Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Justyneczka dobrze z testem zrobiłaś, nie ma co na niego patrzeć jak taki wynik podaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka okresu dalej nie ma...czekam do srody... :p i moze znowu spróbuje...może było za wcześnie...nadzieja matką głupich ale jest chociaż ona.:) a Ty niedlugo startujesz co ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka trzymam kciuki!! mója @ przylazła 5 dni po :| wredota... ale jest inna. Bardziej obfira, bardziej męcząca, boląca. Miałam super okresy bo 3 max 4 dni, nie obfite, nie bolesne. Fajne :) Cykle zawsze równe, max 1 dzień rozjazdu. a treaz? ehhh... oby tak już nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka u gina zrob monitoring to zobaczysz czy infekcja narozrabiala przy owulce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja33
Agnieszka5g - dziękuję za podtrzymanie na duchu. Miałam wrażenie już w sobotę, że będzie @. Czasami czuje jakby kuleczkę z lewej strony dolnej części brzucha. Nie jest to upierdliwe, ale się stresuje. Może to jajnik? A jeśli to on, to co może oznaczać? Jeśli o tym nie myślę, to wszystko jest OK. Ale schizzy mam bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja33
Agnieszka5g - dziękuję za podtrzymanie na duchu. Miałam wrażenie już w sobotę, że będzie @. Czasami czuje jakby kuleczkę z lewej strony dolnej części brzucha. Nie jest to upierdliwe, ale się stresuje. Może to jajnik? A jeśli to on, to co może oznaczać? Jeśli o tym nie myślę, to wszystko jest OK. Ale schizzy mam bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu wlasnie po to ide w samym srodku cyklu zeby zobaczyc jak tam z owulka w tym cyklu :) w srode bedzie 13-14dc , a w tamtym 14dc pokazal sie sluz plodny wiec tym sie sugerowalam i tak mi kazala przyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
w takim razie Blondyneczka będziemy trzymać kciuki, a Ty się nacieszaj mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Madziu niedziekuje :-D ale powiem szczerze ze ciekawa jestem co tam pani ginekolog zobaczy i czy wogole cos zobaczy:-) a u Ciebie kiedy testowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja33
Jest @. Ksiazkowo. Cieszę się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka moja @ ma przyjść w niedzielę, a do tego czasu czekam i mam nadzieję że nie pokusi mnie na wcześniejsze testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
To nie ja ciesze sie ze jestes zadwolona! Ja to bym chciala odwrotnie :-) Blondyneczka dawaj koniecznie znac co tam u ciebie zobaczy :-) No Madzia niedziela za 6 dni będzie ciężko wytrzymać ale z nami dasz rade! Spokojnej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. ja od 3 dnia cyklu zaczełam brac tabletki clo. Miała któras z was z tym do czynienia? Pozdrawiam na nowy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka i jak tam? :) Dziewczyny trzymam za Was kciuki. mi moja okropna @ się kończy;) ufff słuchajcie, zy używała któraś z Was testów owulacyjnych? Pytam ponieważ zastanawiam się czy nie spróbować jako, że cykle mam nieco rozjechane.. totalnie nei wiem czego się po kolejnym cyklu spodziewać. Macie z takimi testami doświadczenie? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Ifka84 co to za tabletki?na recepte? GjeBe u mnie cisza...piersi niby już nie bolą...test raczej ujemny a okresu wciąż brak...dziś 30 dc...ciekawe jak długi on będzie... też się zastanawiam nad tymi owulacyjnymi,bo tradycyjny kalendarz nie ma racji bytu...pozdrawiam dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam dwa cykle te testy raz mi wyszly prawie pozytywnie kreska probna była prawie tak ciemna jak kontrolna a za drugim razem wyszly tak samo mocne. Jak mi sie nie uda w tym cyklu to chyba kupie sobie je znowu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
