Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Co sądzić o kobiecie, która rzekomo jest 29 letnią mężatką i siedzi od rana do nocy na forum w dziale śluby i wesela, śledzi poczynania innych i próbuje zasiać tam zamęt? Pisałam już wczesniej o tym nieuku troche wiecej czytaj ze zrozumieniem prowadze badania w pracy i muszę tu przesiadywać w celach zawodowych płacą mi za badania społecznościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila marnym jestes badacze
ktos powinien uswiaodmic to Twojemu pracodawcy Zero w tobie obiektywizmu i wsluchiwania sie w wypowiedzi innych raczej Twoja praca nie jest badawcza i obiektywna a subiektywna i ocenna badacz ty tepa idiotko nie dokonuje ocen ani na nikogo niezlorzeczy Badacz to OBSERWATOR ale jak zykle klamiesz ty tepa dziewucho nikt nie zatrudnilby takiej tepej zdziry z poziomem inteligencji 0 Przyznaj sie ze jestes zwykla stara panna na bezrobotnym mieszkajaca z rodzicami ktorej jedynym zycioweym celem jest surfowanie po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila marnym jestes badacze
i nie proboj mi odpisywac bo nie prowadze dysput z z ludzmi o inteligencji gabki lazienkowej ktorym sie wydaje zewszystkie rozumy pozjadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście płytkie jak wyschnięta studnia mojego dziadka :D 🖐️ wrócę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania powiadasz?
A to ciekawe. I zapewne w ramach badań prowadzisz ten topik. Obracam się w świecie nauki i nigdy nie spotkałam się z takim poziomem, jaki sobą reprezentujesz. Ciekawe, czy swoich pracodawców też wyzywasz od lampucer czy paszteciar, a na codzień rzucasz hujami, kurwami, i wyrażeniami rynsztokowymi? Poziom jaki reprezentujesz w tej dyskusji dyskwalifikuje cię niestety jako człowieka i, to moje prywatne zdanie, jako badacza. Wyskoczyłaś z jakimś hasełkiem i szabelką, rzucasz bluzgami na około, żadnego nowego argumentu od początku a uważasz się, za wielką damę. Niestety, to co i jak piszesz świadczy tylko o twojej hipokryzji, bo do damy i osoby inteligentnej ci daleko. Z "badaniami socjologicznymi" ci nie wierzę. Rozumiem, że mogłaś założyć topik, żeby odreagować to, co musiałaś rzekomo badać, ale śledzenie twoich "wypowiedzi" neguje tą tezę. Jesteś wewnętrznie zaangażowana w jakąś "krucjatę", która zapewne ma zaspokoić jakąś twoją potrzebę. Nikt nie pisze w ten sposób, bo chce kogoś "nawrócić" z "dobrego serca". Sama wiesz, że nie przyniesie to żadnych efektów, więc po co to robisz? Żeby znaleźć osoby, które się z tobą zgodzą, żeby zasiać ferment? Są osoby, które gdzie się tylko pojawią muszą jątrzyć, tworzyć obozy itp. Czyżbyś do nich należała? W moich oczach jesteś osobą, która mówi nieprawdę, infantylną, grubiańską i z problemami. Myślę, że nie jestem jedyna. Uważam, że wiele osób na tym forum (kafeteria) poczuło się dotkniętych i bynajmniej nie oskarżeniem o "hipokryzję". Nie wiem, co chcesz osiągnąć, ale na razie ośmieszasz formą twoich wypowiedzi i siebie i to, co rzekomo chcesz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram w pelni
autorkę fakt moze za dużo przekleństw używa ale sensie tego co chce przekazać ma racje niektóre kobiety po prostu nie maja nic innego w zyciu do roboty Ograniczaja sie tylko do słownych przepychanek w stylu jakie kiecka lepsza a jakie buty lepsze Masz autorko w mojej osobie pełne poparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania powiadasz?
a ja popieram w pelni Problem w tym, że nawet jak ma rację czyt.: są osoby, które koncentrują się tylko na sobie, na swoich oczekiwaniach co do ślubu, to co przyniesie takie stwierdzenie. Autorka jest rzekomo "badaczką", więc teoretycznie powinna znać cel badań, jakim jest zwykle potwierdzenie bądź obalenie tezy. Załóżmy, że teza brzmi: na forum większość osób, które piszą na śluby i wesela, nie skupia się na niczym innym tylko na przygotowaniach ślubnych. Gdyby ten topik miał taki sens, to aby tą tezę udowodnić/obalić należałoby podać argumenty za tym i przeciw. Jednak nie to się dzieje na tym topiku. To nie jest jego celem (badanie). Celem jest: te osoby są hipokrytkami i będę z tym walczyć. Naprawdę a ja popieram w pelni chcesz to popierać? Przepychanki słowne, obrzucanie bluzgami? Autorka podjęła się "krucjaty", ale tak naprawdę nikogo nie "nawraca". Nie chce od nas niczego, żadnych argumentów za/przeciw, aprobaty, chce tylko uwagi. Skupienia uwagi na niej. Ew. może chcieć się dowartościować, bo przecież ona jest inna. Jak to jednak ktoś już napisał. Lepiej być infantylnym, niż grubiańskim. I, dodam od siebie, jadowitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aVILAAAA
Zesrałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram w pelni
ale hola hola autorka na przedostatniej stronie popiera swoja tezę wklejąjąc linki na których wskazuje takie osoby o których mówi w temacie bazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania powiadasz?
