Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Blondyneczka głowa do góry Kochana :) 3 cykle to nie tak dużo, patrząc na to ile się już staramy... mąż wróci, a Ty do tego czasu ładnie wyprowadzić na prostą swoje pęcherzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gość jak Ci sie nie podoba to wypad stad..i obys pragnac dziecka tak samo bardzo jak my ( zakladam ze jestes kobieta skoro czytasz takie fora) nie musiala doswiadczac podobnych jak to nazwalas "schiz". Ps. Nikt nie zmusza Cie zebys czytywala nasze wypowiedzi,a tymbardziej je komentowala. Zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gosc jeszcze jedna rzecz..czytaj wypowiedzi ze zrozumieniem a pozniej ewentualnie sie udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie jak to u Was z pracą?jesteście aktywne zawodowo czy zajmujecie się domem?? Tak dla oderwania od tematu nieproszonego gościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphira94
Nie wiem czy sens, poczekam jednak te 5-6 dni do terminu @ i wtedy zrobie test, chociaz czuje sie nadzwyczaj fatalnie. spie wtedy kiedy tylko moge ;) ale ból podbrzusza mi doszedl naprzemiennie z jajnikami . I dalej malutkie plamienie. :( moze niepotrzebnie sie wkrecam i jutro dostane juz @ ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saphira ja tez zaczynam walke ze soba i testowaniem:-) od 3 dni mam strasznie bolesne piersi, a pod wieczor pojawil sie bol podbrzusza i jajnikow:-( chyba przez zmiane klimatu szybciej dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczkooo ja tak jak magda siedze w papierach ;) jestem księgową. A powinnam być w domu z moją córcią :( to niesprawiedliwe, że nasze dzeci muszą siedzieć z obcymi dla nich ludźmi (przedszkole) lub babciami, ciociami, nianiami zamiast z mamami :( co do przedwczesnego testowania- ODRADZAM. Mój ostatni cykl jest najlepszym dowodem na to, że nie ma to najmniejszego sensu :| miłęgo dnia kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Justyneczka jakie masz cykle? Mozna powiedzieć ze Ci sie @ spoznia? Ja zawodowo pracuje w kadrach wiec też papiery papiery itd itd. a Ty Justyneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w malutkim sklepiku,jako ekspedientka :) ale konczy mi sie umowa,bo jestem na czas okreslony dlatego tak mi na ciazy zalezy :(( GjeBe tez jestem zdania ze maluszki powinny byc z mama aczkolwiek my naszego puscilismy do przedszkola by mial kontakt z dziecmi,bo u nas na wsi jest ich kilkoro.No ale moj to juz 4-to latek. Ifka moje cykle sa nieregularne od 28 do 42 dni w trzech ostatnich...masakra,wiec nie wiem n co czekam tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka no włąśnie, ma 4 latka. J amoją niunie musiałam zostawić jak miała 7 miesięcy!! Nie do pomyślenia :( alleluja, że siedzi z moja babcią któa super o nią dba. Ale błagam... 7 miesięcy? DObrze,że mozna teraz chociaż rok posiedzieć. Jak Iga będzie miała 3 lata o też powędruje do przedszkola i to bez 2 zdań :) kontakt z dziećmi ma bo jest ich baaaardzo dużo u nas :) justyneczka, a pracodawca nie przedłuży Ci umowy??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe a nie moglas skorzystac z macierzynskiego,wtchowawczego ??nie dostane nowej umowy bo ja jestem tu na okreslony czas ze wzgledu na wyjatkowa sytuacje,dzieki ktorej wogole mam prace...trudno zaczynam szukac nastepnej powoli Agnieszko zastanawiam sie nad testem ale teraz bylam w toalecie i zauwazylam cala mase sluzu z domieszka krwi,,ale nic nie cieknie,wiec jesli do jutra doslownie mnie krew nie zaleje to zatestuje...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dobrze czulam ze @ szybciej mnie odwiedzi:-( dzis rano na wkladce pojawilo sie plamienie takze do wieczora pewnie sie rozkreci:-( no ale chociaz wytrwalam w swoim postanowieniu i nie mialam okazji zrobic testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe rozumiem,wiadomo pieniadze bardzo wazna rzecz tym bardziej jak sie ma rodzine...dlatego tez i ja chcialabym sie zabezpieczyc na okres ciazy i po...do tego wlasnie potrzebne stale zatrudnienie...no coz...nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było wiec powiem jaką mam sytuację. A więc tak z mężem staraliśmy się ok 1,5 roku i w końcu odpuściłam, stwierdziłam że co będzie to będzie skupiłam się na pracy i innych planach... cykle mam średnio 29 dniowe, natomiast ten jest inny dziś jest 33 dzień cyklu i @ ani nie widać ani nie czuć że się zbliża... ok kilku dni czuję się osłabiona, czasami mam zawroty głowy, nie wiem co o tym myśleć czy w końcu się udało czy tylko tak mi się wydaje i coś innego jest przyczyną opóźnienia... dziś @ spóźnia mi się o 3 dni ale nie wiem czy robić test czy jeszcze lepiej poczekać. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saphira94
magdaa88 a ile mialas spóznienia i jakie objawy, jesli moge zapytac? I tak calkiem juz okresu dostalas tak ? Ja narazie plamie, ale cholernie dziwne to jest...czytalam,ze takie plamienie moze oznaczac spadek progesteronu, ale ja wlasnie powinnam go miec duzo, ze wzgledu na moje leki... I jest taka sytuacja: male plamienie na bieliznie brazowo-czerwone a jak sie podcieram to tez zostaje, ale nic nie wyplywa póki co. Moze to jednak @ idzie? Nie wiem.... :( Czarna87 testuj !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka no tak to jest jak ma się mieszkanie na kredyt i inne zobowiązania..:( jak oboje pracujemy ot jest ok ale jakby zabrakło jednej pensji tooo..ups :| Mogłabym pracować za połowę pensji na pół etatu ale nie mam takiej możliwości:( wczesniej był to wyjątek po moim powrocie do pracy, więcej to nie przejdzie :( Ale najwazniejsze że nie jest tak, że nie ma mnie po 10h i dziecko jest przy mnie tylko gdy śpi :) jestem o 16 w domku i do 21 jestem tylko dla dziecka:) dla męża po 21 ;) Czarna TESTUJ! i koniecznie daj znać nam, wścipskim babom :D TRZYMAM KCIUKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe wiem o czym mowisz...my tez mamy kredyt...gdyby nie on nie byloby problemu bym zaszla kiedykolwiek oczywiscie placzu tez by nie bylo ale ja wole sie jakos zabezpieczyc na przyszlosc jesli jest taka mozliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja tez mam kredyt i podobnie jak wy nie moge zostać bez jednej pensji wiec wiem o czym mówicie :-( Czarna koniecznie testuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
eh ja odebrałam wyniki badań i znowu moja szalona tarczyca daje się we znaki ;( boję się że to poronienie było przez moją niedocyznność tarczycy (choć gin twierdzi, że raczej nie bo serduszko już biło..) boję się, że się to powtorzy :( z drugiej strony mam już córeńkę ale jak zaszłam z nią w ciążę to się dowiedziałam, że coś jest nie tak i wtedy dopiero zaczęłam się leczyć. Nie wiem już co o tym myśleć. Mam kocioł we łbie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
kurde co za czasy ... życie na kredyt ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saphira ja @ dostalam 3 dni przed terminem. Tzn narazie mam lekkie plamienie, podejrzewam ze wieczorem juz bedzie wszystko jasne. Czarna testuj!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×