Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gość
Chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje prywatne spostrzeżenie na temat portalu -Zapisani Sobie Panowie ,którzy są tam zalogowani powinni zamieszkać w kraju islamskim ,gdzie kobieta jest poniżana i żle traktowana ,bo chyba to wielu zalogowanym tam i piszącym na forach użytkowników bardzo by odpowiadało (oczywiście nie mówię o wszystkich Panach).Drodzy Panowie w naszym kraju Kobiety trzeba szanować i znać podstawowe zasady kultury (czyli jak się spotykam z kobietą w kawiarni to moim obowiązkiem jako mężczyzny i katolika jest otwarcie kobiecie drzwi kawiarni ,aby dama weszła pierwsza ).Pozdrawiam wszystkich pseudo -katolików z Zapisanych Sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@gość MK z tym zamknięciem seksualnym to dla kobiet katoliczek powinien być atut. taki facet to w dzisiejszym zseksualizowanym świecie to oryginał. wszak na katolickim portalu nie szukają tępych ogierów chcących nieustannie kopulować. to fajnie chyba, że faceci mają mniejsze potrzeby seksualne. trafnie ktoś zauważył, że kobiety w seksualności zdecydowanie wyprzedziły facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły Panie ,ta oziębłość seksualna u mężczyzn to wynik impotencji i kompleksów ze względu na małe członki ,szczerze powiedziawszy Ja uważam się za Katoliczkę ,ale mąż impotent nie jest mi potrzebny ,Katoliczki też chcą mieć potomstwo ,wiem ,że impotencja to problem zdrowotny i to równiez można leczyć ,ale trzeba chęci ze strony mężczyzny -potencjalnego męża na wizytę u lekarza specjalisty ,większość z nas dorosłych ludzi ,pragnie mieć dzieci .Znam paru tzw.ogierów dużo mówią ,bo nic więcej im nie pozostało to bardzo przykre .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxxx
Będąc na zapisani sobie.pl poznałem ludzi ,a dokładniej dziewczyny które szukają ideału,praktycznie nie widziałem ze strony dziewczyn ,że szukają kogoś na stałe. Spotkania to tylko castingi i nic po za tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie też szukają ideału i bardzo przebierają w Paniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ gosc a skąd "katoliczko" to wiesz? po Twoim wpisie wynika, że niezła zołza z Ciebie. od dawna jesteś na ZS? należysz do gangu zołz tj: EB, AA, Monia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydzenie bierze, jak się to czyta. Beznadziejni użytkownicy opluwający się nawzajem. Wniosek: ten portal należy omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Szanownego Pana ,nie należę do Gangu ,jestem wierząca i praktykująca ,wiem dużo o impotencji ,bo takie mamy czasy gdzie większość mężczyzn nie jest w stanie spłodzić dzieci swoim żoną ,to przykre ,ale jest to efekt naszej cywilizacji ,proszę mi wierzyć bezpłodność par nie jest związana tylko z niepłodnością u kobiet ,ale ostatnio też u mężczyzn .Era ogierów już minęła ,niestety ,poza tym dla wielu mężczyzn zbyt mały członek ,to powód do wstydu .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zołzą:) itp:) i nie mam profilu na portalu ZS, miałam profil ale krótko, zraziłam się. Nigdy nie korzystałam z forum bo i po co. Ja nie krytykuję nikogo,napisałam tylko to co zauważyłam,a zainteresowanie moją osobą (zdjęcie) było duże i było wiele miłych słów. Obawiałam się osób z dwoma profilami, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxxx
Gang Eb i AA szybko się rozrasta "D uwaga na zołzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być w gangu niż być facetem egoistą -pozdrawiam byłam na ZS -20 dni ,ja również usłyszałam ciepłe słowa od niektórych Panów ale Ci którzy przychodzili na spotkania było ich paru niebyli na pewno Katolikami ,ani też uczciwymi mężczyznami ,bo byli po rozwodzie i mieli dzieci ,a w profilu na ZS -podawali że są kawalerami.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
admin tego portalu ma wszystko w d***e nie odpisuje na emaile kasuje i robi co chce wedle jego uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
Impotencja/awersja seksualna jest chorobą. Człowiek chory powinien iść do lekarza, a nie zapisywać się na katolickim portalu randkowym, szukając kobiety, która nie będzie chciała seksu. Jeżeli nie będzie chciała, to tez okaże się być chora.. Może pewnym rozwiązaniem jest założyć portal dla ludzi aseksualnych (zamkniętych seksualnie). Bo teraz pytanie -po co ten portal ? Przecież my im nie pomożemy.. Nie jesteśmy lekarzami psychiatrami ani seksuologami. Ja usłyszałam od chłopaka z ZS po pół roku chodzenia, ze ''SEKS JEST OBRZYDLIWY" , i że do 30 -ki nie chodził z żadną dziewczyną, bo nie czuł takiej potrzeby... . Chyba sami musicie przyznać, że To doprowadza do niepotrzebnych rozczarowań i straty czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KS
