Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooon;/

bardzo skrzywdziłem dziewczyne

Polecane posty

Gość oooon;/

dopiero po latach zrozumiałem jak bardzo i mam straszne wyrzuty sumienia, ja byłem dla niej tym pierwszym a ja baaaaaardzo zawiodłem...i mi mo ze teraz jestem z inna a ona z innym to ja ciągle myślę o tym jak ją skrzywdziłem. tro chyba była jedyna dziewczyna która mnie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoniarka 88
teraz to już nic nie zmieni, lepiej zapomnij i tyle. Albo jeśli chcesz to napisz do niej list- szczery i przepraszający. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaa..
a co jej zrobiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto się z nią spotkać i wyjaśnić pewne sprawy? Ludzie tak już mają że "po czasie" dopiero rozumią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia
a co takiego zrobiles ze po takim czasie jeszcze cie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_pseudonimu
i teraz będziesz się użalał nad sobą? pewnie nawet nie wiesz ile ta dziewczyna przez ciebie wycierpiała....najpierw się myśli ale u was z tym ciężko....potraficie tylko krzywdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie w garsc i nie uzalaj
sie nad soba trzeba umiec ponosic konsekwencje swoich czynow np. w postaci wyrzutow sumienia, taki lajf dales ciala to teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby już zadna
tak Cię nie pokochała - dla swojego dobra i na pohybel Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarynekTwój
a co takiego się stało, że tak rozpaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ją skrzywdziłeś to daj jej teraz spokój. Niech sobie uklada zycie na nowo. Wiem to z własnegio doświadczenia. Jeżeli przez ciebie cierpiała to jedyne czego teraz potrzebuje to zapomnieć o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co caman???
no ale niby czym ją skrzywdziłeś cieciu?? nie pocałowałeś jej stópek a ona stwierdziła , że się na tobie zawiodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdzDoDiabła
Ile masz lat pajacu ze nie potrafisz docenic kobiety i szczerej miłosci jaką Cie obdarzyła?Z domu nie wyniosłes szacunku do kobiet ani uczciwosci i prawdomownosci cholero jedna.Jezeli kłamałes i raniles Ja przez dlugi okres czasu to nie spodziewaj sie kutasie jeden ze będzie miedzy Wami tak jak kiedyś,ze Ona w krótkim czasie odzyska zaufanie do Ciebie nawet jezeli nadal Cie kocha .Brakuje mi sów na takich drani jak Ty.Potem sie dziwicie ze wszystkie kobiety to materialistki i dzi...ki.A na co czy na kogo mamy lecieć jak nie na pieniadze skoro Wy robicie wszystko zeby zniszczyć całą milosc i zaufanie jakimi Was darzymy-my- zakochane kobiety.Ktoś kto nie potrafi uszanować uczuc i emocji kochającej Go kobiety jest skonczonym draniem i nieuleczalnym kretynem.Uszanuj teraz Jej ból poczucie żalu i rozczarowania a jezeli juz cie nie kocha to daj jej spokoj i wynieś sie z Jej życia.Natomiast jesli nadal tęskni za takim frajerem ja Ty zrób wszystko zeby Jej pomoc wyjsc z dołka czy depresji ,najlepiej opłac prywatengo psychiatre czy pscyhoterapeute i bądz przy Niej ,nie okłamuj Jej ,nie dawaj więcej powodów do niepokoju i płaczu.Zapewnij Jej spokoj i staraj sie byc oparciem w kaxdej chwili ale nie rob tego nachalnie.O miłosc trzeba walczyc,trzeba ją pielęgnowac i troszczyc się jak o najdelikatniejszy kwiat a Ty potraktowales ją brutalnie i bezmyslnie.Uwazaj zeby krzywda ktorą wyrządzięłs tej kobiecie nie wróciła kiedys do Ciebie.Gdybym ja była na Jej miejscu ,nie chciałabym juz Cie znać nawet jesli nie wiem jak bym Cie kochała.Faceci to debile i łajdacy bez dwoch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodać nic ująć 234
święte słowa te w poście wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodać nic ująć 234
Niestety ja jestem taką kobietą " z zasadami " i mam z tego jedno wielkie G. Zaczynam się zastanawiać , czy te panie , które pracują w agencjach towarzyskich i traktują facetów wyłącznie przedmiotowo nie mają przypadkiem racji??? Wiem jedno , NIGDY więcej nie zaangażuję się emocjonanie , po prostu się wypaliłam i nie mam już na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkvgbl
Lepiej tego ująć bym nie mogła. Idzdodiabła ma święta rację, napisała wszystko na temat takich skurwieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chwalisz się
czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co boisz się pajacu ze cię karma dopadnie za by la dziewczynę i obecna zrobi ci takie samo kuku ? I bardzo dobrze zaskuzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wierzę w nagłe wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×