Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Hmm Marta to by było dziwne troche :) Nawet bardzo :D A może masz po prostu dużego dzidziusia :) Zresztą nieważne to! Ważne że z maluszkiem wszystko dobrze :) A organizmy nasze jeszcze nie raz nas pewnie zaskoczą :D Magda - taką mam nadzieję :) Choć tak jak pisałam, trochę wyluzowałam. Choć jak sobie pomyślę o upływającym czasie... nie jestem już taka młoda :/ A zawsze chciałam mieć dużo dzieci więc upływający czas nie jest moim sprzymierzeńcem. No cóż, nic na to nie poradzę :) Byle do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie- dzis idziemy z mezem do znajomych,ktorzy maja 3 miesieczne dzieciatko i nie mam pomyslu co kupic. Idziemy tam na chwilke przekazac dokumenty koledze, ale wypadaloby cos kupic dla ich synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, jest duzo takich fajnych grzechotek pluszowych do 30-40 zl., bo nic drozszego i bardziej oficjalnego nie pasuje :) Co do tego, ze dziecko jest tylko duze, to wlasnie lekarz wykluczyl tylko sam wzost, bo na prenatalnym wyszlo, ze ma juz rozwiniete rzeczy, kt powinny sie rozwinac za 2 tyg! Stad wlasnie cale zamieszanie :) tez jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie super prezent i d tego bardzo praktyczny a jednoczesnie mało popularny wiec raczej się nie powieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Hej,dziewczyny ;-) troche czasu minelo nim zdecydowalam sie napisac znowu, ale mam super wiadomosc.... Po 12 mcach w 26 dc 5,dni przed @ zobaczylam dwie tluste krechy. Przypadek sprawil ze zrobilam test bo mialam ochote na ogorki i...jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456y
Super skakanka!!!! Bardzo się cieszę że ci się udało ;))) zasłużyłas ;)) teraz tylko spokojnie do przodu. ;) U mnie się wszystko pokitwasilo. Pod koniec sierpnia idę na zabieg usunięcia potworniaka z jajnika wiec o ciąży mogę zapomnieć na kolejne pół roku. Guz jest wielki, laparoskop odpada wiec czeka mnie klasyczna operacja w znieczuleniu ogólnym... Będę miała bliznę jak po cesarce ;( Martwi mnie ze mogą wyciąć mi cały jajnik a wtedy będzie mi jeszcze trudniej... Lekarz tez czekał z ta operacja dość długo bo mówił ze nie wie jaki będzie skutek ale dłużej juz nie może bo to świństwo rośnie bardzo szybko... Odezwę się do was ze szpitala i będę mocno trzymać kciuki za was żeby coraz więcej ciężarówek się pojawiało. wy trzymajcie za mnie. Jeszcze raz gratuluję skakanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka gratulacje i trzymamy kciuki zeby Malenstwo zdrowo sie rozwijalo:-) a czy poza kiszonymi mialas jakies objawy? Zdzisia Tobie zycze duzo zdrowka i wiary. Trzymaj sie Kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Dziewczyny bardzo,dziekuje ale narazie troche tr***leje bo termin @ przypada na sobote... Do,tego czasu chyba osiwieje ;-) ogolnie cykle mam 30-31 dniowe. W tym cyklu wrzucilam na luz bo stwierdzilam ze urlop idzie i wypada sobie popic kolorowe drinki. Przytulalam sie 12-13 dc a pozniej 14-17 mialam rozowe plamienie. Sadzilam ze to przed owu a ze wyjezdzalismy na urlop gdzie w pokoju inne osoby z nami spaly to bylo grzecznie ;-) w tamtym tyg. Po obiedzie scielo mnie z nog i spalam 2.5h - ogolnie codziennie spie co najmniej godzine ;-D nie moglam opalac sie na sloncu bo bylo mi slabo, bola mnie cholernie dziasla i nie mam apetytu -tylko kawa ;-) reszta...jak na @ czyli lekkie pulsowanie jajnikow. Dalej nie wierze w 2 kreski i uwierze dopiero jak zobacze na usg ;-) co,najdziwniejsze dopiero 26 dc a obie sa tluste i wychodza od razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze przed testem wlazlam na doline 5 stawow i po powrocie lezac poczulam jakby cos mocno wgryzlo sie we mnie po prawej stronie - az podskoczylam. M.in. Dlatego,zatestowalam choc na taki wynik chyba zadna nie jest przygotowana ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Skakanka