Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Madziu będziesz miała w takim razie prezent na Mikołaja, ale póki nie ma @to jest szansa :-) Angia a wg @który tydzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten cykl będzie ciężki pod względem starań, bo mąż wyjeżdża na szkolenie :( mam nadzieję że @ nie będzie mi kazała długo czekać, bo muszę porobić kolejne badania i zapisać się na ponowną wizytę do kliniki. Mojego gina w tym cyklu odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Madzia, ale dziewczyny maja racje...skoro @ jeszcze nie ma to nie wszystko stracone..Bywa tak ze test jednego dnia wychodzi negatywny, a kolejnego juz pozytywny, a jest to uzaleznione od tempa przyrostu hcg:) takze nos do gory:) Dziewczyny a mnie wczoraj na wieczor tak wzdelo ze ciezko mi bylo sie wyprostowac..A dzis od rana takie cmienie w brzuchu, tak jakby skurcze przedokresowe..sama nie wiem jak to okreslic.ale troche mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Magda, głowa do góry. Czasem los bywa przewrotny i udaje się właśnie jak starań jest niewiele. Z resztą @ nie przyszła jeszcze, więc kto wie. Obudziłam się i prawie od razu odpaliłam laptopa, żeby sprawdzić co słychać u naszych testerek. To już uzależnienie:-). Nawet mój mąż pyta co tak ciągle piszę, a ja mu na to, że to babskie sprawy i ma się nie interesować hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkaaa
Magda dziewczyny mają rację,póki nie ma okresu jest nadzieja. I nawet więcej,jak w czasie spodziewanej miesiączki bądź tuż przed nią jest jakby skąpa miesiączka to też jest nadzieja. Ja w pierwszej ciąży miałam krwawienia(które brałam za właśnie skąpy okres) przez pierwszy trymestr.A pozytywy test ciążowy wyszedł dopiero bodajże 2 tygodnie po pierwszym takim krwawieniu. Dlatego teraz mam nadzieję,że mimo krwawienia mogę być w ciąży :) I z tej niepewności to ja jajko chyba zniosę .Bo jak każda z Was już chciałabym wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Madziu powiem Ci że w tym cyklu mojego męża też nie było bo był na szkoleniu i popatrz jakos sie nam udało! A jeżeli chodzi o test to też jak robiłam w tym mcu to nie wyszedł. Zrobiłam jeszcze raz i już kreseczka była :) Być może u Ciebie jest tak samo i musisz poczekać. Nie martw się Beatrice pewnie macica robi miejsce na maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Heh mój mąż też pyta z kim ja tam tak piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pelna nadziei- tez tak to sobie staram sie tlumaczyc.W przyszlym tygodniu mam wizyte.Mam nadaieje, ze wszystko bedzie ok. Aaaaaa, moj maz tez sie pyta z kim ja tak stale pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda czekaj cierpliwie na @ moze nie przyjdzie nie trac nadzieji. Ja nie wiem co sie dzieje u mnie dzis mam 24dc od 5 dni chodze czesto siusiu ale ja mam tak czesto przed @ wiec nie zwracalam uwagi na to ale dzis rano to bylam z 4 razy i to mnie martwi brzuch troche mnie pobolewa. Wczoraj po przytulanku na papierze pojawil się śluz z krwią noc nas nie bolalo zeby to bylo mechaniczne uszkodzenie nie wiem. Czy to moze świadczyć o zbliżającym sie zapaleniu pęcherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Wiem że głupia jestem ale do pierwszej wizyty u gina ja trzymam męża z daleka od przytulanek :) Boję się że może to jakoś zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy :) niusia a jak u Ciebie? może Twój poranek będzie szczęśliwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Magda88 - nie przejmuj się, ja tez zatestowałam i też jedna kreseczka. Ja miałam troche skomplikowany ten cykl - ewentualne krwawienie implantacyjne dopiero w terminie planowanej miesiączki... - tez jestem 6 dni po nim. Mój mąż mówi, że pewnie to jeszcze za wcześnie, żebym się "nie gorączkowała" bo dopóki nie ma @ to jest nadzieja... może faktycznie trzeba poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A co z Evi? Ona chyba też miała dziś testować czy pamięć mnie myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
Czesc dziewczynki jestem tu nowa. Chcialam do Was dolaczyc, ponieważ tez staramy się z Mezem o dzidziusia i tak bardzo bym chiala już być w ciąży , boje się ze sobie wkręcam objawy, ale od owu codziennie bola mnie jajniki, takie uczucie ciągnięcia i kłócia nigdy takiego nie miałam!! Dodam że do przytulanka doszło w dzień owu i dzień po :) bardzo bym chaiała żeby to była ciąża :) Krwawienia implantacyjnego brak, tylko te bóle, piersi mnie bola zawsze przed @, jeszcze jedno co mi daje do myślenia - przychodzę z pracy i śpię :) wcześniej byłam bardzo aktywna i nie traciłam czasu na spanie :) no cóż pozostaje mi czekac do niedzieli na @ albo wcześniej zatestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja wczoraj testowałam i była jedna kreska ale że jest brak @ to w piątek jeszcze zobaczevjak nic nie będzie to jade do Gina luteinke i patrzymy za MSC co będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja wczoraj testowałam i była jedna kreska ale że jest brak @ to w piątek jeszcze zobaczevjak nic nie będzie to jade do Gina luteinke i patrzymy za MSC co będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Jak wczoraj nic nie wyszło to dzisiaj chyba nie ma co testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
