Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

titolunia ale nie mialas okresu bo przeciez nie bylo zywej krwi tylko mowisz o brazowym plamieniu i o starej krwi, bo mowisz o kolorze smoly, zdarza sie w ciazy plamienie w terminie @, ale u Ciebie naprawde ciezko powiedziec, a co do podwyzszonego progesteronu to ja sie nie znam, ja akurat mam za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Dziewczyny a co to jest ten androsteron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Zdzisia androstendion to męski hormon, wytwarzany przez jajniki i nadnercza. Ja niby mam z jajników, mimo ze nie mam PCO. Nadnercza badałam i jest ok wiec nie wiem skad go tyle mam ;/ Dzis 27dc a @ ani widu ani słychu. Wieczorny g**** nie pomół chyba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nikt nie testuje ostatnio? Caroline przykro mi ze dostałaś @.:-( U mnie cos dziwnego w 10 dc brązowa plamka na wkladce i w 12 tez dzis mam 14dc co to moze byc te plamki? Hm czy to wina tego mojego progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Lotosu
Hej, wczoraj na poprzedniej stronie opisywalam swoją sytuację. W 31 dc miałam zarożowiony śluz, teraz w 35 dc wyszedł test negatywny. Robiłam nordtest. Okres dalej nie przychodzi. A mi mimo to zdarzają się wymioty, w piątek jedne, potem w niedzielę i wczoraj. Wszystkie wieczorem. Poza tym czuje się dobrze. Nie wiem o co chodzi.. pozdrawiam i miłego Wam dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniasonia ja tez nie mam PCO i nadnerwa wporzadku... ja tez nie mam pojecia skad to dziadostwo sie wzielo :/ jedyne wytlumaczenie to, to ze dostalysmy w spadku po kims :D moniasonia a moze u Ciebie sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Caroline ale hmm te Twoje objawy przed okresem to może być PMS. Sęk w tym, że i tu i w przypadku ciąży objawy są nieswoiste. Wróciłam właśnie od lekarza. Torbieli brak. Śluzówka i jajnik gotowe do zapłodnienia ^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
iczozord - ale czad!!!!!!!!!!!! :))))))))))) Super, dziewczyno :D Aż sobie wpisy Twoje poprzednie poczytałam :D Widzisz, jak się wszystko zmienia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
No widzicie same, raz pod wozem raz na wozie :) Widziałam ten obraz na usg - wcześniej w miejscu prawego jajnika była wieeeellllkaaa czarna plama prawie na cały ekran - trwoga! Aż dziw, że to tak pękło. Ale na wykresie mojej temp to wszystko się zgadza - w dniu kiedy czułam największe kłucie w jajniku to spadła mi bardzo mocno temp. Tak jak dzieje się przed owulacją przed pęknięciem pęcherzyka :) Teraz też czuję jajnik prawy ale to już na owulację. Martwi mnie tylko, że śluzu brak, ale może jeszcze przyjdzie ;-) xxx Widzicie dziewczyny jak to dobrze, że siebie mamy. Jak to dobrze że piszemy sobie o tych dobrych i złych rzeczach. Generalnie możemy stwierdzić, że po każdym wielkim kryzysie ostatecznie udaje nam się wejść na drogę ku lepszemu. Nawet Wy dziewczyny, które macie złe wyniki badań wiecie już w czym rzecz i możecie działać a nie stać w martwym punkcie. Tak naprawdę nie wiemy czy to, że teraz nie mamy dzieci nie jest dla nas nawet lepsze - bo nie wiemy co przyniesie przyszłość. Może różne problemy zdrowtne, teraz niezdiagnozowane odbiłyby się poważnym echem w przyszłości na Was lub Waszych pociechach a to dopiero byłby dramat. Wiem, że żadna z nas raczej nie podejrzewała, że będzie mieć problemy z zajściem w ciążę. Takie rzeczy zdarzają się raczej innym a nie nam. Ale dzięki temu możemy dawać siłę i nadzieję innym starającym się a jak już nam się uda to będziemy najlepszym przykładem na to, że wytrwałość i upór prowadzą do sukcesu :) Będzie dobrze. Uda nam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc