Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

wiem jak to jest bo ponad tydzien temu lezalam dobe z gorączką, i nadal nie wiem skąd ona i chyba nigdy sie nie dowiem dzisiaj mamy w planach z męze wziąśc szampana do sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie przestraszyłam poszlam zrobic sisiu a tam patrze na papierze czerwone kluje mnie strasznie jajnik nigdy nie mialam plamnien miedzy miesiaczkowych znowu cos jest nie tak chyba jednak obawiam sie ze jest jakis problem teraz brzuch boli mnie jak na @ co jest grane moze to jakis torbiel :( zobaczymy xzy to jednodniowe plamnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
moj M pojechal i nie ma go do soboty ech ... no to blondynka dzialania z szampanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba zwariuje jak mi @ nie przejdzie, bo strasznie brakuje mi przytulanka z mezem:-) blondyneczka to dzialajcie, szampan wrozy ze bedzie przyjemnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka 17dc mam owulka chyba byla 14 lub 15 dc bo dzis nie mam juz takiego sluzu i wydaje mi sie ze na implantacje jest za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ale Ty chyba jestes na poczatku cyklu wiec mozesz sie spokojnie przytulac z męzem:) a u nas byly prawie dwa tyg celibatu, wiec teraz musimy nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka jesli owulka byla 14-15 no to troszke za wczesnie na implantacje, ale byc moze to cos innego, np zapłodnione jajeczko sobie wędruje i natrafilo na jakies naczynko :D zobaczysz co będzie sie dzialo dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dla mnie to dziwne bo nawet jak byłaby owulka teraz to ja nigdy nie plamniłam w owulacje.Dla świętego spokoju wybiorę się do gina w następnym tygodniu może na kontrole i zobaczymy czy wszystko jest wporzadku. magda daj się ponieść emocjom! i szlej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. mam do Was pytanie, otóż w dniu okresu (piątek) pojawił mi się na papierze śluz podbarwiony na brazowo (taka kawa z mlekiem) myslalam ze @ przyszła załozyłam podpaske ale na drugi dzień (sobota) obudziłam się z czystą tylko w ciągu dnia 2 krople czegoś brązowego spadło, później troche na papierze i przeszlo. Zrobiłam dzisiaj test ale nie jestem pewna czy jest pozytywny ponieważ kreska ledwo widoczna :( prawie w ogole nie zauważalna, chciałam wam zdjecię zrobić ale nie widać :( i teraz pytanie czy jak w piatek byla implantacja to czy dzisiaj juz nie powinny wyjsc 2 grube krechy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli w pt byla implantacja to test moze jeszcze wyjsc negatywny, odczekaj dwa dni i powtorz test, jesli chcesz szybciej byc pewna to idz na bete, ona juz CI wykaze czy jestes w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli widać, kreskę, nawet jaśniuteńką to jest ciąża :) Test nie wychodzi błędnie pozytywny :) CO najwyżej może wyjśc błędnie negatywny. GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny :) ale nie wiem może ja mam zwidy, może tak bardzo chce ją zobaczyć że ją widzę :( byłam dziś u gina powiedziałam mu o plamieniu zbada mnie ale nic o ciąży nie powiedział, mógłby jeszcze nie wyczuć? i jeszcze powiedział że to pewnie był okres :/ test zrobiłam dopiero po wizycie ale sama nie wiem bo nic mi się nie dzieje poza tym że mnie piersi trochę bolą i mam cały czas 37 stopni ale temperature ciala bo w srodku nie mierze ze względu na infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kreseczki tez były ledwo widocze, (jakoś mimo 2 tyg nie mogę się ich pozbyć... :(). leć na bete. u mnie po prostu była za niska, może dlatego sięstało jak się stało... ciesze sięrazem z Tobą :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami na tescie uwidacznia sie miejsce na tą drugą kreske, jesli to ciąza to z dnia na dzien powinnas ją lepiej widziec, a tak wogole to chyba nie robilas testu z porannego moczu, a wtedy jest najwieksze stezenie, wiec powtórz test jutro rano... 3mam kciuki zeby to byla fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam z porannego, bo myślałam że gin mi coś powie :( powtórze test w czwartek i dam Wam znać :) a mam do Was jeszcze takie pytanie ponieważ mam PCO i gin