Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Agnieszka ja tez mam wysoka prolaktyne ale nie miewam skutkow o jakich piszesz:-) Qserra prawidlowo zrobilas, trzeba walczyc o swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gabi, ja też się dziwiłam, że glukometrem ale ona twierdziła, że najpierw musi mi oznaczyć poziom glukozy z krwi z palca, a dopiero później może pobrać krew z żyły. Nie żałuję, że na nią "doniosłam". Po tej akcji aż mnie bolał brzuch ze zdenerwowania i zwymiotowałam mimo, że byłam na czczo. Zapisałam się już gdzie indziej na poniedziałek i już przez telefon rozmawiałam z kobietą, która doskonale wiedziała o co chodzi w tym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Beatrice, z tego co wiem, to można brać Apap i Panadol. Bynajmniej moja koleżanka, która urodziła 2 dzieci miała mocne bóle głowy w ciąży i brała Apap, ale jeśli masz możliwość, to poradź się lekarza lub spróbuj maści na skronie - ona na pewno jest bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarze mówili że Panadol stanowczo nie bo ma jakiś składnik źle wpływający na krew w ciąży. Każdy mówił mi lekarz za to o paracetamolu i tez po porodzie dostawałam go na porodowce na wszelkie bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś mi zniknął mój post :) angia no lekarz mówi, ze na 90% i w sumie wyraźnie widzielismy obrz na usg, nie postawia wątpliwości ale oczywiście mamy tę rezerwę. Słyszałam już o takich przypadkach, że lekarz całą ciażę mówił o jednej płci a rodziła się inna. Pokój przygotowany sukienki kupione a tu chłopiec! qserra cenna rada z tym samodzielnym przygotowaniem glukozy. Moja mama miała przygotowaną w ciepłej wodzie i mówi że prawie zwróciła :P A Pani wymieszała to w ciepłej bo się lepiej rozpuszcza i nie trzeba tyle mieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
gabi nie ty :) miała być qserra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki :) Dziś od rana kompletnie nic nie czuję, piersi bez zmian,czasem tylko lekkie mrowienie, sporo białego śluzu, lekkie uczucie napięcia w podbrzuszu. Jutro ma być @ nie czuję się opuchnięta jak przed@, więc ? Już się troszkę nakręcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra i bardzo dobrze zrobiłaś bravo! Magda a ty bierzesz bromek tak? Ciągle mi się kafe zawiesza wam też? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aga ja narazie na prolaktyne nic nie biore. Najpierw diagnoza skad taki wysoki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Qserra współczuję... ble Sama letnia woda jest ohydna. Trzymaj się i daj znać jakie wyniki. A przy okazji ściskam cieplutko. X x x Agnieszka życzę Ci bobaska z całego serca. X x x U mnie też niezbyt.. W okolicach 14tak mnie morzy sen, ze zazwyczaj śpię ok. 3godzin i potem do 22lub 23mogę zyc. Samopoczucie.bardzo kiepskie i co dziwne dziś tak strasznie mnie mdlilo, a jak stałam nad muszla to nic... meczylam się tak z 3godziny... X x x Iczozord, zazdroszczę Ci ze już jesteś w II trymestrze:) oby taj dalej Mamuśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra teraz doczytałam... To jest jakaś abstrakcja co Ty piszesz... chociaż mnie się ostatnio zdarzyło w.medicover że pani narzekalą ze im pomiary satysfakcji klientów takie słabe wychodzą i... zapomniała pobrać jeszcze próbkę na grupę krwi, więc zawróciły mnie z korytarza i drugi raz musiały kluc. Ale to co ty piszesz to już przegiecie. Ja bym napisała oficjalna skargę bo ponioslas koszty przez w dodatku niekompetentny i nie profesjonalny personel. Co Ciebie obchodzi ile.oni.robią krZywych cukrowych... Jeeej czasem trudno.uwierzyć ze to XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord dziś test owulacyjny pozytywny i czuje lekkie skurcze brzucha wiec owulacja tuż tuż jednak przeziębienie przesunelo ja. To teraz tylko dużo przytulnek :))) Baletka dziękuję ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, myślę, że ta rozmowa tel. z kierownikiem wystarczy. Facet sensownie gadał i mam dobre przeczucie, że tego nie zlekceważy. Najgorsze, że zostawiłam tam próbkę moczu(bo mocz też miałam zrobić i chciałam wszystko razem) i mam odebrać wynik w pon. Śmieję się, że kobieta zna moje dane i jak się domyśli, że to z mojej skargi, to będzie mnie prześladować jak w filmach :-) Miałam tam zrobić też TSH, ale po tej akcji z glukometrem od razu się wycofałam. A zdarzają się naprawdę kosmiczne rzeczy. Moja ciocia często choruje i musi co jakiś czas robić krew i chodzi do przychodni u siebie na osiedlu. U niej żyły są słabo widoczne i jest tam babka, która nie umie jej się wkłuć. Na początku ją pokłuła bez skutku, a teraz jak ciotka przychodzi i jest ta kobieta, to każe ciotce przyjść na następny dzień jak będzie druga pielęgniarka, bo ona będzie umiała. Także już chyba nic mnie nie zdziwi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
