Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pedrozo

Odpowiem na wszystkie pytania Pań dotyczące facetów.

Polecane posty

"Pracy zmienić pod zadnym pozorem nie mogę. Jeśli chodzi o kontakty, to raczej On kontaktuje się ze mną, ja od dość dawna już tego nie robię. Właśnie w trosce o własną równowagę psychiczną. Zaczepek nie ma, jest On bardzo taktowny, ale spojrzenia jak najbardziej są. Staram się wtedy odwracać głowę i udawać, że tego nie widzę. Porozmawiać też o tym nie możemy, bo tak naprawdę, On nigdy mi nie powiedział, że sie we mnie zakochał. ja to widzę, też odczuwam wszystkimi zmysłami . Widzę w jaki sposób na mnie patrzy, widzę co dzieje się z NIm, gdy niechcący stanę bliżej niż powinnam. Słyszę, jak mięknie Mu głos, jak się peszy. Na mnie działa to niesamowicie.Wtedy pragnę znaleźć się w jego ramionach, pragnę aby mnie przytulił. O to chodzi, abym stała się zimna. No cóż będę nad tym pracować. Pedrozo, nie chcę już Panu zabierać więcej czasu. Jeszcze raz bardzo dziękuję, i tak wiele mi Pan pomógł rozjaśniając sytuację. Pozdrawiam." Skoro jest Pani pewna, że coś do Pani czuje to można wziąć go na rozmowę i mu powiedzieć, że Pani widzi jak on na panią patrzy i że wydaje się Pani, że on coś do Pani czuje. Bardzo prawdopodobne, że będzie się wykręcał i próbował w jakiś sposób Panią ośmieszyć, że coś sobie Pani ubzdurała, ale efekt będzie tego jeden, a mianowicie wycofa się. Jest też możliwość, że przyzna, że coś do Pani czuje. wówczas otwiera sie rozmowa i pani mu tłumaczy, że nie ma na to szans. Nie zajmuje mi Pani czasu. Jeśli tylko będzie Pani miała jeszcze jakieś pytania prosze tu pisać. Odpowiem na pewno :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kggy
Mąż mojej kuzynki taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tak powiem mężowi tak kochanie, nie będziesz przy porodzie ale za to nagram ci wszystko na dvd i później sobie oglądniesz mam nadzieję że na to pójdzie " Rozumiem, że Pani nie chce aby mąż był przy porodzie. Hm... rzadkie to u kobiet, ale każdy ma prawdo decydować (w każdym razie nie neguje i nie ganię) :) A jest jakiś konkretny powód dla ktorego nie chce Pani męza przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze psychologia to twoje hobby ?? " Nie! :) Nie na widzę psychologi. A dokładniej jej chorych regułek. Bardziej moim hobby jest obserwacja zachowań ludzkich i wyciągania z nich wniosków (co po cześci jest psychologią) ale tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 134561654
Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaBanna
Czy dojrzały mężczyzna moze kochac platonicznie inna kobietę? Mam podejrzenia wobec mojego mena i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo nie i to jest najlepsza wymówka na wszystko inne mój facet ma gotową odpowiedź i trudno nie przyznać mu racji. Ale po prostu nie chcę żeby był i już, nie widzę powodu żebym miała mu sie z tego tłumaczyć. " Nie chciałbym się wtrącać w Pani życie, ale poród to nie jest tylko i wyłącznie Pani sprawa. Jeżeli Pani się upiera, żeby męża nie było przy porodzie to wydaje mi się, że powinna Pani przedstawić mu dlaczego Pani tego nie chce. Dla mężczyzny poród to też bardzo ważny moment. Mówienie "bo nie" spowoduje, że ona dlaej będzie tak odpowiadał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czy dojrzały mężczyzna moze kochac platonicznie inna kobietę? Mam podejrzenia wobec mojego mena i dlatego pytam." Tak jak już gdzieś pisałem, według mnie nie można kochać dwóch osób na raz. Miłość platoniczna od zwykłej różni się niewiele więc mimo wszystko moim zdaniem nie. Można kochać np. swoją zonę i zauroczyć się kimś innym - ale zauroczenie nie jest miłością to tylko przejściowy stan, który dalej zmienia się w miłość czyli uczucie, bądź nie i całkowicie się rozmywa. A na jakiej podstawie Pani podejrzewa męża. Proszę napisać to może rzuci nam nowe światło na sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa9
po czym poznać, że podobam się określonemu męzczyznie, którego znam już od jakiegoś czasu? czy to, ze zwierza mi się ze swoich osobistych spraw i ogólnie powiedzmy na jakichs wiekszych wyjsciach z wspolnymi znajomymi rozmawia i tanczy glownie ze mną już cos znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa9
