Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

*kika114: trzeba czekać na termin miesiączki, wszystkie przez to przechodzimy i niestety nie raz i nie dwa, ale uda nam się :-) Miłego dnia dziewczynki. Piękna pogoda za oknem, do pracy czas ruszać! Mój M wyjechał na trochę, ale teraz i tak byśmy nie podziałali, bo tak jak pisałam w tym miesiącu nie miałam prawdopodobnie owulki i okres przyjdzie za jakieś 7 dni. 3majcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to czekanie niestety jest najgorsze. Blondyneczka byc moze za gleboko bo wczoraj przyjęliśmy inna pozycje i nie bylo krwawienia. Od dzis biore dupaston ktoras z was miala skutki uboczne po nim? Ostatnio nikt nie testuje jakos tak pusto sie zrobilo? oliwia co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie chyba szykuje sie na.@ piersi bola choc bardziej sutki mowie wam maaaasakra .:/ musiAlabym caly dzien bez niczego chodzic bo nawet stanik je drazni... a tak mam bole jajnikow .. poczekamy zobaczymy Blondynevzka nie masz za co dzuiekowac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze długo nie potestuję :P Po tym jak dostałyśmy wszystkie okres 2 tyg temu to raczej teraz wszystkie się staracie :) Mi temp spadła i utrzymuje się niska - uff. Krwawię nadal ale nie jakoś bardzo. Do niedzieli mam nadzieję się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ziólka doszły:) obys miala racje w tym co napisalas i tez trzymam za nas kciuki :* agnieszka ja biore duphaston od 7miesicy i nie mialam zadnych skutków ubocznych:) a i jeszcze niech któras mi powie jak pic te ziólka i czy to cały cykl czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Kasia1
Hej dziewczyny. Dawno mnie z Wami nie było bo dużo się dzialo, muszę odłozyc starania bo za miesiąc ide na operacje kregosłupa :( a byłam dzis u gina nowego. i jak mi robił USG to zapytałam jak jajniki a on na to że czyste!!! i nawet pokazał mi obraz. Teraz pytanie do Was czy mogło mi się PCO cofnąc że jajniki się wyczyściły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - nie nakręcaj się ale powiem Ci, że ten ból sutków jest dośc podejrzany :) Oby to było to, choć zaczęły Cię boleć dość szybko. No ale nigdy nie wiadomo! * blondyneczka - od 1 dnia cyklu możesz pić ciągiem przez 3 mc. płaska łyżeczka przed snem. * Kasia - zrób porządek z kręgosłupem koniecznie. Mam koleżankę, która nie mogłaby mieć dzieci ze względu właśnie na kręgosłup. po prostu nie wytrzymałby obciążenia i skończyłoby się to tragicznie. Poszła na operację i wszystko jest OK :) O wycofaniu się PCO już słyszałam nie raz. Zwykle wiąże się to z przyjmowaniem jakichś wspomagaczy, np wspomnianych ziół o. sroki. Czy stosowałaś coś? Poza tym nie wszystko można w medycynie wytłumaczyć i nasze ciała jeszcze nie raz nas zaskoczą. Oby na korzyść, jak u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wiem nie nakrecam sie bo czuje sie jak na okres... wiec kolejny cykl staran.: D blondyneczka oby sie spelnilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no juz troszke mniej bola . zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Hej! Faktycznie śliczna dzisiaj pogoda! Nowa Oliwka ja tez mam ból skutków i nadwrażliwość! Bądźmy dobrej myśli! Choć tak jak piszecie najgorzej się nakrecać. Widze, że nie długo posypia się testy :) oby wszystkie pozytywne! Ktoraś testuje jakoś nie długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9kasia1
Iczozord tylko luteine, zadnych wspomagaczy, i pokazal mi nawet cialko zolte ze jest a wczesniejszy lekarz mi mowil ze nie mam owulacji a chyba jak nie ma owulki to nie ma cialka zoltego? Dobrze to rozumiem? Wlasnie wiem, najpierw kregoslup, mysle ze po operacji tez bedzie ok :) ## Oliwia trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia jeśli cię nigdy tak piersi nie bolały i sutki to zapowiada się ciekawie ;-) Kasia ja nie mam stwierdzone PCO bo mam tylko pęcherzyki wokół jajników a hormony mam ok, i chyba tez się wybiorę do innego gina zobaczymy co mi powie. Zawsze warto skonsultować się z innym lekarzem. A teraz mam pytanie do was dziewczyny, robie testy owulacyjne ale chyba jeszcze znaczne od następnego cyklu mierzyć temperaturę bo te testy wychodzą ale jakoś tak nie do końca. Słuchajcie robiłam testy: 11dc ledwo widoczna druga kreska 12dc blada druga kreska 13dc blada druga kreska 14dc trochę bardziej widoczna ale jaśniejsza niż kontrolna 15dc prawie identyczne ciężko było mi zinterpretować ale wydawało mi się ze minimalnie się różnią 16dc czyli dzisiaj druga kreska jaśniejsza niż wczoraj To z tego wynika ze 15 dc był pik LH? w poprzednim miesiącu tez tak właśnie miałam że nigdy ta druga nie była ciemniejsza