Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gargameel
"Byłam na zorganizowanym przez nich spotkaniu w klubie. Stypa, jakiej nie doświadczyłam na najbardziej przygnębiającym pogrzebie." heh, również byłem na śląskim spotkaniu, w katowickim klubie, podobne skojarzenia, było to kilka lat temu, kiedy to imprezy organizowała Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacytuję wpis który był wyżej: oto dowód skuteczności ZS : http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak -znalezc-mezazone-w-sieci Jak widać mówią nawet o nich w TVP2 usmiech.gif Swoja drogą wspaniałe świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni na Zapisanych Sobie są specyficzni. Trudno z nimi wejść w normalną relację, można wymienić dziesiątki maili i nie dojdzie do spotkania. Boją się kobiet. To są kalectwa emocjonalne, niedorozwoje społeczne. Większość z nich siedzi tam latami, nikogo nie szuka bo i tak nikogo nie znajdzie. Są tam tacy, ktorzy w wieku 5o lat pragną mieć więcej niz 3 dzieci. Moim zdaniem szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam, że część mężczyzn z portali katolickich ma zaburzenia psychiczne - to chyba na wskutek braku kontaktu z kobietami. Jeden z nich zaproponował mi w chamski sposób seks - przyznam, ze nigdy nie spotkałam się z tak bezczelną i bezposrednią propozycją na żadnym innym portalu. Drugi ciagle pisał o seksie i calowaniu z języczkiem, bo nie potraifł pisać o niczym innym. Totalne niedorozwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagość
Już raz się wypowiadałam w tym temacie, ale teraz mam większe doświadczenie, więc wypowiem się jeszcze raz. Po pierwsze, dziwią mnie Wasze negatywne opinie o portalu, które nie są związane z działaniem i wyglądem strony, tylko z ludźmi, którzy się tam zarejestrowali. Tak się składa, że w obu przypadkach jest ich tysiące, więc trudno oczekiwać żeby w takiej masie ludzi nie znalazł się jakiś świr czy nawet grupa świrów (to tak jakbyście oczekiwali, że na 1000 czy więcej osób chodzących z Wami do szkoły nie zdarzy się nikt, kogo nie polubicie...). Jeżeli chodzi o ZS, to według mnie najsłabszą stroną tego portalu jest to, że nie idzie on z duchem czasu. Owszem, umożliwia kontakt, ale design strony jest przedpotopowy, w wyszukiwarce zdjęcia są dość małe, a forum to jeden wielki bałagan praktycznie bez nadzoru. Na portalu można dodać tylko trzy zdjęcia, nie ma informacji o aktywności użytkownika, a społeczność nie jest w żaden sposób zachęcana do integrowania się w serwisie. Teraz jest tam około 30tys. kont i wieje nudą. Tylko jedna trzecia użytkowników ma zdjęcia, stare konta nie są usuwane i sztucznie pompują bazę użytkowników. Bycie tam to głównie podglądanie innych i bycie podglądanym, bo na ciekawą rozmowę liczyć trudno. Jeśli jednak ktoś się zdarzy, to można naprawdę miło porozmawiać, bo większość ludzi ma jednak uczciwe podejście do strony i na własny sposób, według własnych kryteriów szuka miłości i przyjaźni. Oczywiście są też szczęśliwe zakończenia, dużo małżeństw i dzieci, ale gdyby nie wątek na forum na ten temat, to o skuteczności portalu nikt by nie wiedział (gdzie są admini? Dlaczego o tak ważną sprawę muszą dbać sami użytkownicy zakładając o tym wątek na forum?). Zupełnie inaczej jest na przeznaczonych. Jeśli chodzi o grafikę to trafia się do zupełnie innego świata - bardzo zaawansowana wyszukiwarka, pół miliona ludzi, bardzo duże, wyraziste zdjęcia (których można dodać dużą ilość), czas ostatniej aktywności - to wszystko jest. Do tego szczęśliwe historie małżeństw, ciekawe artykuły, forum, rekomendacje znanych osób i aplikacja na dwa największe systemy smatphone'owe. Są za to dwa minusy - koszmarnie wysoka cena, która regularnie od początku istnienia portalu wzrasta i teraz wynosi aż 149zł. Minusem jest też ograniczone miejsce na wypowiedź w profilu (500 znaków na o sobie, 500 znaków o osobie, którą chcę poznać), podczas gdy na ZS limitów nie ma. Jest jeszcze konto VIP za dodatkowe 39zł, które umożliwia kontakty z osobami, które nie aktywowały konta i pozwala na zmianę zdjęcia w profilu tła. Nie rozumiem po co to, chyba tylko po to, żeby podkreślać podziały między mniej i bardziej zamożnymi... Jedyny plus to to, że raz opłacone konto jest "dożywotnio" aktywne (tak mówią admini, ale naprawdę, to wcale nie, bo tak naprawdę to przez 8 lat). Na ZS opłata wynosi 25zł za rok i nie ulega zmianie (póki co). Więc tak - na ZS trudniej wyrazić się poprzez zdjęcia, łatwiej poprzez tekst, a na Przeznaczonych jest odwrotnie. Design strony to niebo a ziemia, na plus dla przeznaczonych. Ludzie wszędzie są mili, tym bardziej, że często... to te same osoby. Jak pojawiłam się na przeznaczonych, to byłam w szoku ile twarzy z ZS poznaję. Nie ma jednak co ukrywać, odkąd na przeznaczonych zaczęto wartości chrześcijańskie nazywać "uniwersalnymi", znacznie łatwiej spotkać tam osoby nienachalnie religijne, że tak powiem. Jeśli ktoś nie chce na nie natrafiać może zaznaczyć w ustawieniach, że nie chce być widoczny dla rozwodników na przykład i uważam to za niezły pomysł, choć