Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedrozo

Odpowiem na wszystkie pytania Pań dotyczące facetów.

Polecane posty

"Przyznam, że nie bardzo chciałabym tak na forum. Wbrew pozorom świat jest mały. Ale np jak go przytulę i powiem, ze wszystko będzie dobrze, to pomoże coś, czy mężczyzn takie rzeczy nie ruszają?" Czy pomoże to wątpię, ale na pewno nie zaszkodzi i zostanie to miło przyjęte :) Chociaż czasem i jedno słowo potrafi pomóc. Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetanjfkd
Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Na pewno zastosuję te rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Na pewno zastosuję te rady." Nie ma za co. Mam nadzieję, że to coś pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedrozo...staram sie myslec optymistycznie ale jakos mi to nie idzie po tym co mnie spotkalo... moze jakas rada co mozna robic zeby nie zwariowac po takich przejsciach... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pedrozo...staram sie myslec optymistycznie ale jakos mi to nie idzie po tym co mnie spotkalo... moze jakas rada co mozna robic zeby nie zwariowac po takich przejsciach... Pozdrawiam" Na pewno nie słuchac dolinującej muzyki miłosnej!!! To jest zakazane - działa dobijająco. Może jakiś portal randkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuc wszystkie pamiatki gleboko do pudla i wynies tam gdzie czesto nei zagladasz... i musisz sie czyms zajac moze nie odrazu facetem ale moze jakis kurs albo dodatkowa praca zeby nei meic czasu myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam ze swoim krotko ale ciagle mysle co bym nei robila bo czuje ze ejstem jeszcze dla neigo wazna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to sa dwie inne sprawy jak na kims zalezy to tak jest aa jak sie chce wymazac z zycia jego osobe trzeba uciac jakiekolwiek mozliwosci wywolywania wspomnien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcie się czymkolwiek to tylko chwilowe. Zaraz myśli do nas wracają. Nie jest łatwo zapomnieć. Raz zapominamy w mgnieniu oka innym razem bardzo długo. Na to niestety nie ma metody. Trzeba próbować wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Portal randkowy mowisz...to mogloby byc ciekawe a moze mi jakis polecisz pozdrawiam" Dużo ich jest. Np. Sympatia. Tutaj też gdzies widziałem reklamę jakiegoś takiego portalu. Może to pozwoli jakoś się oderwać, a może i uda się kogoś poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to nie bylo by takie zle wejsc na taki portal ale boje sie troche jeszcze nowych znaojmosci,ciezko mi zaufac obcemu facetowi. Boje sie ze znow ktos sie mna pobawi i odejdzie a jak narazie to mam dosc takich przezyc:( :( jak sie w takim razie przelamac???:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mysle ze to nie bylo by takie zle wejsc na taki portal ale boje sie troche jeszcze nowych znaojmosci,ciezko mi zaufac obcemu facetowi. Boje sie ze znow ktos sie mna pobawi i odejdzie a jak narazie to mam dosc takich przezyc jak sie w takim razie przelamac??? pozdrowionka" Przede wszystkim starać się nie angażować. A póki co zawsze można porozmawiać z ludźmi, spotkac się raz, drugi bez zobowiazan. To nic nie zaszkodzi. Trzymać na dystansie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz i tu jest maly problem bo jestem z natury taka osoba ktora szybko przywiazuje sie do ludzi...i jak tu sie nie angazowac:P ale chyba musze nad tym troche popracowac i zaczac robic tak jak radzisz:) a wracajac do mojego pytania z przed paru dni jak dotrzec do faceta ktorego ciezko jest rozgryzdz...nadal tkwie w martwym punkcie:( i nie wiem jak go podejsc zeby uslyszec to czego che...hmmmm faceci kto was zrozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No widzisz i tu jest maly problem bo jestem z natury taka osoba ktora szybko przywiazuje sie do ludzi...i jak tu sie nie angazowac ale chyba musze nad tym troche popracowac i zaczac robic tak jak radzisz a wracajac do mojego pytania z przed paru dni jak dotrzec do faceta ktorego ciezko jest rozgryzdz...nadal tkwie w martwym punkcie i nie wiem jak go podejsc zeby uslyszec to czego che...hmmmm faceci kto was zrozumie" Trudno mi jest już coś wymyśleć co by na niego poskutkowało. A co do angażowania. To może najpier ogadaj z kimś jakis czas nim się spotkasz z nim. Jak intuicja bedzie ci mowila ze jest godny zaufania to wtedy sie dopiero z nim spotkasz. A tak przez rozmowe w necie to sie nie przywiążesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
Nie wiem, czy to już było, ale jak było to mi odpowiedz jeszcze raz. Czy czule gesty u faceta cokolwiek znaczą? W związku z seksem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem, czy to już było, ale jak było to mi odpowiedz jeszcze raz. Czy czule gesty u faceta cokolwiek znaczą? W związku z seksem oczywiście." I tak i nie. Ponieważ jeden facet robiąc takie czułe gesty robi to bo chce sprawić przyjemność kobiecie i tylko o to mu chodzi, a inny wykorzysta to jako grę by oczarować kobietę, aby osiągnąc zamierzony cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczka_łasiczka
Więc... po czym poznać,że podoba wam sie dziewczyna? jak sie zachowujecie w stosunku do niej,jakie gesty i tak dalej..... Jestem bardzo ciekawa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjasbc
Hej, Pedrozo. Ja też jestem ciekawa po czym kobieta może poznać, że mężczyzna jest nią zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tu Pedrozo masz racje ze przez rozmowy na necie sie nie przywiaze:) musze sie w koncu odwazyc i sprobowac takich metod bo mam juz dosc tej mojej ''samotnosci''. A po czym mam poznac ze ktos z internetu jest naprawde mna zainteresowany? bo wielu pisze ze chcieli by sie spotkac itp.rzeczy popisza pare dni a potem nagle cisza przestaja sie odywac a tak im podobno zalezalo,szkoda mi troche mojego czasu na takich gosci:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
facet przestał dzwonic pisac smsy itd zero kontaktu, ale zyje widzialam go. znalismy sie dlus\zszy czas byl osuper pozniej on jakby sie oddalal i nagle bum cisza brak odwagi na rozmowe czy do choloery co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teramnietowalihejhej
jezeli kobieta mocno nabroiła u faceta i zraniła bardzo jego ego i wie ze ten facet ja kocha ale teraz też jej nienawidzi wykonuje sprzeczne ruchy jak go przekonać żeby wrócił ale bez narzucania się subtelna perswazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z wybiegu
Zapytaj może uzyskasz odpowiedź www.wymodelowani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiinka
ha! mam pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialm cos podobnego:( kurcze trudno niektorych wyczuc o co chodzi aa nasz doradca plci meskeij chyba juz usnal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
ale ja tego nie rozumiem jak mozna byc az taka swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tak zmiesiac po rozstaniu nei chcial wogole rozmawiac w sumie u nas bylo trudniej bo na odleglosc dopiero po przeszlo meisiacu napisal sam co u niego i ze ma takie i takie problemy ... ja wlasnie wiem nie wiem co jest w ich glowach moze potrzebuja czasu takiego wytchnienia uzyc swobody a potem zaczynaja tesknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka hag
wczesniej dzwonil co 2 dni ppisal smsy non stop pozniej rzadziej a teraz cisza , byloy lepiej zeby cokolwiek powiedzial koniec z nami i tyle a nie taka cisza nie znodsze go za to1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze to egoizm ? poprostu im jest tak wygodniej nie licza sie z tymze my czegos oczekujemy w koncu cos nas laczylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×