Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Dziewczyny ja się strasznie stresuje jutrzejsza wizyta.. jestem niespokojna i nie mogę zasnąć. Tak się boję czy wszystko ok... Czy któraś z was zna sposób na sklasyfikowane kotów ktore dokazuja w nocy? Nasze chyba za bardzo szaleją i nowym sąsiadom się to nie podoba... nam też bo nie możemy spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maredd
Dziewczyny ja tez dziś mam 6 tydzień i jutro wizyta u lekarza ale to tylko pogadanka :( zobaczymy co dalej. Trzymam za was kciuki dziewczyny może Mikołaj będzie hojny i obdarzy nas wszystkie bobasami na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maredd
Miało być " hojny"ale się coś pizmieniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa znikają, forum wisi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka nie denerwuj się :-) A co do kotów to.... Yyyy.... rany jak ja ich strasznie nie lubię, boję się ich. Mam wrażenie, że jak już jakiś na mnie popatrzy zaraz skoczy,wbije się pazurami i będzie się tak trzymać. Do tego to miauczenie.... ojej....Podziwiam Cię, że masz i to więcej niż jednego. Jej.... :-P Mnie męczy zatkany nos aaaaaaaaa! Spać nie mogę :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Ja tez sie boje kotów i tez mi sie włos jeży jak na mnie tak dziwnie patrzą jakoś im nie ufam :/ Beatrice a czy Ty masz w linii żeńskiej przypadki bliźniąt? (Ze tak zapytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Crunczips, tak mamy w rodzinie blizniaki.Moje siostry sa z blizniat.Moje prababcie z obu stron mialy bliznieta, a teraz mama ja.Niby bliznieta pojawiaja sie co drugie pokolenie, ale jak widac nie ma reguly:-) A nigdy nie bralam zadnych tabletek anty ani wspomagaczy wiec ta mnoga ciaza na pewno nie jest spowodowana zazywaniem tego typu rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wystarczy wysterylizowas koty? Nie znam się na tym niestety. na pewno zależy od diety nawet ze tak powiem smak nie zawsze jest taki sam sorki ze tak dosłownie podobno cytrusy są dobre ma spermę :) u mnie nic specjalnego się nie dzieje wszystkie objawy jak przed.@ temp nadal wyzsza. Tylko dziś mam ból piersi czasem mnie bolały ale nie aż tak aż pieką sutki. Może mam dużo progesteronu i dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi faktycznie spać nie możesz ze tak w nocy pisałaś ja na drugi bok się o tej godz przewraca łam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Jednak Genetyka jest fascynująca :) bliźnięta to jest prawdziwy cud natury-mam w pracy doktora (który jest " z bliźniąt") jak kiedyś wpadł do nas jego brat myślałam ze padnę - sa identyczni nawet głosy maja takie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też nie lubiłam kotów, ale charakter mi się zmienił i jednak kot jest mniej absorbujacy niż pies,szczególnie w kwestii spacerów. Duża wzięłam jako singiel ze schroniska jak miała pol roku. I ona już jest spokojna. Wysterylizowana, co niestety nie zawsze znaczy spokojna w przypadku kotów :) Mała wzięliśmy gdy duża się uspokoila, ma 6miesięcy i jest głównym hersztem. To jest mały kochany sliniacy się ze szczescia okropny zboj :) wcześniej na noc zamykalismy je w łazience,ale tutaj jest niezabezpieczone wejście pod wannę i nie da rady. Cd zaufania powiem wam ze mała jest niesamowicie delikatna, w ogóle nie wyciąga pazurków, a duża przy niej się nauczyla. Tylko koty są nocnymi stworzeniami więc ciężko im wytłumaczyć ze chcę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kota :-) ma 3 lata, teraz jest juz spokojny, ale jak byl maly to brykal niesamowicie w nocy, mial okres kiedy co nos zrywal mi firanki... teraz zdarza mu sie pobiegac po mieszkaniu a tak to nie rozrabia za specjalnie i w nocy jak wstaje to jest cichutko wiec wydaje mi sie ze Twoj maly kociak wyrosnie z tego brojenia :-) bo tak na teraz to nie da sie chyba nic zrobic, ewentualnie wstac w nocy i sprac tylek to sie schowa i bedzie chwila spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe koty jak dla mnie są mega śmieszne i glupkowate moza się nieźle pośmiać. Ja miałam kiedyś psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
