Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość malina92
Hej wam kobietki. Jestem nowa i mam nadzieje ze mnie pRyjmiecie. Tez staramy sie z mezem i dziecko. To ju 5 cykl... ehh ostatnio nawet poszlam go gin czy wszystko ok noi ok.. mam isc na Tsh i grupe krwi z moim lubym.. noi pilnuje go zeby pol duz.wo wody moze mu sperme rozrzedzi. xxx Gratuluje tyc co sie udalo. Niewyibrazam sobie jaka was radość tteraz rozpiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina92
Dodam zw zaczynają sie chyba moje dni plodne. Wiec w miare mozliwosci meza (taka praca) będziemy sie ptzytulac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny!! Dawno sie nie odzywalam, ale czytam Was regularnie. Na wstepie gratuluje wszystkim mamusiom, a za staraczki trzymam mocno kciuki i kibicuje Wam z calych sil!!;) u nas juz koncowka jestem w 38 tygodniu. Czuje sie dobrze. Karolek jest duzy tak mowi lekarz, a ja przytylam 10 kg. Cwicze przed porodem skacze po drabinie bo malowalam i szykowalam pokoj dla synusia. Skurcze przepowiadajace mam dosc czesto, torba do szpitala spakowana i czekamy az Karolek zechce przyjsc na swiat;) to tyle u nas. Jeszcze raz wszystkie Was pozdrawiam i trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny temperaturę mierzy się TYLKO pod językiem, w pochwie lub w pupci :P Czyi w miejscach pokrytych błoną śluzową. Inne pomiary są nieprecyzyjne - bezdotykowy w ogóle nie powie Wam wiele o faktycznej temperaturze bo podlega bardzo dużym zakłóceniom. Polecam termometr do NPR firmy Microlife, na allegro za kilkanaście zł: http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-npr-microlife-mt16c2-24h-wawa-i4968274584.html A to, że temp codziennie inna to akurat normalne :) Ważne, żeby wahania nie były bardzo duże, np o 0,5 stopnia tylko o 0,2-0,4 i nie spadały do poziomu niskich temperatur sprzed owulacji (to bardziej skomplikowane ale to tak w skrócie). x Natka kibicuję Ci :) Nasz Karol pozdrawia Waszego Karola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA37
dziewczynki trochę się martwie dziś test taka sama cienka! nie powinna być mocniejsza? to 12-13 dpo . Malinq a ty który masz dpo? i robiłaś dziś 2 test ?boje się!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA37
przepraszam Moniq zle napisałam to przez nerwy:(robiłaś dziś test????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUNIA luziikkkk :) Nie rób testów w tak małych odstępach. Na początku nawet jak przyrost jest prawidłowy to i tak jest baaardzo niewielki więc kreska też jest mała. Mi wychodziła bardzo blada kreska chyba jeszcze z tydzień po terminie okresu - mam na myśli naprawdę bardzo bladą kreseczkę. naprawdę baardzo powoli ciemniała i musiałam się przyglądać, żeby zobaczyć między nimi różnicę. Gruba kkreska nie pojawi się z dnia na dzień :) Nie rób więcej testów, poczekaj na wizytę u lekarza i się n ie stresuj bo to Ci nie służy Rzadko komu wychodzi gruba krecha w temrinie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUNIA37
iczozord dzięki :)podniosłaś mnie na duchu! Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sama przez to przechodziłam i tylko się schizowałam :) A nie warto. Warto teraz położyć się wychodnie z herbatką i delektować się myślą, że będziesz mamą:) Albo przeglądać encyklopedię imion dla dzieci :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i powiem, że tak naprawdę gruba i tłusta krecha to mi chyba wyszła w terminie kolejnej miesiączki :P Nie wiem na pewno ale to był dość długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia nie nie robiłam:) wczoraj byłam na becie (18,13) bo pokazałam test mojej mamie i stwierdziła że nic na nim nie widzi i ze mam jechać bo mąż też nie zobaczy, a ona chce się cieszyc:d