Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Caroline, ja mam hashimoto czyli niedoczynność wywołaną tym, ALE jak czytałam te wszystkie książki i opracowania o hashi to to jest bardzo charakterystyczne dla niedoczynności. Najważniejsze to zbić tsh, a gdybym miała polecać jakiś krem to stosowałam taki z Avonu na stopy i łokcie Planet spa migdałowy - na stopy nawet na noc zawijałam w woreczek i nakładałam bawełniane skarpetki. Jak dla mnie jest b dobry. Niestety nie wiem czy w ciąży można go stosować. Wklejam pierwszy lepszy link http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice niektóre kobiety faktycznie cierpią na bezsenność w nocy, tak jak piszesz, a za dnia śpią na stojąco. Daj znać jak po wizycie :) Też się denerwowałam przed wizytami. Teraz niby jestem spokojna ale jak jutro pójdę (idę na 8) to pewnie też będę siedzieć jak na szpilkach :) x Agnieszka może być bezowulacyjny a może owulacja się przesuwa ze względu na infekcję. Z tym cyklem to jest tak, że po okresie estrogeny rosną rosną rosną co powoduje wystąpienie śluzu. Gdy osiągają swój maksymalny poziom jest wysyłany impuls z jajników do mózgu i mózg analizuje czy wszystko jest OK. Jeśli jest OK to wysyła hormon LH (który wykrywają testy owulacyjne) i jego wzrost powoduje pęknięcie pęcherzyka jajnikowego. Z otoczki pęcherzyka zaczyna być wytwarzany progesteron co powoduje wzrost temperatury. Dlatego śluz płodny w żaden sposób nie świadczy o owulacji. Ale może ona jeszcze przyjść :) Czasami jest tak że śluz płodny obserwuje się, potem znaika (bo coś akurat nie jest OK i organizm uznaje że to nie jest dobry moment na zapłodnienie) a potem po kilku dniach znów sprawdza i śluz ponownie się pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka, daj znać czy Ci się podoba w pracy i zaglądaj :) Muszę się pochwalić bo wybuchnę - wszystkie wyniki ciążowe wyszły mi dobrze :) Strasznie się bałam tych na toksoplazmozę, HIV, HBs i morfologii bo ostatnio miałam zaniżone wartości. A tu taka niespodzianka wszystko pięknie nawet tsh ok 1 :) Kamień spadł mi z serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka super! Iczozord zrobiłam znowu test owulacyjny znowu negatyw 16dc dziwne być może przeziębienie to przesunęło albo nie będę miała owulacji w tym miesiącu ale w razie W. przytulanka są a tak chciałam na święta prezent :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga żeby mieć prezent na święta to owulacja faktycznie powinna się trochę przesunąć :) Nie martw się :) Zobaczymy, jeszcze wszystko się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha aga a tak z ciekawości wpisz mi kolejne pomiary temp w poszczegolnych dniach. A powiem CI na pocieszenie że mi testy ovu nigdy nie wychodziły pozytywne, zawsze kreska jaśniejsza od kontrolnej. Pozytywne wychodziły tylko z porannego sikania a z porannego jak piszą na opakowaniu nie powinno się robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Kochane, bylam na wizycie u gina na nfz i....dupa...Niczego sie nie dowiedzialam..Ani mnie nie zbadal, ani nie zrobil usg...ot co.Wypisal tylko skierowanie na kolejne badanie krwi..Kuzwa, sam ostatnio mowilmze ciaza blizniacza jest ciaza podwyzszonego ryzyka i ze zrobimy badanie usg a dzis chyba go sklerozawtrona dopadla albo jakas inna pomrocznosc jasna... Wkurzylam sie i umowilam na dzis na prywatnie do mojego zaufanego ginekologa..Przynajmniej bede spokojniejsza... Chodze do tego na nfz u nas w szpitalu zeby pozniej przy porodzie na patrzyli na mnie wilkiem ze na wizyty gdzie indziej chodzilam a teraz rodzic u nich mi sie zachcialo...Bede zatem pod opieka dwoch lekarzy.Ten ze szpitala niech daje skierowania na bezplatne badania a ten prywatny niech ma reke na pulsie- bo wlasnie jemu bardziej ufam.. Mam nadzieje, ze nie przesadzam, ale cholera martwie sie, a dzisiaj ten lekarz po prostu taka olewke walnal ze hej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wychodziły pozytywne ale nie mierzył am temp wcześniej. 