Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Angia te Wasze kciuki pomogly:-) Czekam na meza z zapakowanymi bucikami:-) oj ale beda lzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda daj znać jak mąż zareagował :-D Martwi mnie jak tam nusia :-[ pojechała do lekarza i cisza.... A ifka? Żyjesz Ty jeszcze? :-) Pełna nadziei też milczy, jak się masz? Justyneczko pracuj, badaj się, normuj cykl i do boju kobieto :-D Ja za to mam takie kłucie z lewej strony na wysokości nieco pod pepkiem. Raz na jakiś czas zawsze w tym samym miejscu, nie wiem co to i mnie to stresuje. Mdłości zamiast zanikać to się nasilają a to 10t. I wizytę przełożyli mi z soboty na poniedziałek :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia ja teoretycznie juz mam bo mam 28 dc wahają się 28- 31 wiec powinnam do czwartku dostać mam ostatni test kusi mnie strasznie ale myślę że to za szybko jeszcze bo wydaje mi się ze miałam późno owulke 19dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Sorki z błędy ten słownik w telefonie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Aga wstrzymać się zatem i ćwicz silna wole jeśli owu była później to zaczekaj zawsze lepiej się miło rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Gratuluję dziewczyny. Ja w wigilie 2011r rano zobaczyłam dwie kreseczki:) powiem Wam ze to świetny okres na dowiedzenie się o ciąży ale chyba najgorszy na 3 trymestr bo w gorące lato z wielkim brzuchem (wiem co mówię) hehe Niemniej gratuluję Wam bardzoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Cześć dziewczynki. Nie czytałam postów na spokojnie nadrobię. Gratuluję nowym mamusiom a za staraczki trzymam kciuki! Nie odzywałam się bo mdłości przeokrutne skutecznie zniechęcały mnie dosłownie DO WSZYSTKIEGO. Już jest lepiej. Jutro jadę prywatnie do innego lekarza bo ten czuję że ewidentnie zlewa sobie totalnie. Czuję się niekomfortowo i nie czuję żebym była w dobrych rękach. Jadę teraz do lekarza którego poleciła mi koleżanka no i jak mi będzie odpowiadał to będę jeździć do niego co jakiś czas. Nie chciałam jeździć prywatnie ale nie mam wyjścia. Mój spokój i poczucie bezpieczeństwa są ważniejsze niż pieniądze. Mam pewne obawy czy wszystko jest w porządku,ale to chyba normalne i już tak zostanie. Zaczęłam już/dopiero 9 tydzień i 3 dzień. Plamienia ani krwawienia nie wystąpiły od ostatniego razu i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi dziękuję za pamięć bardzo miło mi się zrobiło :) chyba jako jedyna o mnie pamiętałaś :* Jak się czujesz? Wszystko ok? Spróbuj na mdłości prenatal complex nie wiem czy to zbieg okoliczności czy na prawdę mi pomaga bo od kiedy biorę wracam do świata żywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Niusia co u Ciebie? Mam nadzieję że wszystko w porządku. Trzymam kciuki i niecierpliwie czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Ja dzis mam ten planowany dzien @ i oczywiście zrobiłam test - dobrze ze wysłałam wczoraj męża po "zapasowy " bo w domu miałam 1 paskowy i kurczę nie wyszedł: nie pojawiła sie nawet krecha testowa ale na płytowym nadal sa dwie kreseczki :)) uf! To chyba @ juz nie przyjdzie?? Odsuwam od siebie mysli o torbielach i ciazy pozamacicznej ale okres zamartwiania u mnie juz tez otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i jak reakcja męża????? U mnie dziś 29dc nic specjalnego się nie dzieje tylko gardło mnie boli od 4 dni. No nic pozostaje mi tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka co za wiadomość!!! :) Ten lekarz to miał nosa:) fiolkaaa, gotka i inne zafasolkowane mamusie- gratulacje :) ależ mamy prezentów pod choinkę w tym roku ! X x x Justyneczka, nie ma.siły-jak tylko wyregulujesz cykl to musi się udać. Przy takich fluidach