Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość Adam28
Nie oceniaj innych swoją miarą. Na 99% pochodzisz właśnie z takiego związku od jakiego się odcinasz. Większość ludzi których mijasz na ulicy, z którymi pracujesz, przy których siedzisz w ławce kościelnej, czy nawet członków Twojej rodziny podchodzi do życia inaczej niż Ty. Kochasz rodziców, ale ludzi podobnych do nich nie akceptujesz..bo Ci się to nie podoba. Tak się składa że ja należałem do takiej wspólnoty (matemblewo)..ale potrafię zrozumieć to że ludzie się od siebie różnią. Że nikt nie jest idealny, i że czasami człowiek może zrobić coś dla drugiej osoby, czego później żałuje do końca życia.. sam ze sobą się źle czuje ale katolicy jeszcze go odrzucają. Gratuluje!! Znam dobrze takie przypadki :( Zachęcam do studiowania pisma (Mt 22,37-40) i do refleksji nad nim. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszrom
Czystość przedmałżeńska? Jakby oni wszyscy nigdy w życiu się nie masturbowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszrom
Oczywiście durne pindy nie zauważyłyście założonego tam tematu: "szukam tylko młodszych" założonego właśnie przez kobietę. To po co te pierdolenie kutwy o niedojrzałości mężczyzn. Wy macie jakieś postrzeganie świata tylko i wyłącznie przez wasze durne schematy. Tam na tym portalu to same święte i błogosławione, które zrobiły sobie monopol na ocenianie innych. Jebać was szmaty w dupę i nic więcej kurwy zdewociałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barabaszon
Brutalna prawda jest taka, że kobieta 30 letnia to już stara dupa :D Której akcje na rynku matrymonialnym mocno spadają z każdym rokiem :D Po co jakaś 30 letnia tołta, skoro można mieć fajną 22 latkę? Co do kobiet na zs i przeznaczeni.pl dominuje typ zaniedbanej 30 letniej dewotki, fuj :( Poubierane jak babcie, nie wiedzące jak się ładnie i stylowo ubrać :( Część z nich ma do tego paskudny charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dość krótkie doświadczenie z tym serwisem. Moje konto zostało zablokowane po zmianie danych dot. zainteresowań, jako powód został podany brak odpowiedzi na pytanie o czystość przedmałżeńską - odpowiedź na to pytanie nie jest zaznaczona jako obowiązkowa. Jak już na nie odpowiedziałam to administrator stwierdził, że nie jest ona precyzyjna - konto mam dalej zablokowane. Wysłałam nawet maila do administratora z prośbą o wytłumaczenie dlaczego mam udzielać odpowiedzi na pytania nie obowiązkowe, ale administrator milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość009
hehe nie Ty jedna. Po pierwsze nie zadzieraj z administratorem..nawet nie zadawaj zbyt wielu pytań bo to się może nie spodobać :) napisz na profilu że Twoje życie to jedna wielka modlitwa..a na pytania o czystość i antykoncepcje odpowiedz że wszystko zgodnie z nauką KK. Koniecznie dodaj że jesteś dziewicą (admin innych nie lubi)..Gwarantuje że konto zostanie odblokowane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno usunęłam konto na zs, gdyż, no ok być może to ja miałam takiego pecha że przyciągałam tylko popierdółki, co z miejsca żale na cały świat wylewają, jaki to ten świat niedobry, ma się te 30 lat i sie wcale nie pracowało, bo o jacie praca taka ciężka, a nic się z tym nie robi, albo oszustów, którzy ukrywali swoją prawdziwą tożsamość, żonatych przy tym, że pan napisał w profilu miasto oddalone o 70 km, a się okazało, że mieszka w sąsiedniej miejscowości to drobny szczegół, zapewne niektórzy powiedzą, że to tylko przypadek, czyżby? ja w przypadki nie wierzę, a ów pan nie wiedział, gdzie oczy pod kościołem podziać. Kolejna sprawa dotyczy niepełnosprawności czy to fizycznej czy intelektualnej. O ile fizyczną można łatwo zweryfikować to intelektualną już niekoniecznie jeśli nie dochodzi do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście fizyczna niepełnosprawność dla mnie problemem nie jest, jeśli człowiek mimo wszystko żyje w dosłownym tego słowa znaczeniu, cieszy się tym życiem, nie uzależnia się we wszystkim od innych ludzi. Dla takiego gościa szacun wielki! Ale jak taka popierdółka tylko siedzi przed kompem i nigdzie się nie ruszy i tylko narzeka, a jak już ma rentę to roboty też nie szuka, no bo po co jak jakaś łatwa kasa jest, to mi się to nie podoba, zwłaszcza jak teraz łatwiej o zatrudnienie mając orzeczenie o niepełnosprawności, to tylko dziw bierze, że taki rosły chłop, mając te 30 czy 40 lat do tej pory nie pracował. Może aż tak z nim źle, ale prawdy nie mówi, twierdząc że miłość nie patrzy na ciało? A może czyste lenistwo, nie