Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość qserra
Gabi, super, że wszystko dobrze. Nie mogło być inaczej. Dobrej nocy Wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Przepraszam dziewczyny padlam jak mucha wczoraj. Lekarz powiedzial ze wszystko jest wrecz ksiazkowe jak na 5 tydz. Pecherzyk 9 mm w srodku widac pecherzyk zoltkowy,macica miekka nie wiem czy to dobrze ale chyba tak bo powiedzial ze jest idealnie. W piatek ide do lekarza do ktorego prawdopodobnie bede chodzic pewnie tez zrobi mi usg zobacze czy pecherzyk sie powiekszy. Bedzie mi latwiej wytrzymac do piatku bo wxzoraj to mnie nosilo. Teraz jestem spokojniejsza jak wiem ze jest wszystko w jak najlepszym porzadku. Powiedzial zebym brala Novovit to kwas foliowy z jodem. Mam sam kwas foliowy i chyba go bede brala puki co. A vitaminer mam odstawic puki co.npowiedzial ze im mniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Termin porodu wyznaczyl na 19 lipca. Przynajmniej wiem ze jest dobrze. Ciesze sie :D No i cos sennosc zaczyna mnie przygniatac ale to pewnie przez brak kofeiny we krwi. Kawka bezkofeinowa poszla w ruch :) Pewnie dopiero za 4 tyg. od piatku bede miala kolejna wizyte a wtedy juz serduszko powinno bić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadzieji jak cudownie u ciebie :* Justyneczka na którą masz rozmowę? Zrobiłam kolejny test z allegro tym razem przespałam aż do budzika i oczywiście negatyw. Juz sama nie wiem co jest jakoś nie ufam tym testom. Ale z drugiej strony chyba nie jestem w ciąży jak po terminie mi nie pokazuje. Wolałabym żeby przyszła jak juz ma przyjść ta wredna @ bo chce zaplanować sobie andrzejki a przez to nie mogę. Mam jeszcze jeden plan kupić test z apteki i wtedy sprawdzić. Jeśli znowu nic to może zrobię betę. Jak byłam w tym cyklu u ginekologa to było wszystko ok nawet pęcherzyków był. Czy może się opóźnić przez przeziębienie pęcherza? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to fantastycznie ze te bobasy tak rosną :) Hop siup czas Wam minie do kolejnej wizyty a za miesiąc to już zobaczycie całego człowieczka :D Gabi to to hcg CI pięknie przyrasta jak na jeden pęcherzyk, jesteś na turbodoładowaniu :D Blondyneczka - :) :) :) :) :) Ja coś czuję, że ten Wasz luz zaowocuje :D A Wasz bobas będzie prawdziwym owocem miłości :D co do sikania to ja miałam tak około 7-10 tyg ze w nocy wstawalam nawet wiecej niz raz. Teraz rzadko w sumie. Te wszystkie objawy to jakos tak szybko mi mijaja. Obecnie czuje brzuch już lekko poniżej pępka więc to uczucie się unosi. Ale naciskajac na brzuch nic nie czuje zeby macica rosła :P Ale jak lekarz w trakcie badania ją popchnął to czułam wyraźnie. Al brzuszek już jest. Delikatnie wystaje i bardziej wygladam jakbym sie bardzo najadla ale teraz nawet trzymam dietke a brzuszek nie znikł. MImo, że na wadze mi ubywa. Wczoraj ogladalam program o porodach i ryczalam jak bober. Nie wiem czy z emocji czy ze strachu :P Weźcie dziewczyny rodzące już napiszcie jak to było i czy ból jest faktycznie taki obezwładniający jak to widać na filmach?:( :P Boje sie ze tam pojade, zaczne beczec (czasem po prostu tak mam :P a czasem jestem twardziel ze hoho) i wszyscy sobie pomysla ze histeryczka jakas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a ja mam brata starszego o 14 lat i jak przyprowadzał sobie dziewczyne do domu to zawsze chciałam do nich iść się z nią pobawić. Mój brat mnie oczywiści wyganiał a moja mama wkraczała i mówiła: no weź ją wpuść, przecież nie bęzie wam przeszkadzać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi :) widzisz? :))) Odpoczywaj i żyj tą wizją przez najbliższe 2 tygodnie. I nie stresuj się niczym :) A przy okazji - lekarz chce Cię wysłać na takie długie zwolnienie czy na razie tylko do 3 m-ca? Prawdę powiedziawszy teraz dopiero widzę jak jest potrzebny odpoczynek, szczególnie do południa, gdy oczy same się zamykają i inne przypadłości dokuczają większość dnia. Agnieszka, ja miałam kiedyś nawracające zapalenia i nigdy nie miało to wpływu na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka chce mnie wysłać na zwolnienie docelowo. Powiedział że powinnam się oszczędzać pierwsze 3 miesiące a później nie ma sensu wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam o porodzie mega długa wiadomośc i nie mogę jej wkleić bo za długa a nawet jak na części rozbijam to nei chce puścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkleję tego, krzyczy że spam nawet jak wkleję ze 3 zdania. Daj maila Iczozord to Ci wyśle moja historię porodową, jeśli chcesz ją znać ;P z resztą mogę wysłać