Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość a myślałam, że ten durny
pewnie, że boli. Jak widzę pokrewną duszę, to mi się własne nieszczęście przypomina. Ogarnij się, bo żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam, że ten durny topik się już skonczył i sie nie skonczy a wiesz dlaczego? Bo to prawda boli was ta prawda i wijecie sie w wyjasnianiu ze tak nie jest jak ten piskorz w sieci który został ledwo złowiony Będzie ten topik trwał dopóki doputy nie zrozumicie ze jestescie nedznymi hipokrytkami których jedym zajeciem jest pierdołowate przygotowania do wesela A jak wiadomo kobiety które robia to nigdy sie nie przyznaja do tego że sa nudne jak flaki z olejem wiec mozesz sobie gdybac a prawda nadal płynie,czego jestescie najlepszym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na UCZUCIOWY spieprzac
i to biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten durny
Foczki, których jedynym zmartwieniem jest jaką kieckę wybrać. No weeeź... Nóż się w kieszeni otwiera. Pieprzą takie o głupotach i same nie widzą jakie mają szczęście. Zamiast się zająć mężem, rodziną, żeby do innej dupy nie poszedł, to one nawijają jakie są szczęśliwe. Ludziom nie dają w spokoju żyć. Nie każdy musi być dziś kurde szczęśliwy. Niech się nie obnoszą, bździągwy jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
nie możliwe:classic_cool: , jakiś przybłęda wlazł na forum kobiece, i się wymądrza, co prawda masz prawo wyrażać swoje niezadowolenie, ale żeby tak sie jeszcze do tego masturbować, to już szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten durny
Tak, właśnie, jesteście cholerne hipokrytki, nudne, puste. I czemu jakiś chłopa się wami zainteresował, a? Pewnie was rzuci i pójdzie do innej, bo jesteście tylko nudne suczki, które tylko ładnie wyglądają, nie macie nic ciekawego. Dotarło? I powinniście być same. Wasi mężowie nie wiedzą w co się pakują. Powinni was wyrzucić na zbity łeb. Pustaki. Usidli taka jedna z drugą faceta i dla porządnych kobiet już nie żadnego sensownego gościa. Nie znoszę was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avilla, jakieś zgorzknienie
przez Ciebie przemawia. O co Ci chodzi? Może sama byś taki ślub chciała a nie masz? Chyba mocno zgeneralizowałaś. Jestem mężatką, swój ślub przezywałam. Nie na forach, ale czasem musiałam z kimś coś skonsultować. to jest zupełnie normalne. dziś po ślubie - nie żyję tylko mężem, ani też mój swiat się nie zawalil po slubie. Oboje spełniamy się zawodowo, a po powrocie z pracy mamy ze sobą o czym rozmawiać. Każdy takie wydarzenia w swoim życiu przezywa na swój sposób. To, że Twoim koleżankom nie wyszło, to jeszcze nie jest jakaś zasada, którą się da rozciągnąć na całą popullację. wyluzuj Kobieto i nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten durny
i jesteście hipokrytki, bo przy waszym pustostanie nie powinniście być szczęśliwe. Jesteście głupie hipokrytki. Hipokrytki, hipokrytki! I nic mnie nie przekona, że jest inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na UCZUCIOWY spieprzac
natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten durny
Ładne śluby, na pewno na pokaz! Tylko po to, żeby ludzie we wsi gadali. Żeby ładne zdjęcia wyszły. A po ślubie? Nic, kaplica. Na pewno do niczego się nie nadajecie. Hipokrytki. Wszystko na pokaz. Nie macie prawa tak pisać, będę was zwalczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO "a myslałam że
Chyba najbrzydszą stara panną we wsi jesteś i nikt Cie nie chce, że tak zioniesz jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
