Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gość
"Byłam na portalu ZS 2 lata i ogólnie tak sobie wspominam . Duzo osób tam z problemami , dużo poranionych . Ogólnie szkoda czasu. Wypisałam się i żałuję że tak długo tam byłam " Wychodzi prawdziwe oblicze katoliczek i ich "miłosierdzie". Traktujecie poranionych jak trędowatych hipokrytki klepiące tylko różaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ja szukałam męża a do małżeństwa trzeba być dojrzałym i odpowiedzialnym . Wiedziałeś gość wczoraj , że nikt nie da ślubu np. osobom chorym psychicznie a osoby niedojrzałe z miejsca zawierają niewżny sakrament ? Oczywiście zapytasz, skad wiem kto jest dojrzały a kto nie . Cóż to wychodzi na spotkaniu np. mezczyzna nie wyobraża sobie opuszczenia domu rodzinnego (większość małżeństw się przez to rozpada i podstawa do stwierdzenia niewazności ), schizofremia zatajona ....sorry nie mam checi potem po sadach kośc ielnych sie tułać jak takie kwiatki wychodzą na pierwszych lub drugich spotkaniach . nic nie poradze że ciebie to tak boli ale wybacz małżeństwo , to nie jest przygarniecie pod skrzydła zagubionego dziecka , tylko stworzenie nowej rodziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.07 Perfekcyjna pani domu się odezwała. Nieważne małżeństwa powiadasz. Ciekawe czemu w tym waszym kościółku księża dają chrzty dzieciom, których rodzice nie maja ślubu kościelnego? Wystarczy dać w łapę i wszystko da się załatwić. Jasne, a wy durne cipy to niby te dojrzałe? Wolne żarty. Biegacie po jakiś mszach, klepiecie różańce, wierzycie w święte obrazki i całą ta waszą religię gadżetów. Rzeczywiście jak ktoś wcześniej napisał lepiej być samemu niż wiązać się z jakąś chorą psychicznie dewotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katoliczki z zawyżonym mniemaniem o sobie wypad do klasztoru bo do życia wśród ludzi się nie nadajecie pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.07 Mam nadzieje hipokrytko jebana, że jak już znajdziesz swojego idealnego urodzą ci się same dzieci ze schizofrenią udzielającą się od mamusi. Taka jest hipokryzja jebanych katoliczek. Pierdolicie o tej swojej ochronie życia poczętego, że każde dziecko ma prawo do życia ale jak się już urodzi i jest chore psychiczne to okazuje się, że dla dewotek gorszej kategorii. Dewotka chce mieć męża pierwszego gatunku, bo jak by to wyglądało, nie można pochwalić się przed koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.07 Tylko katolickie kutwy z "Zapisanych Sobie" potrafią tak ranić swoją kościelną "miłością", grobami pobielanymi jesteście, z wierzchu lśniące a wewnątrz plugawe i pełne obrzydliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki koń jest, każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej podstarzała szkapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam męża na zapisanych sobie, zatem polecamy obydwoje ten portal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Nikt ciebie nie chce. Mężczyzna ma być na poziomie, nie żaden inwalida czy chory psychicznie, jakich pełno na zs. O tym, że jest tam pełno zaniedbanych brzydali, oferm życiowych, psychicznych, biedaków, debili, fleji, nudziarzy i bezrobotnych to każda kobieta, która tam była to wie :D Mężczyzna ma być wykształcony, inteligentny, oczytany, znający języki obce, kulturalny, wysoki, zadbany, elegancki, z dobrym stylem, po dobrych studiach i z dobra pracą, mający samochód i prawo jazdy. Dla mnie mężczyzna zarabiający 1500 złotych to pośmiewisko, nie mogę traktować takiego poważnie :D Jak ja mam z takim założyć rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyna z zs Typowa materialistyczna kurwa. I takich suk jebanych pełno na zs. Wypierdalać do klasztoru a nie jeszcze się szmaty rozmnażać. Takie kutwy waszego pokroju nie zasługują na żaden szacunek, jesteście zadufane w sobie dewotki, który