Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość gość
Hey dziewczyny jestem tu nowa. Na wstepie przepraszam za bledy ale mieszkam juz od wielu lat za granica i z moim jezykiem polskim jest tak wmiare... duzo bledow ortograficznych...:/ A wiec tak 29/01/2014 mialam owulacje i sie z narzeczonym kochalam bo sie staramy o dziecko. Wczoraj mialam taki bol w podbrzuszu jak na miesiaczke a dzisaj juz nie mam tego bolu. Czy mozliwe jest ze wczoraj zagniezdzal sie zarodek ? :) pozdrawiam was i dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
Cześć dziewczyny. U mnie nadal cisza, temperatura mi rośnie, okresu nie ma, a test dzisiaj czyli 29dc negatyw :( no nic zostaje mi czekać na @ :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
blondyneczka przewaznie miałam 25, 26 dniowe po luteinie. Ale byłam dzisiaj u gina i ciąży napewno nie ma tylko jakieś zapalenie :( już się sama nie badam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanestalkaaa
Czesc :) Internet to zło - od wczoraj naczytalam się bardzo dużo o spozniajacym się okresie i zaczynam mieć mały metlik w głowie.. Przez długi czas, moje cykle były 33 dniowe, wszystko 'chodzilo ' jak w zegarku. Ostatnie trzy miesiące cykl skrócił się do 28 dni. Przez ten czas również nie było żadnych 'opóźnień' związanych z @. Ogólnie nie zabezpieczały się, jedynie 'jesteśmy ostrozniejsi' w dni płodne :) Teraz okres powinnam dostać 3.02, ale nie dostalam.. Tydzień temu miałam comiesięczne objawy związane z @. Czyli powiększone, mega bolace piersi, większy apetyt, delikatne pobolewanie brzucha itd. Ale wszystko przeszło.. Dzisiaj rano wstalam w sumie z klojacym bólem podbrzusza. Musialam wyjść z domu i z racji tego, ze byłam pewna, ze okres się dzisiaj pojawi zabezpiczylam się tamponem. Przy jego zmianie okazało się, ze to jednak nie okres.. Zauwazylam jedynie na jego końcówce taki rozowawy śluz. Zrezygnowała z tampona i zabezpieczyła się zwykłą wkładka. Ale na niej nie pojawiły się żadne slady . I teraz juz nie wiem, czy może to mieć związek z implantacja? W dniu spodziewanej @.zrobilam test i wyszedł negatywny. A może cykl po prostu znów przestawił się na te 33dni? Sama juz nie wie ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
No trudno trzeba się wyleczyć i zacząć starania od nowa ;) tylko dalej nie mam @. Nie wiecie przypadkiem czy przy zapaleniu pochwy może się opóźniać @ ? *** blondyneczka a jak tam u Ciebie? W którym dc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anuulinka, blondyneczka87 szyjka powinna być badana do owu. Po owu jest nie tylko większe ryzyko infekcji która prowadzi do zmniejszenia szans na implantację. Ja prowadziłam badania do 1dc tylko przez dwa kolejne cykle by poznać siebie. Potem już nie. anuulinka - przy każdej infekcji jest możliwe że @ będzie się opóźniać, przyśpieszać bądź też będzie miała inny wymiar. Podkreślam że "możliwe" :) ale niekonieczne. aanestalkaaa jeśli przez kilka kolejnych miesięcy cykl był regularny to raczej nie powinien się przesunąć znowu na poprzedni tor. Myślę że zaróżowienie w śluzie może być "fałszywą @ " która zdarza się przy wczesnej ciąży. Poczekaj kilka dni i ponów test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Sorki, poprzedni post to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulinka nie wiem ktory jestes dc, gdzies kolo 10, męza nie ma mojego przed dwa miesiace teraz wiec, nic nie licze... skakanka ja wlasnie przekonalam sie na wlasnej skorze o mozliwosci infekcji ale to bylo jakies pól roku temu, moze dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic dzis miał przyjśc okres jak na razie nie ma jak nie przyjdzie jutro testuje az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
