Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

hej dziewczyny jak wam mija niedziela?? my sobie rano bylismy na zakupach teraz odpoczywamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też byliśmy dzisiaj na zakupach :) takich na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy to dobra rzecz na odstresowanie sie... oczywiscie pokłi z rzeczami dla maluszków nie zostały ominiete hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy to dobra rzecz na odstresowanie sie... oczywiscie pokłi z rzeczami dla maluszków nie zostały ominiete hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny jestescie jeszcze?? chyba wszystkie sie załamały bo @ dostały i nic mi tu nie pisza... nie ładnie głowa do gory w nastepnym cyklu napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu ktos jeszcze? dziewczyny chyba sie załamały bo @ dostały i nic nie pisza... głowa do góry w nastepnym cyklu napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
Hej dziewczyny :) cześć :0 Mogę do Was dołączyć? Bardzo pragnę dziecka, jednak też póki co (przez 10 cyklów) nie zaszłam.. Mam nadzieję, że to się prędko zmieni :) póki co nie biegam po lekarzach ,nie robię badań, tylko cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosienka:) u nas tu cos cicho dzisiaj niedziela to dziewczyny chyba sie staraja:) 10 miesiey? troche zleciało ale poczekaj jeszcze cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
no właśnie czekam, czekam... :) raz w ciągu tych 10 miesięcy wyszedł mi test pozytywny, ale na drugi dzien strasznie mnie rozbolał brzuch i dostałam miesiączki.. byłam u lekarza, ale powiedzial, że gdybym nie robiła tego testu, to wogóle bym nie wiedziała o tym "zapłodnieniu, które się nie utrzymało" i wzięła to za zwykłą miesiączkę, że pewnie miałam już z 10 takich przypadków w ciągu swojego życia, bo to naturalne :/ no ale stres był... Teraz to już przestałam robić testy ciążowe, czekam na miesiączkę i tyle...ale zawsze pojawia się regularnie jak w zegarku, co 29 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
cześć dziewczyny, ja również staram się o dziecko, z tym że u mnie to już 6 cykl :( mam bardzo nieregularne miesiączki, ponoć częste cykle bezowulacyjne. Tydzień temu w pon. miałam USG (13d.c.) lekarz powiedział, że owulacji nie będzie :(, jednak w moim przypadku kiedy cykle są takie nieregularne może było po prostu za wcześnie. W tej chwili robię badania, cały profil hormonalny. Moja lekarka podejrzewa PCOS, mam nadzieję że się uda. W czwartek mam wizytę u gina, zastanawiam się czy mogę poprosić o clo - dużo czytałam o tym leku - może by mi pomógł:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Cześć dziewczyny :) też jestem staraczką, ale w moim przypadku to już 6 cykl. w tej chwili robię badania, profil hormonalny, w zeszłym tyg. miałam usg - lekarz powiedział, że nie będzie owulacji, ale to był 13dc. a w moim przypadku kiedy miesiączki są baaaardzo nieregularne, może to było po prostu za wcześnie. Lekarka podejrzewa, że mam PCOS :( Mam wizytę w ten czwartek, tak się zastanawiam czy nie poprosić o Clo - dużo czytałam o tym leku - może by mi pomógł? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Sorry, pierwszy post się w ogóle nie wyświetlił i napisałam drugi raz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lolittta:)patrzac na inne dziewczyny 6 cykl to jeszcze wczesnie zey tak bardzo panikowac poczekaj jeszcze pare miesiecy moze akurat sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny co tam/ ? a ja mam dzis 14 dzien cyklu i ból owulacyjny boli jak cholera:/ od kilka dnie dzialamy z moim m i dzis tez bedziemy:D nawt sluz zauwazylam rozciagliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe theoleska dzis walentynki to mysle ze wszystkie beda działac :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK:) zeby w waszym brzuszku pojawiły sie fasolki zycze z całego serduszka wszystkim staraczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
wiem, że nie ma co panikować, ale jestem strasznie niecierpliwa i szczerze mowiąc nie pociesza mie fakt, że dziewczyny np. staraja się już 2 lata. Teraz właśnie intensywnie się zastanawiam czy nie poprosić lekarki o clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolittta321 radzilabym ci poorbic sobie najpierw badania po co ci leki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Jestem w trakcie robienia profilu hormonalnego ... w czwartek mam wizytę, zobaczymy co mi powie lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolittta321 napewno ci sie uda spokojnie! ja juz walcze ponad 2 lata ale trafilismy na dobrego gina i wszystko jest na dobrej drodze miejmy nadzieje nawazniejsze to byc cierpliwym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