chce się rano wstać, wsiąść do auta i jechać do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość to najpierw szacunek, a na ten szacunek trzeba sobie zapracować mówiąc prawdę, a nie przemilczając kwestie, będące później obciążeniem dla drugiej osoby. Kolejną kwestią jest alkohol. Jeśli ktoś przychodzi na spotkanie wstawiony, nie ważne czy to było jedno piwo czy jeden kieliszek, i później kontaktuje się (dzwoni czy pisze) tylko pod wpływem alkoholu to sorry, a jak się zwróci uwagę to tylko wyzwiska lecą od czepialskich a na szmatach kończąc itp. Jak ma się ocenić rzeczowo takiego człowieka, jeśli jedyny kontakt z nim jest wtedy kiedy wypije? Dla mnie to raczej nie możliwe, alkohol jest dla ludzi, ale szanujmy i siebie i innych. Kolejna rzecz, która mnie na ZS uderzyła, to to że ktoś inny korzysta z cudzego konta (np. brat użycza go bratu, czy koledze, czy też kuzynowi) choć w regulaminie pisze, że to jest karalne. I potem taka niemota przychodzi na spotkanie, słowa wydusić z siebie nie może, powtarza po tobie i się dziwi, że nic z tego nie wychodzi. Tu akurat był przypadek że brat chciał znaleźć nie używaną dziewczynę dla umysłowo chorego bliźniaka. Wierzcie lub nie, wasza rzecz, ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Moderacja raczej poważnie takich zgłoszeń nie traktuje, mam wrażenie, że portal jedynie dla hajsu istnieje, koło setki kont tygodniowo jest zakładanych to sami policzcie ile kasy wychodzi. Podsumowując te kilka miesięcy bytności na ZS stwierdzam, że to portal dla osób niepełnosprawnych (choć nikt o tym nie mówi otwarcie), umysłowo chorych, oszustów, chcących pozyskać darmowe panie do towarzystwa (miałam kilka propozycji nocnych randek, oczywiście podały one gdy rozmowa przenosiła się poza portal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1410
hehe.. trochę mnie rozbawiłaś. Niestety ale takie rzeczy zdarzają się nie tylko na zs. Poza tym dla kogoś komu w życiu nic nie wyszło łatwiej zaproponować przez internet sex randkę, niż na żywo. tylko czy na pewno mowa o niepełnosprawnych? może o mniej inteligentnych? bardzo prosty człowiek nie zalicza się do osób niepełnosprawnych... heh przypomniałaś mi o moim znajomym co ma już ze 36-37, a cały czas udaje że jest po dwudziestce :) umów się z kimś na żywo! nie trać czasu na internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSingiel
Cześć. Ostatnio szukałam opinii na temat katolickich portali randkowych. Mieszkam za granicą i jestem ciekawa czy zarówno na portalu zapisani sobie.pl i przeznaczeni.pl jest możliwość wyboru lokalizacji poza Polską?? Acha i czy na przeznaczeni.pl to opłata za konto wynosi 100zł czy 149zł?? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*greg, fajnie że Cię rozbawiłam :D ale niestety to prawda, chodziło mi o osoby niepełnosprawne dosłownie, np pan, który jeździ na wózku przed spotkaniem ani raz o tym nie wspomniał, chodzi o zwykłą szczerość, inny pod naporem dlaczego będąc niemal 40latkiem do tej pory nie pracował, to powiedział, że ma rentę i nie chce wykorzystywać zaświadczenia o niepełnosprawności w celu zdobycia pracy, jak dla mnie zwykły leń i widocznie mu tak dobrze. Dla mnie portal to był raczej dodatkową opcją pod względem podobnych poglądów, dlatego bez żalu stamtąd poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...czy warto być na portalu ? twierdze że tak ,byłem 3 lata ,obserwowałem,rozmawiałem ,spotkałem , znalazłem tej której szukałem , jak w życiu czy na portalu czy na co dzień ludzie są różni ,ostrożność nie zaszkodzi ,szczerość przede wszystkim a kombinatorów się wyczuje ,i nie prowadzić długich rozmów wirtualnych bo to zakrzywia rzeczywistość .Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość898
z tego co pamiętam to na zs mozna wybrać inną lokalizacje ale jest bardzo mało osób. ..zależy jeszcze od popularności kraju w którym jesteś. Jeśli chodzi o UK to parę osób znajdziesz (wydaje mi się że bez opłat możesz sobie wyszukać..tylko chyba nie bedziesz mogła pisać). A czy warto? jeśli masz swoje poglądy i są one zbyt nowoczesne to ich nie wypisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście polecam christiandatingforfree com całkowicie za darmo..jedyny problem to brak możliwości używania polskich znaków (adresat dostanie śmieszne znaczki nie do rozszyfrowania). mozna się też przyczepić że nie każdy jest katolikiem.. a wiadomo, czasami Ciężko się dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederico marratii
