Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość a ja się pytam, skoro
Ty sie najpierw sama zastanow o co tobie chodzi, bo ja to juz w ogole nie wiem o czym ten topik jest . Bez sensu kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że się nie zrozumiałyśmy :) Nie przyrównałam ślubu do hobby, jak mi zarzuciłaś, tylko forum na ten temat do innych forów tematycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja napisałam, że rozumiem autorkę w pewnym sensie ale mieszacie mnie z błotem.No cóż, nie oczekuję oklasków bo nie są mi potrzebne absolutnie. A dlaczego rozumiem? bo sama kiedyś zwróciłam pewnej osobie dość mocno uwagę na to, że mam już zwyczajnie dość wysłuchiwania o jej ślubie/ weselu :) to jest forum tematyczne a ja odnoszę się jedynie do części. Hipokrytką ta osoba była również, bo 3 miesiące temu zarzekała się, że ślubu nie chce a jak tylko oświadczył jej się to dopiero się zaczęło :) nie lubię takich ludzi i się z tym nie kryję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram autorke
w całej rozciągłosci gdyby was nie bolało to co pisze temat by sie tak nie rozwinał Dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różni ludzie. Dla jednych wesele to tylko otoczka i dodatek po bardzo ważnym wydarzeniu, a inni sprawiają wrażenie, jakby to właśnie wesele było najważniejsze. Różnie z tym jest... Nie można jednak zakładać, ze każdy, kto dokłada starań, by jego wesele było udane, żyje tylko tym... A co do koleżanki, to może mówiła tak, bo może np. miała dość uwag otoczenia, że "czas wyjść za mąż"? Może to była forma obrony z jej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze- twierdzisz, że każda stara się aby było jak najlepiej na jej ślubie/weselu i w sumie tu się nie zdziwię ale jaki jest sens ciągłe pisanie o rzeczach mało istotnych? bo np jakie macie zawieszki/naklejki na wódkę są dla mnie czystą pierdołą i bez urazy ale naprawdę musiałoby mi się naprawdę nudzić żeby takowe tematy zakładać. Czy choćby te z majtkami :D sama chyba znam swój tyłek najlepiej, że wiem w czym mi będzie najlepiej :) po prostu niektóre tematy/ wpisy tutaj są czysto komiczne. A hipokryzja? nie wiem czy spotkałam się tu z osobą która w pełni w 100% bierze ślub z żałowanymi grzechami popełnionymi przed nim ;) chodzi mi tu np o ten seks przed małżeński- bo nie oszukujmy się ale wątpię, że którakolwiek z tych panien młodych przyszłych go żałuje. Ale to temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka dość wulgarnie naciska na to co opisałam wyżej. Ale kwiku nie napiszesz mi to, że to kłamstwo, że tak nie jest? ja nie wrzucam wszystkim do jednego wora ale jednak przykro jak tak inni kaleczą to co powinno być święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre problemy sa zabawne, to prawda, ale nie wszystkie :) Np wybór sali, dj czy orkiestry jest dość ważny. Masz rację, że ślub jest świętością, ale nie można mówić, że jesli ktoś się zastanawia nad tym, czy wybrać pończochy czy rajstopy, to znaczy, że nie kocha i nie zdaje sobie sprawy, że ślub to sakrament. Są tu też osoby, które nie biorą ślubu kościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie piszę tu o osobach nie chrześcijańskich. nie piszę, że ktoś nie kocha.... no ale jak czytam wątki od rana do nocy od jednej i tej samej osoby o jednym i tym samym .... no chyba ja widocznie jestem naprawdę inna ;) ja mam swój świat tu na żywo kafe to rozrywka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie ludzie do tego pochodzą. Nie przeczę, że są osoby, sprawiające wrażenie, że najważniejsze jest wesele i to jeszcze na zasadzie "zastaw się a postaw się", ale sporo jest tu na forum kobiet ze zwyczajnym, zdrowym podejściem do tematu. Nie ma nic złego w tym, że przygotowania do ślubu i wesela cieszą. Powinniśmy się nimi cieszyć :) Ważne jest tylko, aby nie przesłoniły wszystkiego innego... Aby nie zapomnieć, co w tym dniu jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednych np taką autorkę to irytuje i mnie też ktoś kiedyś irytował. Ja lubię chodzić na śluby i wesela ale jak wiem, że nie kryje się to w dużej mierze w tejże hipokryzji i całą otoczką. Bo na takich niestety też bywałam. Ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorkę to wszystko irytuje i z jej postu wynika, ze na forum ślubnym o niczym co dotyczy spraw organizacyjnych nie można rozmawiać -ani o sukni, ani o fryzurze... A to jest forum przeznaczone właśnie do takich rozmów. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale, to jak kto podchodzi do ślubu i wesela jest jego indywidualną sprawą o ile nie krzywdzi przy tym innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam osoby, które sprawiają wrażenie jakby wychodziły za mąż, "bo już czas", a wesele stawiały ponad ślub, ale nie wszyscy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a CO CIE TO OBCHODZI ?
