Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gość
Na ZS jest dużo bardzo fajnych ludzi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd możesz wiedzieć, jakie dziewczyny są na ZS i co jest normą, a co nią nie jest, skoro żadnej z nich nie spotkałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na zapisanych przez pewien czas i wiem jakie są tam klimaty, ale ta blachara (dziewczynka z zs) przekroczyła wszelkie granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
A właśnie, że sobie poszukam obcokrajowca! Przystojnego, dobrze ubranego, inteligentnego, na poziomie... nie to co ci okropni Polscy faceci, fuuuj :( same oblechy :( Nie to co Hiszpanie czy Włosi..a my Polki jesteśmy marzeniem wszystkich mężczyzn na świecie!!! Dzisiaj znowu na zapisanych sobie napisała do mnie jakaś niedojda, nawet nie obejrzałam jego profilu, wystarczyło, że zobaczyłam, że ma jakis brzydki sweter na sobie :( Gdzie ja z kimś takim mogłabym się pokazać??? Jeszcze mi napisał, że ma skonczone technikum, tak się z tego śmiałam :D Jak może taki chłopak, pisać do takiej dziewczyny jak ja?? Panowie realistyczne oceniajcie swoje szanse! Każda dziewczyna powinna się cenić i duuuuuuużo wymagać od mężczyzny!!!!! Ma mnie traktować jak Księżniczke!!! Rozumiesz człowieku??? Jak KSIĘŻNICZKE!! Zabiegać i walczyć o mnie cały czas!! Musi wiedzieć, że jest niegodny mnie jeśli zarabia 1500 złotych na rękę! Jak ja póżniej taką ofermę życiową bym pokazała koleżankom?? Mężczyzna, który nie ma mieszkania w wieku 30 lat to po prostu oferma!! Faceci na zapisanych sobie, mogą tylko pomarzyć o fantastycznych kobietach! Szkoda czasu na mężczyzn z tego kraju, brzydale i ofermy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy lepsze wcale nie jesteście księżniczki. Wystarczy przejść się ulicą popatrzeć i posłuchać jakie w was wulgarne suki prujące mordę na dzieci, bluźniące, pokazujące dupę na prawo i lewo, ubrane jak strachy na wróble. Ty natomiast sfrustrowana dziewczynko tylko coraz bardziej się pogłębiasz w swoich urojeniach o samej sobie. Z czy do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedojrzała dziewczynko z zs, ty to musisz być córusią Bieńkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno zablokować się ten temat, spójrzcie co z siebie robicie. Wstyd dziewczyny, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczynka z zs to przecież facet, z kolosalną nienawiścią do kobiet. Pewnie jakiś niekochany prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie lubi być wykorzystywany, dlatego ludzie szukają innych na swoim poziomie. Nic w tym dziwnego. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimat panujący na forum, to tylko wycinek rzeczywistości ZS. A dziewczynki blachary zdarzają się wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, bo tam są porządni faceci chcący rodziny. Poznałam tam swojego narzeczonego, za dwa tygodnie ślub. Znam tez 3 małżeństwa, które sie tam poznały. Minus jest taki, ze wszystkie zwiazki byly przez pewien czas na odległość. Ja miałam zasadę, ze umawiałam sie tylko z mężczyznami mieszkającymi do 100 km, żeby można bylo sie co weekend widywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowanazs
Może, nie mam takich wymagań, jak inne dziewczyny z zs, natomiast muszę zgodzić się z tym, że nie ma tam zbytnio interesujących mężczyzn, niestety :( Poziom kobiet jest zdecydowanie wyższy niż mężczyzn. Dużo mężczyzn, jest po prostu zaniedbanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katoliczki i ich ocenianie ludzi po wyglądzie a same mówią hipokrytki w stosunku do siebie, że liczy się wnętrze. Gdyby pojawił się mężczyzna z takim samym nastawieniem i wymaganiami jak ta KSIĘŻNICZKA to zapewne baby z zs dostały by białej gorączki. Wiele tam zakompleksionych kobiet z mało atrakcyjnym wyglądem. A w dodatku ta wasza dewocja religijna. Modli się przed figurą a diabła ma za skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo też ładnych, zadbanych, mądrych, inteligentnych dziewczyn, które oczekują tego samego od mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie należę, bo czytałam jak najgorsze opinie o tych katolickich portalach matrymonialnych, podobno oszukują tak jak wszędzie żeby wyłudzić kasę, mają też naganiaczy którzy podtrzymują znajomości z klientkami, żeby sie nie wyniosły, i dlatego nie warto się tam zapisywać. Tak przynajmniej utrzymują kobiety, które do nich należały. Jeszcze gorsze zdanie mają o Przeznaczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo lat temu, napisałam prośbę o modlitwę na pewnej stronie i zaraz potem odezwała się do mnie paniusia z katolickiego portalu matrymonialnego, namawiając mnie, żebym się zapisała. Wiedziała, że to ja napisałam te prośbę o modlitwę (nie o męża!), znała moje nazwisko i maila! Do tego jeszcze w mailu pisała mi impertynencje i złośliwości. To mają być katolicy??? Jakim prawem robią takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 zł za rok...litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę nie wiem, skąd Wy takich ludzi tam spotykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 zł na rok, to naciąganie? