Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość kika114
Dzięki dziewczyny,tak myślałam ze za wcześnie ;) nowa Oliwia bardzo trzymam kciuki! Marta ja tez pierwszy cykl i ciesze sie ze trafilam na te bohaterki :) razniej mi z nimi i strasznie czekam az któraś napisze "dwie kreski!" :) blondyneczka moja gin praktycznie od razu zlecila mi hormony. Po odstawieniu zan im zaczelam sie starać i mialam wysokie tsh i prolaktyne. Bralam tabletki na tarczyce a prolaktyna miala spasc sama. Teraz mam zrobuc badania w piatek i sie okaze czy sie wszystko unormowalo. Hormony wazna rzecz. W sumie najwazniejsza. Nowa Oliwia ja dzisiaj tez mam dziwny posmak w gębie :P za to sutki przestały bolec a zaczely pobolewac cale piersi. Nie czulam dzisiaj bolu podbrzusza i to mnie strasznie martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
ja wróciłam od gina. Przechodziłam obok i stwierdziłam, że się przywitam ;) Zrobił usg, zbadał mnie i powiedział, że szyjka jest czysta. Za wcześnie, by stwierdzić ciąże, ale dla niego to plamienie było zagnieżdzeniem, bo w czasie się zgrało idealnie. Był bardzo miły i zaczął mi mówić, że jesli się staram to żebym pamiętała tylko, że średnio Polka zachodzi po 6 miesiącach i mam się nie martwić jeśli się nie uda. teraz to juz zwariuje do kwadratu.... Kika, super, jedziemy na jednym wózku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziewczyny;)))) ale sobie zrobilam prezent na dzien mamy;))) zrobilam test w pracy;) a tam co??? 2 kreski!!!!;)))) jest widoczna ale bledsza;) jestem 6 dni przed okresem a tu prosze taka niespodzianka;))))) powtorze test za 3 dni. I to robilam po 14 nie z porannego moczu. Ciesze sie strasznie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobellka
Witam wszystkich! Mam pytanie czy ktoraś z Was spotkala sie z taka sytuacja. Mialam usg i bylo wyraznie widac dominujacy pecherzyk w lewym jajniku o rozmiarze 19 mm. Pan doktor powiedzial ze owuacja powinna wystapic w ciagu doby. Tego dnia test owulacyjny wyszedl negatywny. Zdziwilo mnie to ze niby na dobre przed owulka jest negatywny. Nastepnego dnia robilam test owulacjny i byl pozytywny. Pomyslalam ze moze mi pecherzyk peka jak ma 22-23 mm wiec w sumie wiecej niz dobe trzeba czekac. Teraz jestem jakos w 5-6 dniu po owualcji gdzie w teorii moze zaczynac sie implantacja. Owulka niby z lewego jajnika ale dzis od rana kluje mnie przy poruszaniu w prawa strona podbrzusza. Zaznaczam ze nie jest to wyrostek. I tu pytanie. czy jest mozliwe ze ewentualne zarode moze sie zaimplementowac po prawej stronie momo ze owulna byla z lewego jajnika? Czytalam ze zazwyczaj jest to miejsce przy ujsciu z jajowodu po stronie po ktorej byla owulacja. Spotkalyscie sie z czyms podobnym? Z gory dzieki! Trzymam kciuki za wszystkie starajace sie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
@natka natka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Natka natka super!!!! Gratuluje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu natka bardzo fajny prezent gratuluje kochana! u mnie jest dziwnir mam dosc duzo sluzu przezroczystego jak na ten dc codziennie od owulacji wieczorem pobolewa mnie brzuch jak na @ ale lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziekuj***ardzo dziewczyny ;* # Agnieszko ja mam tak samo od dnia owulki caly czas cos pobolewa. Ale nie martwie sie tym. Chyba tak powinno byc bo to sie wszystko rozciaga. Mamuski jak to jest? Bo zanim pojde do lekarza to wole byc spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
@natka natka - wiem, że się ekscytujesz i pewnie nie masz czasu za bardzo, ale proszę Cię, napisz jakie miałaś objawy, że wiedziałaś, że to jest to :) Napisałaś, że nie chcesz zapeszać, ale tak coś czujesz, że się udało, ale masz też dużo wątpliwości. To było pare stron wcześniej. Daj znać, co to było :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
To byl bol brzucha od dnia owulacji taki dziwny. Ciagnace jajniki, takie rozpieranie w srodku i uczucie "goraca" w macicy. Bol podobny do bolu podczas@. I od razu piersi nabrzmialy i zaczely sie powiekszac. ( za wczesnie jak na @) mialam jednodniowy bol miesni ud i plecow(nie dzwigalam,nie nadeyrezylam sie). Mialam uczucie mokra w pochwie a pozniej zaczal sie "budyniowy" sluz. Nie zawsze wyciekal, ale bylo go sporo wewnatrz. I mialam takie dziwne zoladkowe objawy. Caly czas uczucie glodu( siostra tez tak miala). Zaczes mnie zemdlilo ale to bylo chwilowe. A i wzdecia oczywiscie i uczucie babelkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
