Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ja też chce babeczke, dolicz mnie :-) adres dosle jak będę przy komputerze :-D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) okresu nadal nie ma lekkie napięcie w podbrzuszu, piersi bez zmian, od wczoraj szybko się denerwuj****ardzo szybko ;) przeziębienie nie ustaje. Trzymajcie się cieplutko w ten chłodny ponury dzień. Testuje jutro... dziś nie mam nastroju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maredd
Calineczka37 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
U mnie w końcu przyszła @, a w poniedzialek już byłam zapisana do gina, nie wiem teraz czy odpuścić ten cykl i po prostu próbować, czy brac anty na uregulowanie czy wejść z clo, chyba odpuszcze grudzień i jak sie nie uda to w styczniu idę po clo. Trzymajcie sie cieplutko, za moim oknem strasznie przygnębiająca pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maredd
Calineczka37 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maredd
Calineczka37 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Calineczka trzy mam kciuki :-) Nitka ja bym wolała coś innego niż anty.... czy gin zaproponował ci zamiast anty clo ? Bo ja bym chyba wtedy wolała już clo.... ja brałam anty przez rok i nic mi to nie dało ale wiem że to indywidualna sprawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpowiedzcie mi :) jutro mam mieć badany progesteron i nie bardzo wiem czy są jakieś restrykcje związane z tym badaniem np. wstrzemięźliwość, na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka regulowanie tabletkami? chyba nie... A o clo słyszałam wiele dobrego :) Możesz podejść do tego cyklu na luzie, doświadczenie pokazuje, że wtedy często się udaje. Tylko jak to zrobić, żeby wyluzować tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Właśnie zaproponowała anty na wyregulowanie, a jak nie chce czekać to powiedziała ze wejdziemy z clo. Dała mi wybór. Kiedyś już brałam anty na wyregulowanie ale przez rok i wtedy pomogło. Nie chce teraz tyle czekać. Skoro jeszcze tak piszecie to odopuszczam, wyjadę gdzieś zapomnę i bede działać;) a w styczniu ruszę z clo. O ile mój cykl znów nie bedzie trwał 80 dni! Co do progesteronu to czytałam ze trzebabyc na czczo. Ja tak właśnie robiłam i byłam rano na badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Magda ja miałam wszystkie badania na czczo :-) wiec ja bym Sie zabezpieczyła i nic z wyjątkiem wody bym nie piła i jadła ... Ja też z chęcią zrobiła bym sobie przerwe ale mi to by nic nie dało bez luteiny nie mam @ i nic Sie nie dzieje co zobaczyłam ostatnio u Gina więc na luziku rozpoczyna kolejny cykl z moim infolicem i luteinką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja miałam śmiesznie bo ostatni @ miałam po luteinie w styczniu a w czerwcu zaszłam w ciąże .... organizm potrafi zrobić nam niespodziankę :-) jak teraz zajde to powiem gin. Że chce brać chociaż 1 trymestr luteine na podtrzymanie.... teraz żałuje że wcześniej tak nie zrobiłam tylko na końcu dostałam dupka ale było już za późno.... Człowiek staje się mądrzejszy po takich sytuacjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Iczozord- znam sposób jak.to.zrobić ;) Kupić mieszkanie, zając się jego wirtualnym urządzeniem i wybieraniem różnych detali, zapisać się.na podyplomowce, gdzie wymagają napisania pracy :) bo i mieć wyrwanie.głowy w.pracy:) efekt.murowany ;) ;););););) X x x Calineczka , zapowiada się niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baletka masz racje !!!! Ja dzisiaj mam spotkanie z promotorem :-) w lutym obrona mgr ehhhh w święta czeka mnie nauka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja to przechodziłam w tym roku też miałam obronę mgr było naprawdę fajnie najlepszy egzamin jaki w życiu miałam a tak się bałam. Calineczka trzymam kciukasy :) Ja dziś zdycham straszny kac rano był teraz dopiero z łóżka w stałam eh juz nie pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy przyszła@, bo nie odczuwam typowego bólu w podbrzuszu. Pojawiło się plamienie :( co dziwne jak dla mnie, piersi, a raczej pierś lewa boli podczas dotyku. Testuje jutro z rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, Baletka, Agnieszka, Maredd dziękuję za wsparcie. Przepraszam za brak entuzjazmu, nastrój mam do .... choróbsko mnie wykańcza :( trzymam kciuki za Was wszystkie i za wszystkie forumowiczki staraczki :* Miłego owocnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka a może te przeziębienie przesunelo ci @ ? Oczywiście życzę co jak najlepiej. Ale widzisz mi też owulacje przesunelo dopiero jak wyzdrowialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka może i racja. Bardziej skupiam się na opisaniu objawów aby pomóc innym staraczkom ocenić swoje. Jak nie tym razem, postaramy się następnym. Kolejna szansa na starania między 18- 25 grudnia. Jak nie na Mikołaja to pod choinkę ;) W moim wieku, po trójce dzieci .... Wszystko jest możliwe albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka samej obrony się nie boje ale wykańczam jeszcze pracę + poprawki i widzimisie mojego promotora :-) teraz mam dużo do liczenia bo to rachunkowość i mam wskaźniki wiec jestem zawalona w papierach a po pracy ciężko mi siedzieć kolejne godz przy kompie :-) pociesza mnie fakt że to już prawie koniec i nie myślę tak dużo o ciąży itp :-) Calineczka spokojnie tutaj chyba wszyscy mają lepsze lub gorsze dni :-) Jutro ostatni raz robię glukozę z czego Sie cieszę bo co chwile jade na pobranie krwi już mnie rączka boli :-D na dodatek czekają mnie jeszcze badania okresowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi wiem co czujesz bo ja też walczyłam z poprawkami ile czasu i stresu człowiek poświęcił wiec pozostaje życzyć ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mam nadzieje że wszystko się uda :-) obrona, fasolka i ślub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda88 mi kazał być na czczo i tylko max szklanke wody przegotowanej wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord mam pytanko do ciebie w piątek zrobiłam test owulacyjny był pozytywny w sobotę bolało mnie podbrzusza wiec przypuszczam że mogłaby być to owulacja. W niedziele rano był znaczny skok temperatury. Trochę wypiłam i miałam niezłego kaca. Dziś znowu temp taka jak przed skokiem i teraz pyt czy to przez alkohol tak wzrosła bo wydaje mi się ze coś jest nie tak jak był skok to powinien się utrzymać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Piszę moją pracę o uprawnieniach rodzicielskich, ale muszę Wam powiedzieć, że od wczoraj się martwię - nie chodzę już tak często sikać (mimo, że mam znów zapalenie pęcherza), piersi nadal mają żyłki choć wydają się bardziej miękkie w dotyku i nie mam mdłości - jedynie czasem drobne "cofki" w nocy i czuję się w miarę ok, trochę tylko kręci mi się w głowie. Z oblicze,n wynika, ze to 8 tydzień i 0 dni dokładnie. I przychodzą mi do głowy różne dziwne pomysły.. Jak u was to wygląda? Wizytę ma dopiero za tydzień w środę i czeka mnie teraz przeprowadzka na nowe m. Jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka bez obaw. Przychodzi taki moment gdzie te objawy pomalutku zanikają tzn mdłości odchodzą, Biust troszkę wiotczeje itp. U mnie było tak samo i tez od zmysłów obchodziła ale lekarz mnie uspokoił ze przychodzi taki moment mniej więcej w okolicach 10tc ze te objawy odchodzą. Zaraz w ich miejsce wejdzie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×