6 dc 36.1 przytualnie 7 dc 36.1 8 dc 36.0 9 dc 36.1 10 dc 36.1 11 dc 35.9 przytualnie, pojawił się śluz plodny rozciagliwy 12 dc 36.2 przytulanie śluz plodny rozciagliwy 13 dc 36.2 śluz bardziej wodnisty mokro 14 d 36.0 przytualnie śluz bez zmian 15 dc 36.0 śluz b zmian 16 dc 35.9 śluz b zmian mam w planie przytulnie W 11 dc i 12 piłam trochę alkoholu być może dlatego taka tempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Baletka- weszlam dzis w 10 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice hmm nie każdy lekarz robi regularnie usg, z opowiadań koleżanek wynika, ż czasem są tylko 3 w trakcie ciąży i to jest standard. Może on do nich należy? Upomnij się następnym razem, powiedz, że się martwisz i potrzebujesz tego zeby sie uspokoić. Aga nie wydaje mi sie zeby byly jakies zaklocenia ze wzgledu na alkohol. Takie wahania to nic. Owulacji faktycznie nie było ale z tego co widzę, śluz płodny Ci się skończył? Możliwe zatem że za kilka dni pojawi się znowu i wtedy wystąpi owulacja albo niestety będzie to cykl bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jest sluz ale nie rozciagliwy tylko wodnisty. Musze dalej mierzyć i czekać zobaczymy co wyjdzie dzięki kochana ty to wszystko wieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka nie mam problemu bo jak pracowałam to brałam tabletkę przed wejściem z domu do pracy a teraz wstaje o 6 jem tabletkę i idę spać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Iczozord-ja rowniez slyszalam o tym ze niby na nfz przysluguja raptem 3 usg na cala ciaze, ale on ostatnio zupelnie inaczej gadal. Dzis mialo byc usg, a on nawet mnie nie zbadal..Ponadto od pań na poczekalni slyszalam ze ten lekarz rzadko sam wykonuje usg. Najczesciej zleca je na inny dzien i robi je jakas tam pani doktor ( ktora swoja droga ma baaardzo niepochlebne opinie). Ciezko mi ogarnac ten temat...no ale czego mozna sie spodziewac po narodowym funduszu zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pytałam...powiedział że dziś nie....i bądz tu babo mądra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja jem o 5.45 ale zasnąć już nie umiem, bo mi się chce strasznie jeść, sikać i jest mi niedobrze... :) Beatrice, na nfz to podobno faktycznie przysługują tylko 3. Ja już tak dawno nie byłam u ginekologa z nfz, że nie wiem jak to jest. A już w ciąży to w ogóle nie byłam.. wtedy już miałam medicover. Może warto rozważyć takie ubezpieczenie, jeśli tylko masz możliwość - za wizyty prywatnie wyjdzie chyba więcej pieniędzy niż za takie ubezpieczenie. Jaką polecacie porodówkę w pobliżu Katowic? chcialabym trafić jak najlepiej - wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Beatrice jak prowadziłam ciążę na NFZ to tak właśnie było, że lekarz umawiał mnie na inny dzień na USG i był właśnie 3 przez całą ciążę (12, 20, 32 tc) to standard... ale, że nie zbadał to dziwne... chociaż też może nie chce "grzebać" tam we wczesnej ciąży... lekarze są różni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja tu wiele razy juz pisalam o pakietach medycznych :) raj na ziemi i nie trzeba tylko w centrach medicover czy lux med, mają umowy z prywatnymi przychodniami gdzie spokojnie na ich karty