Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Evi1705
Wisi... no trzy mam kciuki żeby Sie udało... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , jest po wizycie u mojej gin i jestem w bardzo dobrym humorze :-) Nie dostalam zastrzyku na,pekniecie,pecherzykow,bo w lewym jajniku wlasnie pekl a ma 21mm , w prawym niestety ale tylko 13,3 wiec stanal... O inseminacji wogole nie bylo rozm ale o moim M tak, powiedziala ze przedewszystkim mam go nie stresowac, i jesli nie zaskoczy teraz to moj M ma,3 miesieczna kuracje jakims lekiem na recepte i fertilmen'em, a jak wroci to znow do boju i oczywiscie mucosolwan od 9dc cyklu ma pic na rozrzedzenie i walczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super wieści kochana a widzisz teraz tylko działać u wspomagać się :) powodzenia tak bardzo Ci kibicuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Aga :-* moja gin tchnela we mnie nowa,nadzieje i wierze ze po tych lekach dla mojego M nam sie wkoncu uda :-) a jak sytuacja u Ciebie? Evi jak tam po clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, to dobre wieści. Życzę powodzenia Tobie i Twojemu M. Zasłużyliście na szczęście, więc na pewno się uda. Dziewczyny, ja jutro mam wizytę u diabetologa i u mojej ginki. O ile ta druga mnie nie stresuje zbytnio, bo gin jest naprawdę spoko i profesjonalistka, to ten diabetolog mnie przeraża. Pierwszy raz w życiu zmagam się z cukrzycą i jestem w stresie co ta diab. powie na moje cukry, bo kilka wykroczeń mi się zdarzyło, a od kilku dni jak na złość mam cukry wręcz za niskie. Nie mam pojęcia czy to ja coś źle robię czy to mój organizm wariuje. Boję się, że znów pójdę do szpitala. Tak bym chciała, żeby wszystko już było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Blondyneczka, oczywiście o Ciebie mi chodziło z tymi dobrymi wieściami. Przepraszam, że pomyliłam nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam to z chłopakiem do końca (czyli do wytrysku wewnątrz) 6 dni przed owulacja i jego plemniki nie poczekaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra dziekuje :-* teraz to juz mam nadzieje ze jestesmy na ostatniej prostej :-) w dobrym momemcie mialam ta wizyte bo naprawde sie zalamalam... pani doktor zabronila mi mowic mojemu M ze w tym momencie to jego wina bo oni to zle znosza a to nie pomoze tylko pogorszy sytuacje... dostal paczke lekow i ma lykac a potem dzialac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej dziewczyny. No dzisiaj 3 dzień z clo. Nie mam jakichś skutków ubocznych z wyjątkiem problemu ze snem :-) ale czuje Sie dobrze... czuje czasami takie jakby grzanie na jajnikach i mam nadzieje że oznacza to że coś Sie dzieje i rozpoczęła Sie produkcja jajeczek :-) jade na wizytę w piątek czyli w 9 DC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mam nadzieje :-) dam znać w piątek jak było na wizycie... dla mnie clo to nowe nadzieję ale czy coś z tego będzie to kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to czekamy w pt na wiesci ale bedzie dobrze bo wazne ze czujesz ze jajniki pracuja :-) ja przy pierwszym cyklu,z clo,tak,czulam i byly piekne pecherzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nawet nie wiesz ile radosci sprawiaja mi takie pozytywne posty:-) dobrze ze masz oparcie w ginie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blndyneczka - i dobrze - do boju :) x Baletka śniłaś mi się :D Miałaś czarne włosy do uszu i robiłaś sobie sesję zdjęciową z kotami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde od wczoraj mam napięte podbrzusze i ból lekki jajnikow raz jednego raz drugiego nie jest to tragedią ale nieprzyjemne trochę. Jestem 6 dni po owulacji od skoku temp. Czy może powodować to Bromergon? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Iczozord to ładne sny ;-) cd temperatury to ja w ciąży miałam Max 36.9, bo ją jestem z tych, które mają permanentnie zanizona. Więc 37u mnie to święto. Wczoraj na wizycie gin zbadala mnie, powiedziała, że jest wszystko ok, Endo cieniutkie i dodała, że gdyby nie fakt że znała sytuację to nie domyślilaby się, że jestem po zabiegu. Powiedziała żeby wstrzymać się 3 miesiące z próbami żeby nie było niewydolności szyjki,a poza tym kazała przyjść do 3tyg z histo i na pobranie materiału do całego pakietu badań po poronieniu. Powiedziała żebyśmy się zastanowili czy chcemy zrobić badania genetyczne i dała mi nadmiar na miejsce gdzie są nieodpłatne. Dostałam też badania crp i morfologie żeby sprawdzić czy nic złego się nie dzieje. Właśnie z nich wracam. Z z z Qserra, trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Z z z Blondyneczka czyli do dzieła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej dziewczyny, dzisiaj mój 8 dc i 4 dzień z clo. zauważyłam dzisiaj że normalnie mam "mokro" tyle śluzu ze mnie płynie... jest biały taki galaretowaty... nie wiem czy to może oznaczać bo jest za wcześnie żeby miało się cokolwiek dziać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka1234