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc tak do kogoś tam który pisał że księdzu się zapłaci i wszystko załatwi od chrztu po nieuwaznienie sakramentu ..wątpię chyba że ma się "wtyczki " . Ogólnie właściwą osobę można poznać wszędzie i moim zdaniem nie ma co tu się wlurzac ze na zs akurat się nie udało . Ja poznałam przez FB ale znam przypadki ze ktoś poznał na portalu z grami . Więcej uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Putain de merde
~~dziewczyna z zs Słuchaj, skoro jesteś taka mądra masz takie wymagania to po ch*j się tam zarejestrowałaś ? Znam pełno przypadków miłości erasmusowych, które kończą się pobiciami, gwałtami i morderstwami, choćby ostatnie wydarzenie w niemczech. Każdy ma jakieś wymagania, każdy chce jakiegoś poziomu w życiu, lecz ty najwidoczniej chcesz zostać typowym szlaufem, ABY MNIE BYŁO DOBRZE, ABYM JA MIAŁA SUPER! Nikogo nie interesują twoje wymagania, jesteś nikim dla mnie i połowy ludzi z tej dyskusji, być może po 40sce się obudzisz i weźmiesz byle jakiego pijaka z dyskoteki, by nie być sama, bedzie cie posuwał spłodzi 6 cioro dzieci z chorobami alkoholowymi, a ty będziesz je chodować czekając na zasiłek z opieki. Różne są kobiety, różni są faceci, ale takiego jadu, takiej pychy, chciwości, mściwości jak wśród polek nie znajdziecie nigdzie indziej. Polak z********a w angliach, norwegiach 24/7 zeby księżniczka mogła sie o******lać, robi wszsytko by utrzymać rodzinę, pracują do smierci bo im zależy, nie ma znaczenia czy ktoś ma zawodówke czy studia, jak ktoś bedzie chcial to bedzie milionerem, czego ty nie zrozumiesz bo jesteś zbyt płytka emocjonalnie. Życzę sobie i każdemu mężczyznie z osobna aby takich pustych zakompleksionych idiotek na swoim zyciu nie spotkali. Panowie stać nas na dobre kobiety, ceńmy siebie, głowa do góry i garda wysoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzmy sobie wszystkiego dobrego i zaprzestańmy obrzucania się błotem. To niczemu dobremu nie służy. Kochajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby jakiś mężczyzna napisał takie "wymagania" na zs od razu by został zlinczowany przez durne kutwy. Kiedyś była tam taka debilka z Gdańska, Dorota Maria w dodatku prawniczka lubująca się w drażnieniu mężczyzn. Trochę to za mało powiedzieć "kochajmy się", bo to puste słowa. Ta suka (dziewczyna z zs) powinna zostać namierzona, żeby upublicznić jej dane i zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Ja się po prostu szanuje, każda kobieta powinna mieć takie wymagania, tylko te nasze niedojdy, ci ofermowaci polscy mężczyżni, nie a w stanie ich spełnić... Nawet dobrze butów nie umieją wybrać, wstyd jest póżniej się z takim pokazać :( Napisał do mnie chłopak, który pracuje jako ochroniarz, no przepraszam bardzo, mam takiego poważnie traktować??? Wstyd przed rodziną i koleżankami :( Nie to co niemieccy mężczyżni albo z Włoch, inteligentni, zadbani, fajni... a my polki, mamy branie w całej Europie!!! Ehh żeby tacy fajni faceci byli na zs :( Mężczyzna ma być na POZIOMIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż swoją mordę to cię też ocenimy tępa niedopchnęcjo. Rodzice cię w piwnicy trzymają i od czasu do czasu dorwiesz się do internetu żeby odreagować frustracje pierwszej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"polki" z małej litery. Pusta jesteś i tyle, ty szukasz sponsora żeby cię utrzymywał galerianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris 85
Zapisani sobie polecam osobom które sprawy wiary traktują na serio nie na pokaz można tam trafić na osoby ,,naprawde więżące" dziwi mnie na tym portalu obecność os. Które są otwarte na kontakty sex. Przed ślubem i nie mówcie mi zaraz ze to dziwacy czy skrajni ortodoksi... Nie po prostu uważają ze życie w czystości to cos wyjątkowego i jest to świadomym wyborem ja poznałem tam swoja Najukochansza żonę i jestesmy szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kris 85 "Naprawdę wierzące" tylko w co? W papieża, kościół, księdza? J****e dewotki, księżniczki i królewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlem rewelacyjna dziewczyne, z sexem nie ma problemu, razem juz ponad rok:D warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×