A jakiej firmy? :) bez znaczenia czy jakies "sprawdzone"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Dzien dobry kobietki. U mnie wlasnie skonczyla sie @ wiec niebawem znow zaczynamy dzialac.. Widze ze rozmawiacia o testach ovu.Ja uzywalam ich przez pare cykli ale chyba w tym sobie odpuszcze. Testy kupowalam z tej samej serii co testy ciazowe PINK TEST.Ich koszt to okolo 16-18 zl.Generalnie sa dostepne w kazdej aptece czy rossmanie. U mnie niby ouwlacja na testach zawsze wychodzila w tym samym czasie co ta wyliczona przezemnie. W instrukcji pisalo ze testy powinno sie robic to pierwszego piku lh ( czyli dwie kreseczki o tym samym natezeniu lub kreseczka C mocniej zabarwiona niz T) i w ciagu 24- 36 h od piku powinna wystapic owulacja Ja jednak kontynuowalam testy pomim wystapienia piku i okazywalo sie ze kresczka z dnia na dzien staje sie coraz ciemniejsza,zatem przyjmowalam ze wobec tego moja owulacja dopiero ma nastapic... Generalnie jakkolwiek by nie patrzec to kochalismy sie z mezem w czasie kiedy wedlug testu owulacja najpewniej powinna wystapic a mimo to nie udalo mi sie zafasolkowac. Wyszlam wiec z zalozenia ze albo z tymi testami jest cos nie tak albo ja wynik zle interpretuje.. Przy stosowaniu tych testow wiecej sie zestresowalam niz wszystko warte,a tak teraz sobie mysle ze koze moja owu wystepowala znacznie pozniej niz wskazywal na to test, czyli w czasie kiedy my zaprzestawalismy juz staran... Nie wiem czy z tej mojej mowy nie wyszlo maslo maslane i ze mniej wiecej zrozumialyscie co mam na mysli, ale podsumowujac ja w tym miesiacu na pewno tych testow nie uzyje...Obralam inna taktyke...Zeby nie bylo ze owulacja mi umknie mam zamiar napastowac meza od od 10 dnia cyklu do mniej wiecej 22 dc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
A i jeszcze jedno..na samym poczatku mialam ogromny problem ze zinterpretowaniem wyniku..Nie mialam punktu odniesienia wiecnpatrzylam w te kreseczki jak sroka w przyslowiowy gnot i sama nie wiedzialam czy to juz pik LH czy jeszcze czekac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
iczozord powiedz mi czy ten cały śluz płodny jest obowiązkowy w takiej ilości i rozciąglowści? ja mam ale nie tak dużo i bardziej wodnisty, nigdy się nie ciągną i nie było go jakoś dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bole owulacyjne moga byc tez po owulacji? Dzis mam 17dc i jeszcze je mam. Sluz typowo rozciagliwy mialam w 11 i 12dc potem wodnisty od 13dc zaczely się lekkie bole od 15 dc strasznie rwie mnie lewa noga wiec mysle ze wtedy byla owulka bo mam troszke mniej sluzu od wczoraj juz. Myślicie ze dobrze analizuje to? Jedt to możliwe ze sluz by byl juz tak szybko rozciagliwy i zmienił sie w wodnisty ? Czy ten jak "bialko kurze" jest przy owulacji. ? Jak narazie przytulalam sie w 11,13 i 15dc hm no kurde kiedy mam ta owulacje niech to szlak czemu to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
A i jeszcze jedno..na samym poczatku mialam ogromny problem ze zinterpretowaniem wyniku..Nie mialam punktu odniesienia wiecnpatrzylam w te kreseczki jak sroka w przyslowiowy gnot i sama nie wiedzialam czy to juz pik LH czy jeszcze czekac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
beatrice chyba spróbuję w tym cyklu. Chociażby po to żeby porównać to z objawami które wg mnie wskazują na owulkę. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pojecia...sama swojej nie potrafie poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Lfka mówisz o tabletkach clostibegyt? Jeśli tak to ja też je brałam w zeszłym cyklu i jeśli teraz @ przyjdzie to również mam zalecenie łyknąć :) GjeBe ja stosowałam testy owulacyjne z allegro chyba przez dwa cykle. Fakt krecha wychodziła, ale jak sama widzisz w ciąży jeszcze nie jestem:) Agnieszka ja miewam raczej tylko ból owulacyjny, a później tylko bóle na @ :( a może u Ciebie ten ból jest spowodowany zagnieżdżeniem się? :) Dziewczyny taka prośba do Was, jak będę w tym tygodniu wspominała coś o robieniu testu to kategorycznie macie wybić mi ten pomysł z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Dzieki Magda :-) oczywiście ze bedziesz miala kategoryczny zakaz :-) my sie o to postaramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×