Hej Walentynki :) Ale macie fajnie, walentynkowe działania ;) mojego nie ma, jeździ do niemiec ciągle i czasem bywa, że jest czas płodny, a go nie ma :/ pewnie dlatego sie "rozmijają" moje jajeczka z jego plemnikami ;) Ale miałam teraz dni płodne przed weekendem i myślę że mogło się udać :) Jeśli nie, to już nie wiem :/ dodam że mam już córkę z pierwszego związku, urodziłam ją jako młoda dziewczyna 19letnia... oczywiście z wpadki, i to za pierwszym razem :P Teraz jestem w zdrowym i dojrzałym związku i się zastanawiam, czy mogło się zdarzyć, że to u mnie będzie jakiś problem...? czy jeśli rodziłam już to jest to niemożliwe..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
mam 25 lat. Nigdy nie miałam regularnych cykli, przez 4 lata brałam tabletki anty Yasmin :( to chyba jakaś kara. Staram się być dobre myśli. TheOleska a mogę zapytać co u Ciebie jest powodem takich trudności, ja tak jak pisałam wczesniej mam prawdopodobnie PCOS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to slaba ruchliowsc plemników tylko 4% a norma to ponad 30% mąz ma przez trzy miesace teraz kuracje żazywa witaminki wiecej sie rusza noi rzucil palenie to podstawa z reszta jest wszystko ok budowa dobra ,morfologia tez tylko ta ruchliowsc w maju powtórka badan no chyba ze zajde do maja w w ciąze a jak nie to powtórka badan jak sie nic nie zmieni czeka nas inseminacja albo i n vitro no ja w marcu koncze 29 lat wiec nie jestem znów az taka najmłodsza tym bardziej ze stramy sie o pierwszą dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka2666 wiesz roznie to bywa mam np kolezanke ktora ma jedno dziecko juz wczesniej bylo wszystko ok córka ma 4 lata a o drugą dzdzie staraja sie juz pól tora roku ma podwyzszona prolaktyna a do tego brak owulacji:/ moze idz powtórz wszystkie badania mzoe sie zdarzyc ze cos jest nie tak mimo ze juz jedno dziecko masz to o niczym nie swiadczy ale zycze 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Będzie dobrze:) mój mąż nie robił narazie żadnych badań, ale jak dalej będzie taka posucha to pewnie zrobi. To też będzie nasze pierwsze dziecko. Na dodatek w tę sobotę byliśmy na chrzcinach w rodzinie i ledwo łzy powstrzymałam :/ tym bardziej, że wszyscy już nas dopytują o dziecko - jesteśmy 3,5 roku po ślubie. Jutro idę na ostatnie badanie estradiol, progesteron i androstendion a w czwartek wizyta. Skąd jesteś TheOleska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilita ja sie ogolnie staram juz prawie 2,5 roku w kwetniu po slubie jeste w pazdzierniku bedzie 3 lata juz hm wiem co s o tym bo moja mlodsza o 4 lata sisotra we wresniu ub.roku miala slub i 3 tygodnie temu dowedzialm sie ze jest w ciązy na poczatku wrzesnia zostane ciocia jak przyjechali ze szwagrem i nam o tym powedzieli nie wiedzlam gdzie ma uciekac;/ale i tak lawina łez sie polala w lazience no zmobaczymy co kuracja przyniesnie i czy to cos da ahh jak jestem ze slaskiego a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Ja z mazowieckiego. Na pewno będzie dobrze :) mnie wszyscy powtarzają, żeby o tym nie mysleć i wrzucić na luz, ale co da wrzucenie na luz skoro nie mam owulacji, ludzie w ogóle nie ogarniają chyba takich rzeczy ... a jeszcze właśnie rodzina średnio pomaga, tylko wręcz stresuje głupimi pytaniami. Doskonale Cię rozumiem, bo ja też nie raz wylałam morze łez. Wydałam fortunę na testy, bo okres mi się spóźnił (chociaż w moim przypadku nie ma mowy o spóźnianiu bo to jedna wielka loteria)to leciałam po test, potem płacz, na następny miesiąc to samo. Miałam już chyba wszystkie mozliwe objawy ciąży. Nawet jak wpiszesz w google, ból oka w ciąży to Ci wyskoczy strona, że tak na początku ciąży boli oko, więc każda zmiana w moim organizmie to dla mnie była ciążą. Jak brałam w jednym cyklu duphaston to nie dostałam wcale miesiączki, to cała w skowronkach pobiegłam po test i jedna krecha. Okazało się, że brałam duphaston za wczesnie i zablokował on owulację. nie wiem co jeszcze mnie czeka... oby nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem cie tylko wiesz ja juz walcze 2lata ponad nie jedna by sie na moim miejscu juz zalamala miewalam tez tak jak ty na poczatku ale potem hmm kwestia przyzwyczajenia zetak powiem ze co miesac przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×