To Agnieszka działajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Agnieszka, ja zaszłam właśnie jak byłam przeziębiona i sobie tłumaczę, że organizm się wtedy nie bronił przed plemnikami, bo nie miał siły heheh. Takie głupie myślenie, ale autentycznie zdychałam wtedy i byłam pewna, że nici z implantacji, a tu proszę. Stało się na odwrót. Moja teściowa mi mówiła, że w pierwszej ciąży też była chora na coś grypopodobnego w czasie, gdy najprawdopodobniej zaszła. Niezbadane są wyroki natury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka no widzisz super, Twój organizm jest sprytny :) Powodzenia i do bojuu! :D Baletka sama nie wiem kiedy to zleciało i faktycznie jestem już spokojniejsza :) Blondyneczka a gdzie Ty się podziewasz? Babeczki wolisz czekoladowe czy cytrynowe (smakują mi chyba nawet bardziej i są z tradycyjnego rodzinnego przepisu rodziny mojego męża - wszyscy się zachwycają :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra, Agnieszka :) jestem właśnie przeziębiona od poniedziałku czyli od 23 dc kiedy dopadł mnie ból podbrzusza, hehe czyli nadzieja jest... kupiłam dzisiaj dwa testy ;) tak na wszelki wypadek jeden mam plan zrobić jutro rano a drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
qserra ja też zaszłam jak byłam przeziębiona:) więc pewnie coś w tym jest! Powiedzcie mi dziewczyny - byłam 1.12 na usg i lekarz stwierdził 5ty tydzień - ładny okrąglutki pęcherzyk ciążowy. Kiedy usłyszałyście lub zobaczyłyście bicie serduszka maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Kurcze dziewczyny cos forum się przywiesza. Nie zamieściła się moja wiadomość. Chciałam zapytać - byłam 1.12 na usg i widziałam piękny okrąglutki pęcherzyk ciążowy - lekarz stwierdził że to 5ty tydzień. Kolejną wizytę wyznaczył mi na 22.12. - chciałam zapytać w którym tygodniu usłyszałyście bicie serca maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogijogi
Update: dziś 34 dc i jakiś 10-11 dpo. Od wczoraj migrena plus dziś mega wzięcie i kawowe plamienie. Piersi bez zmian. Dużo spałam. Jutro mam zaplanowany test. Jeśli nie wyjdzie pozytywny, ale @ tez się nie pojawi, to powtórzę test w Pon. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Calineczka widzę trzy mam kciuki za 2 kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Chyba kafe znów wisi:( dzien dobry! Odwiedził Was Mikołaj?:) ja robię śniadanie i ciagle znajduje ukryte niespodzianki po szafkach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj był u córeczki, teraz mama musi się bawić :-D Cakineczka jak tam test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) pokusiłam się na test wczoraj wieczorem, niestety 1 kreska @ ma być dzisiaj, nie czuję się aby miała się pojawić. Wypiłam kawkę z mleczkiem i jakby mnie mdli. Lekki dyskomfort w podbrzuszu, piersi w sumie bez zmian. Śluz biały, wilgotno, ale nie jest mega obfity. Jutro rano powtórzę test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Nusia, ja zobaczyłam bijące tętno pierwszego dnia 8 tygodnia. Jak byłam pierwszy raz u gin to byłam w końcówce 5 tygodnia i wtedy jeszcze nie było widać, tylko mała plamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze bylam wywolywana kilka razy :-) zyje, zyje :-) ale sytuacja kiepska, okres mi dal w kosc a zaraz po okresie przyszla grzybica, od wczoraj mam antybiotyk i dzis jest juz lepiej a w srode mam gina, dowiem sie co z pecherzykami... Nie bylo mnie troszke bo mialam kiepski nastroj i nie chcialam Wam psuc sielanki a na dodatek łapalam dola czytajac o waszych malenstwach, usg, mdlosciach i calej reszczie, oczywiscie wiecie ze zycze Wam jak najlepiej i mocno kibicuje ale musicie mnie tez zrozumiec ze ciezko mi bylo czytac te posty dlatego postanowilam odpoczac troszke i nabrac dystansu... Dziewczynki jeszcze nie nadrobilam tego co napisalyscie wiec postaram sie wieczorem P.S. iczozord co do smaku babeczek to mi wszystko jedno :-) 3majcie sie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka nie smuc Sie przecież jest tutaj parę osób które dalej walczą.... i nawet widzę że idziemy podobnie wiec sama nie jesteś :-) Wiadomo że jest smutno jak mamuśki Sie cieszą ale jestem pewna że kiedyś do łączymy do nich :-) Kiedy idziesz do Gina bo ja w wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×