jakie tu krążą nie ma innej opcji :) X x x Pełna nadziei, jak się cieszę ze wrocilas.Współczuję Ci naprawdę... mnie takie straszne mdłości nieco minęły, opaska na reke niestety je nasilala... za to coraz bardziej mi słabo i czuje podbrzusze. cd tego dopiero 9tygodnia to mam podobnie:) j)utro wizyta u ginka i od niedZieli się stresuje czy aby wszystko będzie ok... tak się boję ze serduszko mogło prZestać bić... na ogół myślę pozytywnie ale wiecie jak to jest przed wizytą. X x x Gabi to chyba normalne z tymi kluciami. Ja mam zalecona no spe i mimo to czuje kłucie najczęściej po lewej stronie, pobolewania etc. Rozklekotuje się od pasa w dół i po tej przeprowadzce to czuć bardzo. Ale zawsze warto pogadać z dr. X x x Dziewczyny nie nadrobilam wszystkich wpisów, więc jeśli coś pomyle lub mi umyka to prZepraszam. Swoją drogą takich literowek, sklerozy i rozkojarzenia jak teraz nie przeżyłam chyba nigdy nawet przy Hashimoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Hej dziewczynki :) dziś 25 dzień cyklu, wczoraj silny (baaardzo) ból prawego jajnika. Dziś tylko trochę pobolewa. Mam nadzieję że to dobra oznaka. Będę testować 22 grudnia :) trzymajcie kciuki również za mnie. Gratuluje wszystkim mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crunczips super:-) to jedziemy na tym samym wozku:-) kiedy zapisujesz sie do gina? A reakcja meza? Otworzyl prezent i do mnie "rozumiem ze te buciki maja nam dac motywacje do dzialania":-) jak mu powiedzialam ze chyba nam sie udalo to jakby nie wierzyl w to co mowie:-) oczywiscie oboje sie poplakalismy. Pozniej jak nas naszla ochota na przytulanki to mialam wrazenie ze uwaza na moj brzuszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
hehe ja jak zrobiłam test to poszłam powiedziec mojemu do sypialni bo spał po nocnej zmianie, budze go i mówie- sa dwie kreski- a on zaspany -jakie kreski ? , ja- no w ciazy jestem - on- no to super a wątpiłaś w moje możliwości, mówiłem ci ze ja robie raz a porządnie a teraz wez folik zjedz sniadanie i dajm i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Blondyneczka czyli wy też nie.macie.wyjścia :) za niedługo będzie.forum ciężarówek zamiast staraczek:P Magda, zobaczysz jakie są intensywne odczucia podczas przytulanek, gdy się już jest w.ciąży... Mmmmm... Ja mam póki co tAli zapał, ze kompletnie mi się nic nie.chce w tą stronę. Az współczuję mojemu M.. po prostu spalabym i już :) Idę robić nogi z.kury. dzisiaj mają mi nareszcie zamontować net. buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny martwię się że niusia się nie odzywa :/ aga blondi zostałayśmy już chyba same :) ja wczoraj i przed wczoraj miałam bóle jajnika czy coś to oznacza - nie wiem.... dzisiaj 15dc jadę na monitoring do gina jestem ciekawa co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
wisi ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smurfet
Crunczips, Magdaa... na kiedy planujecie zapisać się do lekarza? Tak żeby było już coś widać... Ja do tej pory nie mogę uwierzyć w swoje szczęście. Jutro zrobię jeszcze test...ale chyba beta nie powinna się pomylić... W wigilię planujemy z mężem poinformować rodzinę :) Ależ będzie niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Madzia ja sie zapisalam na czw do gina moze troche za wcześnie ale potem święta nowy rok, boje sie ze nie bedzie terminów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, Aga mam nadzieje ze jak najszybciej do nas dolaczycie:-) a ja dalej nie wierze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smurfet ja sie wstrzymuje z informowaniem do lutego/marca:-) Kurcze zapommialam o swietach, moze tez zadzwonie i nie umowie, choc to za wczesnie jeszcze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×