nie masz wlasnego zycia ze musisz wchodzic z buciorami w zycie innych osob?? Twoja glowna cecha jest WSCIBSTWO?? nie szkoda ci czasu na rozmowy z jak ty to nazywasz "hipokrytkami"?? Co ty chcesz tym tematem udowodnic osiagnac?? Zastanow sie powaznie nad soba bo jak na razie to ty pol wieczoru rozmawiasz o weselnych pierdach na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorkę to wszystko irytuje i z jej postu wynika, ze na forum ślubnym o niczym co dotyczy spraw organizacyjnych nie można rozmawiać -ani o sukni, ani o fryzurze... ja zauważyłam, że niektóre z pewnymi sprawami wręcz przesadzają ale jak pisałam ja jestem inna ;) ja nie muszę pisać milion postów by czegoś w końcu być pewnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a CO CIE TO OBCHODZI ?
Facet cie zostawil przed slubem albo nie oswiadczyl ci sie tak jak tego oczekiwalas a moze poprpstu zaden cie nie chce i dlatego tak nienawidzisz kobiet ktore ciesza sie ze zostana zonami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a CO CIE TO OBCHODZI ?
Kogo ty chcesz odgrywac na tym topiku?? Sedziego najwyzszego od ktorego oceny zalezne jest nasze zycie ?? Masz powazne problemy z psychika na pewno wizyta u psychologa bardzo by ci pomogla nabralabys dystansu do zycia innych i zajela sie soba co jest Ci bardzo potrzebne sadzac po tym jakie emocje wzbudza w Tobie postepowanie innych. Dobranoc jako panna mloda wpadlam na chwile zobaczyc co sie dzieje na forum w przeciwienstwie do ciebie ktora siedziala tu iles godzin a potepia odwiedzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej
u spowiedzi przedślubnej byłaś ?:) może tobie przyda się psychiatra hipokrytko i dewoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a CO CIE TO OBCHODZI
tak jestem hipokrytką i co z tego? a to jak biorę ślub to moja sprawa !!! wieśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a CO CIE TO OBCHODZI ?
prosze sie nie podszywac ale coz taki jaki poziom wypowiedzi i pogladow taki tez poziom zachowania nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdklja
ale was to kurwa boli że inne wyrażają co myślą o tym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdklja
nie ma to jak zakładać nicka na 1 raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdklja
boli was wszystko, inaczej olałybyście ten temat ale po co. Przyznajcie się że wy wszystkie śpicie z facetami przed ślubem, nie żałujecie tego a wasza regułka w spowiedzi przedślubnej musi brzmieć jako szczerze żałująca bo inaczej jeszcze tego ślubu nie dostaniecie :D i nici z nędznej otoczki z wypocinami gdzie jakieś drustratki nic innego nie robią tylko dupcą o tym i owym. Zal teraz spokojnie wyładowujcie na mnie swoje frustracje ;) bo na pewno takie będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdklja
frustratki *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 stron obłudy
widać, że tylko autorka i kilka innych robi wszystko zgodnie z wiarą i zasadami a reszta to zwykła obłuda i wodorosty. Orgazmu dostajecie od pisania ciągłego na temat tych chujstw dotyczących przygotowań? a ja się pytam hipokrytki gdzie macie rodzinę? w dupie pewnie skoro tyle czasu przesiadujecie na tym durnym topie to nawet nie macie czasu nic z nimi omawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 stron obłudy
znaczy autorka zapewne nie wierząca ale przynajmniej tych posranych obłudników tępi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×