Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość agnieszka5g
Blondyneczka my to ile musimy czekac na małą fasolkę co nie? Powodzenia kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
blondyneczka - nie martw się, u mnie też nic z tego raczej :( Może następnym razem :) Okres podejrzewam, że dostanę 26.11., czyli za 4 dni. Dzisiaj zrobiłam test płytkowy u czułości 10 mlU/ml i wyszedł negatywny. Oczywiście jeśli nie dostanę @, to powtórzę test za tydzień, ale sukcesu już w tym cyklu nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka? Ta blondyneczka :-). Kumiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumiko tak ta :-D :-D :-D witaj Kochana :-) carnosa u Ciebie jeszcze nic straconego :-) nie masz jeszcze @, a u mnie to juz idzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka daj spokój z tym sluzem pisałam ci ze ja też tak miałam nawet z raz ciemno brązowy jak przed @moze to wcale nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka sorki doczytałam ale to już na 100% @ ?może jednak tylko taki jednorazowy incydent . . . Jeśli nie to może twój organizm dobrze reaguje na clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Carnosa a może za wcześnie jednak ? Ten test . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia jest blado rozowo na papierze i jedna czerwona kropka na wkladce, zobaczymy czy i kiedy sie rozkreci... byc moze to od clo, albo poprostu wczesniej jest okres, oj w sumie to lepiej niech bedzie wczesniej bo wczesniej nowy cykl zaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Nova88 - nie wiem jaki to test, tzn jaka firma. Na allegro zamówiłam kilka hurtem po prostu :) Właśnie mam taką nadzieję, że to za wcześnie, ale z drugiej strony taki czuły test już powinien coś pokazać. Sama nie wiem, poczekam jeszcze kilka dni :) Możliwości są dwie -albo będzie okres albo dzidziuś :) Blondyneczka - dziewczyny mają rację, może to tak jednorazowo. Czasami się zdarza takie malutkie plamienie mniej więcej w terminie miesiączki. Nawet do trzech miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carnosa ja juz sama nie wiem co myslec, a najlepiej to wogole przestane myslec a sytuacja sama sie wyklaruje, napije sie zaraz lampke wina i wyluzuje.... jak idzie @ to niech idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z was miała po duphastonie uczulenie? Zauważyłam u siebie czerwone kropki na plecach, piersiach, brzuchu..a gdy się kładę na plecach bardzo mnie swedzi skora. Nie jestem alergiczka, dodam ze biorę ten lek ponad tydzień. W ulotce jest wpisane ze może wywoływać takie.reakcje. Z ginem mogę się.skontaktować dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
blondyneczka - może to i też jakiś sposób, żeby zwyczajnie wyluzować :) Baletka - ja kiedyś brałam duphaston, ale nigdy takich reakcji nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Blondyneczko mam nadzieje ze to jednak falszywy alarm. Choc z drugiej strony krotsze cykle to wiecej szans na fasolke :) u mnie dalej cisza, dzis zaczely bolec mnie piersi ale tak bolaly mnie w kazdym cyklu. Czekam do piatku/soboty co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Pytanie do dziewczyn juz zafasolkowanych- mialyscie duzo "owulacyjnego" sluzu w cyklu w ktorym sie udalo? Czy ktoras miala tak ze sluzu nie bylo wcale/albo malo i nie lepkiego a okazalo sie ze jest fasolka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Nie napisallam ale chodzi mi o czas juz po staraniach (o czas oczekiwania czy sie udalo czy nie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carnosa najlepszy sposob bo mozna zwariowac... Atram ja sama nie wiem co sie dzieje u mnie, i juz mnie glowa rozbolala od tego dumania i daje sobie spokoj z analiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
A okres się rozkręcił bardziej czy dalej takie nie wiadomo co? Bo zaczynam przeżywać razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka Nigdy nic nie wiadomo :) Faktycznie trzeba czekać no nie ma innej rady :) Ale czekamy z Tobą! :) I trzymamy kciuki. Mocnoooo!!!!! :):):):):) Baletka poczytaj na ulotce bo coś mi świta, że tam chyba jest o jakiejś wysypce. Ja nic nie miałam ale ja w ogóle nie jestem uczuleniowa za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Nie wiem czy kafeteria wiesza czy mojego posta wcale nie wysłało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka ja teraz biorę luteine na wywołanie @ a byłam w czwartek u Gina i potwierdził że z wyjątkiem nagromadzonego śluzu to nic nie ma.... wiec teraz na lekach startuje dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Atram ja nie miałam śluzu ani przed ani po zafasolkowaniu. Nie dało się odczuć żeby był. Tak jest z resztą do tej pory. Cośtam na wkładce widze ale to tylko dlatego że jest zabarwiony krwią. Jakoś odczuwam spadek nastroju. Chyba hormony zaczynają tak działać. No i te piersi szczególnie rano ojojojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Atram ja miałam trochę tego śluzu i mam dalej ale on był z początku tak na dzień dwa przed terminem @ mleczny może lekko żółty potem się zmienił i teraz na zewnątrz to trochę go jest ale bez przesady i taki plodny na papierze a na bieliźnie żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka daj znać co u Ciebie a może jeśli okres się nie rozkręca to miałaś właśnie objawy zagnieżdżenia zarodka :-D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Sorki za podwójny post ale z telefonu piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×