Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość 11 stron obłudy te a skad
wiesz ze tylko autorka i kilka innych osob postepuja z zasadami ?/ bo tak pisza ?? buhehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drukuje sobie ten topik
będzie co czytać ze znajomymi/rozwieszać tu i ówdzie niech się inni pośmieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie to śmieszy
"boli was wszystko, inaczej olałybyście ten temat ale po co. Przyznajcie się że wy wszystkie śpicie z facetami przed ślubem, nie żałujecie tego a wasza regułka w spowiedzi przedślubnej musi brzmieć jako szczerze żałująca bo inaczej jeszcze tego ślubu nie dostaniecie "" No śpię z facetem, u spowiedzi byłam ostatni raz jak mialam 1 komunie, ślub biore cywilny. Coś jeszcze ? jakieś jeszcze pytania ?? Zainteresuj się sobą a nie wpirdalasz nochala w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie to śmieszy
Ty ze swoim za to nie śpisz pewnie wcale, stąd ta frustracja , po prostu niedojechana jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ja mam to już za sobą ;D ale chętnie mogę doradzać innym PM jeśli mają życzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i weźcie taka Kasieńke ona chce doradzać,ona chce pomóc Ale ja dziękuję za pomoc od kobiety która w swojej stopce zamieszcza zdięcie swojego dziecka na USG od wariatek trzymam sie z daleka A teraz jak już poujadalyscie frustratki to możemy na nowo pogadac o waszych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko a CO CIE TO OBCHODZI tak jestem hipokrytką i co z tego? a to jak biorę ślub to moja sprawa !!! wieśniary Cieszę sie że chociaz jedna coś zrozumiała i nie broni sie przed prawdą Czekamy na następne I widzicie. Po co tyle szczekać, wystarczy sie przyznać i będzie ok Tylko tyle chce pokazać, czekam na następne które powiedza sobei i nam prosto w oczy Tak jestem obłudna i jestem hipokrytka która nie ma innych zainteresowań jak tylko ślub,wesele i mąż I o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :L):):)
Mnie to śmieszy - twój język jest wprost proporcjonalny do twego wychowania czyli nędzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaavila Ty poprostu masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ?? zreszta gdybys byla inteligentna i rozumna zauwazylabys ze w wywpiwedzi ktora cytujesz i w nicku nie ma "?" takze nie moze to uchodzic za moja wypowiedz Pozdrawiam ale widze ze ty dalej namietnie szusujesz po forum slubnym i komus probujesz cos wmowic no tak to juz jest jak sie ma schizofreniczna osobowosc Ide zajac sie dwoja praca bo mam mase zajec w zyciu mimo iz wychodze za maz i nie gadam non stop o slubie i weselu w przeciwienstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostający w rozumie
do autora: chłopie masz 101% racji, te tępe dzidy najpierw niby nie chcą wychodzić za mąż, potem zastanawiają się jak skłonić swojego faceta do zaręczyn, później najważniejsza staje się sprawa pierścionka, mianowicie ile kosztuje (jak za mało to nie kocha), a następnie facet i uczucie (o ile w ogóle jest) schodzi absolutnie na dalszy plan, bo najważniejsze stają się zaproszenia, podwiązka, welon, fryzura i ogólnie to, żeby koleżanki posrały się z zazdrości.. miejmy nadzieje, że żadna taka tępa blachara nie stanie na naszej drodze, a jak stanie to przejedziemy po niej jak czołgiem, jeśli atrakcyjna to wykorzystując przy okazji czego tobie i sobie życzę hahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dokładnie jeszcze chodzi o hipokryzje w sprawie pierscionków dokładnie jak piszesz nie ma brylanta to chyba mnie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mnóstwo kolezanek które sa w 90% po rozwodach a pytając sie ich co było powodem ze sie rozstali była odpowiedz że po slubie ich facet sie zmienił pytając ich ale jak to ? odpowiadały no nie mamy wspólnych tematów do rozmów nie kocha mnie tak jak przed slubem tęsknią za tą atmosfera narzeczeństwa że było tak miło , ze były przygotowania że miłosc kwitła potwierdziły tylko moje przypuszczenia ze 99% kobiet żyje tylko ślubem i weselem pożniej sa tak wyjałowione jak ziemia w Somalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila tobie MOZG WYJALOWILO
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila tobie MOZG WYJALOWILO
wydalo sie Aaaavila to facet opuszczony przez narzeczona/zone ktory nienawidzi damskiego rodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glorioza