witam, Portalu nie polecam z punktu widzenia mezczyzny. Otoz panie są zadufane w sobie, często nie odpowiadają na wiadomosci, bo po co jak są lepsi konkurenci. Czesto maja jakis chory stan umyslu, kobieta ma lat okolo 30 powinna juz kogos znalezc w innym wypadku to zwykla desperatka, zadufana w sobie dziewica, nie umiejąca rozmawiac, szuka dokladnie takich według jej potrzeb i kwalifikuje mezczyzn na tych co pasują badz nie, bez wstepnej rozmowy. Wiedzialem ze to portal katolicki stad liczylem na jakies mile rozmowy, milych osob, w koncu wiara w Boga znaczy by milowac blizniego swego, jakze sie bardzo przeliczylem. Portal nie rozni sie od popularnych portalow typu badoo sympatia , z tym ze jest bardzo zacofany technologicznie, trzeba placic za rok z gory a cala zabawa w znalezienie kobiety trwa góra 2 tygodnie, bo tak duzo jest dziewczyn ze mozna do wszystkich napisac i sie skonczy wszystkie mozliwosci. Ogolnie to lepiej byc sam chyba niz sie dołować kolejnym durnym portalem, w ktorym ludzie oceniaja i mysla ze są sami w sobie uwielbieniem. Trzeba zostawic te portale i zyc na swoj rachunek, robic to co sie lubi albo dążyć do tego i swoich pasji, po co to sie wkur. Na dzisiaj starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niedobre te dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>cala zabawa w znalezienie kobiety trwa góra 2 tygodnie, czy aby nie jesteś związany z tym 2 serwisem przeznaczeni ;) w ZS jest 25 tysiecy dziewczyn :)) w 2 tygodnie udało Ci się napisać do chociaż 10%? udało Ci się w miedzy czasie spać ;) Od lat w tym wątku osoby konkurencji piszą takie "opinie" o zapisanisobie natomiast NIE MA opinii o przeznaczeni. Ciekawe prawda? ;) Jest jednak wytłumaczenie. Przeznaczeni po tym jak zaczął ostentacyjnie akceptować kojarzyć małzeństwa niesakramentalne(dopuszczać rozwodników ze ślubem kościelnym) utracił poparcie kościoła i PRZESTAŁ BYĆ SERWISEM katolickim... Gość Niedzielny: " Ludzie Kosciola dystansuja sie od przeznaczeni-pl" Fronda: przeznaczenipl-bez-poparcia-kosciola-portal-kojarzyl-zwiazki-niesakramentalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frederico marratii
Może i jest 25 tysięcy kobiet, jakie masz na to dowody, policzyleś ? Ale dosyć zgryźliwości, mam 25 lat , szukam kobiety do 26 roku życia, w całej polsce napisałem prawie do wszystkich. Nawet patrzyłem kto w ostatnim miesiącu dołączył, to na całą polskę 120 osób, w tym blisko połowa bez zdjęcia, nie to że ma coś przeciwko ale nauczony doświadczeniami, wiele jest zboczeńców, facetów podszywających się pod konta kobiet- i to nie ma znaczenia jaki to jest portal katolicki czy nie. Co do przeznaczeni.pl, nie mam zdania na temat tamtego portalu, nigdy tam nie miałem konta i raczej nie założe, bo już mi się te głupie portale przejadły, zs jest ostanim portalem i ostatnią szansą ale jak widzę, z tego nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie warto ... dlaczego ? poniewaz mozesz dostac bana za zwykły donos :) np niech komus sie nie spodoba wiadomosc od Ciebie i doastaniesz bana wiec ten protal to zwykla wylegarnia donosicieli i kapusi :) bawcie sie dobrze Zgłoszenie od ID: 39655 na ID: 78521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu kryc żałosny portal jesli ktos ma pytanie podam e -mail lukasz151983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisanisobie.pl uwazajcie bo najpierw naciagna was na 20 zl a potem wam zbanują konto bo komuś nie spodobała sie wiadomość od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na przeznaczeni.pl od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. W porównaniu do sympatii czy innych bardziej zabawowych stron to tutaj jest klasa. Inny poziom rozmów, kultura. fakt, że jest drożej niż na sympatii Wariaci się pewnie też czasem zdarzą, ale ta głupota po sieci się pewnie równo rozkłada. na zs próbowałam założyć konto ostatnio, ale nie dostałam maila aktywacyjnego nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby pytac sie ksiedza czy wolno sie calowac to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na portalu ZS 2 lata i ogólnie tak sobie wspominam . Duzo osób tam z problemami , dużo poranionych . Ogólnie szkoda czasu. Wypisałam się i żałuję że tak długo tam byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na ZS są różni, podobnie jak w świecie realnym. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Najłatwiej przekonać się o tym podczas wspólnych spotkań, czy wyjazdów. Te ostatnie polecam najbardziej - pozwalają obserwować ludzi i siebie samych w codziennym życiu i relacjach z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×