asiok12 spokojnie :) Zrób sobie coś dobrego, włącz film i rano testuj! Może się okazać że @ rozkręci się wieczorem, ale 3mam kciuki żeby tak nie było. --- Dziś mój 18 dc kiedy biorę castagnus... zgodnie z paskami owu @ powinna przesunięta być o 2 dni czyli z dotychczasowego 30 dc ma być 28 dc. Dotychczas czułam się świetnie, ale niestety piersi mrowią i napompowały się :) Pms jak się patrzy ale mam nadzieję że będzie mniej dotkliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę u gina mam dopiero w za miesiąc ale wydaje i się że wszystko idzie w dobrym kierunku ... dziś chyba poraża pierwszy wyczulam otwarta szyjke więc możliwe że w końcu mam owulacje :-) udało się tak że męża mam jeszcze na ten cykl więc moze coś się w końcu uda :-) a jak nie to nacieszyć się próbami ... czas pokaże kiedy nam się uda :-) ... ją się cieszę że mój organizm wraca do normy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej czarna przepraszam jak CIe z magdą pomyliłam :) bo magda miala dzisiaj wizyte i jestem ciekawa co jej powiedzial:) magda jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88j
Juz po wizycie, w sumie zbyt duzo sie nie dowiedzialam:-( w pierwszej kolejnosci musze wybrac sie do endokrynologa zeby unormowac tarczyce, a jak to sie uda to prolaktyna sama powinna wrocic do normy. Natomiast jesli prolaktynabedzie sie utrzymywala dalej na tak wysokim poziomie to czeka mnie tomografia. Zatem dzialam i od rana szukam dobrego endo, niestety prywatniebona nfz kolejki do listopada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda szybko sie uporasz z tarczycą i wszystko wróci do normy :) a z lekarzami na nfz to tak wlasnie jest... ja tez jak cos to do prywatnego chodze-pranoja... dawaj znac jak po wizytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w jednej z przychodni pani na rejestracji poinformowala mnie ze najblizszy termin do endo jest na czerwíec...2016! Skandal. Ciekawe co by bylo gdybym nie miala kasy na prywatna wizyte, musialabym czekac ponad 2 lata zeby ktos cos poradzil na moja tarczyce. Oj musialam to z siebie wyrzucic:-) a wizyte prywatna u najlepszego w miescie endokrynologa mam dopiero 3 marca:-( takze kolejny cykl w plecy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do endokrynologa od 10 lat, kiedyś wizyty miałam co pół roku teraz już tylko raz do roku kontrolnie... od kilku miesięcy chodzę dodatkowo do ginekologa - endokrynologa i to on mi normuje prolaktyne dzięki temu moze wkrótce wszystko u mnie się ustabilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda no co Ty mówisz.... no w szoku jestem... ale paranoja... czarna to masz wygode z tym lekarzem:) ja to czekam na poczatek nastepnmego cyklu bo 4dc zrobie sobie fsh i hurtowo tsh i prolaktyne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dawno sie nie odzywałam bo u mnie nudą wieje:) Czekam na @, która ma przyjsc chyba we wtorek. Chyba bo nie wiem kiedy była o ilewogóle była. W tym miechu nie czułam bólu owulacyjnego. Miałam mega śluz owulacyjny, wiec moze cos było. Oczywiscie cyce mnie bolą jak zawsze po owulce. nawet bolały mnie w 8 dc. Potem chyba ze dwa dni przerwy i znowu zaczeły. Paranoja mi sie w organizmie dzieje. W niedziele podczas kąpieli woda strasznie drazniła mi sutki, a w poniedzialek to mialam mega pieczenia sutków. Teraz bolą mnie sutki przy dotykaniu. W po, wt i srode bolał mnie brzuch i plecy. terz cisza. Działac działalismy, na oslep bo jak juz wspominalam nie było bólu owulacyjnego wiec działałam tak jak zwykle mam owulke w 9 i 10 dc. Jutro ide na badanka prolaktyny