usycha powili pizda i żeby wyleczyć swoje ukryte zakompleksienia dogryzacie tym mężczyzną, którzy znają o was prawdę. Chyba sobie narysujesz sobie swojego księcia z bajki kretynko niespełna rozumu. A teraz spierdalaj na kawusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna debilka co chce dyktować jaki to ma być mężczyzna. Zapewne następna podstarzał panna, pasztet, który sobie ubzdurał że jest nie wiadomo kim. Weź leki bo nie zasługujesz szmato na żadnego. Pozostał ci tylko wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucili z ZS? Uuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trąca Tomkiem z Olkusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Ja się po prostu szanuje, nie mogę wziąć jakiejś ofermy co zarabia 1500 złotych, no wypraszam sobie! To byłby wstyd dla mnie, po prostu wstyd :D Gdzie ja bym takiego rodzicom pokazała??. Mężczyzna to ma być mężczyzna - przystojny, elokwentny, elegancki, ładnie pachnący, oczytany. Przyszedł raz na randkę mężczyzna i mówi do mnie, że idziemy na piechotę, bo nie ma samochodu - od razu go wyśmiałam! :D Szkoda czasu na frajer** Aha i panom po 30 lub 40 dziękuje, nikt nie chce odpadków z rynku matrymonialnego :D Pisało do mnie wielu mężczyzn na zs, nikomu nie odpisałam, sama też nigdy nie napisałam, za bardzo sie szanuje, by pierwsza napisać do mężczyzny, to ich obowiązek, zdobywać kobiete!!!!! Ma mnie traktować jak księżniczke swoją!! Jestem dziewicą i na dziewice trzeba sobie zasłużyć!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, że już wkrótce znajdziesz jakiegoś dorodnego emigranta który razem z kolegami zadowoli cię we wszystkie dziurki po kilka razy bo każdy normalny mężczyzna będzie cię omijać jak śmierdzące g****o, tyle że w ładnym papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata, kto to jest ta duża pani z marmuru? Tam na pomniku? - To jest, synku, Dziewica Orleańska. - A dlaczego Orleańska? - Bo z Orleanu... - A dlaczego Dziewica? - Bo z kamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie tylko Tomek z Olkusza poznał się na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On miał problemy psychiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat34
Szkoda że się tak obrażacie.bo po co? co do chrztu dzieci których rodzice zgrzeszyli to chyba normalna sprawa. Jak można odmówić niewinnemu dziecku przyjęcia do wspólnoty chrześcijańskiej? U nas bez łapówek księża chrzczą wszystkie dzieci..słyszałem tylko o przypadkach że rodzice nie dostali rozgrzeszenia i w czasie chrztu nie mogli przystąpić do komuni św. kto z nas nie ma problemów? śmieszy mnie to jak dziewczyna chce się dowiedzieć o wszystkich chorobach w rodzinie.. i w razie trafi się jakaś dziedziczna to won.. nie bierze pod uwagę że u niej w rodzinie też są różne choroby. Osobiscie poznałem kiedyś taką dziewczynę :) nie bedzie miała łatwo w zyciu z takim podejściem. (piszę to apropo doszukiwania się chorób, w tym też psychicznych) Ubolewam nad tym że nie wiem kto jest kto...wszyscy piszecie jako gość, albo wymyślacie sobie co rusz inna ksywkę (która nie zawiera nawet prawdziwego imienia) szkoda.. poczytałbym sobie to co pisze admin ZS..ciekaw jestem czy czasami nie pisze jako kobieta. Tak wiem że obserwujesz wątek i ze się tu udzielasz. Tylko brak Ci klasy i musisz się ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Widzę, że kogoś boli to, że mam wymagania - moje wymagania to nic nadzwyczajnego, każda szanująca się dziewczyna ma takie, nie będę tracić najlepszych lat życia na jakiegoś słabego ciamajde :D Mężczyzna musi mi imponować swoją inteligencją i zaradnością, być ambitny, pracowity, pomysłowy, kreatywny, wykształcony, zdolny!!! Nie chce też brzydala :( Albo niskiego (poniżej 1.80) :( Moim zdaniem ta dziewczyna, dobrze robi, że sprawdza, czy mężczyzna nie ma chorób dziedzicznych czy psychicznych w rodzinie. To