Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Kurcze nie wiem co jest- dzis mam 19dc i na wkladce zobaczylam rozowawa wydzielinke. Oby to nie bylo jakies zapalenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie. Mam dziś śluz ponownie i trochę rozciągliwy może faktycznie się wszystko przesunie musze dalej robić testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Dziękuję dziewczyny:-) Gabi- ciąża jednokosmówkowa dwuowodniowa czyli z jednym łożyskiem i dwoma workami owodniowymi :-) czyli jest mozliwosc ze bąbelki będą identyczne:-) A co do medicoveru to faktycznie umknelo mi ze pisalas ze moga miec umowy z poszczegolnymi przychodniami.Musze poczytac w necie i spytac w mojej przychodni...a noz widelec. :-) Ps. Przespalam dzis cala noc- z jedna tylko pobudka na siusiu:-) Mdlosci mnie dzis nie meczawiec uwazam to za sukces:-) Biore tylko ciagle do reki zdjecie usg i gapie sie na te moje DWA CUDA...zwariowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
odebrałam dzisiaj wyniki glukozy i są w normie, od razu zrobiłam kolejne i ostatnie mam w poniedziałek :) w wtorek jadę do gina jestem ciekawa co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
U mnie cisza. 7 dzien po zakończeniu kuracji luteina na wywołanie i nic, 79 dzien cyklu i 15 dni po owulacj, test negatywny... Zgłupiałem całkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Madziulka moze to implantacja?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja już wcześniej pisałam że mój rekord to 12 dni gdzie nie było @ po luteinie a tedy też moja przygoda z nią się zaczynała.... jak nie dostaniesz 10 dnia @ to musisz się zgłosić do gina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie miałam usg w 12 tyg na NFZ bo usłyszałam ze będąc w 6 tyg jak się zapisze na usg to się nie wyrobię bo tak długie są terminy oczekiwania. Ale ja chodzę prywatnie i co 4 tyg mam usg a wiec te na NFZ nie wzruszają mnie bo i tak lekarz wtedy mi nic nie pokazuje ani nie tłumaczy a jedynie oddala robotę ;) Co do wyników to trochę się obawiam bo od blisko 16 tc mam jakieś dziwne wyniki krwi i zawsze lekarz w przychodni i ten prywatnie pytają się o moje nerki czy bolą bądź czuje dyskomfort. Teraz miałam posiew bo też jakieś dziwne podejrzenia mieli ale wyników nie mam. Dobrze ze w sobotę mam wizytę to się dowiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Idę w poniedziałek do giną tak czy siak. Denerwuje sie, bo jak kiedyś brałam luteine to dostałam chyba ma trzeci dzien. A teraz bolą mnie tylko jajniki i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
nie denerwuj się... ja w dzień kiedy miałam iść do gina to dostałam @ :) ewentualnie przebada Cię i powie Ci co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice, a możesz napisać jakie masz wyniki tego cukru (to jest na czczo?) i jakie masz normy? Bo ja mam glukozę na czczo bardzo blisko górnej granicy. Bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie dobrze :) x x x Caroline... pierwsze usg powinni byli Ci zrobić obowiązkowo do 12 tygodnia. w każdym trymestrze masz 1. Szczerze mówiąc jestem przyzwyczajona, że moja lekarka zawsze od tego zaczyna. W wyższej ciąży widzę dziewczyny, które najpierw ida na echografię (chyba tak się to nazywa) z brzuszkiem, a potem na wizytę. Położną mam wg mnie niezbyt przychylną i gdyby nie to, ze lekarka z powołania to zmieniłabym lekarza. A cd tego moczu - idź do lekarza, nie czytaj za dużo bo google tylko Cię zmartwi i zestresuje. Kiedy masz następną wizytę? x x x Gabi :) U mnie w Kato są 2 centra medicovera - 1 masakra lekarze i personel taki sobie, a 2 świetne. Ale wkrótce będę mieszkała w Siemianowicach i tam jest tylko 1 przychodnia w dodatku na takim wygwizdowie... :) Ale warto, wyniki online, czat z lekarzem i możliwość wysłania zapytania mailowego jest dużym udogodnieniem. A wiesz może czy oni w tych placówkach też mają dostęp do online'owej wersji? x x x Iczozord!!! jak po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