ale super gratuluje ale fajna niespodzianka :-) napewno @ nie przyjdzie nie denerwuj sie kochana :-) ja jestem pozytywnoe nastawiona w tym miesiacu musi sie udać jakos tak w to wierze :-) Zdzisia jestesmy z tobą napewno zabieg sie uda i niedługo zaczniesz staranka i bedzie dzidzia bede trzymala kciuki żeby wszystko bylo ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka, gratuluje :) Niesamowicie szybko było zagnieżdżenie, może miałaś wcześniej owulację? Ja mam 20 dc i poczułam dzisiaj moje podbrzusze - takie rozpieranie jak na @. Iczozord, ta temperatura to raczej nie sugestia cd ciąży, bardziej się bałam, ze znów coś mnie bierze, bo w pracy jakaś mala epidemia, a mnie gardło mnie pobolewa i głos się zdarł. Podbrzusze czuję jak na @, rtg kręgosłupa nie zrobiłam, bo nie wiem czy nie zaszłam. I w sumie czekam, ale z drugiej strony chciałabym wiedzieć co jest nie tam, ze m-c w kawałku mnie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
Cześć Dziewczyny, jakiś czas nie pisałam, bo miałam lekką załamkę, ale oczywiście śledzę forum na bieżąco. W ostatnim cyklu po CLO miałam monitoring owu i (tak jak pisałam) w 11 dc miałam 3 pęcherzyki po 10mm, a jeden szczególnie podobał się mojej gin. Niestety w 15 i 18 dc miały również po 10mm w porywach do 12mm. Gin kazała mi brać przez 10dni luteinę pod język, żeby wywołać @, ale do tej pory nic. Pisałam też Wam wcześniej, że w grudniu miałam laparo, stwierdzono endometriozę II stopnia, usunięto wszystkie ogniska i przez pół roku brałam zoladex, który wywołuje sztuczną menopauzę. przed tym wszystkim miałam bardzo regularne cykle 27 dni. A dziś już 30dc, dodatkowo po luteinie i @ ani widu, ani słychu.... Powoli brakuje mi sił.... W tym cyklu miałam brać podwójną dawkę CLO, żeby dać szansę pęcherzykom na urośnięcie, ale żeby zacząć muszę najpierw rozpocząć cykl... Wiem, że nie mogę się poddać, ale od tych wszystkich leków przytyłam 10kg, nie mogę na siebie patrzeć i mam dość. Sorki za długi post, ale musiałam to z siebie wypluć. Macie może jakiś pomysł na wywołanie @, moja gin na długim urlopie i nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieve to moze podczas nieobecnosci swojego gin odwiedz innego. Moze on jakos pomoze? Ja po wczorajszej wizycie u znajomych jeszcze bardziej chce miec swoje Malenstwo:-) choc powiem Wam ze poczatkowo nie chcialam brac go na rece, bo nie wiedzialam czy sie nie rozkleje, ale dalam rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
Myślałam o tym, ale do mojej Pani doktor mam naprawdę duże zaufanie, bardzo często przychodzą do niej dziewczyny z maleństwami, żeby pokazać jej jak skutecznie pomogła zajść im w ciążę, ma pełno zdjęć maluchów w gabinecie no i sama przechodziła endometriozę. Ale może rzeczywiście pójdę do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny wczoraj z humorem przeszlam sama siebie. Pod koniec dnia bylam strasznie rozdrazniona ot tak bez powodu, do tego jeszcze bol piersi:-( to dopiero 24dc wiec na humory przed @ za wczesnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia576
Witam. Karmię moją 1,3 roczną córkę raz w dzień i później tylko na noc. od czasu porodu nie miałam miesiączki, raz tylko w lutym plamienia. W lipcu miałam od 25 do 30 dni płodnych i w tym czasie kochałam się z mężem. stosunek przerywany. ( kochaliśmy się tak od 11 lat i nigdy nie wpadliśmy). i 3.08 dostałam plamień , z drobnymi skrzepami, raczej te plamienia wygladały jak skąpa miesiączka. trwało to do 5.08 , w tym czułam lekkie uczucie miesiaczkowania, i tego dnia zaczęły boleć mnie jajniki , uczucie gorąca, czasami mrowienia, promieniowaniia itp , dziś 07.08 zauważyłam na bieliźnie brązową krew.. w ogóle mam wrażenie,że krew która pozostaje na bieliźnie cuchnie.. ;o w pierwszej ciaży absolutnie nie miałam czegoś takiego.. jajniki odczuwałam po 2 miesiącach a nie paru dniach ..? Możliwe ,że to ciąża ? a może hormony ? Przez