teraz na wkladce zauwazylam rozciagliwy sluz!! czy to mozliwe ze w 32dc cos takiego moze byc?! dziewczyny ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Gratuluje Natko! Jutro zrobię betę w szpitalu. To wam powiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Kruczek trzymamy kciuki!! :) nowa Oliwia no dziwne w sumie, mialas tak kiedykolwiek wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akineton
czesc dziewczyny, oj czytam was od bardzo dawna,ale jakoś tak do pisania ciężko było się zebrać.razem z wami próbowałam wiesiołka,testów owu,obserwacja śluzu. i cóż w końcu się udało,jestem w 8 tygodniu;);)zaczęliśmy starania od grudnia. czemu zdecydowałam się napisać? bo chciałam Oliwii powiedzieć że ja też miałam dziwny posmak w ustach,taki metaliczny i to był pierwszy objaw,;);)na następny dzień zrobiłam bete-3 dni przed @, była 186;) było dużo gęstego śluzu,piersi trochę spuchły.a i też któregoś razu po owu po stosunku delikatnie krwawilam. natka,z tego co kojarze jesteś farmaceutka? ja też...jeszcze pracuje ale teraz w te upały trochę mniej sił juz niestety mam. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
tylko ja wlasnie nie mialam zadnego krwawienia... piersi mam troszke powiekszone ale zawsze sie powiekszaja przed @... dalej mam klucia w jajniku , w prawym tez ciagniecie jak by. sutki mnie 2tyg temu juz bolaly ale od wczoraj nic tylko jak je dotkne troszke mocniej. metalicxny tylko dzisiaj bl plus zawroty gloey a tesy negatywmy w 32dc. no i ten rozciagliwy sluz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
mnie się pojawił gęsty biały śluz i dziwny posmak, ale nie wiem czy to po wymiotach czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Akineton witamy;) tak jestem farmaceutka, bardzo lubię swój zawód. Wstalam po 4 siusiu i juz po spaniu. Mima mojego M wczoraj byla bezcenna;) cieszy się bsrdzo. Az wieczorem otworzył swoją 15-letnia whisky, która byla na specjalne okazje, bo jak to powiedzial to jest specjalna okazja;) ucieszylam się;) chcialabym juz byc po wizycie u lekarza i wiedziec, ze wszystko jest ok. Ale przed 8 tyg to raczej nie ma sensu.isc bo moze nic nie widziec. Mam nadzieje, ze fasolce jest dobrze i juz tam zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Na pewno jej dobrze! :) i ta radość faceta :) to takie piękne musi być! Ty siusiu i koniec snu a u mnie sasiad od 6 przycina płytki w ogrodzie i też koniec na dzisiaj leżenia ;) Mi wczoraj wieczorem wrócił ból podbrzusza z prawej strony, aż do jajnika czyli tak jak to było wcześniej. Nie wiem czemu czuje się spokojniejsza jak boli ;) sluz mam mleczny gęsty i co jakis czas go duzo. Tyle ze piersi bola tylko przy dotyku jakoś tak typowo jak na @ :\ Nowa Oliwia jak sie czujesz dzisiaj? Jakie wieści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nic czuje sie swietnie czasami typko jajnik pociagnie nic nie leci tylkp sluz i wszystko .. nie wiem czy mi sie brodawki bo nie patrzylam po okresie ..i tu moj blad ..zobaczymy co dzien przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy hormon LH rośnie tez w f. Luteralnej? Wczoraj zrobilam test owulacyjny i wyszla druga kreska bladsza ale byla.zawsze jak bylo po owulacji to zanikala. Tak dwa dni temu nie moglam zasnac bo pobolewalo mnie podbrzusze i plecy tak hak z przeciążenia czasami mam i ogolnue tak zle sie czulam. Nie wydaje mi sie ze to po duphastonie takie rzeczy on raczej dziala pozytywnie na organizm. Na dodatek dostalam takiego sluzu przezroczystego wodnistego wydaje mi sie ze to za wczesnie na sluz w 22dc? Jak mam cykle 29/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia zatestuj jeszcze raz . I jak wyjdzie negatywny to idz ns bete. Jestes po terminie i wydaje mi sie ze sie chyba udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia śluz może pojawić się przed okresem gdy spada poziom progesteronu i przez moment jest nawet niższy niż estrogenów. * Natka - podejrzewam, że lepszego prezentu sobie nie mogłaś wymarzyć :) Serdecznie gratuluję, życzę zdrowia i spokoju, dbaj o siebie i odpoczywaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Natka serdeczne gratulacje !!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobellka
natka gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobellka
Czy ktos moze sie wypowiedziec na moj wczorajszy post? zalezy mi na waszych opiniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogobelka wszystko jest możliwe. Możliwe też że nie ma zarodka. Ale jeśli jest to niekoniecznie ból związany jest z jego zagnieżdżeniem a raczej z pracą jajników (czasami przy zagnieżdżaniu pobolewają one na przemian bez względu na to z którego jajnika była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Dokladnie! Tez słyszałam ze może pobolewac raz prawy raz lewy! Wiec nie powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×