Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
na prawde sama w szoku bylam... i najlepsze ze jak bedzie mnie bardzo bolalo mowila ze automatyczbie do szpitala mam jechac bo moze nyc to oznaka pekniecia jego ...a co do tego wyzej to na pewno bede was informowala:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 badałam się regularnie, ostatnie USG miałam 26 lutego i wtedy wszystko było ok. A teraz już się nie mogę doczekać kiedy będzie po miesiączce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka mnie normalnie zastrzeliłas, boshe jak to człowiek malo wie :P Pola szybko zleci:) ja tez czekam do @ bo ruszam z badaniami i moj M wraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka79
nowa Oliwia 1 dc miałam 1 maja , owulacje program mi wyznaczył według temperatury, śluzu i statystyk na 14 maja a @ mam na 28 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka79
ja to jeśli @ dostanę to już powoli zaopatruję się w olej wiesiołka w kapsułkach poprawiający śluz płodny czy coś w tym stylu, testy owulacyjne, Conceive Plus™ – lubrykant wspomagający zapłodnienie i przedłużający długość życia plemników , oczywiście kwas foliowy i witaminki dla kobiet starających się i ciężarnych już stosuję i przy pomocy tego programu ovu będę działać z przytulaniem się w pełni świadomie od przynajmniej trzech dni przed owulacją do dnia po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
blondyneczka wszystko jest mozliwe :) no ja dzisiaj 30dc.a czuje sie zywczyk niby jutro ma byc @ ale nix niewskazuje na to dzisiaj wstalam nawet szybko bo po 6:15 bylo :D i juz spac mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia cos sie chyba swieci :-) u mnie tez tak jakos dziwnie pobolewa mnie podbrzusze co jakis czas. Niedobrze mi. A dzis nawet cycki zaczely troche bolec. Oliwia moze zatestuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
myslam zeby dzisiaj ale nie zrobilam tego zrobie w poniedzialek bo moze ta cholera jutro jeszcze przyjsc ... wiec poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka79
No i wredna @ przyszła i to przed czasem . Od jutra wiesiołek i inne sprawy aby polepszyć swój śluz płodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie cisza ... ale jakos dziwnie sie czuje czuje sie jak by miala zaraz przyjsc ale nie tak jak zawsze tylko inaczej czuje ze juz "leci" a tu tylko sluz kremowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruczek87
Hej dziewczyny, w dniu spodziewanej miesiączki dostałam plamienia, myślałam, że to okres jednak było to lekkie plamienie. Mam długie cykle 35-38 dni. Zrobiłam test i wyszły 2 mocne czerwone kreski. Plamienie zaczeło się w czwartek i nadal są. W piątek zrobiłam beta i wyszła 992 . Kuje mnie brzuch. Poszłam do szpitala bo sie przestraszyłam, że mimo ciąży plamienia na brązowo. JEstem 4 tyg. Usg nie wykryło żadnego pecherzyka. Lekarz mówił mi, że nie które kobiety plamią i jest to oznaka pozytywna. Biorę lekarstwa na to plamienie. Choruję też na niedoczynność tarczycy. Czy któraś z was plamiła i skończyło się to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruczek ja plamiłam i u nie akurat nie oznaczało to nic dobrego jednakże lekarka w szpitalu powiedziała, że naprawdę wiele kobiet noszących zdrową ciążę tak właśnie ma. Powiedziała, że jeśli beta przyrasta a Ty nie masz krwotoku to nie ma powodu do zmartwień (oczywiście trzeba kontrolować to krwawienie u lekarza i KONIECZNIE leżeć, maksymalnie odpoczywac, ograniczyć wszelkie aktywności). Należy dać dobrze zagnieździć się dzieciątku :) Życzę Ci happy endu! * Oliwia czekamy na wieści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Dziękuję za dobre słowa. Na razie żyje w strachu. Leże w łóżeczku i czytam książki. Byłam na 2 Usg i żadnych krwiaków, torbieli nic nie mam. Pechęrzyka też nie widział wiec uważa ze maleństwo dopiero sie zagnieszcza. We wtorek mam kolejną Betę więc napisze jak wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to ja :) Pęcherzyk ponoć uwidacznia się przy becie powyżej 1000 a czasai nie widać go nawet do bety=8000 i nie znaczy to wcale o nieprawidłowym rozwoju. Taka oto zagadka natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
