Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

co tym razem? :) chciałabym zeby wam wszystkim sie udało naprawde:) tak mocno kciuki trzymam, wogole to lekarz z ktorym rozmawiaam to jakis dziwny bo wydaje mi sie ze w taki lekki sposob zaroponował mi na poczatku rozmowy aborcje, bo jak mu mowiłam ze testy wyszły ok i nie mam @ to sie mnie zapytał czy ja chce byc w tej ciazy... troche mnie to zamurowało... niewiem czy znow do iego pojde,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka heh 14 lutego,już wczoraj kupiłam sobie testy,oj kuszą mnie jak niewiem co,podobno wykrywają ciążę 6 dni przed @,ale ja wolę poczekać:):) jeszcze trochę pożyc nadzieją :) the oleska kup sobie te testy,będziesz wiedziała kiedy masz te dni na 100% nunusia śniła mi się bardzo czysta woda a w niej ogromne kolorowe rybki hih faktycznie ten lekarz jakis nie teges:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma ciąży niestety:( zaraz dzwonie do gina przenieść wizytę na jakiś wcześniejszy termin bo coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14luty walentynki, cuuuuuuudowny prezeny cuuuuuudowny:) kusza, kusza ja pierwsze robiłam tydzien "po" bo nie wytrzymałam ale była jedna kreska bez sensu robiony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka przykro mi :(al to dopiero 1 cykl staran wiec wszystko przed toba glowa do góry nie ma powodów do zmartwien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka współczuje :* ja w poprzednim cyklu też myślałam, że te objawy to ciąża... a jak betę zobaczyłam to się popłakałam :( dasz radę. Niedługo na pewno zjawi się @ i nowy cykl i nowe nadzieje :) narazie jedziemy na tym samym wózku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka przykro mi,miałam nadzieję ze jednak się udało, trzymaj sie kochana ,tak jak mówi the oleska to dopiero pierwszy cykl,więc wszystko przed tobą,niestety za pierwszym razem udaje sie tylko nielicznym,my mamy taką jedną szczęściarę:) głowa do góry pomysl sobie ze niedługo znowu będziesz sie starać,nowe możliwosci i nadzieje,trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczkantak jak dziewczyny mowia głowa do góry!!! pomysl ile teray znow staran przd toba... te upojne noce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam szczerze że w pewnym sensie spad mi kamień z serca, znaczy przynajmniej wiem już na 100% i nie będę się męczyć psychicznie że jestem albo nie jestem i myśleć. Trochę mi smutno ale jest ok, zdaje sobie sprawę że to pierwszy cykl i wszystko przed nami, tylko martwią mnie te wszystkie objawy, chyba zbyt dużo tego jak na samo odstawienie tabletek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka może to trochę psychika zadziałała,wiem cos o tym:) nunusia a ty na testy cała wypłatę wydasz:):):)a krecha gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to potem jest trzeba podejsc do tego z dystansem juz od poczatku bo jak sie potem dluzszy czas nie udaje to idzie sie naprawde zalamac cos o tym wiem ,ja juz swoje wypłakalam i wycierpialam :(i do terz tak czasem mi sie zdarzy ale to też chyba bardziej kwestia przyzwyczajenia ze co miesiąc przychodzi@ a nie wiem co mnie jeszcze czeka i czy uda sie w maturalny sposób ale czas pokaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie gruba bardzo raczej słaba ale mamy południe... no jakby nie było to 6test w tym cyklu hehe no tak ambrosiu masz racje teraz trzeba zaczac oszczedzaniie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz mam takie stresy jak powiedziec o tym szefowej i jak to dalej bedzie bo mam umowe na czas okreslony ktora konczy sie koncem sierpnia i co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the oleska w tej chwili przestań sie smucic:) będzie dobrze,napewno zołnieżtki sie wzmocnią i do boju:)nie zamartwiaj się,wiem ze to łatwo sobie tak powiedziec ale... nunusia ..no tak krecha po południu będzie jasniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia ja na twoim miejscu narazie bym nic nie mówiła w pracy,po drugim miesiącu (tak mi sie wydaje) kobieta w ciązy jest już chroniona i zwolnic cię nie mogą,jesli o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiem wiem nic narazie nie mowie,ja pracuje w dosc duzej firmie dlatego nie zowlnia mnie napewno o to sie nie boje ale mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co wam moge tu napisac co mi sie przypomiało ... wtedy co moja fasolka sie zagnieżdzała to wymiotowałam przezn 3dni, teraz sobie czytam na roznych stronach ze tak własnie jest ze kobieta moze miec odruch wymiotny własnie w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia wszystko zależy od pracodawcy, niektórzy są wyrozumiali a niektórzy po prostu dadzą Ci umowę do końca ciąży i tyle....będzie dobrze, nie stresuj się tym bo musisz dbać o fasiolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to mi nadzieji teraz narobiłaś,ja własciwie objawów żadnych nie mam, ale kilka dni temu miałam takie delikatne mdłosci przea dwa dni ,nie wymiotowałam ale mnie delikatnie mdliło,achh zobaczymy ,co ma byc to bedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pewnie jest jeszcze pare rzeczy ktore sobie przypomne a nie zwracałam na to uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz jak sobie przypomnisz:) w rozmowach w toku jest o babkach które chcą usunąć ciąże,normalnie nie mogę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ogladałam i w to uwierzyc nie mogłam co słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełłłek
hej może wy mi podpowiecie,staramy sie z chłopakiem o dziecko,zrobilismy to w odpowiednim czasie jestem w 21 dniu cyklu,objawow specjalnych nie mam,trochę wiecej białego śluzu,i przez kilka dni kłuły mnie jajniki,czy myslicie ze test cos juz pokaze,minęło 8 dni od stosunku,wiec co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans kobitko test ci nie pokaze:) zrob w dniu spodziewanej @ nawet lekarz ci jeszcze nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełłłek
tak sobie czytam i widze nunusia ze ty jestes w ciązy .gratuuję a jakie miałas objawy i od kiedy prosze napisz mi dokładnie co i jak prosze prosze prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×