dziewczyny byłam wc patrzę a na majtkach mam plamy śluzu wymieszanego z krwią ehhh cały czas coś a wczoraj byłam u gina i sam mówił że nic się nie dzieje więc skąd takie coś.... wczoraj mu powiedziałam że miałam małe plamki krwi.... w piątek jak pojade to mu powiem że plamienia są nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka luteinie musiałam wziąć bo mijał 1,5 msc bez @ :) no ja też w styczniu będę brała clo no to razem wystartujemy :) blondyneczce i Agnieszce już nie życzę żeby startowały w styczniu mam nadzieje że pojawią się u was już 2 kreski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smurfet
Dziewczyny dziś dzień spodziewanej miesiączki - więc rano zrobilam teścik i wreszcie pierwszy raz ujrzałam drugą krechę choć jeszcze bardzo delikatną :D Crunczips oczywiście masz rację z tym usg poczekam jeszcze dwa tygodnie. agnieszka5g- głowa do góry!!!czułam dokładnie to samo co Ty..straszny lęk i przygnębienie że się nie uda. A jednak....Mi też tak bardzo zależało, że gdyby mi się nie udało to nie umialabym chyba sobie sama z tym poradzić i musialabym udać się po pomoc do psychologa. Kaczuszka - ja podczas implantacji odczuwałam kłucie na przemian w obu jajnikach. Potem doszły koszmary senne...A teraz czuję się jak pijana..troszkę kręci mi się w głowie. Nitka - jestem pewna ze Ci się uda. Zacznij brac kwas foliowy o ile już tego nie robisz..My przytulaliśmy się co 2 dni i na efekt nie trzeba było długo czekać choć dla mnie i tak była to wieczność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no ja też mam nadzieję taka :) może te plamienie to po usg? Jeszcze kilka dni to są chyba najgorsze dni bo tak się dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
przed wizytą gina już miałam plamienia - bardzo mnie to denerwuje że nic nie może być normalne tylko zawsze coś ehhh.... Smerfeta gratulacje :D no Agnieszka trzymam za was kciuki ja i tak już pauzuje do stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smurfet ja tak 6 i 7 dni po owulacji miałam bóle jajników lekki spadek temp o 2 st i byłam na urodzinach nic nie piłam i zrobiło mi się ciężko po jedzeniu i niedobrze i odbijlo mi się cała noc. Nie wiąże tego z niczym ale malutka nadzieja jest :) teraz dosłownie nic nie czuje tylko ból piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi skoro na usg nie bylo nic niepokojacego z czego moglaby sie pojawic krew to moze cos z hormonami jest nie tak... a moze Ci sie okres zaczyna tak wczesnie?... tez mam nadzieje ze nie bede juz musiala lykac clo :-P Aga 3mam kciuki za Ciebie :-D jeszcze 2 dni i testowanko u Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Miałam hormony badane.... wszystko jest ok... nic będę czekać wytrwale do piątku. To w piątek będzie też wielki dzień Agi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Agnieszka ja tez nic nie czułam w tym cyklu (w każdym innym miałam wszystkie objawy :D) tylko te kłucie w prawym jajniku a i w sobotę wieczorem (dzien przed testowaniem) zauważyłam inny sluz: troche białego gęstego (tak miewalam przed @) ale sporo takiego przezroczystego gęstego ciągnącego (jakby płodnego) to mnie troche zdziwiło :) jutro ide do gina - boje sie co powie. Czy któraś z Was dziewczyny była pod koniec 5tyg potwierdzić ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Znowu wisi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smurfet
Agnieszka a kiedy wypada Ci termin planowanej miesiączki? Ja mialam wiele odczuć choć wszystkie tłumaczyłam moimi urojeniami. A to jednak była prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Smurfet Ja na foliku już 4 miesiąc jadę:) dzis muszę sie tylko ogarnąć trochę i do dziela :D muszę sie starać zeby sie tylko o nic nie pokłócić;) oaza spokoju po prostu:) Evi ja takie plamienia zauważyłam u siebie przed owu tak ok 4 dni przed, wiec moze tez tak masz! A przytulacie sie czy na razie wstrzemięźliwość? Bo moze warto, kto wie! I życzę tez nam żebyśmy nie musiały w styczniu znów zaczynać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×