każdej któa chce ale nie wiem, czy to dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak testy nie kłamał na papierze wlasnie po siusiu pojawilo się plamienie :( jakoś tak nie smuci się w sumie. Teraz mam zamiar jechać na weekend do spa i się zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka trzymamy!!! Chętnie poczytam :D iczozord@gmail.com Agnieszka - relaksuj się ile wlezie :) zawsze mi się marzyło spa, może mnie zainspirujesz i też pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło, udanej lektury ;) Aga, zazdroszczę Ciiiiii tego SPA! :) zrelaksuj się na maksa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka i jak rozmowa? Pełna nadziei bardzo się cieszę:) ją dzisiaj mam rozmowę z moim szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord nie ma co się obawiać porodu. Ja trafiłam na pogodowke w 38tc bo mąż się stresowal że cop już odszedł. Brzuch bolał ale nie aż tak strasznie bo pojechałam z torba autobusem do szpitala i przeszłam 2 przystanki że skurczami :) Na pogodowe okazało się że od dwóch dni mi odchodzą wody hahaha i szybko na salę pogodowa trafiłam. 6 godz później miałam synka. Bedac jeszcze w szpitalu planowałam drugie dziecko a wiec to świadczy że jakiejś traumy nie przeżyłam choć poród podobno był ciężko z racji na złe ułożenie dziecka (obejrzyj mu złapali przy wyjsciu) a ja straciłam za dużo krwi. W pierwszej ciąży ogladalam też takie programy i na najgorsze się nastawilam a nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Justyneczko... aa Iczozord co tych programów z porodami, chyba na TVN style lub POLSAT CAFE są polskie porody. Ja jak oglądam to zawsze ryczę bo przypomina mi się mój. To wygląda straszne ale naprawdę jest piękne :) Co moger Wam doradzić, miejcie mężów na porodówce :) obecnośc mojego dodała mi skrzydeł i MAM ZDJĘCIE Z CÓRECZKĄ JAK TYLKO MI JĄ PIERWSZY RAZ DALI!:) najpiękniejsza pamiątka jaką mam... taki mały różowy kurczak :D ej nie macie przypadkiem tak, że ise teraz strasznie rozczulacie nad wszystkim? ja to się popłakałam ostatnio jak jakas Pani w radiu kase wygrała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki nici... W efekcie po dlugim oczekiwaniu na telefon uslyszalam na rozmowie,ze w tym momencie akurat nie potrzebuja...brak slow,mogli mi to powiedziec przez telefon... Nic nie wychodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Justyneczka, przykro mi. Wiem jak to jest jeździć na rozmowy i wracać z niczym. Niech żałują, że Cię nie zatrudnili i tyle! Na pewno znajdziesz pracę i to lepszą od tej. Tylko ten upływający czas jest najgorszy, wiem. Ale to naprawdę kwestia czasu i już niedługo napiszesz nam dobre wieści:-) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaatkoooo to po co Cię na rozmowę ciągnęli skoro wiedzieli, że nici z tego? Ludzie są popaprani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Justyneczko kochana, nie warto się załamywać. Proponuję kieliszek wina w dłoń dla relaksu i chwilę z dobrą książką a potem do dzieła !!! Wiem, że takie mamy czasy,w których ciężko jest utrzymać się z jednej wypłaty, ale jestem pewna, że praca której szukasz gdzieś na Ciebie czeka. Jeśli mogę pomóc - jestem z Katowic i mam oczy i uszy otwarte na różne możliwości :> - to daj znać czego i gdzie szukasz :) Może o czymś usłyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, co to za zwyczaj zapraszać - naciągać na koszty - żeby powiedzieć, że nie są zainteresowani. Jak pracowałam w rekrutacji nigdy nie słyszałam o czymś takim.. Gabi hehe wiem co czujesz :) ja się budzę dopiero ok 17.00 :P DI non stop chce mi się jeść - mięcho, mielonka, zupy, gulasz. Za to słodycze nic... a zawsze uwielbiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Blondyneczka az jestem ciekawa co to u Ciebie bedzie:-) Ja dzis lece zrobic te badanka i zobaczymy jakie beda wyniki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
Witajcie dziewczyny :)! Powiedzcie mi co sądzicie, bo sama już nie wiem co myśleć. 25.10.2014 dostałam @, który trwał do 28.10.2014. Stosunek bez zabezpieczenia 31.10.2014. Od wczoraj dziwnie się czuję. Okres powinnam dostać dopiero w czwartek (20.11).Wczoraj wieczorem przyszła niby @- mówię niby, bo jest bardzo skąpa. W środku nocy obudziłam się, bo źle się czułam...wymiotowałam. Ogólnie jakoś dziwnie się czuję. Dziś też obserwuję moje krwawienie i nadal jest bardzo skąpe. To może być implantacja? Jak myślicie? Test zamierzam zrobić po krwawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
Zapomniałam dodać- cykle mam 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×