Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Tez tak poczatkowo pomyslalam ze sie udalo, ale teraz sie boje ze to moze jakas pozamaciczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu uspokój sie !! żadna pozamaciczna:) dzwon do gina i niech Ci mowi co dalej :) Ty sie nie zamartwiaj tylko sie ciesz:) piekny prezent na świeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice, kochana. Bardzo mi przykro z powodu przyjaciółki. To niewyobrażalna strata i życzę Ci dużo siły i spokoju dla Niej tam na górze :-* <3 Crunczip, gotka i MADZIA! Gratuluję ;-) Madzia uwierz w to, że się udało kochana :-D super grudzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka przy wyniku 29 to juz test powinien pokazac ciaze:D a pamietam jak mowilas ze maz wyjezdza i nici z ciazy a ja Ci mowilam ze wytrzymaja plemniczki :D i udalo sie :D:D kurcze ale sie ciesze;D Madziu ktory jestes dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Dziękuje dziewczyny! Gotka, Madzia gratuluje!!! :) wlasnie sobie uświadomiłam, ze wcześniej pisałam do Was jako fiolka - przez ten szok zapomniałam jak sie tu logowałam :D U mnie to chyba 5 tydz dopiero wiem, ze bardzo wcześnie ale zapisalam sie na czw do gina bo boje sie , ze w okresie świątecznym bedzie cieżko sie dostac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
crunchips tobie również gratuluje i madzi!! ja tez sie wybieram we czwartek :) wg @ to bedzie poczatek 7 tygodnia ale mam watpliwości co to terminu owulacji bo cykl był pokręcony ale moze cos bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Magda ja tez mam planowany termin @ na jutro, na samo myśl,ze moze przyjsc normalnie mdleję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo poczekam z testem do jutra :-) mialam nie testowac przed dniem @ i tego bede sie trzymac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smurfet
Dziewczyny moje gratulacje. Ja jestem w 26 dc. Testy negatywne ale nie wytrzymalam i poszłam dzis na bete i wyszło 15.77. @ powinnam dostać w środę więc jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Tak się cieszę ale sama jeszcze nie mogę w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No i mamy kolejne mamuski:-) Gratuluje!!! **Madzia Ty se nie rob jaj i rob ten test sikany juz dzisiaj:-)Pieeeeeekny prezent dostalas na swieta:-) **Gabi - dziekuje...Wiesz...jedyne co mnie pociesza to fakt ze Ona juz nie cierpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wytrzymałam, zrobiłam sikańca... wchodzę po 3 min podglądnąć wynik- jedna krecha, wracam po upływie wyznaczonych 5min a tam cień drugiej :) myślicie że nie będzie za wcześnie jak dziś mężowi przekażę taką nowinkę? Nie mówcie żebym poczekała do Wigilii bo i tak nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej...zadko zagladam ale mam nadzieje,ze ktos jescze o mnie pamieta ;) Kurde!! Laski gratulacje !! Wspaniale sie konczy ten rok na tym forum :) szkoda ,ze beze mnie w tych nowinkach ...czas...czas...czas...jeszcze troche ;) Super ! Ale macie niespodzianki pod choinke:) Ja man 1 dzien cyklu,ruszam z estrogenem a takze z drugim tygodniem nocek :p...bylebym to przetrwala i byle do marca ;) A jak Tam przygotowania do swiat ? Buzioleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Madzia jaki test robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Madzia gratulacje :-) strasznie Sie cieszę że ci Sie udało :-) na święta wyspaniały prezent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crunczips robiłam test płytkowy formy Phamatech. Skusiło mnie to, że w zestawie ma pojemniczek na mocz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka pewnie ze o Tobia pamietamy i czekamy razem z Tobą żebys zaczela staranka;) a co do świat to jestem na etapie kompletowania prezentow i umyłam juz połowe okien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Magda, suuuuuuuuuper! Najlepszy prezent świąteczny, jaki można sobie wymarzyć. Ja też bym nie wytrzymała do Wigilii. Mąż pewnie będzie w szoku i oszaleje z radości. Justyneczka, u mnie przygotowania do Świąt leżą i kwiczą oprócz tego, że mamy już kupione prezenty. Resztą mam zamiar zająć się po szpitalu, bo na razie nie mam do tego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Dziewczyny nie macie pojęcia jak teraz zaczęłam się stresować tym, że jutro dostanę @... nie dociera chyba do mnie jeszcze ta wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Smurfet-gratulacje! Beta najpewniejsza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Jejku gratuluję dziewczyny Magda88 super bardzo Ci kibicowalam bo miałyśmy razem termin @ w listopadzie super ciesze ie ze się udali a jednak lekarz wiedział co robi . Blondyneczka teraz to ty tez juz musisz koniecznie trzeba ten rok zakończyć samymi pozytywnymi testami. Justynę czka spokojnie ty tez niedługo zaczniesz jak tylko XI się sytuacja unormuje :) Aga a ty kiedy masz termin spodziewanej @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×