Owszem, wkleja. Ale nie zmienia to faktu, że prowadzi ten topik tak, żeby nie było na nim merytorycznej dyskusji. Jakby Ciebie ktoś zapytał: "Co sądzisz o tych obrazach stara kurwo", to podejrzewam, że opinia o obrazach nie byłaby tym, od czego byś zaczęła. Mylę się? Kolejna rzecz. Autorka nie czyta i przyznaje się do tego. Jak byś zareagowała, jakby ktoś Ci powiedział: "nie słucham cię, jakie są twoje argumenty?" Ponadto, na 1 stronie pojawiła się merytoryczna odpowiedź na pytanie: to forum służy do obgadywania szczegółów technicznych. Kwestie przygotowań wewnętrznych to albo sprawa prywatna, albo uczuciowy, albo erotyczny. Dlatego tu, w ŚiW tego nie ma. Myślę ,że nie jest to głupi argument. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ttroche racji autorko
milo ze sie zgadzamy :) jednak nie zmieni sie faktu ze baby sa wyjatkowo plytkie. mysle,ze wiecej omawiaja z narzeczonymi tojak ma wygaldac ich 1 dzien slubu niz kolejne dni po tym dniu w zyciu.. potem dochodzi do tragedii, do niezgodnosci charakterow-przeciez to jets najczestszy argument do uniewaznienia malzenstwa!!!!! watpie czy kosciol cos z tym zrobi zeby edukowac narzeczonych i przesiac faktycznie tych ktorzy sie nadaja do malzenstwa. problem jest bowiem chyba jakis powszechny, bo weselny boom porywa prawie kazdego. niewazne ze potem mzoe byc zle. wlasnie wyczytalam ze malzenstwo CHelsea Clinton przechodzi wlasnie kryzys i sa w separacji-pol roku po slubie.. wesele ponoc 2milony dolarow o ile sie nie myle. im drozsze koszta tym ciezszy upadek.oczywiscie najlepiej jak wszystko finansuja rodzice!! nie mam nic do madrych par ktore same zarabiaja na swoje wesele, nie ciagna od rodzicow i potem katem nie mieszkaja zaraz u tesciow! malzenstwo trzeba planowac z glowa a nie pod katem sukni slubnej. chcialma jeszcze dodac ze skoro te panny mlode sa juz od dluzszego czasu w wiekszosci mega glupie i puste to i takie mamy spoleczenstwo i takie beda ich dzieci.. tylko wspolczuc nam,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dodać nic ująć pięknie to napisałaś Wesele,ślub,przygotowania = sens życia Późniejsze życie już mało istotne Zastanawia mnie własnie ten duży odsetek rozwodów wśród młodych małżeństw rozważcie to plujące sie kobiety z tego tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aavilla Musisz mieć strasznie nudne życie Autorko, że tak się podniecasz tym, że ktoś gada o kieckach i fryzurach. ale mnie tez to lata koło 4 liter Próbuje tylko uzmysłowić iż ten infantylizm prawdopodobnie po ślubie z facetem przerodzi sie w gorzkie łzy gdyż przygotowania sie skonczą wesele sie zakonczy i co wtedy? o czym będziecie tu pie**olić ? co będziecie teraz robić do czego sie szykowac i o czym dyskutować ? Ja tu widzę jeden wielki krach Kobieta której pasją jest przygotowanie do ślubu na 3 lata przed jest totalna kretynka bez osobowosci, pasji i charyzmy Ale nikt Cie nie prosił o uzmyslawianie nam czegoś. Z tego co widać, to ty masz problem z tym że ktoś może być szczęśliwy, nie musisz nam wmawiać, że po ślubie będziemy nudne , nieszcześliwe i pewnie zaraz się rozstaniwmy ze swoimi mężami A propos młodych malżeństw, to nie każda z nas to małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teamaty współczesnych dziewuch na tym forum sa tak płytkie że jakby ich przyszli mężowie dowiedzieli sie o jakie pierdoły ich przyszłe małżonki tutaj pytają to owi panowie dawno kopneli by w 4 litery ta potencjalne przyszłe żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donkapatke być szcześliwym bo sie pieprzy o tej samej kiecce od 3 lat to jakby być umarłym szczescie uzależnione od kiecki świetne porównanie nie ma co Współczuje wam takiego szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chelsea clinton jest brzydka :O ale cóż ;) ucichło tu trochę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłe małżonki poleciały do hurtowni szukać wstążeczek i rozmyślać nad kolorami owych wstążek nie odbierajmy im tego szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... Nie wiem czy masz