Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Evi1705
jasne że dam znać :) martwię się bo z godzinę temu zobaczyłam smugę krwi.... może przez ten monitoring podrażniłam coś w środku... jak będę u gina to też mu o tym powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No też tak myślę właśnie.... o 18.30 jakoś będę tam na miejscu i w zależności od kolejki wejdę.... jakoś o 20 powinnam napisać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Smurfet na usg to chyba za wcześnie ale niech chociaz zbada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co zrobię jak znowu w tym miesiącu okaże się że nici z bobasa. Chyba się zalamie :( pomimo że wiem co może być przyczyną niepowodzeń ta cholerna prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi si udało zajść jeszcze z wyższą prolaktyną niż Twoja, także głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aguś nie załamuj Sie przecież nie jesteś sama :-) razem walczymy do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka 88
Hejka dziewczyny!! jestem tu nowa :) powiedzcie mi ja byłam u gina 10 grudnia monitorować owu i następnego dnia sie przytulałam z mężem. Od dwóch dni kłuje mnie brzuszek a dzisiaj nawet mocno zabolał czy to może być implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja wiem co czujesz bo ja juz tez nie mam sily i wogole dół mnie złapał a jak jeszcze poczytalam wyniki meza z przed roku to wpadlam w dołek :( wie ktos czy olej lniany wpływa na rozrzedzenie nasienia? Kaczuszka a kiedy mialas owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Dziewczyny nie martwcie sie-jesteście pod opieka specjalistów teraz na pewno bedzie juz szybciutko , nie wolno sie poddawać! Pamietacie ? Poki nie ma @ jest nadzieja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :* Blondyneczka a ile twój miał żywotność plemników? Magda A ile wynosiła twoja prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga rok temu mial 47mln w 1ml, z czego tylko 2% o prawidlowej budowie, od tamtej pory lyka androvit i magnez ale badan nie powtorzyl bo nie mial kiedy, a moja gin dorzucila mu olej lniany ale wlasnie czytalam ze problemem moze byc za dlugie uplynniene nasienia a u niego bylo dlugie tylko czemu ten androlog nie zwrocil nam na to uwagi :-( i wlasnie nie wiem na co wkobcu jest ten olej lniany, i przed chwila przeczytalam ze wplywa m.in. na rozrzedzenie krwi to moze i nasienia... ja juz sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam z kolei kryzys wychowawczy. Moje dziecko stało się powrotem. Na domiar złego, wszyscy mówią, że bunt 2 latka trwa do 18 roku życia :-[ o wszystko krzyk, płacz,wrzask. Nie mogę doczekać się lutego bio wtedy ten "anioł" pójdzie do przedszkola! Od pół godziny siedzę w wannie i udaję, że mnie nie ma. Udaję też, że nie słyszę tego co dzieje się za drzwiami. Chwała temu co wymyślił zamki w drzwiach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Agnieszka, Blondyneczka- a ja wlasnie teraz jeszcze mocniej trzymam za Was kciuki i jeszcze mocniej wierze,ze Wam sie uda...wszak mawiaja, ze Boze Narodzenie to czas cudow, prezentow i spelnionych zyczen:-) Tak jak dziewczyny wspomnialy, trzeba w koncu przemianowac to forum na forum mamuskowe:-) wiec czekamy juz teraz tylko za Wami...no i jeszcze za Justyneczka rzecz jasn, ale Ona dopiero za pare miesiecy:-) Ps. Jutro mam kolejne usg- trzymajcie kciuki za moj duecik:-) Aaaaaa...i udalo nam sie zalatwic mieszkanko:-) hurrrra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Beatrice :-) ale czasami to juz nie mam sily walczyc.. Wlasnie tak sobie pomyslalam ze za bardzo panikuje z tym jego nasieniem bo kiedys bylo tak ze po przytulaniu jak szlam do lazienki i rozchylilam nogi to momentalnie wylatywal ze mnie taki bardzo gesty