Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Przeziębienie już mija :). Jeśli zaś mowa o objawach mogących zwiastować ewentualną ciążę to owszem miewam wszelakiego rodzaju bóle i skurcze podbrzusza oraz jajników , ale jak mniemam wcześniej zwyczajnie nie zwracałam na nie uwagi bądź tłumiłam je nospą, apapami i innym dobrodziejstwem:). Strasznie żałuję ,że nie zaczęłam obserwacji swojego ciała dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było, ale już nadrabiam:) gratuluje wszystkim przyszłym mamom i trzymam kciuki! Mój cykl nadal trwa 70 dzien dzis:( byłam pare dni temu u giną i powiedział po usg ze jemu to wyglada na to jakbym dopiero co miała owulacje (w 64 dc!!!) wiec wróciłam i przytulanki:) dała mi luteine na wywołanie @ mam brac jeszcze trzy dni. I czekać. Zaproponowała od przyszłego cyklu wejść z antykoncepcja na uregulowanie cyklu i tak przez 2 cykle a potem monitoring albo wejść od tego cyklu z clostilbegytem. Czy któraś z was miała doczynienia z tym lekiem? Nie wiem na co sie zdecydować, z jednej strony szkoda mi tracić cykli z drugiej nie wiem czy ten lek jest bezpieczny:( pomożecie? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitko powiem Ci,ze u mnie tabletki anty nie unormowaly cyklow,wrecz przeciwnie.Dwa cykle temu mialam 50 dni,a nastepny trwal tylko 18 dni.(poprzednie 34,28,42 zadnej regularnosci ).Wiec nie wiem czy to wlasciwy pomysl na regulacje...ale co kobieta to inne dzialanie wiec ciezko powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez slyszalam ze lekarze przepisuja tabletki anty zeby unormowac cykle ale nie wiem czy to sie sprawdza a ten lek to ja wlasnie biore , ja sie ogolnie czulam okej tylko bylo mi goraco, a ja zareagowalam dobrze na niego bo pecherzyki powera dostaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka a jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cuda wianki, wczoraj 3nitki krwi ktore zabarwily na chwile sluz na rozowo i bylam pewna ze okres idzie a teraz znow czysto, ale mam takie skurcze okresowe wiec powoli idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Hmm ciekawe . . . Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka dopiero teraz rozumiem co czujesz jak maz w delegacje jedzie:-( moj dopiero co wyjechal a ja nie moge sie odnalezc:-( dodatkowo zaczynam sie stresowac piatkowa wizyta w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Nova bądź silna qserra daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a na dlugo wyjechal? ja jak moj m pierwszy raz pojechal w delegacje na 6tyg to pierwsze 3 dni przeplakalam :-( teraz sie juz przyzwyczailam ale za kazdym razem strasznie tesknie juz od pierwszego dnia... Madziu a kliniki sie nie stresuj :-) bedzie dobrze :-) a mezulka zobaczysz juz w czwartek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Dzięki za odzew dziewczynki:) ja już kiedyś miałam bardzo nieregularne cykle i wtedy przykładam sobie evre takie plastry antykoncepcyjne i powiem wam zebpotem prawie przez rok miałam regularne cykle, wiec nie wiem co robić, tylko wtedy anty stosowałem prawie przez rok.. A nie chce teraz tyle czekać. A o tym leku czytałam ze torbiele sie od niego robią i dziewczyny pisały ze tyją, ale pewnie co kobieta to objawy. Blondyneczka, trzymam kciuki za Ciebie! To Twój pierwszy cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Wizytę mam o 12. Próbuję się nie denerwować, ale tyle się naczytałam wczoraj w internecie, że aż słabo mi się robi jak pomyślę o całej tej toksoplazmozie. Wczoraj podzwoniłam po koleżankah, które były w ciąży czy to miały i żadna nie miała. Tym bardziej się niepokoję, bo myśłałam, że to bardziej powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Qserra ja tez miałam Toxo w pierwszej, obydwa wyniki wyszły mi dodatnie z tym ze ten drugi miałam około tysiąca... Wiec dostałam skierowanie na awidnosc czyli badanie które miało pokazać jak dawno dozajazenia doszło i czy było to przed tym jak zaszłam w ciaze, okazało sie ze to stare zakażenie a tak duży dodatni wynik był błędem labolatorium. Nie martw sie! W dzisiejszych czasach wszystko sie leczy, bądź dobrej myśli :) Blondyneczka jeśli Tobie sie uda to chyba sie skusze i nie bede bawiła sie w anty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka moze wlasnie w tym rzecz ze pecherzyki wolno rosna i tak Ci sie cykl bardzo przedluza i clo przyspieszy owulke a co za tym idzie-skroci cykl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Mam taka nadzieje, bo na razie jeden cykl to jak trzy normalne:/ a brała któraś z Was luteine na wywolanie@? Ile czasu bralyscie i po jak czasie @ przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