test wychodzi jej negatywny :/ a ja nie mam zamiaru mówić co to może być bo nie ma to jak lekarz Cię przebada i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletko niestety ale tyko to co robisz w CM MEDICOVER jest widoczne online. Jeśli będziesz korzystała z innej przychodni na kartę medicover to historia z tej wizyty będzie tylko w danej przychodni.Medicover online o oczywiście jest aktywne ale lekarze nie będą widzieli wyników badań itd. Ale ja wszystkich lekarzy zmieniłam na tą moja przychodnię :-) Caroline to nie do pomyślenia z tym USG.... BEATRICE popytaj popytaj, warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) gratuluje wszystkim, które się postarały. Życzę zdrówka i spokoju :) Długo mnie nie było na forum, jednak sercem jestem z Wami cały czas. Wróciłam do mojego księcia i starania trwają nadal, cykle 28 dniowe przytulanka w 8dc ,13dc,14dc,15dc, 19dc, 20dc,21dc,22dc, 23dc w 23dc bardzo ostry ból podbrzusza, nie mogłam się ruszać, mocne długotrwałe skurcze, które na moment odpuszczały, trwające około 1,5 godziny. Dziś jestem 26 dc piersi normalne, brzuszek spokojny termin @ 6 grudnia. Super prezent na Mikołaja byłby gdyby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam w sobote po 10 a wiec się dowiem co i jak. Sprawdzalam wyniki z obydwu ciąż i w żadnej nie miałam takich cudów. W sobotę dowiem się czym to spowodowane no i malutka zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
calineczka w takim razie z niecierpliwością czekam za Twoim testowaniem :))) może ten cykl będzie Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Beatrice, a jaki masz ten cukier? Bo ja mam 92 i też się mojej gin nie spodobał. Jutro idę na krzywą cukrową. Na samą myśl mi niedobrze. I TSH też mam do powtórki, bo niby też za wysokie - 2.9. Caroline, w moim moczu też jakieś cuda wyszły. Moja gin stwierdziła, że źle zebrana próbka i miała rację, bo miałam jakąś blokadę tamtego dnia i siłowo robiłam siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra u mnie już dziwne wyniki wychodziły od blisko 3 mies ale też właśnie były przypuszczenia ze źle zebrana próbka albo że jakaś infekcja dróg moczowych. Ile może być jakiś błąd w wynikać. Jak co 3 tyg robie badania a co dostaje wyniki to coś nowego wychodzi. W sobotę zmolestuje lekarza i dowiem się co może być tego powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Baletka- oczywiscie badania byly naczczo.. Qserra- ja mam 103 a normy w miejscu gdzie robilam badania 70-99 takze bardzo wysoki poziom mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czyzby cafe sie wieszalo? Dodalam post ale go tu nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie palę się już tak bardzo do testowania :) jeśli w niedzielę nie nadejdzie @ to w poniedziałek bierne po teściu :) Chyba, że zrobię w niedzielę rano zaraz po wizycie Mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie palę się już tak bardzo do testowania :) jeśli w niedzielę nie nadejdzie @ to w poniedziałek bierne po teściu :) Chyba, że zrobię w niedzielę rano zaraz po wizycie Mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Calineczko trzymam kciuki! Evi nie oczekuje od Ciebie ze mi powiesz co to jest, niby skąd masz wiedzieć;) na ostatniej wizycie na szczęście wszystkie zmiany, typu torbiele zostały wykluczone, wiec pewnie to niezle pogmatwane hormony. Wkurzam sie tylko ze to tyle trwa... I jeszcze 4 moje znajome na dniach rodzą, trochę to wszystko przytlaczajace... Wylałam swoje żale, trochę mi lżej, mam nadzieje ze nie macie mi za złe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oznacza beta hcg 3,11 16 dni po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Na moim wynikujest ze jak jest poniżej 5 to brak ciazy, ale chyba co labolatorium to inne przedzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka nie chce po prostu pisać co to może być żeby nie robić ci zmartwień bo pamiętam jak ja świrowałam i wydzwaniałam jak głupia do mojego Gina ehhhh Calineczka widzę wyćwiczyłaś sobie cierpliwość :-) Nitka nic mi nie mów o kobietach w ciąży ... wszystkie moje koleżanki mają dzieci :-( dzisiaj przyjeżdża koleżanka która ma rodzić w marcu... miałam termin tydzień prędzej i to mnie boli.... razem Sie tak cieszyłyśmy że razem będziemy chodzić z brzuszkami a teraz tylko patrzę nią ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVI faktycznie nie ciekawie jak tak patrzysz naokoło i tu i tam rodzą. Iczozord chyba jednak owulacja idzie test lh negatywny ale widzę jak rośnie wczoraj było mniej. Wiec jest szansa ze nadejdzie dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×