oj z tym brylantem to nie masz racji moj drogi.jak mnie narzeczony zapytal czy podoba mi sie bizuteria ze szlachetnymi kamieniami to od razu powiedzialam mu ze nie bo np pierscionki lubie duze a duzy brylant kosztuje fortune i balabym sie go nosic.rozwniez w sklepie pytal mnie czasem ktore z pierscionkow mi sie podobaja to zawsze wskazywalam duze ale patrzylam na cene zeby nie byly zbyt drogie.i powiem ci ze bardzo sie ucieszylam z drogiego pierscionka ktory mi kupil bo dla mnie to oznacza ze moj przyszly maz nie zaluje na mnie pieniedzy.ja rowniez kupilam mu kiedys bizuterie za cala moja wyplate wiec nie mow mi ze kobiety to materialistki.poza tym chcialam miec slub cichy tylko my i rodzice ale moj narzeczony sie nie zgodzil i sam mnie nakreca do przygotowan do slubu.powiedzial ze chce miec duze wesele zeby moc kazdego zaprosic i dzielic sie szczesciem.takze glowa do gory anty slubowicze was tez spotka szczescie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiemy sie nie jestem anty ślubna meczy mnie tylko to że kobiety potrafia pieprzyc w kółko o tym samym miesiacami i latami zatracając sens ślubu i instytucji małżeństwa liczy sie tylko dla nich otoczka która pielegnują i celebruja niczym mohery ojca Rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila tobie MOZG WYJALOWILO
gdzie nasz maly chlopczyk ktory na babskim forum bawi sie w rycerzyka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila tobie MOZG WYJALOWILO
skoncz juz z tym udawaniem i tak wiemy ze jestes "pokrzywdzonym" facetem chcacym odwetu i urzadzajacym sobie niezla zabawe na kobiecym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i następna kretynka która na siłę coś próbuje mi wmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glorioza
aha to zwracam honor wiesz mnie tez to hmm zenuje... ale posmiac sie czasem fajnie jak poczyta niektore wpisy. oczywiscie rozumiem ze niektore przesadzaja a to jaka sukienka a to jakie cos innego. ja sama zadko sie udzielam i nie potrzebuje rad wklejania zdjec itp. ale nie mow ze wszystkie tak maja bo az sie zbulwersowalam i juz 2 post w 1 temacie a to sie mi baaaaaardzo zadko zdarza :) pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila tobie MOZG WYJALOWILO
tak jak ty na sile innym chcesz co wmowic i sobie rysujesz na sile jakis szablon innych ludzi i nie klam jestes facetem i nie da sie zaprzeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostający w rozumie
Co do tematu: mój facet się zmienił. Autor utrafił w sedno, najpierw zabraniacie swoim facetom realizacji swoich zainteresowań: nie mogą jeździć w góry, na rowerze, na motorze, na ryby, sklejać modeli nic, nic im kurwa nie wolno, a te cielęta się często na to zgadzają, bo a będzie spokój, bo a chwilowo dam sobie na wstrzymanie. Wytrzymuje taka ciota rok dwa czasem pięć, ale w końcu pęka jak jeż pod oponą stara i mówi sobie: zaraz kurwa do chuja co jest? Czy ja jej czegoś zabraniałem?? Czy przeze mnie musiała z czegoś zrezygnować?! Nie!! No i wraca do tych zaniedbanych hobby, z których nie powinien w ogóle rezygnować, PRZESTAJE UDAWAĆ I STAJE SIĘ ZNOWU SOBĄ. Co na to jego lachon? Zmieniłeś się... Odpierdala ci, masz kryzys wieku średniego kupiłeś motocykl, jeździsz z kolegami na ryby, w góry... A nie widzi tępa dzida, że facet ma dość, bo wy sobie możecie żyć bez zainteresowań, ale my faceci nie. Rozumiecie to tępe strzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego ty wymagasz od tępych strzał których jedynym zajęciem,pasją i zainteresowaniami są PRZYGOTOWANIA DO SLUBU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostający w rozumie wspolczu
je Ci takiego nieudanego zwiakzu ale coz sam sobie taka babe wybrales wiec widac to ty jestes taki felerny ze wybierac nie umiesz albo taki felerny jestes ze tylko takie baby cie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebralo sie na kafe koleczko
sfrustrowanych samcow ktorzy nie potrafia stworzyc udanego zwiakzu i wylewaja tu swoje zale tak maja mozg zaciemniony ze ich zdaniem wlasciwie wszystkie zwiazki wygladaja tak jak ten ich wspolczuc tylko nalezy takiego zkazenia ale sami sobie jestescie winni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z takimi rozterkami to
spieprzac na UCZUCIOWY bo tu jest forum SLUBY I WESELA a nie problemy i gorzkie zale nieudacznikow zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten durny
topik się już skonczył. Topik, przypomnijmy o "durnych babach, które nie mają swojego życia, tylko pieprzą o ślubach". Nie wiem, co jest bardziej żałosne. Pieprzyć o ślubach, przy pieprzyś, że inne pieprzą i to przez 12 stron. Ogarnij się dziewucho. Do ludzi wyjdź, zrób coś z sobą, chłopa przeleć, nie wiem albo inną kozę, ale nie męcz już innych. NIE KARMIĆ TROLA-PIEPRZYCIELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten durny
Chyba, że jesteś facetem. To by było jeszcze bardziej żałosne. Hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×