Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

GjeBe zakasaj rękawy i do boju...ciesze się,że jesteście...mam komu się wygadać...bo jednak facet nie przechodzi tego tak jak my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Justyneczka, masz rację. W weekend miałam małe załamanie. Spłakałam się, narobiłam sobie wyrzutów, że jestem złą mamą, że przeze mnie straciliśmy ciążę, że się nie nadaję itd i jedyne co usłyszałam to "nie chrzań, wiesz, że tak nie jest"... popłacz sobie babo mężowi... Jak wyżalę się mamie to ta się zamartwia więc jej też wolę nie gadać... tadamm... Dlatego dobrze, że mam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka rozśmieszyłaś mnie z tym falstartem:D ja zaczynam angielski to już żadna atrakcja:) Gjebe mamy te same dni:) od kiedy zaczynasz ? Robisz sobie jednodniowe przerwy czy codziennie? my już w sumie wczoraj wystartowaliśmy z mężem. Czy powinno sie współżyć do drugi dzień? jedni piszą że tak inni, ze jak sa dni płodne to ile sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dosralam migreny myslicie ze to oznaka zbliżającej sie @ ja potrafię miec ja w roznej fazie glownie przed albo w srodku cyklu. A migreny występuje w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Ifkaaaa o jak fajnie :D ja wczoraj wystartowałam (nie wiem jaki bede miała cykl, przed poronieniami 25 dni z zegarkiem w ręku, po poronieniu na pierwszą @ czekałam 6 tygodni, kolejna po 30 dniach). No i ja to tak co 2 dni, czasem co 3. Cieszę się, że jest ktoś kto idzie równo ze mną, prawie jak z Justyneczką w poprzednim cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Agnieszka ja w ciąży miałam takie bóle głowy okropne, że byłam pod kontrolą lekarza silniejszą. Czasem do tego stopnia,że miałam mroczki przed oczami. Środek lata, upał a ja widziałam deszcz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzialajcie dziewczynki...ja osobiscie wspolzyje co dwa dni..tez slyszalam rozne opinie,ze plemniki slabsze i ze te starsze tym swiezszym mialyby miejsce zajmowac...i ze nie ma sensu czesciej niz co 2-3 dni...a inne ze lepiej codziennie...widzicie ja juz odstaje od waszych cykli...za pare dni dowiem sie dlaczego...i na co wlasciwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gjbe ja zawsze mam aure a potem przychodzi bol w aurze widze takie mieniące sie plamy straszne to trwa ok 20min. :-( czesto mam przed @ chociaz nie tyle przed. gora dwa dni. A nie 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z powodu silnego bolu glowy wyslali na rezonans...na szczescie nic procz mozgu nie znalezli ,wiec stwierdzono migrene,,,dzis juz jej takiej jak wtedy nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami83
Agnieszka5g u mnie dziś taka migrena, że głowa mała, ale u nas ciśnienie spada no i w pracy meksyk, więc to pewnie stąd.U mnie dziś 9dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe kochana wogole to nie wmawiaj sobie,ze poronilas z wlasnej winy...jestes napewno super mama i zobaczysz wszystko bedzie dobrze!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolejny "czysty" dzien...tylko sutki jakies takie wyraznie czerwone...najgorsze ze cialo wysyla sygnaly,ktore moga swiadczyc o jedym i o drugim...a jak mam miec tak dlugie cykle to dziekuje,,,kilka szans na zajscie mniej...:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami a ty gdzie mieszkasz? Ja na pomorzu. Na szczęście nie mam silnej ale u mnie moze trwac nawet 3 dni. :( faktycznie moze idzie jakisinny front pogodowy. Justyneczka ty to kochana sie naczekasz co ike ci dni zostalo do 43dc? blondyneczka jak sobie radzisz? Widze ze zajeta jak mężus w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze nie nadązam nadrabiac co piszecie i juz kompetnie sie pogubilam co kto i kiedy :/ aga zajetam jestem ale malowaniem, bo dalszego starania o dziecko jakos nie moge ogarnac :/ a mam takie pyt, bo ostatnio ostro sie klocimy o to z mezem, bo on lubi wieczoram usiąsc z piwkiem i od ponad tygodnia dzien w dzien po piwku... czy to wpłynie bardzo na jakos nasienia? ja juz nie wiem jak mam do niego mowic bo on uwaza ze łyka leki i nic mu nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko konczy sie 36 dzien cyklu...meczace sa takie dlugie,,,kiedy wiekszosc szykuje sie do owulacji ja jeszcze nawet nie miesiaczkuje...eh...brak slow... Blondyneczko niby mowi sie ze i mezczyzni nie powinni przesadzac z alkoholem...jedno czy dwa piwka to nie grzech...ale nie wiem czy takie