Forum to miejsce gdzie dyskutujemy na podany wcześniej temat. Pisanie jakiś "zołz" "gangów EB" itd., jest takie dziecinne i prymitywne, ze zastanawiam się czy po drugiej stronie nie siedzi 3-latek? Czy Wy nie widzicie, że kobiety napisały o tym, że spotkały tutaj ludzi chorych psychicznie.. To się mogło bardzo różnie dla nich skończyć. Tacy ludzie są niebezpieczni. Napisały ku przestrodze dla innych. I jeżeli którakolwiek Pani ma jeszcze wątpliwości czy się zapisać na ten portal czy nie - niech przeczyta powyższe wypowiedzi facetów, którzy tu pisali i niech zada sobie pytanie , czy takiego faceta na prawdę ja chcę ? ? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxx
Niektóre dziewczyny to wredne zołzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie z problemami psychicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldik77
Ludzie opanujcie się bo jak się czyta wypowiedzi niektórych osób to widać straszny żal, że nie udało się wam poznać drugiej połówki na ZS. Pamiętajcie dziewczyny, że na prawdziwą miłość się czeka, pośpiech jest złym doradcą i sprowadza nieszczęście, które przychodzi szybko. Jeśli szukacie seksu, przygodnego to szkoda czasu na ZS i poznawanie kogoś z wartościami. Wtedy to 5 minutowa randka z przygodnym faciem i już. Potem przychodzi refleksja i płacz, czemu facet jej nie chce. Nie chce bo porządni faceci chcą porządnych szanujących się dziewczyn. Jak ktoś się nie szanuje to się puszcza i potem ma tego konsekwencje. Każdy ma to czego w życiu oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdmirał
Waldik 77 , nie myl przypadkiem powstrzymywania się od zbliżeń do ślubu, jeżeli oboje ludzie są zdrowi i tak zadecydowali, a sytuację, gdy jeden nie może/nie da rady, i oszukuje drugiego...bo chyba o to chodziło tym powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdmirał
Jeszcze dorzucę jedną myśl. Dziewczyna pisze, że chłopak nie wierzył w Boga, walczył z Kościołem. To po co był na tym portalu? Waldzik - nie pisz o seksie po 5 min albo nieszanowaniu się, bo nie wiemy jak było. Jak przeczytałem, jedna dziewczyna była z chłopakiem pół roku, druga była rok. Może rozmawiali o oczekiwaniach. Jeżeli się przyznali, ze nie mogą, to w ogóle się nie dziwie, że czują się oszukane i mają żal. Ja też miałbym żal, gdyby dziewczyna po roku mi powiedziała, że nie chce seksu ( w ogóle) I tylko po to konto sobie tu założyła. I Ty Waldzik 77 też czułbyś się oszukany i miałbyś żal. Aczkolwiek masz jedna rację. Za szybko dziewczyny ufacie i wierzycie! I chyba też same się oszukiwałyście, bo powinnyście wcześniej zauważyć brak zainteresowania Waszą fizycznością. To widać we wzroku, w zachowaniu. Tego się nie da ukryć. Jeśli tego nie było, trochę same jesteście sobie winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxx
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom użytkowników ZS - a poziom "tutejszych" prymitywnych komentarzy jest tak uderzający że mam powody by podejrzewać że KOMENTARZE SĄ NA ZAMÓWIENIE KONKURENCJI ;) oto dowód skuteczności ZS : http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak-znalezc-mezazone-w-sieci Jak widać mówią nawet o nich w TVP2 :) Swoja drogą wspaniałe świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxx
To jakaś ściema propagandowa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam swoje świadectwo ku przestrodze innych kobiet i nazwano moją wypowiedź prymitywna. Jest to bardzo przykre. Widać u was Katolicyzm w pełnym wydaniu. Na szczęście po tym co mnie spotkało, doszłam już do siebie i ten komentarz nie jest w stanie mnie zranić. Mój wpis jest tutaj ostatnim. Telewizja śniadaniowa - bardzo proszę. Świetny pomysł, by tam i w innych mediach opowiedzieć swoją historię. Może nawet założę fundację dla osób pokrzywdzonych na takich portalach jak te.. Gdyby założycielom portali zależało na dobru ich uczestników skontaktowaliby się z nami i żądaliby danych tych osób, aby nie przyjmować ich więcej do grona uczestników. Kto ma trochę oleju w głowie i śledzi powyższe wpisy sam oceni co jest prawdą. @ do Admirała - przykre to co napisałeś - ale zgadzam się z tym. Tak było. Czasami człowiek widzi, to co chce widzieć, a nie to co jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed tym portalem. Wyłudzają pieniądze. Po dokonaniu płatności za użytkowanie profilu (i pozytywnym zmoderowaniu), po jakimś czasie wysyłają informację, że regulamin oraz dane do przelewu uległy zmianie, i blokują konto. Po czym wysyłają żądanie uiszczenia dodatkowej opłaty za odblokowanie konta. Po sprawdzeniu regulaminu okazuje się, że mimo wcześniejszego komunikatu, nie dokonano w nim żadnych zmian, a dane do przelewu są takie jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przestrzegam, przed obecnymi tam użytkownikami. 6 miesięcy szarpałam się z mężczyzną 37-letnim, schizofrenikiem jak się okazało, maniakalnie religijnym (objaw choroby psychicznej, nie zdrowej wiary), woj. śląskie. Ludzie dziwni, choć pewnie nie warto generalizować. Byłam na zorganizowanym przez nich spotkaniu w klubie. Stypa, jakiej nie doświadczyłam na najbardziej przygnębiającym pogrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmesio
Pan byczywąs czuwa nad wszystkim z mesiem i nie da utrudzonym w poszukiwaniu drugiej połówki rezygnowac .szukajcie moi kochani single .. . P. byczywąs dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×