mi przepisał znów luteine ale żebym liczyła że w piątek to jest okres i od 16dc zaczeła brać luteine. A jak bym na własną rękę zaczeła brać od dzisiaj, to myślicie że coś by się stało? Wiem że to dziwnie brzmi ale chodzę do niego jak mi się nic nie dzieje bo mu nie ufam ale jest na NFZ a ciązy by mi napewno nie prowadził mam lekarza prywatnego ale nie stać mnie narazie na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny gdyby to ode mnie zalezalo to juz bym byla w sypialni z mezem, ale pomimo tego ze mam 8dc to nadal jest krwawienie, wiec przytulanko raczej nie wchodzi w gre:-( wyszalejcie sie za mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka a jakie miałaś hcg przy poronieniu? Ja dwa dni po miałam około 4000 a test był zupełnie negatywny po około 3 tyg. Jeśli miałaś wyższe to pewnie musisz dłużej poczekać. Też mi hcg rosło za wolno (od pewnego momentu) :( * U mnie 12 dzień po owulacji, czekam na okres bo czuję się już tak okresowo. Dziś temp lekko spadła więc spodziewam się lada dzień. Następny cykl z castangusem i ziołami o. sroki. Owulacja w Wiedniu ;-) ROmantico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny man nietypowe pytanie do was :) ja jak zawsze obserwowalam piersi to szukalam nuebieskich zylek ;) a dzisiaj przygladnelam się pierwszy raz sutka i zauważyłam ze jak się kończy obwodka brodawek to mam jeszcze jedna obwodke taki bardzo jasny kolore tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23,7 nie wiem jak to do końca przeliczać, aczkolwiek powinnam mieć normalnie 10000-100000. Szczerze dalej jestem zielona jeśli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomozcie, bo tak dalej nie pociagne:-( czym moze byc spowodowane przedluzone krwawienie? Dzis 9dc, a ja nadal mam @. Nie jest juz tak intensywna jak w poczatkowych dniach, ale ciagle jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a miałaś tak poprzednie cykle? Faktycznie dlugo to trwa poczekaj jeszcze dwa dni jak nie przejdzie to idź do gina. W sumnie nie wiem od czego to może być ja nigdy tak dlugo @ nie mialam ale u mnie tez sie dziwnie dzieje wczoraj mialam plamke krwi ok 14 a porem cisza tak mkie jajnik zarywal ze az mosialam przestac na chwile oddychac dzis tez czuje ale mniej zobaczymy w następnym tygodniu pójdę do gina musze poczekac na wypłatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dziwne :/ A okres miałaś na czas? Ja miałam tak długie krwawienie tylko po poronieniu. Roxkanka kurcze nie znam sie na jednostkach ale chyba miałaś betę bardzo niską. Wybierasz się do lekarza ? Zapytaj go o to kiedy powinna spaść Ci beta i wyniki testów powinny być negatywne. Tak jak piszę ja miałam negatywne testy po około 3 tyg od poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg86
hej, ja miałam przy ostatnim cyklu plamienie do ok 14 dc , poleciałam do lekarza bo się wystraszyłam okazało się,że mam tak silną owulacje i takie plamienia długie się zdarzają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda faktycznie cos dlugo ta @ u Ciebie, ale jak juz słabnie znaczy ze sie będzie konczyc ale napewno musisz pojsc z tym do lekarza bo powyzej 7 dni trzeba to skonsultowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro lub w pin. Jadę do szpitala po wyniki hist- pat. I na kontrole. Wtedy zapytam, bo tak szczerze podczas pobytu w szpitalu, ani ja nie zapytałam, ani lekarze nie powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka ja miałam bardzo nieprzyjemne doświadczenia z lekarzem w sytuacji poronienia... :/ l;lekarz i położna tragedia po prostu źli ludzie! Eh... Bardzo to jest bolesne. Następnego dnia na szczęście zmiana była inna i lekarka też inna - jak anioł. Wszystko mi powiedziała itp. Ale mój ogólny wniosek był taki, że traktują poronienie i ciążę jak kolejny przypadek i nic takiego strasznego, nie rozumieją tego dramatu, który rozgrywa się w ludzkim życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle miewam regularne, a teraz mialam 4 dni po czasie. Okres trwa u mnie generalnie ok 5 dni, a nie 9:-( blondyneczka tylko ze on mi tak slabnie juz kilka dni:-( chyba wizyta u gin mnie nie ominie... Ehh zawsze cos:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×