No tak teraz mi przypomniałaś. Jakieś dziury w mózgu mam. Chyba trzeba luteinkę zacząć łykać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Witaj Palola. Trzymam kciuki za 2 kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Niunia Magda będziemy razem :-) pełna nadziei teraz z reszta musicie nam wysyłać ciążowe fluidy żeby nam też Sie w końcu udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
_Pelna nadziei_ dziękuje :) myśle że uda mi się poczekać do dziedzieli z testowaniem:) gratuluje ze Wam się udało:) , czytałam że zle sypiasz, ja tez w nocy jestem wyspana natomiast popołudniu tragedia spac mi się chce:) i jeszcze zapomniałam dodac ze mam tem podwyższoną do 37 rano po przebudzeniu, dziwne ale nie chce się jeszcze nakręcać :) pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny a czym się smarujecie czy smarować będziecie żeby zapobiec roztępom? Kiedyś będąc w drogerii słyszałam jak rozmawiały koleżanki że stosowały najróżniejsze specyfiki dla ciężarnych i nie tylko i nic tak nie działa doskonale jak najzwyklejsza oliwka bambino. Namiętnie reklamują teraz w tv balsam palmers. Jak byłam ostatnio w rossmanie to widziałam taką buteleczkę chyba 200ml kosztowała prawie 30zl więc dosyć dużo uważam. Ciekawe czy jest taki rewelacyjny. Opinie ma dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Evi ślemy fluidy na potęgę! :D każde ilości łapcie dziewczęta! Ten cykl będzie Wasz! Palola no to powiem Ci że masz podobne objawy do moich. Brzmi obiecująco :) Ja też czuję się taka podziębiona. Wczoraj mąż chciał mnie wit. C nafaszerować,ale chyba coś poczytał bo mi odpuścił heh. Położyłam się spać trzęsąc się i z wypiekami na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
pracuje w aptece i z tego co mówią pacjentki super jest krem z musteli podwójnie dzialajacy, ale jest drogi ok 100 zl:( a dobry jest tez podobno bio-oil :) sa tez tansze i pewnie calkiem niezle z oillan mama albo ziaja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Chciałam nawet się skusić na palmers ale pomyślałam że poczekam nie ma co szaleć. Jeszcze sporo czasu minie zanim brzuszek zacznie rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te cuda na rozstępy jedynie nawilżające są i dzięki temu nie swedzi skóra... jeśli masz mieć rozstępy to będziesz je miała, jeśli nie to nie będziesz :-) ja smarowalam, mialam też tluszczyku ba brzuchu a rozstępy są i tak... samo moja siostra, przyjaciółka, mama u wiele innych.... smarowanie jest dobre ale to naprawdę nie dzięki temu nie ma się rozstępów ;-) Polaola nie wiem czy dobrze napisałam :-P witam wśród nas :-D jak pracujesz w aptece to może zaproponujesz mi jakiś tańszy zamiennik zastrzyku CLEXANE 40 :-) gin mi zalecił ale rujnuje mnie finansowo... U mnie 10 zastrzykow to 117zł :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka80
Hej dziewczyny Nie wyświetliło mojego postu wiec napiszę raz jeszcze.. Mam pytanko: Rownież staramy sie z mężem o fasolkę (od sierpnia) w tym mcu nie robiłam sobie dużych nadzieji bo według moich obserwacji owulka była jakaś taka "niemrawa" - ale starania były.. Ostania @ miałam 16.10 no ale do sedna: Wczoraj zaczęłam czuć sie strasznie słabo i zaczęło bardzo bolec podbrzusze (myśle - @ jak nic i nerw bo prawie tydzien wcześniej..) ledwo dotrwalam do konca pracy było mi gorąco słabo i ten bólach brzuch (czułam jakby mnie rozkladalo) w domu zmierzylam temp - prawie 38 (przy takiej to ja jestem trup :D) a ponieważ tak strasznie bolało mnie podbrzusze zazylam 2xibuprom NO I w nocy doznałam olśnienia ze to moze zagniezdzenie?? Dodam ze żadnych więcej objawów przeziębienia nie mam (kaszel,katar nic z tych rzeczy) dzis rano było 37 teraz temp "normalna", no i mam stres ze zjadlam te tabletki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Czyli oliwka w ruch :) Ewentualnie dorażnie jak skóra będzie swędziała :) Nie sądziłam że skóra w ciąży może swędzieć a tak właściwie to dlaczego swędzi? Przez to że się rozciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Fiolka nie martw się nawet jak to było zagnieżdżanie to ibuprom nie zaszkodzi. Czytałam że dopuki nie zobaczymy dwóch kreseczek na teście nie ma co panikować. Tak jak pisały dziewczyny jest okres ochronny dla fasolki przez pewien czas i nic jej się nie stanie. Od momentu kiedy już wiesz o ciąży należy uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka80
Pełna nadzieji dziękuję :) tym razem postanowiłam sie nie nakręcac - bojè sie kolejnego negatywnego testowania :( Palola @ powinnysmy miec tego samego dnia-oby nie przyszła :)) Wszystkim dziewczynom zafasolkowanym bardzo gratuluję a staraczkom mocno dopingujè!!! :) Czytam forum od dawna , dziewczyny nawet nie wiecie jakim jesteście wsparciem dla wielu anonimowych odwiedzających, fantastyczne z Was babeczki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×