym roku na Portugalię. Myślimy o objazdówkach, z tego względu, że chcemy jak najwięcej zwiedzić. Na lipiec powinny jeszcze być miejsca prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulkaaaa
Ja bylam w mexyku w cancun. Byly to wspaniale wakacje no ale fakt musisz liczyc na wydatek 10tys za dwie osoby za tydzien. Naprawde bylo warto Bo nigdzie tak jeszcze nie wypoczelam jak tam. A bylam juz w dobrych kilku miejscach na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliiia
Na Meksyk to faktycznie już trzeba mieć sporo kasy... Ale tak na prawdę to jeśli się leci tylko po to żeby leżeć tam na plaży, to wydaje mi się, że to się po protu nie opłaca. Ja, jeśli miałabym lecieć do Meksyku to wolałabym odłożyć jeszcze trochę kasy żebym mogła ten kraj zwiedzić, zobaczyć, poznać ludzi i kulturę. Ale jak na razie aż tyle nie mam, dlatego w tym roku planuję odpoczynek na Kanarach. Wydam znacznie mniej kasy a mogę leżeć na pięknej plaży, przy wspaniałym hotelu. Ostatnio nawet szukałam sobie jakiejś wycieczki i trafiłam na Alfę, to podobno fajne biuro a wycieczki na Kanary nie są bardzo drogie. Już się nie mogę doczekać kiedy położę się na leżaku i wygrzeje na gorącym słońcu. Tylko mam dylemat. Zastanawiam się miedzy Teneryfą a Fuertaventurą. Jak myślicie gdzie lepiej polecieć? Był ktoś z Was na tych wyspach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennaa
Ja byłam na Teneryfie. Muszę powiedzieć, że to raj na ziemi. Wspaniałe miejsce, jeszcze chyba nigdzie tak wspaniale nie wypoczęłam jak tam. Plaże mieliśmy cudowną, czysta, zadbana. Hotel też był świetny. Nazywała się Aguamarina Golf. Pamiętam, że basen był spory, można było sobie spokojnie popływać i mieli rewelacyjne jedzenie. Warto sobie tam wykupić opcje all. Także jeśli byś się zdecydowała na Teneryfę to serdecznie ten hotel Ci polecam. Na Fuertaventurze nie byłam, ale chyba w tym roku się wybiorę. Piszesz, że alfa ma tę wyspę w ofercie? Musze sobie w takim razie sprawdzić, może będą mieć jakąś tańsza wycieczkę. Jak byś miała jeszcze jakieś pytania co do Teneryfy to pisz, postaram się jak najszybciej odpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijjjka
Lecimy z mężem w tym roku do Brazylii na wczasy! Wyjazd nie najtańszy, ale trochę na niego musieliśmy odkładać. Po raz drugi z alfa star. Raz było wszystko dobrze, miła obsługa i w ogóle więc stwierdziliśmy, ze w tym roku nie będziemy zmieniać organizatora skoro jesteśmy zadowoleni. Szczerze to lubię zimę, jeżdżę na nartach, ale nawet ja mam już dość tej temperatury. Wolałabym żeby już mocno grzało słońce i żeby zrobiło się pięknie zielono, a nie tak jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłłaMila
Brazylia... wow! Ja chyba do Turcji się wybiorę. Super hotel ze znajomymi upatrzyliśmy - Iberotel Serra Palace. Ma 5 gwiazdek, z tego co można zobaczyć w opisie to prezentuje się super. Do plaży 2 kroki, bary, baseny, ładne pokoje. W ogóle wydaje się naprawdę elegancki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem fajne oferty wakacji można znaleźć na allinclusive.com.pl. To serwis turystyczny, na którym można wyszukać sporo ciekawych oefrt wakacji, bo mają zebrane w jednym miejscu. Sama zaczęłam się zastanawiać nad grecją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Grecja to bardzo dobry pomysł. Mnie od dłuższego czasu marzy się Riwiera Olimpijska. Moi znajomi co jakiś czas spędzają tam wakacje i zawsze wracają bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam byłam z Itaką na wczasach poza sezonem. Komfortowo, elegancko, ceny godne uwagi no i udany wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas teraz czekają już tylko wakacje poza sezonem, zachciało nam sie zmian w życiu zawodowym i teraz mamy w sezonie najwięcej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa i plusy takie obiegu sprawy, zawsze to wydacie mniej, bo oferty chociazby last minute na cypr za 899 zl na 9 dni sa wg mnie atrakcyjne. A tam zawsze cieplo zatem pora roku nie ma wiekszego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×