od kontrolnej. Może moje LH ma takie stężenie, ale z tego co widzę to prawidłowo rośnie. bo jak robiłam badania tego hormonu to też były prawidłowe. Co o tym wszystkim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka nie przejmuj sie tym ze ona nie byla ciemniejsza a teoretycznie powinna... testy te robi sie z moczu wiec wiadomo ze wszystko moze zaburzyc wynik tak samo jak ciazowe, wiec tą kreske najciemniajsza traktuj jako moment najwyzszego stezenia... i nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka to mnie uspokoiłaś :-) wczoraj były przytulanka mam nadzieje że się uda a dziś poprawka :-) wzielam 1 tab Duphastonu :-) za tydzień się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
zawsze vale piersi bolaly a nie sutki teraz to sutki najbardziej... nie robilam bo mam do gin pod koniec czerwca...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia a to nie chcesz tych podstawowych zrobic na własna reke i pojsc z wynikami? ja tak zrobilam, ale wiadomo to kwestia finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Mi tez nie wychodzila super ciemniejsza, ale w dniu kiedy byla najciemniejsza miałam ból jajnika i tak poznałam, że to ten dzień. Ja do gin idę 10tego czerwca już z badaniami. Powiedzcie mi macie ginekologów endokrynologow czy chodzicie i tu i tu? Co do kręgosłupa, badania ma sie robione przy jakiś wskazaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a u mnie nawet jajnika nie czuc bylo ale nie wiem nie zawsze je czuje. chodze do ginekologa tylko. Jeśli chodzi o kręgosłup to wskazań moze byc wiele najwazniejsze to chyba to ze wystepuje bol i wtedy lekarz przeprowadza wywiad. Jesli o to ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
może przed pójściem zrobie te badania, albo pojde i wytpytam o wszystko znowu. dzisiaj ze mna ok piersi nie bolą ale sutki przy dotykaniu jeszcze troszeczkę, ale nie tak jak wcześniej... ;/ i pobolewa mnie jajnik prawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia masz rację, jak nie było owulacji to nie ma ciałka żółtego. Ciałko żółte to pozostałość po pęcherzyku tak jakby, otoczka komórki jajowej - to tak obrazowo. Ciałko żółte wydziela po owulacji progesteron a jak zajdzie się w ciąże - zamienia się w ciałko ciążowe i do 3 mc wydziela jeszcze więcej progesteronu aby ciąże otrzymać. Później tę funkcję przejmuje łożysko i ciałko ciążowe (chyba) zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
agnieszka5g dziekuje za informację właśnie o te "wskazania" mi chodziło. nowa Oliwia najlepiej wypytać bo tak jak blondyneczka87 pisze, nie które badania robi się w różnych terminach. A może możesz napisac do ginekologa? Moja chętnie odpisuje na sms-y bo nie zawsze może odebrać i rozwiewa moje wszelkie wątpliwości, bez konieczności wizyty. Stresuje się troche przed badaniami za tydzień, oby tylko wszystko było w normie i to tsh. No a jakby jeszcze beta wyszła. .. chyba za dużo wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam jak to jest z naszym samopoczuciem w danej fazie cyklu czy jak jest owulacja to macie werwe ze az wam sie chce gory przenosić a jak tylko nastapi to juz jak by wszystko pryslo? Czy tylko tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja właśnie często w owulację mam spadek formy i gorzej się prezentuję :p Za to czasami w trakcie okresu mogłabym pracować 24/7 ;-) Ale generalnie jest tak jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Czesc dziewczyny;) dawno sie.nie odzywalam jakos nie bylo czasu. Sporo pracuje, a pozniej praca w ogrodzie, ale za to szybko mija czas. Dziewczyny nie chce zapeszac powiem tak po cichutku;) czuję, ze tym razem sie udalo;) mam pewne objawy, ale nie chce o nich pisac i sie bardziej doszukiwac, zeby sie nie nakrecac. Wogole jakos tak mi wesolo i mam nadzieje, ze to bedzie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wlasnie wracam od mojej nowej ginekolog, no i mam zrobic dodatkowe badania : Estradiol, FSH, LH i Androstendion... a pozatym stwierdzila ze mam za nisko sluzówke, nie wiem co to znaczy i w necie tez jakos nie moge znalesc ale wywnioskowalam ze cos z tymi hormonami moze byc nie halo i powiedziala ze na powrót meza mnie przygotuje... tylko nie wiem czy sie wyrobimy na nast cykl... pozatym tylko jednen pecherzyk 16mm w prawym jajniku... ja pozatym jestem zła jak osa ze nie wybralam sie do niej wczesniej, bo to dopiero moja druga wizyta u niej, i tez nierozumiem jak moja wczesniejsza zakichana lekarka nie umiala tego dostrzec przez ponad pół roku i nie zlecila badan... skoro ta nowa powiedziala przy pierwszej wizycie ze za niska sluzówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×