sluz, a od jakiegos pol roku moze 4 miesiecy nie ma tego, moze ten adrovit pomogl... a ja dzisiaj na niego nakrzyczalam... jak on ze mna wytrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Smurfet, Crunczips i Madzia! Gratuluje!!! I zazdroszczę:( ja cykl odpuszczam z monitorowaniem i lekarzami, to mój 10 dc a ja nadal widze krew na papierze.. Nie wiem o co chodzi, ale sie nie wczuwam;) a ze to jednak dyskomfort to jutro zaczynam przytulanki i tak co trzy dni do nastepnej@ albo do pozytywnego testu:) Blondyneczka, Evi, Aga jestem z Wami! I już bede sie odzywać, po prostu @ dała mi tak w kość, ze ruszyć sie nie mogłam:( Evi czekam na info jak tam po lekarzu, moze ta krew to owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nitka :-) a czemu Cie ten okres tak meczy? to nie powinno tyle trwac, wybierasz sie z tym do lekarza? No i odzywaj sie czesciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Byłam i nic nie widać :-( lekarz powiedział że coś Sie dzieje i mam jechać w piątek z luteiną mam Sie wstrzymać do piątku .... jak nie będzie owu to dostane leki na wywołanie więc w tym cyklu nici będą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Blondyneczka, zawsze miałam bite 7 dni a teraz to już takie niedobitki jutro powinno być czysto i do dzieła! Evi strasznie mi przykro:( trzymaj sie kochana! Ja nie wiem ale z tego co czytam od Ciebie to wg mnie twoje jajniki śpią i gin powinna dać Ci clo a nie tylko luteine. Moze owu masz bardzo późno a luteina przecież blokuje owulacje..tak mówiła moja gin i tak ja miałam miec i jak sie nie uda teraz to w styczniu ruszam z clo. Pogadaj ze swoim lekarzem. Szkoda nerwów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wlasnie wiem i kiedys taka nie byla, kiedys byla bardzo gesta, a ja mam dzisiaj tak podly nastroj ze czepilam sie wynikow z przed roku, zamiast najpierw pomyslec bo od jakis 5-6 miesiecy nie widze tej gestej spermy, raczej wszystko jest wodniste... ale jak sie teraz nie uda to w nast cyklu przed owulka bedzie dostawal flegamine albo mucosolwan o ile ten olej nie jest m.in. na rozrzedzenie, ale to sie od mojej gin dowiem na nast wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga sperma powinna sie uplynniac po max 60minutach, a powyzej 60min moga miec trudnosc z wydostaniem sie z tej spermy, czy jakos tak :-/ wiec wychodzi na to ze sperma nie moze byc za gesta, taka wodnista raczej... alez ja sie dzisiaj tej spermy czepilam... ahhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Wisi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka tak.... mamy patrzeć w piątek bo od niedzieli czuje rwanie w jajnikach jakby coś Sie działo .... chyba wróżba Sie spełni i w lutym Sie do wiem że jestem w ciąży hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z ginem z kliniki, zlecil bete na czwartek i po wyniku moge sie umawiac na wizyte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Blondyneczka, Agnieszka- co do nasienia to ja Wam powiem tak....Kiedy staralismy sie z mezem o dzidziusia to raz bylo geste i nie wyplywalo a raz plynne i szybciutko wydostaaalo sie zemnie..Nie znam sie na tym zbytnio ale mam wrazenie ze to zalezalo od miesiaca, dnia i diety.. Generalnie uwazam ze co ma zostac to i tak zostanie,zatem obralam taka taktyke ze jakies 10-15 minut po przytulanku po prostu sobie lezalam z mezem..Do toalety szlam dopiero po jakims czasie .I chyba nieglupia taktyka bo w koncu sie nam udalo:-) Ps. Blondyneczka- rozumiem Cie doskonale..bo sama pare miesiecy temu przez to wszystko przechodzilam i za kazda nieudana proba piorka mi opadaly i miala ochote komus "przypier***c", ale dzis wiem, ze bylo warto sie starac, bo przeciez kazdy nowy miesiac przynosil nowe nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×