racje czy nie. Pewnie beda pary,ktore po dlugo planowanym slubie predzej czy pozniej rozejda, ale beda i takie ktorym sie uda. I napewno nie ma do tego nic czy beda planowac slub 2 lata czy 4 miesiace. Ja dostalam pierscionek zareczynowy pod choinke, 17 czerwca jest slub. Oboje jestesmy w ciaglych rozjazdach i mieszkamy 350km od miejsca gdzie bedziemy sie hajtac. Ale damy rade, w kwietniu bedziemy sie przeprowadzac, takze choc przygotowania do slubu sa przyjemne, to nie znaczy, ze zyjemy tylko tym. Najwazniejsze zeby w tym szale planowania , nie zapomniec po co tak naprawe ta uroczystosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avilla Nie wiem co Cię tak boli w tym, ze cieszymy się swoim przyszłym ślubem? Ale odnoszę wrażenie i myślę, ze nie tylko ja, myśląc, że Ty masz jakiś problem z którym sobie jeszcze nie poradziłaś, nie wiem może narzeczony Cie wystawił do wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni nie wchodzą na to
forum, bo jest to forum babskie. hm. a Ty wchodzisz na męskie fora? tyczące się np różnych sportów itd?(które Cię nie interesują) Ja osobiście bywałam i uważam, że faceci niczym za bardzo się nie różnią, identyczne gadanie jest gdy przygotowują się np do podróży, czy odpowiedniej prezentacji zespołu podczas samej potyczki hm np asg... pierdolą nawet o kolorach naszywek jakby to było najbardziej istotne na świecie, różni się to czymś od jakiegoś walonego bukietu? nie sądzę. także wynika z tego, że gó.wno na tym forum było, jest i będzie, takich hipokrytów jak autorka, jej podobnych, i takich które planują śluby z nowo poznanymi facetami będzie tu jeszcze mnóstwo..jakbyście się przyzwyczaić nie mogły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrawa ul stodolna
a VILAAAA-ul stodolna w OSTRAWIE -tam musisz sie ze mną udać,przeżyjesz tyle szcześcia i miłości,ile tylko twoja du**a wytrzyma,a gu**o powie kto tam.Skąd jesteś ja z łódzkiego-jeżdze dwa razy w miesiącu i jestem wyluzowana,na miejscu cały serwis zapewniony,dysko,hotel,bufet,sex,abort- jeżdze okazjami ,wynagradzam d...ą kirowcy zadowoleni ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sieee....
tutaj to sie rozpływaja nad sukieneczkami, bukiecikami, sratkami, a w 4 scianach sie jebia na wszystkie strony a potem popylaja do ołtarza z welonem na łbie obłudnice jedne ! Gowno wiecie o milosci ! wy wiecie tylko o szmatkach, kwiatkach, sratkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sieee.... tutaj to sie rozpływaja nad sukieneczkami, bukiecikami, sratkami, a w 4 scianach sie j**ia na wszystkie strony a potem popylaja do ołtarza z welonem na łbie obłudnice jedne ! Gowno wiecie o milosci ! wy wiecie tylko o szmatkach, kwiatkach, sratkach ! Kolejna pokrzywdzona przez życie i kolejna wciska nam nieszczęście. Skąd wiesz jak jest w czterech ścianach, wróżką jesteś czy przechodzisz przez ściany jak duch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sieeee
Otwarcie to piszecie obłudnice, walicie sie na 4 strony świata a potem biały wianek i dziewice udajecie, żal mi takich osób. To od razu znaczy ze jestem nieszczęsliwa ? to wole byc nieszczęsliwa niz ułomna psychicznie jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty i autorka szukacie problemu tam gdzie go nie ma, na sile chcecie się kłócić i nie chrzan mi o obłudzie, każdy ma prawo pisać albo rozmawiać o tym co jego interesuje w danym momencie albo poprawia humor. Jesteście nie normalne bo nie potrzebnie siejecie zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie mają większe problemy życiowe a niżeli to, ze ktoś pisze o swoim ślubie. Niektórym życie się wali, albo nie mają pieniędzy na bochenek chleba a wy się czepiłyście akurat przyszłych panien młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEPSUTE ZAZDROSNICE
A SPAMOWANKO GDZIE ???? :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop HIPOKRYTKĄ
ILE MACIE LAT PUSTE IDIOTKI, NIE MACIE CIEKAWSZYCH TEMATÓW NIŻ CZYJEŚ OSOBISTE SPRAWY ?? ZAZDROSNICE PIERDOLONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×