Będę was zwalczać, zaśmiecać to wasze głupie forum "śluby i wesela" phi! Kto to w ogóle wymyślił. Nie ma znaczenia jak się do ślubu idzie, nawet w worku po kartoflach można. Ważne jest tylko, co potem. Nie pozwolę, żebyście się cieszyły i były szczęśliwe. Jesteście głupie i hipokrytki. Zniszczę wasze szczęście. Czemu macie być szczęśliwe jak mi jest źle? Nie wolno wam. Jesteście głupie i hipokrytki. Możecie mi naskoczyć i nawrzucać. I tak spłynie po mnie jak po kaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
koleś ty sam do siebie piszesz, hahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
jestem, pewnie, że jestem. I ktoś mi nicka podwędził. Pewnie chce mnie uciszyć. Nie uciszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO myslałam że ten
Dobra rada: LECZ SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
nie. Piszę z autorką. Wczuwam się w klimat. Chyba o to chodziło w tym topiku. Nie pokręciłam niczego, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie dziewica 000
nie mogłam się powstrzymać, teraz czytam że to babka pisze, to jeszcze bardziej mnie rozbawiło hahhahhahhahahhahhahahhahhahahhahhahahhahhahahhahahhahahahahahahahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhahhahhhahhahhahhhahhahhahhhhahhhahahhah :classic_cool: bu hahhahhahhahahhahhhahhhahahhhahahhahhahhhahhahhahhahhahhahhahhahhahhahhhahhhahhahhhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
Dawaj Aaaavila, powiemy tym pustostanom co o nich myślimy. I niech piszą co chcą. Spłynie po nas jak po kaczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
Niech sobie nie myślą, że mogą być szczęśliwe. Nie mogą, bo my nie jesteśmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostający w rozumie
hahahaha ale jaja ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
Wy nędzne pierdołowane hipokrytki, których jedynym celem jest zrobienie sobie wesela, no napiszcie coś, brońcie się! no już! wezmę to na klatę, bo po mnie i tak spłynie jak po kaczce. No już, tchórzycie, tchórzycie? Ha, tchórz was obleciał. Już nie jesteście takie szczęśliwe, co? Uświadomiłyście sobie, jakie macie nędzne życie?! HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a myślałam, że ten
dobrze napisane idealnie wczulas sie w klimat pieknie obnazasz oblude i hipokryzje autorki wlasnie ta dziewucha to mysli chce zniszczyc szczescie innych bo sama ma GOWNIANE ZYCIE ale swoje powody zalozenia topiku ukrywa pod otoczka postepowania zgodnie z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
i jakie nędzne z was hipokrytki! Nie spocznę, póki wszystkie nie zalejecie się łzami. I zostawicie swoich facetów, nie jesteście ich godne! Zostawcie ich tym, które na nich zasługują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
Jaką hipokryzję? Autorka to dzielna kobieta / facet. Twarda sztuka, idzie z karawaną, a może szczeka. Kurde, pogubiłam się. A, wiem. Możecie sobie tylko na nas poszczekać. My jesteśmy ponadto! Bo my hipokrytkami nie jesteśmy. I walczymy za słuszną sprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślałam, że ten
Marność nad marnościami. STOP PRZEMOCY W RODZINIE! Nie zakładać rodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostający w rozumie
Jesteśmy wspaniałymi Mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska nie jestes pewna
Aaaavilla co cie w zyciu takiego złego spotkało, że taka wredna pizda jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mocno zgeneralizowałaś. Jestem mężatką, swój ślub przezywałam. Nie na forach, ale czasem musiałam z kimś coś skonsultować. to jest zupełnie normalne. hipokrytko przeżywałas przygotowania jesli sie tu radziłas nie SLUB !!!!! ale czego mozna sie spodziewać po takich jak ty dla ciebie i tobie podobnych ślub to inaczej szukanie kiecki,szukanie tipsów, dumanie nad fryzura by sie pokazac przed rodzinka i kuzynostwem a to na pewno nie jest NORMALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska nie jestes pewna
Ty mowisz o normalnosci? Ta która jest tak bardzo nie normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×