te upały córcia budzi się więcej w nocy i więcej żąda piersi .. ( a czerwcu przesypiała całe noce bez ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.Jest taka sytuacja.Od maja nie biore tabletek.okres z odstawienia mialam 29.05,nastepny dopiero 10.07,wiec cykle nie wiem ile trwaja.Od 2 dni mam lekko brazowy sluz,niby 27-28 dzien cyklu ale okres to napewno nie jest.Oczywiscie intensywnie staram sie zajsc w ciaze.Wtedy tez robilam test-negatywny.Myslicie,ze moglo to byc zagniezdzanie??w tym przypadku chyba za wczesnie na test..,dopiero za kilka dni ...stad negatyw...a nie chce sie nakrecac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Hey. Bylam dzis u gin panstwowo i smiac mi sie chce:) nie dostałam skierowania na usg bo lekarska stwierdzila ze jak da to i tak do 13tc nie zdaze zrobic bo takie sa terminy. dostalam skierowanie do endokrynologa na cito. Poszlam sie zapisac i uslyszalam ze zapisow nie ma do polowy 2015r. Poszlam do lekarza do gabinetu i przyjela mnie na wizyte od reki. Dostalam skierowanie na badania i swistek do rejestracji ze maja mnie zapisac co 3tygodnie az do konca marca. Hahha i terminy sie nagle znalazly:) Odebralam dzis wyniki krwi tarczycy i jestem bardzo happy bo poltora tygodnia temu tsh bylo 7,603 zas dzis 2,58 :) Ide w sobote prywatnie do swojego gina a wiec bede miala znow usg i pewnie sie wiecej dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia! Sobie tak mysle a czasem te plamienia nie sa związane z tym ze twoj organizm stara się dojsc do siebie po ciąży jeslu jeszcze @ nie wróciła wydaje mi sie ze skolejnym miesiacem bedzie bardziej sie stabilizowac. Proponuje zrobić test tak na wszelki wypadek :-) Gosciu a jakie masz dlugie cykle? Moze to hormony wariuja jeszcze po odstawieniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie mi bo juz sama sie gubie dzis mam 11dc i pojawil mi sie sluz rozciągliwy wszysko ok ale owulke mam zazwyczaj 16 i 17 dc i juz drugi miesiac z kolei mam tak ze na poczatku mam sluz rozciagliwy tak jak teraz a potem nie jest rozciagliwy czyli w kolejne dni do owulacji tylko wodnisty. Czy to znaczy ze owulka mam jednak szybciej 11dc czy sluz moze zmienic sie na wodnisty i tez bedzie to plodny? No juz sama nie wiem jak to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja tak mialam zanim nie zaczelam obserwacji sluzu. Myslalam ze w okolicach 14-15dc jest owu a tu psikus. u mnie gesty i ciagnacy zaczynal sie w okolicach 9dc i trwal do max 13dc. Potem przechodzil w wodnisty bezbarwny i tak juz do konca. W druga ciaze zaszlam napewno w 9dc a w obecna w 12dc a wiec mozliwe ze przesunelo Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka5g nie wiem ile trwają.:P pierwszy po odstawieniu trwał ponad 40 dni...teraz od 10.07 czekam na kolejną miesiączkę,do wczoraj przez 3 dni miałam te plamienia a teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline hm ale wiesz testy owulacyjne ktore robilam wvzesniej wskazywaly dopiero w 15 dc wiec owulka byla 16 lub 17 dc czulam po jajnikach. W przedostatnim cyklu mialam lekkie krwawienie w 17 dc a w popzednim w 16dc bolal mnie jajnik wiec wszystko wskazuje ze owulka jednak u mnie przepada na 16 lub 17 dc a sluz juz mam w 11dc rozciagliwy wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam w srode,byl negatywny,ale to w trakcie zagniezdzania...jesli ono nim jest...moze zrobie jeszcze za dwa dni...jutro moze za wczesnie...pewnie sobie wkrecam,bo jak sie chce to sie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kusi zatestowanie, choc to dopiero 26dc, a obiecalam sobie kiedys ze testuje dopiero jak bedzie mi sie spoznial:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Nawet nie wiem kiedy powinnam dostac okres...moze wlasnie go mam tylko mega mega skapy...a wkrecam sobie ciaze...tylko ze nie mam nawet sladu krwi,tylko sluz zabarwiony...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×