Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

i jeszcze Wam powiem, że trochę się uspokoiłam. Wcześniej jak miałam okres dostać to po prostu chciało mi się płakać i tyle. Teraz jakoś pogodziłam się z tym bardziej. Oczywiście nadal pragnę dziecka jak najszybciej ale chyba trochę obyłam się z tymi porażkami i teraz jest mi lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to mnie uspokoilas z tym sluzem:-) Iczozord ja tez tak mialam, ze po roku staran byly lzy i podlamki jak @ przychodzila, a teraz jakos inaczej do tego podchodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu spoko:) ja nawet ten śluz konsultowalam z moja gin, powiedzialam jej ze tak bylo i ona stwierdzila ze to sie zdarza ale i ze cos tam jeszcze nie domaga, wlasnie nie pamietam do konca co... ale nic innego poza costagnusem mi nie dala... iczozord ja tez sie pogodzilam z tymi porazkami, kiedys płakałam a teraz jest mi zal ale daje rade, tak jak tym razem:) a u Ciebie dopóki nie ma @ jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lekko różowy sluz takze raczej bez nadziei. Ale jestem bojowo nastawiona :) sprzątam właśnie naszą spizarnię bo od pon wchodzi tam fachowiec od remontu bo docelowo chce tam miec gabinet :D WIec mysli moje krążą gdzie indziej :) Trudno, w tym cyklu sie nei udałot o uda sie w nastepnym :) mam castagnus, mam wiesiołek, magnez i heja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
A ja jestem najwyraźniej po plodnych. Staraliśmy się z przerwami od poniedziałku łącznie z lezeniem z nogami do góry, co podobno nie pomaga, ale zawsze jest to czynnik psychologiczny ☺ Ale powiem Wam, ze się jakoś nie nastawiam. Poza tym od tygodnia jestem śpiąca, nie potrafię się obudzić tak do 11,12.00.. Zaczęłam mieć czarne myśli cd pracy, ze mnie wyrzuca albo widzą ze jestem jakąś taka dziwna, a prace mam fajną i nie chce jej stracić. W ogóle się zdolowalam, że nie wiem co chce w życiu zawodowym robić, choć przez 95%czasu wydaje mi się ze wiem, ale teraz kwestionuje. Jakąś czarna.dziura.. zaczęłam się nawet zastanawiac czy nie jest to wynik tych hormonow tarczycy, może za małą dawka i się w pełni aktywowala. Eythyrox podkreca metabolizm, ale np dziś mnie męczył głód od 9rano... włosy wypadają niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Wrocilam z usg tarczycy. Lekarz powiedzial ze dobrze gruczoly wygladaja a wiec to tylko poziom hormonu mam za wysoki. Ide w srode na dokladne badania tsh i tam innych rzeczy. Ten euthyrox to chyba faktycznie wzmaga apetyt bo ja wciaz glodna pomimo upalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
carolinee odkąd byłam w ciąży przytyłam 4 kg i nie wiedziałam za bardzo dlaczego. Prawdopodobnie tarczyca się aktywowała. Teraz trzymam wagę, ale jest mnie zbyt wiele o te 4(z pocz.roku schudłam 6 ale tylko dlatego, że jadłam b chudo, bez cukru, glutenu, a w przygotowaniach do ciąży to nie bardzo) i źle się czuję - a jeść muszę mam wrażenie coraz więcej. Kiedyś owsianka mnie trzymała do południa, natomiast wczoraj już o 9 byłam głodna. Jestem 2 dni po ovu. W głębi serca mam cichą nadzieję, ale też nie mam takiej presji jak wcześniej. Wczoraj winko ze znajomymi, w weekendy będę sama bo mój M do końca września ma weekendowe szkolenia i szukam sobie zajęcia, żeby się przypadkiem nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka kurcze ja tez po ciazy przytylam 5 kg i trudno mi to zrzucic. Chcoc jakos szczegolnie sie nei staram :P Okres jest :) juz takie wyraźne smuzki krwi w sluzie :) Wzielam od razu castagnus i wiesiolka :) jestem pozytywnie nastawiona do tego cyklu :) CO ma byc to bedzie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha Cha Iczozord ja też za bardzo nie szaleje. Właśnie zrobiłam tartę z mascarpone i biała czekolada ☺ Tym bardziej, że po każdych ćwiczeniach bol krzyza się nasila,więc nawet tu jest klops. Dostałam skierowanie na rtg,ale jestem po plodnych i trochę się boję promieniowania w razie gdybym miała byc w c. Poczekam chyba do nowego cyklu z badaniem. Ja to raczej przez tarczyce mam gorzej z nie chudnieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Witajcie, no i zaczęłam nowy cykl i mierzenie temp. Każdego dnia rano około 6:30. W porównaniu z poprzednim jest różnica. 