Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gość
Z tymi katolickimi śmieciem niż diabłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan adward -odpowiedż Moja kobieca intuicja mówi mi ze Twoje kompleksy są na tle małego penisa i problemów z erekcją ,lepiej być panną niz mieć faceta -męża ,który jest bezuzyteczny w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się modlić niż mieć faceta Twojego typu (Panie adwardzie) co kobiecie kwiatka nie da i w sypialni nie zadowoli ,raczej będziesz starym kawalerem ,bo żadna Cię nie będzie chciała zwłaszcza katoliczka .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawiedzeni katolicy nie potrafią tworzyć udanych związków,nie rozwodzą się wprawdzie ale trwają w tych nie udanych małżeństwach i tylko dzieci cierpią,bo obydwoje maja nie równo pod sufitem przez te głupoty głoszone przez kk,nie znam udanego małżeństwa gdzie oboje są katolikami więc współczuję wam ,chorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Do gość dziś i zapewne ta sama osoba gość dziś Mojego penisa nie widziałaś to się nie wypowiadaj zasuszona cipo. I już tłumaczyłem nie kwalifikujesz się żeby nazywać ciebie kobietą. Wy facetki potrzebujecie kogoś kto was tylko zapłodni, później jak już urodzicie zaczyna się rządzenie i proces wychowawczy męża na swoją modłę. A jak nie posłucha i się go kastruje psychicznie, trując mu dupę jak to wy tylko potraficie dewotki. I znowu mylne przekonanie, że jesteś jakąś szczególną przedstawicielką rodzaju żeńskiego. Znowu się pomyliłaś. Po prostu dookoła ciebie są tego samego typu baby i nie wychylasz nosa poza własne środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie ! Uważam ,ze żadnej kobiety w swoim krótkim życiu Pan nie zapłodnił ,więc stąd ten wstręt do kobiet .Być może któraś nazwała Pana impotentem .Co do mojej c**y to proszę uwierzyć ma się całkiem dobrze nie chciałabym aby ktoś Pana pokroju wkładał do mojej c**y swojego członka ,bo i tak byłoby pewnie bez erekcji .Życzę znalezienia drugiej połowy i oby Pana przyszła żona szybko się zaciążyła -życzę bliżniąt. Pozdrawiam ,w dzisiejszym różańcu wspomnę Pana i zmówię 10 różańca w Pana intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Do gość dziś Sama nie byłaś nigdy zapłodniona ani nawet penetrowana i stąd ta frustracja. Został ci tylko własny palec. Zimne dewotki mnie rzeczywiście nie podniecają i przyprawiają o obrzydzenie (naturalny odruch dany przez Boga). I jak już mówiłem daruj sobie ta udawaną grzeczność i pseudo-życzenia, które w rzeczywistości są zwykłymi kutwiarskimi złośliwościami. Pani Dulska do pięt ci nie dorasta hipokrytko z różańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Pan w jakiej miejscowości mieszka ?Jezeli gdzieś blisko to można by wypić kawę i porozmawiać na różne tematy np;dulszcyzny.wrednych chłopów ,złośliwych kobiet itd.Wie Pan może ani Ja ani Pan nie jesteśmy przed okresem przekwitania może real nie jest taki zły jak nam się wydaje .Proszę rozważyć poważnie moją propozycję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zainteresowaniem przeczytałam tą dyskusję, ponieważ sama przez pewien czas miałam profil na portalach katolickich (przeznaczeni i zapisani sobie). Byłam jedną z tych 'starych panien' po 40stkę, o których tutaj z pogardą wypowiadają się niektórzy. Spotkałam się z kilkoma kawalerami, napisałam może do kilkunastu. Z reguły odpowiedzi były nieuprzejme (panowie pod 50tkę szukają dwudziestolatek), lub moje maile pozostawały bez odpowiedzi. Jeśli chodzi o panów, z którymi się spotkałam, to miałam wrażenie, że boją się kobiet, są zakompleksieni i być może dlatego przebywają na portalach katolickich, bo uważają, że znajdą tam posłuszną katoliczkę, którą sobie podporządkują. Po prawie dwóch latach nieprzyjemnych doświadczeń w końcu zapisałam się na profil całkowicie świecki, ogólnopolski (nie będę tu reklamować), gdzie po miesiącu poznałam mojego obecnego męża - zupełnie normalnego, pozbawionego kompleksów i wierzącego (co dla mnie również jest ważne). Dodam, że oboje byliśmy już w 'sędziwym' wieku jak na pierwsze małżeństwo - ja 41 lat, a mój małżonek 45. To tak optymistycznie, dla tych, którzy uważają, że w pewnym wieku już nie warto szukać, życzę powodzenia wszystkim poszukującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka - oczywiście chodziło mi o portal całkowicie świecki, nie o 'profil'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Czyli radzi mi Pani szukać?nie poddawać się ?bo wydaje mi się ze matką i zoną juz nie będę .Spotkałam się kiedyś z chłopakami Zapisanych Sobie ale większość z nich szukała naiwnej katoliczki do współżycia ,choć oni twierdzili ,ze są wierzący .Pozdrawiam Ja jestem wierząca ,ale szukam dobrego uczciwego człowieka ktoś mi jednak ostatnio powiedział ,ze nie znajde takiego na portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że uczciwego człowieka można poznać niekoniecznie na portalu katolickim, o czym świadczy mój przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam opinie, że w internecie można poznać samych zwichrowanych, ale doszłam do wniosku, że skoro ja, będąc normalną i uczciwą osobą, przebywam na portalu randkowym w internecie, to znaczy, że na pewno są też w sieci ludzie tacy jak ja, tylko trzeba mieć szczęście żeby na taką osobę trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Dzięki Dziewczyny za dobre słowo i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbasia
