Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Iczozord, Agnieszka pozostałe koleżanki, witam serdecznie w nowym dniu. @ rozchuśtała się więc odpuściłam sobie testowanie. Kolejny termin starań w święta :) trzymam za Was dziewczynki kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletki spokojnie z pewnością jest w porządku, ciesz się, że objawy ciążowe łagodnieją szkoda by było cały ten piękny czas źle się czuć, nie mile wspominać. Cieszy się dobrym samopoczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolinee dzięki. Wiem, że to paradoks - jak się źle czuję to niedobrze, ale jak się czuje dobrze to jeszcze gorzej, bo się martwię. Nie chcę tak straszliwie panikować, bo moja dr ma co robić i generalnie jest oblegana a terminy ma tyko dodatkowo. A wiadomo, że z takimi obawami to chyba co tydzień musiałabym być, a to już niezdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, przestan panikować! To rozkaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Ucielo mi posta. Mnie piersi w ogóle nie bola., wiec to chyba nie jest regula. Moje są normalne od początku, ale moja gin nic na ten temat nie mówi, wiec sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qserra, tak jest ! No kurcze wiem, że to niezdrowe.. Postanowiłam jednak przeciwdziałać temu i nie sprawdzać w googlu, nie macać się co chwilę po biuście i myśleć o czymś zupełnie innym lub o tym jak się mały rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Agnieszka prawdopodobnie skok był przez alkohol. Nie wiem też na pewno ale możliwe że solidne zatrucie alkoholowe zaburzyć może owulację. Musisz obserwować dalej bo też może być tak że dziś masz zaniżoną temp bo organizm dochodzi do siebie po kacu? No to wszystko gdybanie. Trzeba mierzyć dalej, Temp po skoku wywołanym owulacją powinna się utrzymywać. x Calineczka podoba mi się Twoje pozytywne nastawienie :) x Baletka spokojnie :) Ja też miałam tak na początku ciąży że raz piersi bardziej raz mniej napięte. Mdłości też mi szybko ustały. Miałam raz chyba dzień czy dwa przerwy, potem wróciły i na dobre ustały koło 10 tygodnia także bardzo szybko! Też mnie to martwiło ale ostatecznie to trzeba sie cieszyć że prawdopodobnie nie bedziesz sie musiala dluzej modlic do sedesu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka37
Iczozord bardzo mi miło :) dziękuje Nic nie zmienie jeśli będę dramatyzować. Trzeba się cieszyć z tego co się ma. Zatracić się to jak utracić siebie. Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdej z nas przydałaby się czasem odrobina takiego nastawienia :) Może nas nim zarazisz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Iczozord, modlenie się do sedesu mnie rozwaliło:-). Dokładnie tak to u mnie wygląda heheh. Dziewczyny, zrobiłam dziś tą krzywą cukrową. Jakby któraś była zainteresowana jakie miałam wrażenia po tej glukozie, to chętnie opowiem. Baletka, a wiesz, że ja dziś po tym badaniu prawie cały dzień nie miałam mdłości, za to jakieś 2 godziny temu zrobiło mi się piekielnie niedobrze. Więc nic się nie martw. Myślę, że tak z dnia na dzień złe samopoczucie nie ustępuje niestety. Może to, że poczułyśmy się dziś lepiej jest znakiem, że niebawem mdłości i inne dolegliwości ustąpią. A z ciekawostek: od kilku tygodni nie jem słodkiego, bo robi mi się niedobrze na sam widok, a dziś, po tej glukozie jak wróciłam wsunęłam ze smakiem piernika w czekoladzie i herbatnika. W ogóle miałam niezły apetyt. Myślicie, że to ma jakiś związek z tą glukozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Qserra no to nieźle :) Oby tak się u Ciebie utrzymało bez tego sedesu :) Cd gluzkozy to się nie znam, więc nie pomogę, ale może jest tu ktos kto ma jakieś doświadczenia. x x x Iczozord :))) to faktycznie czasami tak wyglądało hehehe x x x Dzisiaj zaczęłam pierwsze pakowanie pudeł, po 3 krzyż mi pęka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhy... Na słodkie? To może być mała niunia. Na facetów w moim doświadczeniu szły ostre potrawy , mięso i koszone ogórkiu. Na forcie