Lotosu - hmm no może ciąża a może nie. Testy to akurat mogą wychodzić negatywne długo nawet jak ciąża rozwija się pięknie. Dziwne to, ale tak jest. A czasami test wychodzi tydzień po zapłodnieniu - i bądź tu człowieku mądry :) Możemy tylko czekać razem z Tobą :) I Trzymać mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titolunia z tego co piszesz to masz zbyt krótką fazę lutealną (czyli okres od owulacji do miesiączki). Ona powinna trwać mniej więcej 12-16 dni, a Ty zaczęłaś plamić tydzień po. Może to była implantacja a może krwawienie pseudookresowe - trudno to wyczuć. A może plamienie śródcykliczne. Wiem jedno - nawet jak wszystko wskazuje na to, że cykle nie są takie jak trzeba to kobiety w ciżę zachodzą wbrew wszystkiemu :) Staraj się po prostu, jak to mówi mój lekarz - współżyj wg temperamentu i kto wie kto wie. A może już się udało? Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Iczozord ja normalnie przed @ bez starań to nie mam dosłownie żadnych objawów oprocz wzdec i dołka psychicznego. Dopiero jak podejmowane sa starania to wszystkie objawy wystepuja. Jak bylam na izbie przyjec po poronieniu to lekarz mi powiedzial ze powodem wlasnie mogl byc spadek progrestetonu.opowiafalam mu moje samopoczucie w ciazy jak nagle w 5 tyg wszystkie zachcianki bole piersi itp odeszly a z tym nagle glupie uczucie ze chyba sobie ciaxe ubzduralam. Niestety pare dni pozniej plamilam. Juz troche znam swoj organizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Caroline pewnie znasz. Ja też znam, bo obserwuje się już wnikliwie od wielu lat - mierzę temp, obserwuję śluz i szyjkę. Jednak po podjęciu współżycia w okresie płodnym moje cykle i odczucia naprawdę znacząco się zmieniły i nie raz nie oznaczały ciąży. Zreszta po poronieniu tez miałam zawirowania i w kolejnym cyklu wszystkie ciążowe objawy i byłam na 100% pewna że ciąża jest. Żaden test jej jednak nie potwierdził. Zachęcam Cię zatem do ostrożności bo organizmy nasze są takie skomplikowane, że czasami na prawdę nawet lekarz nie będzie wiedział o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie neguje tego:) dlatego udaje się do lekarza, bo najwazniejsze by wiedziec czemu tak dzieje w moim przypadku i zaczac cos w tej kwestii działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasonia83
Blondyneczka u mnie nici. Wczorajsze przytulanie pomogło i rozkręcam mi sie @. MAm śluz z żywą krwią. Nie duzo tej krwi ale jednak jest. Mimo wszystko ciesze sie ze @ przychodzi, bo ze mi sie nie udało to wiedziałam od tygodnia. Byłam juz w jednej ciąży i znam to uczucie, takze tu byłam pewna ze fasolki nie ma. Od dzis zaczynam pic siemie lniane plus olej z wiesiołka. Ostatni cykl działam i robie przerwe na zbicie androstendionu. A po drodze musze zapalenie wyleczyc. Dobrze nawet ze teraz dostałam miesiączkę, bo na weekend wyjezdzam nad morze na ryby z pracy. Wiec jak wroce to akurat bedzie owulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Cześć Kochane, wróciłam do świata żywych, przepraszam Was za milczenie, ale gdzie zgubiłam poniedziałek.. moniasonia od 2 lat mam notorycznie zap.pecherza, a tuż po ostatniej owu miałam zapalenie grzybiczne i...jestem w 5 tyg,ciazy :) marta wspolczuje Ci, naprawdę - daj znać jak się czujesz. Oby takie torsje minęły - czytałam, że wszystko się zaczyna po 6 tyg. własnie. mnie mdłosci przeszly, za to jestem ostro przeziebiona i słaba, i trochę się boję bo miałam gorączkę powyżej 38 przez 2 noce. Za to dziś chciałam dostać zaświadczenie o ciąży i poszłam do mojej starej gin na badanie - stwierdziła, że nie widzi pęcherzyka i skierowała mnie na oddział szpitalny z podejrzeniem ciąży pozamacicznej.. gdybyście widziały to stare