przez głownie ze mną mam na myśli jakieś 85-90 % czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dzięki Pewnie masz racje, ale to jednak ja będę rodzić a nie mój facet i sądzę że am prawo zrobić tak jak uważam." Pani decyzja i ma Pani oczywiście do tego prawo. Jednak wydaje mi się, ze wspolny porod może jeszcze bardziej scalić Wasz związek, oraz pokaże facetowi ile musi znieść kobieta podczas porodu. Niech mi Pani uwierzy, że jeśli się Pani zgodzi i będzie przy porodzie to później Pani jeszcze podziękuje, za to co Pani dla Was zrobiła i ile Pani zniosła :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 134561654
Oj Pedrozo, Pedrozo, miałam więcej nie pytać, ale zastanawiam się jeszcze nad jedną sprawą. A mianowicie czego mój kolega oczekiwał okazując mi swoje uczucia? Przecież on powinien się ustatkować, a nie bawić się zajętą koleżanką. Jestem bardzo ciekawa co Nim kierowało. Zrozumiałabym żonatego mężczyznę, któremu do codziennego życia wkradła się rutyna. Ale młody fajny, przystojny chłopak? Pomóż mi to rozgryźć, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po czym poznać, że podobam się określonemu męzczyznie, którego znam już od jakiegoś czasu? czy to, ze zwierza mi się ze swoich osobistych spraw i ogólnie powiedzmy na jakichs wiekszych wyjsciach z wspolnymi znajomymi rozmawia i tanczy glownie ze mną już cos znaczy?" Jeśli wychodzicie ze znajomymi, których znacie w takim samym stopniu i wtedy spędza z Panią tyle czasu to może być jeden z sygnałów, że Pani się mu podoba. Jak rozpoznać? Po tym jak patrzy na Panią. Po tym jak się zachowuje względem Pani czy jest dżentelmenem wobec Pani. Zwierzanie się może być oznaką że jest Panią zainteresowany (ale wtedy nie będzie mówił o swoich podbojach) , ale może być tak, że zwierza się Pani bo traktuje Panią jako bardzo dobrą koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Oj Pedrozo, Pedrozo, miałam więcej nie pytać, ale zastanawiam się jeszcze nad jedną sprawą. A mianowicie czego mój kolega oczekiwał okazując mi swoje uczucia? Przecież on powinien się ustatkować, a nie bawić się zajętą koleżanką. Jestem bardzo ciekawa co Nim kierowało. Zrozumiałabym żonatego mężczyznę, któremu do codziennego życia wkradła się rutyna. Ale młody fajny, przystojny chłopak? Pomóż mi to rozgryźć, proszę." Bardzo często mężczyźni interesują się starszymi od siebie kobietami nawet gdy są mężatkami. Najwidoczniej jest Pani atrakcyjną kobieta dla niego i mógł się zakochać - tego nikt nie wybiera jak Pani sama dobrze wie.Schodzi to na nas w najmniej oczekiwanym momencie i jest dla nas zaskoczeniem. Najwidoczniej pociąga go coś u Pani. Nie koniecznie musi to być tylko uroda, może być doświadczenie, dojrzałość. Wbrew wszelkim pozorom kobiety dojrzałe są bardzo atrakcyjne dla młodych mężczyzn i to nie tylko w kwestii seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 134561654
Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa9
Jest dżentelmenem wobec wszystkich kobiet, taką już ma naturę, nie, nie opowiada o podbojach, raczej inne, bardzo osobiste sprawy. A w kwestii spojrzenia to jakie spojrzenie ma Pan na myśli? Ciężko mi to wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ja właśnie wolę żeby mnie wtedy nie oglądał I nie zmienie zdania, zresztą kiedyś nie było takiej mody i związki też jakoś sie nie rozpadały przez to." Mi nie chodzi, że się związek rozpadnie przez to :) Tak myśłaem, że takie są przyczyny Pani decyzji. Ale uspokoje Panią, że mąż nie zmieni o Pani zdania widząc poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jest dżentelmenem wobec wszystkich kobiet, taką już ma naturę, nie, nie opowiada o podbojach, raczej inne, bardzo osobiste sprawy. A w kwestii spojrzenia to jakie spojrzenie ma Pan na myśli? Ciężko mi to wyczuć" Jak to się mówi maślane oczy. Nie taki sztywny wzrok tylko taki lekko rozmarzony. Kurcze tu najlepiej by pomogła jakas kobieta. One wiedzą jak to poisać. Mi jest strasznie ciężko opisać jak wygląda takie spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa9
dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 134561654
Może ja pomogę. Są to albo niesmiałe ukradkowe spojrzenia spod oczu, w szczególności gdy na niego nie patrzysz, ale dostrzegasz kątem swojego oka, albo też jeśli już zdecyduje się spojrzeć Ci prosto w oczy, to wzrok jest przeszywający do szpiku kości, żrenice mu błyszczą jakby zobaczył jakieś nadprzyrodzone zjawisko, no i widzisz w nich taką ogromną radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem tu może pomóc tylko druga kobieta. Pani Beato chyba lepiej tego ująć nie można było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 134561654
Cieszę się, że Pan tak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z chęcią bym porozmawiała .... ale jestem przypadkiem który nie pisze tu na forum za wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×