codzienne jest ok...nie mam pojecia ale rozumiem Twoje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wydaje mi sie ze to nie wpłynie na jakosc nasienia moj tez w weekend potrafi popic sobie. Niektórzy pija i jakosc nasienia jest ok zobacz ile dzieci rodzi sie w patologiczbych rodzinach pomimo tego ze maja problem z alkoholem i to duzy !!! Justyneczka to kurde czekamu dalej :-) badz wytrwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jak jest w delegacji to pije raz , max2 w tyg po jednym, dwa piwa i tyle , tylko jak do domu wraca to pije prawie codziennie po jednym piwie , ja wiem ze to malowanie jest mecz ące i to piwo tak po pracy to fajnie robi ale wlasnie boje sie ze to bedzie mialo wplyw na nasienie... aga uspokoilas mnie troche... i chyba przestane sie tego czepiac bo przez to są ostre kłotnie i nerwy a u mnie to nie jest wskazane... i w sumie masz racje ja znam mnostwo rodzin gdzie jest ostre picie codziennie i nie jakies piwo tylko wódka, a dzieci maja... chyba jednak powinnam wyluzowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czwartek-piatek planuje test,chyba ze nawiedzi mnie wczesniej ta fladra miesiaczka...jesli test wyjdzie negatywnie a ona sie nie pojawi za kolejnych kilka dni to sie zalamie...jak mozna miec jedna owulke na 2 miesiace ??ktos chyba mnie nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie pogida byla ok bo nie padalo wiec calkiem przyjemnie :-) Justynka suchaj mysle ze u ciebie sie cos kluje zadazlo ci sie tak często późno dostac @? blondyneczka nie martw sie na zapas korzystaj ze masz meza w domu moze faktycznie to malowanie go mega meczy i stresuje i pomysl jescze zona wiecznie gadajaca. Mysle ze warto narazie odpuścić mu trochę. Oczywiście jak bedzie sytuacja sie pogarszac tzn coraz więcej picia to wtedy Bedziesz alarmowac! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko slonce nie znam swoich cykli...od maja nie biore tabletek...po nich @dostalam odpowiednio po 42,28,34 dniach...jutro 37 dc...czort wie co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh czyli mozesz dostac w kazdej chwili :-/ klops chyba pozostaje ci czekać i ewentualnie co jakis czas testować. dzis powinnam dostac w koncu paczke z testami dobrze ze to tak sie przedluzylo bo korciloby mnie zrobic test a tak zrobie go jutro w 25dc jak by cos bylo to moze pokaze :-) trzymac kciuki proszę. Ale jakos tak nie mam nadzieji :( nawet cycki mnie nie bola w tym miesiącu a zawsze bolaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus,to jak bolaly a teraz nie bola to moze jakis znak...w koncu inaczej niz zwykle,a Ty masz regularne cykle?? Ja wstalam dzisiaj czysta...okropne jest takie czekanie,bo kazdy dzien daje mi jakas tam nadzieje,a konczy sie zawodem...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No twoje to ladne sa...1 dzien roznicy nie robi...nie jak u mnie tydzien lub dwa... Dzisiaj 37 dc...sluz czysty bialutki i sporo...cisza przed burza pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka nigdy sobie nie zdawałam sprawy jaka mam komfortową sytuacje ze mam regularne cykle, chociaż czort wie dlaczego mimo to nam nie wychodzi:/ Powiedz mi jeszcze raz jakie masz objawy? Zmartwiłyście mnie trochę tym piciem alkoholu, mój mąż kocha piwo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka ja też nie myślałam,że regularność jest tak potrzebna dopóki nie zaczęłam się starać o drugie dziecko. Powiem wam,że przy pierwszym to nawet nie zagłębiałam się ,że owulacja ma miejsce na 14 dni przed okresem,wiedziałam,że jest ale kiedy to nie liczyłam itp...poprostu co miesiąc miałam nadzieje,że okres nie przyjdzie i tak też się wtedy stało. Teraz już wiem,że baaardzo dobrze mieć regularne miesiączki...niestety mnie to nie dotyczy...być może wciąż normuję się po tabletkach a może taki mój urok,bo nie mam pojęcia jakie miałam cykle kiedyś przed tabletkami. Co do mnie to znowu czuję lekko piersi,sutki są czerwone i śluzu sporo i jest ładny biały...37 dc więc już troche ten cykl trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu to też nie wiem ile można ...no nie dużo i na okrągło... Ale z drugiej strony jak dziewczyny zauważyły wiele dzieci rodzi się z rodzin,gdzie alkohol jest baaardzo częstym dodatkiem i tam nie ma problemu z ciążą chcianą czy nie chcianą...zazwyczaj wszystko z dzidzią w porządku.Ale chyba piwo nie jest aż takim mocnym alkoholem...chyba że dwa 4-ro paki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×