O to moze wejdę z clo jeszcze przed świętami:):) super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziwne od 3 dni mierze tempke w końcu się zmotywowałam i jest dziwna 36.1 lub 36 stopnia trochę niska nie sądzicie aż dziwne nigdy tak nie miałam. Dodam że mierze o tej samej porze i pod językiem czy wy też macie taka niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
hej ja biorę cały czas luteinę 50 pod język na wywołanie @ .... i ogólnie Ci powiem że po skończeniu możesz do 10 dni dostać @, jeżeli po 10 dniach nic nie ma to musisz się skontaktować z ginem :) Ja w sobotę kończę moje tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja jeszcze od poniedziałku muszę zrobić glukozę... w sumie tyle badań co porobiłam to ho ho i wszystkie wychodzą w normie.... tylko te brzydkie pcowskie jajniki ehhhh czasami jak o tym pomyślę to ręce mi opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka też bym Ci odradzała tabletki na regulację, bo one wyregulują na 2 cykle kiedy będziesz je miała a później żadnej gwarancji, może być nawet gorzej. Może spróbuj ten lek, tym bardziej, że blondyneczka bierze. Poczytaj sobie w internecie opinie dziewczyn, które brały, może CI to coś pomoże :) x blondyneczka eh jakbym chciała, żeby to u Ciebie był dzidziuś!!!!! Trzymam nieustannie kciuki za to, żebyś się miło zaskoczyła :) x Pełna nadziei a co u Ciebie? Plamisz dalej czy ustały te plamienia? Kiedy masz wizyte kontrolną? x madzia a Twój mąż na ile wyjechał? Też się dziko czuję jak mojego męża nie ma :/On głównie wyjeżdża na turnieje curlingowe na kilka dni, rzadko al nie lubię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja już ledwo zipię :( moje zmęczenie, dusznośc i złe samopoczucie dają się we znaki do tego stopnia, że nie jestem w stanie usiedzieć przy biurku w pracy. Co chwilę muszę wyjść na dwór tak mi duszno... to zwolnienie jest mi niezbędne do normalnego finkcjonowania ... :\ jeszcze tylko 3 dni pracy nie licząc dzisiejszego... qserra trzyam za Ciebie kciuki, odezwij się po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ja tez mialam juz dwa cykle z clo:-) teraz odpuscilam bo i tak nie mam meza w domu, wiec nie ma sensu obciazac watroby. Blondyneczka, Iczozord moj maz wyjechal na 2 tyg, ale jest szansa ze na weekend wroci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe agnieszka patrz ile można się o sobie dowiedzieć :) Ja zanim zaczęłam mierzyć temp wg zasad (rano, przed wstaniem , stałe miejsce, stałą pora wiadomo) to też myślałam, że moja normalna temp to około 36.6. Zwykle mierzyłam oczywiście po południu, po całym dniu pracy a jak źle się czułam i akurat miałam podwyższoną to zwalałam to na jakąś infekcję a tymczasem mogłam być po prostu po owulacji :)) Miewałam takie okresy kilkumiesięczne, że temp przed owulacją oscylowała wokół 36 a nawet lekko poniżej. Teraz to się zmieniło, ale mam koleżankę, która zawsze taką temp ma, taki jej urok. I jedną, która po owulacji ma lekko 38 :) kwestia indywidualna. x Nitka hmm tak sobie myślę o tym Twoim cyklu. A nie miałaś jakichś stresów albo jakiejś zmiany życiowej? U wrażliwszych kobiet organizm działa tak, że jak coś się dzieje takiego to przysadka dochodzi do wniosku, że nie ma dobrych warunków do owulacji i odkłada ją na później (mimo, że jajniki mogły się już przygotowywać i wysyłać estrogeny do krwi czego skutkiem jest płodny śluz itp). Wtedy taki cykl jest po prostu... oznaką zdrowia. Ale jeśli nic takiego nie było to faktycznie dziwne... Luteina powinna CI wywołać okres :) A test robiłaś w ostatnim czasie?;-) Pytam bo miałyśmy tu na forum taką dziewczynę (już nie pamiętam nicku), która była w podobnej sytuacji jak Ty, nie działały leki na wywołanie aż zrobiła test. Dodam, że wcześniej jej nie wychodził, nawet 2 tyg po terminie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi trzymaj się, jeszcze chwilka i będziesz mogła przeleżeć to w domu. Ja mam trochę wyrzuty sumienia z powodu mojego M bo jestem średnio do życia przez to wszystko. A jak pomyślę o imprezie rodzinnej w sobotę z żarciem, które pachnie w dusznym pokoju na 4 piętrze to... fuj! .... A żeby było śmieszniej to rodzina jeszcze nie wie, bo chcieliśmy się wstrzymać do końca 3m-ca. Magda czyli jest szansa w tym cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×