więc byłam na becie, nie mam żadnych plamień, do lekarza jestem umówiona na 3.02 więc pozostaje mi czekać spokojnie:) choć mam w domu jeden test jeszcze, więc może za kilka dni zrobię żeby mieć na pamiątkę dwie wyraźne kreski:) póki co stres mnie jakoś opuścił, jestem dziwnie spokojna:) a napisałam tylko do lekarza żeby powiedział mi jaką dawkę żelaza mogę przyjmować, bo niby za dużo nie można, a ja zawsze miałam za niskie. buziaki i się nie stresuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi a co do bólu piersi - ja zawsze po owu mialam najbardziej bolące, potem miękły i czym bliżej okresu tym mniej bolały. I tym razem było tak samo, coś tam czuję przy dotyku, ale nie jest to jakiś dokuczliwy ból i na pewno słabszy niż miałam 2 tygodnie temu. Więc naprawdę nie bierz tego pod uwagę :) chyba Ty i "gość" jesteście najbliżej testowania teraz prawda? trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina,Natka dziękuję bo jeszcze nie dziękowałam:) PrzyszłaMama to są jak najbardziej dobre oznaki, ale poczekaj jeszcze do terminu miesiączki i testuj:) MamaOleńki a ten spadek temp kiedy u Ciebie wystąpił? przy implantacji też spada i potem wzrasta, nie poddawaj się :) druga sprawa, że termometr jak płata figle to nigdy nie wiadomo. Ja mam elektryczny i był ok, ale mierzyłam w pochwie zawsze. na allegro są specjalne dokładniejsze owulacyjne ( od 14 zł ), miałam sama kupić :) bezdotykowe faktycznie są kiepskie. chyba nadgoniłam wszystkie wypowiedzi :) Blondynka jak się czujesz? mam nadzieję, że brzusio nie daje aż tak w kość. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Natka Natka to tylko pozazdrościć :) Ja jestem w 33tc i chodzę jak paralityk. Momenty mam ze nie jestem w stanie wstać bo czuję że kręgosłup mi zaczyna chrupac ale to raczej z racji że mała jest spora bo w 30tc miała 2100gram a przecież jeszcze ile tygodni przede mną. Iczozord dobrze ze wcześniej wyprawkę szykujesz. Ja zostawiłam wszystko na koniec a teraz żałuję bo sił nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq bardzo dobrze ze jest spokojna :-) tak sie ciesze ze Ci sie udalo :-) A ja jade na tabletkach przeciwbolowych bo nie da rady inaczej... pozatym po @ musze sie do mojej gin wybrac bo chyba jakas infekcja sie czepia, a chce miec wszystko doleczone... Malo teraz sie odzywam bo mam okropny humor, chodze i płacze po kątach, taj strasznie tesknie za moim M :-( milego weekendu Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Kochana.. przykro mi,że siedzisz teraz sama :( przeciwbólowe znam, bo nie mogłam się bez nich obyć. ale dziś już sobota, jutro chyba powinno być lepiej co?:* do ginki idz idz, jak niie przeszło to faktycznie. życie jest ciężkie, mój mąż może nie wyjeżdza, ale wraca z pracy i siada w domu do drugiej, w weekendy tez siedzi przed kompem.. w dodatku choruje przewlekle na jelita i musi na wiele rzeczy uważać. o taką prawdziwą sielankę w dzisiejszych czasach ciężko.. także nie martw się kochana, szybko zleci, niedługo będziecie razem:* a skąd w ogóle jesteś ?w sensie z jakiego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inpenerni1982aenaj
Witam, wiem,że moje pytanie jest typu "swędzi mnie lewe ucho czy to ciąża..." ale może któraś z Was coś sensownego mi podpowie. Otóż cztery doby po owulacji miałam bardzo dziwne, niespotykane wcześniej kłucie i ciągnięcie w okolicy jajnika (nie tego z którego była owu). W piątej dobie silny ból podbrzusza taki jak na @ całą noc mnie rwało... Moja owu zawsze trwała jeden dzień i potem śladu po niej nie było,a tu nowość. To nasz pierwszy cykl starań,jestem jeszcze bardzo zielona w temacie,ale czy to może być objaw implantacji? Jasne http://corta.co/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, powiedzcie