Do Pana adwarda ! Jestem kobietą wierzącą ,praktykującą nie jestem zmierzłą babą która poluje na męża ,nie każda wolna kobieta wierząca to starsza nie zadbana kobieta .Katoliczka szukająca męża to również wrażliwa zadbana kobieta .Takie kobiety może bardziej niż inne potrafią kochać ,a miłości szuka każdy z Nas ,tylko tej szczerej ,czystej i tej na całe życie .Proszę rozważyć wspólną kawę .No chyba ,ze Pan ma około 50 lat ,to będę się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Nie mam 50 lat, przestałem chodzić do kościoła (bo z tym się większości wiara kojarzy) a rozmów mam serdecznie dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbasia
A co z naszą kawą ? Ja tez nie mam 50 ani 40 .Kawa adwardzie na pewno Ci nie zaszkodzi . Daj się namówić .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbasia
A co z naszą kawą ? Ja tez nie mam 50 ani 40 .Kawa adwardzie na pewno Ci nie zaszkodzi . Daj się namówić .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej Adwrad umów się bo jak nie to zostaniesz starym kawalerem a tak poznasz miłą sympatyczną ładną zgrabną katoliczkę co ma jasne włosy i niebieskie oczy .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Mam dosyć katoliczek. A miłe jesteście tylko na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adward nie daj się prosić .Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adwardzie! faceci tez są mili na początku ,ale ty jesteś z tych świętych pokrzywdzonych ,to bądż Sobie dalej pokrzywdzony ,a wkrótce zostaniesz starym kawalerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście banda nieudaczników i tyle,poszukajcie w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbadane są wyroki Niebios .A Pan Bóg jest wszędzie w Kościele i nie tylko wszędzie tam ,gdzie są dobrzy i uczciwi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisanych sobie - nie polecam tego portalu, kicha , kicha. Złe traktowanie normalnych, fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także nie polecam Zapisanych Sobie chociaż jestem Katoliczką -dużo chamstwa ,złośliwości ,fałszu i zwykłej ludzkiej obłudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym prosić dziewczyny korzystające z tzw. katolickich portali randkowych o zachowanie szczególnej ostrożności w zapoznawaniu facetów tą drogą!! Ja na przeznaczonych poznałam mężczyznę (przed 40-stką), byliśmy w związku około roku. Byłam zakochana do nieprzytomności. Jednak okazało się że facet ma bardzo poważne zaburzenie osobowości, poza tym egoista, zawodowy kłamca, manipulator, dominator (tzw. pan i władca), brak empatii i ogólny emocjonalny lód, w dodatku impotent. Ja do dziś po roku tego toksycznego związku lecze się z depresji. Powtarzam jeszcze raz - PORTALE KATOLICKIE TO ŚCIEMA, NAJCIEMNIEJ POD LATARNIĄ. Ten pan nadal grasuje na przeznaczonych i szuka kolejnej ofiary, województwo śląskie, dziewczyny uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MK
Dziękuję, że to napisałaś!!! Widzę, że nie jestem sama! Ja miałam dokładnie identyczną sytuację. Przystojny, czarujący mężczyzna grubo po 30-stce. Spotykaliśmy się pół roku. Wykończył mnie psychicznie. Ogromne problemy z osobowością, całkowicie zamknięty seksualnie, nawet pocałunek był dla niego ogromnym problemem, skończony egoista, kłamca i manipulant, zupełnie niewierzący, a wręcz walczący ze wszystkimi przejawami wiary - ale od lat na portalu katolickim, chory psychicznie! Po wszystkim byłam na skraju wytrzymałości nerwowej. Wiem, ze przede mną spotykał się 2,5 roku z dziewczyną z tego portalu, która go zostawiła. Mam do niej ogromny żal, że po tym co ja spotkało, nie napisała tu swojego świadectwa, by uchronić inne kobiety. Tym bardziej, że jest pedagogiem i uczy małe dzieci. Ja postanowiłam napisać. Może komuś pomogę. Uważajcie facet Województwo Małopolskie spod Krakowa. Więcej niestety nie mogę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, gość z 16:38. Jeśli jakaś poszkodowana dziewczyna ma ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami z toksykami z portali randkowych, podaję swojego maila sara8383@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxxx
nie polecam tego portalu, tutaj nikogo , nie znajdziecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×