Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Magda w tym mieisącu same zaskoczenia więc kto wie kto wie... Beatrice miała swoje inne problemy, raczej się nie starała za bardzo. Ja uważam, że owulacji nie było podczas przytulac. Wg Ciebie pęcherzyk mały... oj żebyś się nie zdziwiła moja droga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A mnie tak mierzi żeby zrobić ten test... ale już tak bardzo mam dosyć tej okrutnej 1 kreski :( muszę się czymś zająć żeby nie zrobić testu, odganiam myśli caaały czas. Chciałabym żeby już był następny tydzień!! Brzuch pobolewa mnie tak falami, ale dziś troszke słabiej niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi bardzo bym chciala, ale sama widzisz ze pecherzyk byl niezbyt ciekawych gabarytow. Tym bardziej ze 9dc mialam 3 pecherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Helol helol:) ja tez sie nigdzie stadnnie wybieram:) Za bardzo Was polubilam i za bardzo stalyscie mi sie bliskie ,zeby sobie stad tak po prostu odejsc:) Gabi, ja Ci sie nie dziwie bo mam dokladnie tak samo...a pierwszego dnia w ktorym wykonalam testy to juz wogole...az mnie nosilo:) Dzwonilam dzis po lekarzach i jest tak jak sie spodziewalam.Na nfz 15 grudnia - dopiero zacznaja sie zapisy na wizyty zatem jesli sie poszczesci to moze w styczniu bede mogla pojsc do gina, nawet uniektorych prywatnych czasmoczekiwania dosc dlugi..Trudno...zapisze sie i bede czekala na ta wizyte a poki co zadzwonilam na prywatnie do jednego lekarza ktory na stale przyjmuje na Polnej w Poznaniu a u nas jest 2 razy w tygodniu.Pare moich kolezanek prowadzilo u niego ciaze i....leczylo nieplodnosci i bardzo go sobie chwalaTakze wizyte mam juz w srode o 19.30. ?.Ciekawe czy na usg bedzie juz cos widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Madziu - obie z Gabi jestesmy przykladem na toze " niemozliwe" staje sie mozliwe:) Ps. Gabi, jakby co to pisz jak tam po Twojej wizycie:) bede wiedziala czego mniej wiecej bede mogla sie spodziewac u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatrice, myślę, że tylko mała plamka na ekranie może być albo nawet i to nie.. ;) u mnie wypada 4 tygdnie i 2 dni więc nie spodziewam się wiele :) a już teraz oge powiedzieć Ci co Cię czeka :) 100 pytań do. kiedy ostatnia mieisączka, jakie cykle, jakie choroby, jakie leki, czy był patologiczne ciąże, rak itp w rodzinie długa ista badań na kolejna wizytę i być może usg (ale myślę, że tak)oraz badanie ginekologiczne. I pewnie Cię jeszcze na wagę wrzuci :) /to najmniej lubię na tych wizytach ;P/ Ja jak weszłam na wizytę pierwszy raz jak zaszłam w pierwsza ciążę to weszłam i się cieszyłam jak głupii do sera, nei wiedziałam co powiedzieć ;P ale że była to przychodnia przy szpitalu położniczym tak jak już pisałam, to tam same ciężarne więc doktorka wiedziałą co ze mną robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Ifka, u mnie bez zmian. @ nie ma i lekkie ćmienie w podbrzuszu plus uczucie wilgotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
pełna nadziei jak chcesz i masz dużo to zrób test no a jak wyjdzie jedna kreska to i tak Twoja podświadomość powie Ci że to było za wcześnie :) może będziesz spokojniejsza po teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu w 14dc 16mm i mowi ze nie bedzie owulacji? no cos TY... u mnie w 14dc pecherzyki 7 i 9mm, a potem po dniu @ okazalo sie na usg ze tylko jeden pecherzyk 18mm , drugi pękł, wiec jak to mozliwe ze powiedziala CI ze nie bedzie owulacji?... przez okolo 8dni u mnie urosly te pecherzyki i byla owulacja wiec u Ciebie na bank tez byla :) moja gin nie dawala tez wiekszej szansy moim pecherzykom ale powiedziala ze natura rzadzi sie swoimi prawami i nie takie rzeczy widziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Evi zrobię test, wyjdzie negatywny, złapię dołek bo nie dość że mojego męża nie ma to jeszcze ciąży nie ma i totalny spadek formy murowany (i to na własne życzenie) a tak to poczekam na @ do 14 w niepewności i nadziei. Zawsze to złapię doła prawie dwa tygodnie później heh A puki co to będę się doszukiwać objawów ciąży,ktore znajac zycie sa objawami @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi...tej wagi to ja chyba tez nie polubie:-/ Bo i tak mam wiecej kilogramow niz powinnam...No ale coz..jak mus to mus:)Dla mnie to pierwsza ciaza i wszystko jest totalna nowlscia.Jestem trkche zagubiona ale i tak cholernie szczesliwa:) Co do wieku ciazy to pewne mamy bardzo zblizony:) ostatnia miesiaczke mialam 1.10 a owulacja bylachyba 14.10. ( nie jestem pewna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja robię test 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Evi no może ja też :P Chyba że mnie @ uprzedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Czesc Dziewczyny. Mam nadzieje ze pozwolicie mi sie dolaczyc do was Od jakiegos czasu czytam was codziennie. ciesze sie bardzo i gratuluje tym, ktorym sie juz udalo :) ja z moim M zaczynamy 4 cykl staran. Ostatnie 2 to dla mnie za kazdym razem wrazenie ze sie udalo jednak @ rozwiewala wszystko :( forum dla wielu z was okazalo sie.szczeslie wiec pomyslalam ze jak sie przylacze to i dla mnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka87 teraz jestem 4dc. Biore euthyrox25 na tarczyce bo robilam badania i okazalo sie ze moje TSH jest za wysokie na zajscie w ciaze (4,5 a norma 4,2) teraz niby spadlo do 3,0 ale to chyba i tak za wysoko. Jutro znowu robie badania wiec ciekawe co teraz bedzie. Do tego mam hashimoto (przeciwciala wykryte) co pewnie moze tym bardziej utrudniav zajscie w ciaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka87, lykam euthyrox25 na tarczyce, mialam tsh 4,5 po miesiacu spadlo do 3,0 ale to chyba i tak za wysoko na zajscie w ciaze :/ mam tez hashimoto przeciwciala co prawda nieznacznie ponad norme jednak moga tez utrudniac zajscie w ciaze :/ zamierzam teraz tez swojemu M zakupic jakis suplement z selenem bo mi ginekolog poradzila. Wasi partnerzy wspomagaja sie tez czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Atram86 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ale genialnie,mamy ten sam czas!!! :) będziemy łeb w łeb.:) Ja nadal nie wierzę chociaż biust wcale.nie jest mniejszymi nadal czuje napięcie... korci mnie żeby zrobić kolejny test a potem krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atram, witaj: ) Nie martw się, ja też mam Hashimoto, kupiłam sobie jedyną książeczkę dostępna na rynku na ten temat i szczerze powiedziawszy początkowo się zalamywalam, a teraz wiem, że warto po prostu zbić hormony i nie jest taj zle. Do zajścia potrzebujesz tsh poniżej 1. Pamiętaj że w hashi liczy sie dieta, najlepiej bez glutenu który drażni organizm- wytwarza się.więcej przeciwciał w reakcji na jakiś jego związek. Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
mój partner niczym się nie wspomaga .... byliśmy w klinice i wyniki ma w normie więc nie widzę sensu .... czytałam gdzieś na innym forum że udało się dziewczynie normalnie zajść i urodzić z hashi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram ja slyszalam ze najlepsze tsh do zajscia w ciaze jest miedzy 1 a 1,5... ale ile w tym prawdy to nie wiem... a co do hashimoto to nie jestes jedyna, tu dziewczyny tez mowily ze to maja... atram ja tez mam dzisiaj 4dc:) a moj M bierze androwit i olej lniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja też swojemu kupiłam android juz prawie miesiąc go bierze teraz mamy te dni to działamy. Ale muszę koniecznie zrobić badanie polaktyny. Blondi a myślisz ze jak ja ma to 1,6 to źle pokazałam wyniki gin to powiedział ze są ok. Atram witaj na forum coraz więcej tu nas się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Witaj atram. Beatrice, ja też ostatnią @ miałam 1.10 i też obstawiam, że owu była 14go, a na razie nie dostałam@, więc może będziemy szły równo... Wszystko się okaże po teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atram hej :-) Uszy do góry. Ja mam hashi i wspaniała córkę. Nie trzeba panikowac. Baletka ja nie miałam pojęcia o diecie przy hashi... chyba naprawdę czas zmienić endokrynologa bo to kolejna rzecz jakiej nie wiem a zdecydowanie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga te 1-1,5 to tak raczej umownie ze w granicach tego wyniku jest najbardziej idealnie, a jak Ty masz 1,6 to tez masz idealnie:) i dobrze CI gin powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Dziewczyny dzieki za odzew:) ja zbilam TSH do 3.0 ale moja gin powiedziala ze musi mi zmniejszyc dawke euthyroxu bo z niedoczynnosci wpadne w nadczynnosc. Akurat jutro robie badania krwii wiec sie okaze jak to teraz wyglada. Wiem ze dziewczyny z hashi zachodza w ciaze i staram sie byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczka oby ten cykl byl dla nas szczesliwy. Ktory cykl staran u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram u mnie to juz przesztalam liczyc, bo najpierw jakies 6 miesiecy bez lekarza, potem rok stracony na beznadziejne lekarce, w tym roku od lutego zmienilam na inna ginekolog, i po leczeniu hormonow to w zasadzie drugi albo trzeci cykl ale pierwszy z clo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Rzeczywiscie dluga droga za toba. Najwazniejsze zeby wiedziec co leczyc. Ja myslalam ze u nas to bedzie raz i po sprawie a tu rzeczywistosc okazala sie niestety inna :/ a juz najgorsze jest to jak w swietach rodzia tylko ciagle:"a wy kiedy?" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×