rzecz normalna, sama też tak zrobię. I nie bulwersować mi się tutaj, że ja chce mężczyzne który zarabia minimum 3000 tys złotych, chce jeżdzić na wczasy i żeby moje dzieci miały dobre życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Nie mam też nic przeciwko, aby związać się z obcokrajowcem, tylko takich nie ma na zs :( Polscy mężczyżni się nie myją, śmierdzą, są zaniedbani, żle ubrani, są niezaradni, biedaki, nudni... :( Marzy mi się przystojny niemiec albo hiszpan, albo anglik - o niebo lepsi faceci niż polacy! A my polki, to najpiękniejsze kobiety w Europie!!!! I faceci się o nas zabijają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylam se wczoraj tam konto wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I nie bulwersować mi się tutaj, że ja chce mężczyzne który zarabia minimum 3000 tys złotych, chce jeżdzić na wczasy i żeby moje dzieci miały dobre życie. " Rozkazywać to możesz swojemu gachowi analfabetko. Nawet pisać poprawnie po polsku nie potrafisz pisać niedorajdo. Do szorowania kibli się nawet nie nadajesz a co dopiero by się z kimś związać. Tylko ktoś kto będzie ślepy i głuchy może taką pizdę zechce a nie normalny mężczyzna chyba że szukasz sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy czy ona podaje się za katoliczkę i czy na zapisanych sobie wiedzą o jej prawdziwym obliczu? A co do ciebie samej, zdechniesz sama w swoim zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustracja i głupota tej dziewuchy jest coraz większa. Nie dziwne, że od tego wybrzydzania jest sama. Tu masz stronę dla ciebie: http://www.sponsoraszukam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tytuł tematu zachęcał by zajrzeć, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat34
gość wczoraj zostałeś spłodzony i urodzony też bez swojej zgody... więc jaka różnica? na szczęście to tylko symbolika, nic Ci nie odcinają :D Dziewczyno z zs tu jest kawałek dedykowany dla Ciebie. Zgadzam się w 100% ze większość kobiet, zwłaszcza tych po 25 mają większe oczekiwania co do zarobków i standardu życiowego. Poznałem wiele kobiet i niestety część z nich przez swoje wymagania źle trafiła. Jedna poznała "bogackiego" który jak się okazało żyje na kredyt i teraz nawet ona musi pomagać mu spłacać. Inna znowu poznała bogatszego muzułmanina..i mimo że on ma kase to nic jej do tego :D jeszcze inna chciała koniecznie BMW.. nie ważne czy 5 czy 15 letnie...uważała że nowy samochód typu "maluch" jest mniej warty niż stare BMW z silnikiem 6.0... no i ma swojego wiochmena..no i wcale nie uciekła z wioski, tak jak marzyła. no ale co zrobić? Mam kumpla 35 lat.. ma skromny samochód.. dom, a teraz planuje kupić jeszcze mieszkanie w jednym z największych miast polski (nie na jakiejś wiosce) ..więc kase ma. Niestety nie potrafi znaleźć kobiety, a wszystko dlatego ze nie zabiera kobiet do domu po pierwszej randce, poza tym lubi sobie żartować że pracuje w biedronce :D Z tego co mi mówił to wiele kobiet z którymi rozmawia przez neta (nie jestem pewny co do portalu na którym jest), bardzo źle reaguje na wiadomość o biedronce.. niektóre w prost odpowiadają mu że "nie mamy o czym rozmawiać" Z męskiego punktu widzenia dobrze robi, bo kto by chciał kobiete która zakocha się w kasie a nie w nim.. osobiście nie wyobrażam sobie bycia z kobietą która tylko liczy kasę. Ale wiem że część kobiet właśnie taka jest..niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się spotkałam z odwrotną sytuacją, kiedy to panowie chcieli podczepić się pod status kobiety-społeczny, intelektualny, materialny, sami niewiele mając do zaoferowania w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się spotkałam z odwrotną sytuacją, kiedy to panowie chcieli podczepić się pod status kobiety-społeczny, intelektualny, materialny, sami niewiele mając do zaoferowania w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×