Dziewczyny, jak myślicie-jestem w 6tc, ostatni tydzień miałam brązowe plamienia, które ustały dokładnie po tygodniu brsania duphastonu? Czy to oznacza, że duphaston pomógł? Ze poziom progesteronu jest juz w normie i dlatego nie plamię? W pon mam usg, mam nadzieję, że będzie serduszko, albo nawet DWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dziekuje :* tez sie ciesze ze podeszla do nas w taki sposób i zajeła sie moim M :) mnie wyprowdzila to i jego wyprowadzi:) iczozord, Baletka a no do boju:) Evi biały gesty śluz nie jest płodny, a po clo owu przychodzi najwczesniej 3dni po odstawieniu a na ulotce pisze 5 dni , do mnie w tym cyklu owu przyla po 4 dniach a sluz płodny po3 dniach od ostatniej tabletki... u mnie tez przed owulka pojawia sie bialy gesty sluz, najwazniejsze zeby sie pojawil rozciagliwy przezroczysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka 36,9 a 37,0 to różnica w ramach błędu pomiaru. Wiem, sama jak mierzyłam i się martwiłam to każde 0,01 stopnia to już dla mnie było zastanawiające ale obiektywnie - nie jest i nie powinny nas niepokoić nawet wahania o 0,2 stopnia. Jak masz wątpliwości zapytaj lekarza - on sprawdzi co trzeba i będziesz spokojniejsza :) Ale faktycznie, sama po poronieniu też miałam jakiś czas wysoką temp i myślę że za jakiś czas ona u Ciebie spadnie. Z innej beczki - na zaparcia - ŚLIWKI :D Że też o tym zapomniałąm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord, fakt a najlepiej śliwki suszone lub jogurty z nimi. Pyyyycha! Byle nie kompot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dobrze śliwki zalać wrzątkiem, odczekać do ostygnięcia i potem wypić wodę i zjeść śliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
**Baletka, Iczozord -zmienilam taktyke wzgledem tych moich cholernych zaparc.. Pije ACTIVIE wlasnie z suszonymi sliwkami :) do tego dorzucam kefirek i gdzies tam w miedzyczasie jablko. Nooo o i...skutkuje :-) ( jak narazie). Bylam wczoraj u ginekologa na NFZ.Czekalam..uwag, uwaga.....4 GODZINY!!!!!Bo d**ek sie spoznil... Jak zwykle niczego szczegolnego nie wniosla ta wizyta.Usg nie zrobil,ginekologicznie nie zbadal. Sprawdzil tylko tetno jednego dziecka, bo drugiego juz mu sie nie chcialo szukac...hmmm, no coz, mozna i tak... Nie dostalam tez skierowan na badania krwi i moczu choc ostatnie mialam robione okolo 2 miesiecy temu. Kiedy powiedzialam mu o moich krwawieniach z nosa skwitowal je, ze jestem w ciazy ( jakbym nie wiedziala) i ze aura zimowa i wogole tak wplywaja wiec nie ma sie czym przejmowac...Podsumowujac, ciesze sie, ze mam swojego doktora ,do ktorego chodze prywatnie i on podchodzi do sprawy powaznie ,rzeczowo i nie zbywa mnie glupimi odpowiedziami. Pozatym znow waga pokazuje kilogram mniej... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice ja w 1 ciąży też krwawiłam z nosa i lekarz powiedział mi to samo. Poszukałam, poczytałam i okazało się , że to nawet normalne zjawisko ;P teraz też mi leci, czasem nawet ciurkiem. Zobaczymy co powie lekarz w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi, ja rowniez o tym poczytalam i niby jest to normalne, ale kuzwa, mogl wytlumaczyc dlaczego tak sie dzieje,a nie rzucac takimi tekstami na odczepne..Pozatym, nie mam pewnosci czy akurat u mnie to krwawienie z nosa nie jest spowodowane wyzszym cisnieniem...bo od jakiegos czasu wlasnie jest podwyzszone..w granicach 140/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Cześć dziewczyny - byłam dzisiaj na badaniach, które zlecił mi gin po poronieniu. Morfologia, TSH,FT3 i FT4... - robiłam je prywatnie i... byłam 23 w kolejce - szok! Na szczęście mam już wyniki i wszystko jest w porządku. Wszystkie wyniki w normie. Lekarz zlecił mi badania tarczycowe ze względu na podejrzenie, że właśnie tarczyca mogła być przyczyną poronienia... - teraz jak już wiem, że wszystko jest w porządku to walczymy dalej. Jestem już po pierwszej wyraźnie odczuwalnej owulacji i czekam... coprawda nie miałam jeszcze miesiączki po poronieniu (właśnie mija 4ty tydzień), ale może... - owu była jakieś 10 dni temu - od tamtej pory cały czas pobolewa mnie delikatnie podbrzusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Cześć dziewczyny - byłam dzisiaj na badaniach, które zlecił mi gin po poronieniu. Morfologia, TSH,FT3 i FT4... - robiłam je prywatnie i... byłam 23 w kolejce - szok! Na szczęście mam już wyniki i wszystko jest w porządku. Wszystkie wyniki w normie. Lekarz zlecił mi badania tarczycowe ze względu na podejrzenie, że właśnie tarczyca mogła być przyczyną poronienia... - teraz jak już wiem, że wszystko jest w porządku to walczymy dalej. Jestem już po pierwszej wyraźnie odczuwalnej owulacji i czekam... coprawda nie miałam jeszcze miesiączki po poronieniu (właśnie mija 4ty tydzień), ale może... - owu była jakieś 10 dni temu - od tamtej pory cały czas pobolewa mnie delikatnie podbrzusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×