podstawowej i po obciążeniu oraz progesteron. Dawno nie badałam progesteronu, wiec dobrze zebym wiedziala na jakim poziomie jest na koniec cyklu. zobaczymy co mi wyjdzie. Na ciąze oczywiscie sie nie nastaiwam , bo raczej nic nie bedzie. Jeszcze kolejny cykl spróbujemy i przerwa do lipca. Jak mi przedłuzą umowe to znowu walka bedzie. W miedzy czasie wysle mojego na badania nasienia. Wstępnie sie juz zgodził :) A jak tam u Was? Udało sie komuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej dziewczynki... u mnie echo, 55 dzien bez @ , ZNOW ide do ginekologa, zeby coś poradził... jestem ostatnio już coraz bardziej załamana, niebawem skonczy mi sie umowa o prace i zas niepewność... nie ma lekko... a wokoło mnie moi znajomi rozmnażają się bez trudu , ja jakos nie mogę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem tu nowa staram sie juz o malenstwo 6 cykli chodz mam juz 2 dzieci bardzo pragne miec jeszcze jedno . we wszystkich syklach stosowałam paski owulacyjne co miesiac jakies obiawy i juzm myslałąm ze moze sie udało a tu przychodził@ ostani @ miałam 10 stycznia owulacja była 28 stycznia tak mi sie wydaje bo bardzo mnie bolały plecy i jajniki chodz nigdy tak nie miałam zrobiłam test owul, i wyszedł pozytywny przytulanko było ale cały czas nie wierzyłam ze sie uda . pare dni temu zaczeły mnie pobolewac piersi to nie byl taki zwykły bol raczej takie dretwienie pomyslałam ze napewno znowu przyjdzie @ mam cykle nie regularne wczoraj był 28dc i zauwazyłam ze na wkładce mam brazowo-czerwone plamki wiec mysle jest okres wyjadkowo w terminie az sie zdziwiłam włozyłam tampona poszłam z corka do kolezanki i tam mi sie zrobiło nie dobrze w domu zwymiotowałam po 3 godzinach chciałam zmienic tampon ale on juz był czysty dziewczyny czy to mogło byc zagniezdzanie ? w piersyzch ciazach nie miałam takich objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
Witam Was dziewczynki, u mnie nadal @ nie przyszła :) dzisiaj sprawdzałam szyjkę i poszła wysoko :) test zrobię w poniedziałek jak do tego czasu nie przyjdzie. Od wczoraj mam bóle jak na okres wieć może przyjść. Tylko że mam przepisany METRONIDAZOL na to zapalenie i nie wiem co robić :( wolała bym już chyba żeby @ przyszła w tym cyklu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka powinna być szyjka w ciąży a jaka przed okresem?? u mnie test nic nie wykazał okresu dalej brak pms ja sie patrzy nie wiem czy czekac na @ czy jeszcze raz testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok szyjka w ciązy powinna byc wysoko i twarda... poczekaj kilka dni i znów testuj, chyba ze masz mozliwosc zrobić hcg, wtedy juz będziesz na 100% wiedzila co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Hej dziewczyny jak Wasze cykle? Zauważyłyście jakieś objawy implantacji? Testowałyście? U mnie 22 dc. W 16 dc pojawił się beżowy śluz, teraz cisza. Wczoraj złapał mnie przeszywający ból po lewej stronie ale nie mam pojęcia co to mogło być. Jak narazie pozostało 6 dni do końca cyklu a u mnie ani widu ani słychu plamień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
skakanka to trzymam kciuki żeby nie przyszla :) u mnie dalej cisza, dzisiaj po południu zrobiłam test i chyba negatyw, tzn mi sie wydaje że jest cień cienia ciania ale moj mowi że nic nie ma :( więc nie robie nadziei, tylko czemu dalej nie ma @ :/ a po luteinie zawsze miałam w terminie :/ dzisiaj zauwazylam śluz jakby płodny tzn troche rozciągliwy :/ dziwny ten cykl mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Masz mozliwosc wrznia foto? ;-) ja przy 1ej ciazy cien cienia zobaczylam po godzinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×