We wtorek zrobie betę i zobaczę czy maleństwo się rozwija. Powoli tracę nadzieję, że to plamienie skończy się dobrze. Najpierw było brązowe plamienie a teraz po 4 dniach zamieniło się w przezroczysty różowy śluz. To moja pierwsza ciąża i takie problemy. stresuję się ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
czesc dziewczyny jestem 5 dzien po transferze, in vitro dzis dostalam bezowych plamien i boli brzucha jak na @. Planowo miesiaczka w piatek 30/05. napiszcie mi cos prosze o implantacji...Czy mozliwe zeby bolalo jak na @... Musialam 3 nospy zjesc zeby przeszlo. napiszcie cos prosze. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamola
Witam. dzieki obserwacji i skrupulatnmu kalendarzykowi jestem lewna w 99%, ze 19.05 mialam owulke. 20, 22 i 23 minely na staraniach. dzis zaczynam odczuwac lekutko tkliwe brodawki i klucia w brzuchu. w pierwszej ciazy nie zaobserwowalam ale czy to w jakis sposob moze byc skutek implantacji? tak mysle, ze skoro owu byla 19 to moze u mnie implantacja bedzie trwala krocej niz ten tydzien przeklety. dodam ze uestem na luteinie i nie wiem kiedy mam spodziewac sie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Hej! Dzisiaj sobie zatescilam ;) raczej tak dla sprawdzenia jak to sie robi itp. Mam 23 dc do @ jeszcze 5 dni, od rzekomej implantacji jakies 10 dni, jak sie domyślacie wynik negatywny. Jedna gruba krecha. Tylko na instrukcji jak byk napisane zeby testowac w dniu spodziewanej @ najwczesniej. ;) wiec albo kupilam taki nieczuly poza tym za wcześnie. Bo mam jeszcze nić nadzieji. A nowa Oliwia jak Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No a ja co ja dzisiaj tescik ... i co 1 gruba krecha ... ;/ ide zabunkrowac sie w lozku ... ;( pewnie jutro ta cholera przyjdzie ... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Nowa Oliwia, zabunkruj sie dopiero jutro jak przyjdzie, bona razie nie wiadomo. Moja przyjaciolka w pbu ciazach miala sikany negatywny w pierwszym dniu spodziewanej @ i 3 dni po. Nie chce Ci robic nadzieji ale dopoki @ nie przyjdzie nic nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja robilam paskowy. bo taki w domu mialam echh zyc sie odechciewa ... a myslalam ze sie udalo a tu jedna krech! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Ech... mnie mimo wszystko moja jedna krecha tez zdolowala,jakos tak nagle odeszlo mi pol objawów których byłam pewna :/ może dobrze. W piatek mam isc na badanie tsh, anty tpo to przy okazji walne bete juz za "jednym klociem". Tak dla pewności. Jak sie nie uda to po prostu nie bede mierzyc badac i czekac tylko bede sie kochac z moim po lapmeczce wina jak nas ochota najdzie. Tak chyba bedzie najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia przykro mi :( Ty jestes juz po terminie @, prawda? kika za wczesnie na test, nawet sie nim nie sugeruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
jak nie dostane to pojde na bedew czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny;) jak po weekendzie? U mnie bylo bardzo przyjemnie i rodzinnie;) odstresowalam sie zapomnialam na chwilke i juz dwa dni zlecialy;) jeszcze tydz i bede wszystko wiedziec. Jestem.pelna optymizmu i dobrych mysli. Brzuszek boli caly czas czuje takie cieplo, ciagniecie, rozpieranie.i przelewanie. Mam duzo gestego, bialego sluzu ( konsystencja budyniu), piersi powiekszone;) sutki tkliwe. Jeden dzien mialam silne bole miesni ud i plecow, ale na drugi dzien bylo ok. Czuje takie dziwne uczucie glodu caly czas i czasem mnie zemdli ale to chwilowe. Moze to to;) # Oliwia jeszcze nic straconego. Okresu nie ma, wiec jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Kika blondyneczka ma racje. Za wczesnie na test. Mnie tez czasem korci, ale bede twarda;) #Agnieszko a Ty jak tam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
wiem ze jeszcze nic straconego. zastanawiaja mnie tylko te sutki ... czemu one tak mnie bolaly ... i teraz juz nie bola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×