banany, soki owocowe i czekolada z okienkiem z orzechami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Odebralam wyniki progesteronu, w 23dc wynosi 16,37ng/ml. Zastanawiam sie czy jest sens robic HCG w piatek- takie bylo zalecenie gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę być w ciąży jeśli cień drugiej kreski na teście ciążowym widać pod światło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Madziu a czemu nie? moze wlasnie sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Gość, z tymi cieniami kresek to różnie bywa. Druga kreska może być bardzo blada, ale jednak powinna być widoczna gołym okiem. A powiedz którego dnia cyklu robiłaś test, rano czy po południu i kiedy powinnaś dostać @? Jeśli masz wątpliwości, najlepiej zrób jeszcze jeden test innej firmy z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserra...jaaaa, ja bym chciala wiedziec jak u Ciebie bylo z ta krzywa cukrowa..bo w czwartek tez ide i chcialabym dosiedziec sie cos wiecej..Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Witaj Beatrice, właśnie wczoraj zastanawiałam się co u Ciebie. Ja miałam zleconą krzywą 3 punktową, czyli 3 pobrania krwi z żyły: na czczo, godzinę po wypiciu glukozy i 2 godziny po wypiciu . Glukozę zrobiłam wg zaleceń mojej gin: 75 g rozpuściłam w 230 ml wody mineralnej, wcisnęłam sok z połowy cytryny i wstawiłam do lodówki na noc. Jak sobie to przygotowałam to wzięłam odrobinę na język, żeby wiedzieć jak to smakuje i przygotować się do tego psychicznie. Po pobraniu na czczo pielęgniarka kazała mi to wypić w przeciągu 5-10 minut małymi łykami. W smaku było jak za słodka lemoniada, ale znośne. Niedobrze było mi przez ok 40 min. po wypiciu, kilka razy mi się tym odbiło, ale nie na tyle, żebym chciała to zwrócić. Generalnie nic dziwnego się ze mną nie działo po wypiciu tej glukozy. Po prostu miałam normalne mdłości, takie jak mam codziennie. Wynik odbieram dzisiaj. Ogólnie nie taki diabeł straszny. Myślałam, że to będzie gorsze w smaku, ale gdyby nie cytryna i lodówka na pewno byłoby dużo gorzej. Ja obdzwoniłam chyba ze 4 przychodnie, zanim znalazłam taką, gdzie zgodzili się, żebym sama przygotowała sobie glukozę. W tej, gdzie robiłam to badanie, pani z recepcji też poleciła dodać cytrynę, więc to chyba coraz bardziej akceptowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Aha i ja zapłaciłam 9 zł za to badanie i z tego co się orientowałam, to ceny w różnych laboratoriach różnią się max o 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Aha...czyli nie jest tak zle:-) Ja tez mam zalecenie na 75 g glukozy, ale nie wiem ile pobran krwi bedzie...Pierwszy raz w zyciu mam takie badanie..Tez wezme sobie cytrynke...ale glukoze przygotowja tam na miejscu...Zobaczymy:-) Dzieki za odp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam test o 1 w nocy . @ powinnam dostać 06.12. A do tej pory nie ma. Przed spodziewana miesiączka miałam bóle a 5.12. Minęły i do tej pory nic . Temperatura cały czas podwyższona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam o 1 w nocy. @ miałam dostać 6.12 i do tej pory brak. Kilka dni przed spodziewana miesiączka miałam bóle w podbrzuszu ale minęły 05.12 .. Temperatura nadal podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam o 1 w nocy. @ miałam dostać 6.12 i do tej pory brak. Kilka dni przed spodziewana miesiączka miałam bóle w podbrzuszu ale minęły 05.12 .. Temperatura nadal podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Magda ja miałam w 23 dc jak robiłam 19 progesteron. To chyba nie ważne by myślę że. Ciąża może być bo hormony rosną z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Chyba posty znow gdzies zawisly...wkurza mnie juz to kafe..Przy przechodzeniu ze strony na strone jest po prostu masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserra...zartujesz....9 zl? Ja pytalam sie ile u nas kosztujs to badanie i powiedziano mi ze okolo 50 zl.... Roznica w cenach jest po prostu niewyobrazalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×