zaciemnione usg które zrobiła, stary sprzęt.. nie uwierzyłam jej tym bardziej, że mam już 1 od mojej prowadzącej w medicover. gość lotosu, witamy :) Ja zatestowałam przed spodziewanym terminem @ i wychodziło baaardzo blado i nie od razu - może masz za mało hormonu dlatego nie należy się tym sugerować. Kiedy odwiedziłam dobrego lekarza otrzymałam usg z pęcherzykiem, serduszka jeszcze nie ma ale po bólu po bokach ciała, kłuciach i bolących pośladkach :> wiem, ze za niedługo będzie. Tydzień przed @ miałam plamienie o którym piszesz i baaardzo złe samopoczucie, okazało się, że to implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Iczozord super wiesci;))))) bardzo sie siesze. Jednak nie zawsze sa nad nami czarne chmury. To forum jest szczesliwe i niedlugo bedziemy wszystkie pisaly tylko o.mdlosciach, bolach piersi i ruchach dziecka. Wierze w to;) u mnie dzis lepiej ale dalel mnie muli. Na szczescie nie ma wymiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Iczozord to super Kochana :) oby teraz było lepiej :) Ja jutro wybieram się kontrolnie na badanie prolaktyny i tsh- mam nadzieję, że chociaż troszkę jeszcze wyniki się poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord jak dobrze ze i ciebie sie świetnie uklada ty to jestes dzielna kobitka :-) Monisia ty chociaz wiesz jak to jest byc w ciazy ja jeszvze nie znam tego uczucia ;-) Co myslicie o moich malych brazowych plamkach z postu wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajsonek
Hejka :) my się staramy dopiero drugi cykl :) co sądzicie o tym spadku, a później skoku temp.? ovufriend.pl/wykres,2bc5f43b826e178769859189f3ce7e26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Zaprawdę może to być implantacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456x
Blondyneczka ja mam różnie... Tuż przed owu rozciągliwy przez 2 dni a po owu (albo w trakcie) leje się ze mnie woda na zmianę z białym i rozciągliwy m... Chyba ważne co jest w środku bo tego płodnego powinno być więcej właśnie w środku niż na zewnątrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Agnieszka biały wodnisty to ja mam dopiero teraz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajsonek
ovufriend.pl/wykres,2bc5f43b826e178769859189f3ce7e26.html zerkniecie na mój wykres ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Zajsonek bardzo ładnie i optymistycznie wygląda Twój spadek po owulacji i potem wzrost :) Jak ja byłam w ciąży to miałam taki wykres jak ty :) na 100% to nie daje pewności ale możesz być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w ciazy to raczej nie jestem. Bo @ mialam dwa dni po dupku bardzo słaba. Od ok 6dc mam juz sluz w 9dc mialam brazowa plamke na wkladce i w 12dc. Dziś mam 15dc sluz jest wodnisty i bialy wcześniej tez bul dość wodnisty ale raczej przezroczysty a nie bialy. Czy możliwe ze duphastonie owulka wystąpiła szybciej kiedy były te plamnienia bo ja już sama nie wiem jak to interpretować? oczywiscie przytulania byly i sa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Zazdroszcze Wam dziewczyny, ze tak nie wymiotujecie... Ja ledwo zyje. Nie jem nic, schudlam 2.5 kg. Nie jestem w stanie wziac nawet kesa do buzi. Lekarz mi powiedzial, ze taki urok :/ caly czas mnie mdli :/ ale biust przestal bolec przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titolunia
czesc dziewczyny;)my staramy sie od okolo 2 lat, pod okiem lekarza od roku, juz sama nie wiem czy robic test czy nie,, a co jak znowu nic?? przy tym plamieniu co mialam bralam clo od 3 dnia a co jak znowu dostane juz normalny okres?? co oznacza ze mam za krotka faze lutealna??? nie moze dojsc do zagniezdzenia?? pozdrawiam staraczki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×