można iść :) sama tak chodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wisi na przejściu na kolejną stronę, irytacja moja już wyszła poza granicę normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Baletka, u mnie najblizszy punkt medicovermiesci sie ponad 70 km od mojego miejsca zamieszkania:/zatem z tej prostej przyczyny odpada.. Tak czy inaczej poszlam do mojego gina.Okazalo sie zeten na nfz nie zauwazyl mojego baaaardzo alarmujaco podniesionego poziomu cukru.Dostalam dodatkowe skierowanie na cukier i Tsh.. Doktor zrobil mi usg...Ciaza jest jednokosmówkowa i dwuowodniowa. Widzialam i slyszalam dzis wyraznie moje maluszki;-) Serduszka bija jak dzwony..Jeden bàbelek jest ciut mniejszy ale to moze byc blad pomiaru. Pozatym udzielono mi wyczerpujacych odpowiedzi na kazde z zadanych przezemnie pytan. W koncu jestem spokojna...Moze i noc uda mi sie przespac w calosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Baletka, u mnie najblizszy punkt medicovermiesci sie ponad 70 km od mojego miejsca zamieszkania:/zatem z tej prostej przyczyny odpada.. Tak czy inaczej poszlam do mojego gina.Okazalo sie zeten na nfz nie zauwazyl mojego baaaardzo alarmujaco podniesionego poziomu cukru.Dostalam dodatkowe skierowanie na cukier i Tsh.. Doktor zrobil mi usg...Ciaza jest jednokosmówkowa i dwuowodniowa. Widzialam i slyszalam dzis wyraznie moje maluszki;-) Serduszka bija jak dzwony..Jeden bàbelek jest ciut mniejszy ale to moze byc blad pomiaru. Pozatym udzielono mi wyczerpujacych odpowiedzi na kazde z zadanych przezemnie pytan. W koncu jestem spokojna...Moze i noc uda mi sie przespac w calosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odebrałam dziś wyniki moczu i trochę się zjezylam bo w wynikach jest adnotacja o widoczności białka w wydawanym moczu (a wiec ponad normę jak na ciaze) a i wykazało mi obecność szczawianow wapnia. W pierwszej ciąży nie miałam takich "kwiatkow" a i do tego momentu nie miałam takich cudów w wynikach:/ coś się zaczynam obawiać bo skóra mi strasznie wysuszyla się do tego stopnia ze pęka mi głęboko do krwi na dłoniach a paluchy mi puchna. Oczywiscie po skonsultowaniu moich wyników badań z wujkiem Google zaczynam się stresować czy to nie zatrucie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg na NFZ to pocieszenie Was ze ja miałam pierwsze zrobione dopiero w 22tc i raczej nie zanosi się bym dostała skierowanie na następne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice kochanie ale tak jak napisałam oni mają umowy z małymi przychodami prywatnymi i nie trzeba jeździć do ich centrum :-) ja właśnie tak korzystam bo do Warszawy mam ok 50km, poza tym to nie musi być medicover. Zapytaj w swojej przychodni prywatnej czy mają pakiety medyczne. Na pewno coś mają jeśli to zwykła, prywatna placówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice w ogóle to super że wszystko super :-) I nie wiem co taka ciąża oznacza ale gratuluję ;-) Caroline a USG około 12 tyg nie miałaś??? To Twoje święte prawo, tak samo jak i później ok 32z tego co pamiętam... A co do badań, nie denerwuj się a wujka google kopnij w pupę... wszystkiego dowiesz się na wizycie z realnym ginem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice jak fajnie ze słyszałaś bicie serduszek. To znaczy ze wszystko się prawidlowo rozwija :) Caroline nie czytaj w necie bo w depresję wpadniesz poczekaj na konsulatacje :) Iczozord u mnie bez zmian temp na takim samym poziomie i nawet chyba śluz się zmienił wiec zapowiada się cykl bezowulacyjny ale cóż zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×