prosze jakie bierzecie przeciwbólowe ? Ja mam notoryczne bóle głowy i migreny ale wyczytałam, że ibuprofen obniża płodność więc poszedł w odstawke a problem jest taki, że paracetamol w ogóle na mnie nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inpenerni1982aenaj - ciężko powiedziec czy była to implantacja czy poprostu jakis niezidentyfikowany ból brzucha..U mnie w poprzedniej ciąży implantacja poza małą plamką krwi przebiegała bezobjawowo i była trochę póżniej - jakoś w 8 -9 dobie po owu. Ale każdy ból brzucha po owu to światełko w tunelu także musisz być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam panadol femina zawsze. Blondyneczka to dobrze, że nie męczy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny, pierwsza @właśnie nadeszła.jest spokojnie i bez żadnych odstępstw. Czyli wszystko ok :-) Witam Nowe dziewczęta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brawo :) Okres po poronieniu witałam z taką radością jak nigdy :P Teraz już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich: ) wiem że każdy organizm różnie reaguje ale tak się zastanawiam. Mam 28 dniowe cykle dziś jest około 6 dzień od owu w którym to doszło to stosunku. Jest mi niedobrze boli mnie brzuch i nie mogę na nim leżeć bo czuje jakby był tam balon i do tego mam wrażenie że spuchlam tam na dole. Piersi mnie jednak nie bolą. Kiedy mogę zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Czesc Dziewczyny!!! Zagladam tu rzadko, ale zagladam :) trzymam kciuki za mamusie, staraczki i wszystkie czytelniczki. Pamiętam, ze po moim pierwszym wpisie pojawiła sie tutaj Baletka :) Witaj Kochana!!!!!! :) Dziewczyny, jestescie niesamowite :**** wszystkie, po kolei i kazda z osobna. Macie niesamowitą wiedzę, dajecie sobie mnostwo wsparcia... My mamy małego synka (9miesiecy), teraz jestem w 2 miesiacu ciąży :) poranne nudnosci, wymioty, sennosc i -6kg juz na wadze... Ale warto :) Trzymajcie się! :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia - przy 2 ciazach moj objaw to bylo tylko nabrzmiale, opuchniete wargi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka28
Hej. Moj okres zaczal sie 4 kwietnia i trwal okolo 4-5 dni. Kochalm sie z moim mezem 9dnia cyklu 11 i 13 . Mam cykle 27 dniowe wiec owulacja przypada na dzien 14 . Do wytrysku doszlo dnia 9 i 13. Dzisiaj 6 dni po stosunku boli mnie jajnik ale to tak codziennie. Bardziej jakby bol w pachwinie takie ciagniecie.jest to delikatny bol. Ciekawa jestem czy doszlo do zaplodnienia . wiem ze dni plodne zaczely sie tak okolo 11 kwitnia i trwaly do okolo 16 ( obserwacja sluzu ) dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak Nunka? Jak Twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rim_cim
dziewczyny, podczytuję od czasu do czasu ten wątek i sama mam podobny dylemat, co prawda jeszcze za wczesnie na test, bo jestem jakies 6 dni przed okresem, ale...czy ktoras z was miała przy tej calej implantacji jeden/dwa dni bardzo gęstego śluzu(taka kulka) z domieszką krwi, na początku biały glut, nie przezroczysty, za chwile pojawiło się czerwone/rózowe zabarwienie i tak dwa dni, teraz jest rzadsze i już bez krwi/koloru... szaleje już bo wiem, ze na test jeszcze nie czas, wmawiam sobie, ze moze sie udalo;) doszukuję się jakiś symptomów, od dwóch dni strasznie mam ochotę na ciągłe żarcie, morzy mnie sen i zmeczenie(a zmęczyc się nie zmęczylam dzis;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenka87
rim_cim różowe zabarwienie śluzu mogło oznaczać zagnieżdżanie zarodka, ale niekoniecznie to musi być to. Jeśli chodzi o jedzenie nadmierne itd to jeszcze za wcześnie na takie objawy, ale trzymam kciuki mocno żeby były 2 kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×