Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo zasmucona

CÓRKA PODAŁA WARSZAWSKIEGO FOTOGRAFA DO SĄDU

Polecane posty

Gość Do Pana Warzywko, autora tych
wielu wypowiedzi w tym watku. Ponury skurwysynu kiedy ci sie wreszcie znudza te nedzne prowokacje... Jestes zerem, jedz juz lepiej w te Bieszczady krowy pasc, zasrany fotoziutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jureck
Widać bardzo, jak kobiety są niekonsekwentne. Jak robi identyczne zdjęcia jak innej parze, to źle, ale jak zrobił inne zdjęcia niż w portfolio, to... też źle!!! To mają być takie same, czy nie mają!? Baby; jak jest zdjęcie ze ślubu, to chyba Młoda Para jest najważniejsza, a nie jakieś kurna kwiatki i draperie na ścianach kościoła, do którego i tak potem chodzić nie będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i
jeżeli chodzi o warszawę mogę polecić fotografa, z którego usług skorzystaliśmy na własnym ślubie i weselu.www.fotografslubnywarszawa.com Studio Łukasz Kwapień - Doskonała jakość zdjęć i uchwycenie chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to wiarygodne polecenie
Dawno nie czytałam tak wiarygodnego polecenia!!!! Oj UBAWIŁAM się po pachy. Chyba panowie i panie fotografowie macie problemy ze spłatą kredytów za kupione aparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
to jest straszne. mysle ze każdy ma prawo na takie coś..czyli na podanie do sądu o odszkodowanie, to jest bardzo wazny dzienktoryy nigy sie nie powtorzy, sesje ślubna mozna jeszcze zrobić ale zdjęcia z kościoła...:( mnie by szlag trafil, zeby w tych czasach zamawiajac "profesjonalnego" fotografa nie miec ładnych przynajmiej "normalnych " zdjec. jakby sie wiedzialo to by sie poprosilo kogos z rodziny zeby porobil zdjecia, kurcze to faktycznie przykre i nie do odkrecenia, msle ze naet to odszkodowanie niezbyt zastapi krzywde i strate jaką poniesli młodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×