1dc - 36.9 2dc - 36.7 3dc - 36.7 4dc - 36.7 5dc - 37.0 6dc - 37.0 I co Wy na to? Jest w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tak dziwnie masz 37 to stan podgoraczkowy. Obserwuj cykl dalej moze po prostu masz taka swoja temp musi byc skok temp i wtedy bedzie wiadomo czy owulka byla. ja dziewczyny wrocilam po urlopie do pracy eh wiecie jak ciezko jest sie teraz ogarnąć a tak fajnie bylo nie pracować. Ale jak juz sie uda to bede w domu 9m i wiecej :-) Jestem pozytywnie nastawiona na ten miesiąc będą ostre staranka i musi sie udać prawda? Wczoraj bylam na chrzcinach ah jak te dzieciaczki potrafią byc slodkie :-) a jak tam u was ktos zbliza sie do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Gosia narazie nic niepokojącego nie widać:) Poza podwyższeniem temp ale tak jak pisze moja poprzedniczka, niektóre panie tak po prostu mają :) Mam też koleżankę, której normalna temperatura jest poniżej 36 :) Mierz sobie spokojnie i za jakiś tydzień zobaczymy co tam u Ciebie w trawie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji :) Zapraszam wszystkie Panie (w szczególności te ze śląska) na kurs rozpoznawania płodności :) Szczegóły w linku poniżej. Dla forumowiczek rabat! :)))) Jeśli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany to przekazujcie proszę dalej :) https://plus.google.com/photos/106765900440196257277/albums/6043605202377035825?authkey=CJS4j9Lb3_yiqQE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka u mnie tarczyca tez niezle namieszala z waga- w ciagu roku mialam prawie 10kg wiecej. Dobrze ze teraz w miare moja waga jest stabilna, choc nie ukrywam ze 5 mniej by sie przydalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Jestem w 18dc. W 13/14 dc była ovu. Teoretycznie nie myślę o tym, czy jestem w ciąży, ale w praktyce niestety myślę. W pracy jestem jakaś rozkojarzona i nic mi się nie chce, chociaż to raczej zasługa pogody. Mój mózg jakby działał na zwolnionych obrotach. Cd reszty to powiem Wam, że czekam na możliwość zrobienia testu. Agnieszka, szczerze mówiąc ja też idę na zwolnienie od razu - boję się, że będę miała powtórkę. Poza tym czuję się baaardzo zmęczona. Boże, jak chciałabym być w ciąży i żeby się wszystko układało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka to widzę, że mamy podobnie, bo u mnie dziś 22dc i czekam z niecierpliwością do tego 31 dnia :) choć najchętniej już teraz bym testowała :) u Tobie @ kiedy ma przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Ja mam mieć 15sierpnia czyli za 10dni. Nie testujesz wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Ale napięcie! :) Znów będziemy trzymać kciuki aż nam zsinieją :D Oby po raz ostatni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Dziękuję kobietki :-) Mierzymy, mierzymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temperatura 37.1. U mnie to aż dziwne, w ciąży miałam ok 37, w 2fazie cyklu zwykle 36.8. mam tylko nadzieję,że nikt mnie niczym nie zarazil. Nie bierzcie mnie za hipochondryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Ja mam dostac 13 sierpnia:-) sama nie wiem z tym testowankiem, wole sie nie nakrecac- choc juz i tak za pozno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakieś objawy? W poprzednim cyklu czułam,ze nie jestem. Mimo to było mi bardzo smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zero objawow,albo wole sie ich nie doszukiwac:-) a u Ciebie? Ja tez juz wiem ze jak @ przyjdzie to bedzie lekkie podlamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Rzadko sie wypowiadam ale caly czas tu zagladam i trzymam kciuki! Mam nadzieje, ze niedlugo same ciezarowki sie pojawią! Byle do testowanka :) Jestem z Wami i trzymajcie sie cieplo!! Ps. Chcialam Wam tez powiedziec, ze z tym poczeciem to nie ma reguly... Na badaniach lekarz mi powiedzial, ze dziecko jest starsze niz by wynikalo z ostatnirj @ o jakies 2 tyg conajmniej. Prawdopodobnie zaszlam 2-3 dni przed okresem. A okres to nie byl okres ;) Stad tez test wyszedl mi szybko bo w 25dc przy 30-33 dniowych cyklach. Tak to juz jest. Jeszcze raz powodzenia!!!!!!! I tulcie sie caly miesiac :) warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka tą temperaturą się tak nie sugeruj bo 0,3 stopnia to niewielka różnica i może wynikać np z upałów... z różnych rzeczy. Zresztą każdy cykl jest inny. Nie chcę, żebyś się nakręcała a potem płakała :( Choć życzę, żeby to był oczywiście dobry znak! U mnie okres przyszedł :) dziś czwarty dzień wiec już w zasadzie końcówka. Może uda mi się w tym cyklu tak nie myśleć bo jestem zaaferowana firmą. Remont gabinetu w toku, wybieram w ikei meble i zasłonki itp i raczej tym teraz żyję. Koleżanka wczoraj wzięła moje ulotki o rozpoznawaniu płodności i położy je w aptece :) Choć castagnus i oleje wcinam regularnie :P także zupełnie myśleć nie przestałam. Ale wyluzowałam troche :) Nawet szczególnie sie tym okresem nie zmartwiłam (bo w sie czułam od początku że nic z tego ;-) a testy i tak robiłam hehe :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord i tak jest najlepiej- zajac glowe czyms innym:-) moze to bedzie klucz do sukcesu w tym cyklu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Normalny raczej. Nie pamietam teraz, ale obstawiam za normalnym, bo by mi moze cos dalo do myslenia wczesniej. Zaczelismy sie starac tuz przed @ wlasnie, jakies 5-7 dni przed. 2 przytulania byly i ktores zaowocowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Marta to by było dziwne troche :) Nawet bardzo :D A może masz po prostu dużego dzidziusia :) Zresztą nieważne to! Ważne że z maluszkiem wszystko dobrze :) A organizmy nasze jeszcze nie raz nas pewnie zaskoczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×