cała idea otwarcia się na związki niesakramentalne moim zdaniem mija się z celem. Gdybym ja była osobą rozwiedzioną i chciałabym się z kimś związać, to nie szukałabym partnera wśród osób marzących o ślubnym kobiercu i Bożym błogosławieństwie, bo wiedziałabym, że to jest niewykonalne, a stawianie zakochanej we mnie osoby w sytuacji, w której musi wybierać czy być ze mną wbrew wierze, którą wyznaje czy cierpieć z powodu rozstania za mną, na rzecz przyjmowania sakramentów, jest moim zdaniem nieludzkie. Może z boku to wygląda jak otwieranie się na ludzi, którzy popełnili błąd źle lokując uczucia, ale moim zdaniem może to być dla nich niedźwiedzia przysługa. Więc - na ZS bywa tak cicho (zwłaszcza jak nie korzysta się z forum), że można usłyszeć brzęczenie muchy. Czasem czeka się na interesującą osobę miesiącami, design strony jest nudny, ale jest też niekomercyjnie, spokojnie, nie ma żadnych reklam, będą się tam dobrze czuły osoby nieprzepadające za mediami społecznościowymi, chcące powysyłać maile z interesującym interlokutorem. Przeznaczeni to wielki portal, na którym zawsze jest wesoło. Nieograniczona ilość zdjęć sprawia, że można sobie pooglądać ciekawe albumy użytkowników, ich zdjęcia z wakacji i imprez. Można też nawiązywać kontakt na różne sposoby - komentować zdjęcia, zadawać użytkownikom pytania, wpisać się do księgi gości, wysłać wirtualny prezent. Poza tym są całkiem sensowne artykuły dotyczące zawierania znajomości w sieci. Wysoka cena za dostęp do możliwości wysyłania wiadomości jest na granicy absurdu, ale z drugiej strony, odstrasza pewnie wielu niezdecydowanych i chętnych zarejestrować się tylko na próbę, bo do końca nie wiedzą czy kogoś szukają. Trzeba samemu zdecydować czy chce się do którejś ze społeczności dołączyć i nie ma co sugerować się tym, że można czasem trafić na świra. A w realu tak nie ma? No przecież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja też zacytuję wpis który był wyżej: oto dowód skuteczności ZS : http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak -znalezc-mezazone-w-sieci Jak widać mówią nawet o nich w TVP2 usmiech.gif Swoja drogą wspaniałe świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona i cały ich zespół to totalna porażka. Założyciel o ksywie "magic" to jeden wielki kłamca i tchórz. Na pytanie o przyszłość portalu i plotki na temat sprzedaży blokuje ludzi. Kobietom, które do niego piszą, kłamie, że aktualnie z kimś się spotyka - i oczywiście je blokuje, żeby ukryć, że szuka gdzie indziej, ale nie ma jaj, żeby powiedzieć, że tak jest. To zadufany w sobie, narcystyczny typek, który myśli, że jest nie wiadomo kim. Tu jego profil. http://www.przeznaczeni.pl/profil/1 Czy nie zastanawia Was to, że od czasu założenia portalu wciąż jest sam. Czyżby pan wybredny nie potrafił lub nie chciał docenić żadnej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałam i widzę,że opinie są różne. Chciałam założyć profil ale nie wiem jak wygląda nawiązywanie znajomości przez internet ,jakie macie zdanie na ten temat.W jednym filmiku dziewczyna wyraźnie zaznacza żeby przed pierwszym spotkaniem nie podawać numeru telefonu osobie ,której nie zna,czyli tylko rozmowy na portalu randkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://ZapisaniSobie.pl fajne jest forum spotkań - w większości wiekszych ośrodków sami użytkwonicy organizują przeóżne spotkania, wyjscia, imprezy... dla kogoś kto ma opory przed poznawaniem "face to face" to super alternatywa! zwykle użytkownicy portalu zapraszają swoich znajomych i w ten sposób można też kogos poznać :) znam takich którym się to udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam, aby zapisanisobie.pl było takim "złym" portalem- myślę,że naprawdę sporo ludzi nawiązało tam znajomość. Rzeczywiście jednak portal nie idzie z duchem czasu i w pewien sposób odstrasza wizualnie i funkcjonalnie. Niestety żadne zmiany raczej się nie zapowiadają. Nie korzystałam z przeznaczeni.pl, bo muszę przyznać,że nie jest to serwis na moją kieszeń- jest zdecydowanie za drogi. Całkiem niedawno pojawił się w sieci nowy katolicki portal przeznaczeni-sobie.pl. Ładniejszy i bardziej funkcjonalny niż ZS a nawet tańszy. Myślę,że się tam zarejestruję na próbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeznaczeni-sobie.pl ? - "właściciel" tego portalu chyba nie zdaje sobie sprawy że użył nazwy istniejących serwisów - i sprawa sądową ma gwarantowaną o KRADZIEŻ znaku towarowego... - roszczenia pieniężne zapewne "oduczą" złodzieja takiego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight1
Ja zarajestrowałam się na portalu znajomapolonia.com. Niby za darmo, ale żeby przeczytać czy napisać do kogoś wiadomość trzeba założyć drugie konto - PREMIUM, które juz nie jest darmowe. Zapisani sobie tez nie jest juz darmowe. Dla mnie osobiście to jest nie fair, ze piszą, że portal bezpłatne ble,ble,ble, jak i tak trzeba zapłacić by "iśc" dalej. Ja już trzeci raz się nabrałam. pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisanisobie pl kosztuje 25 zł za rok uczestnictwa przeznaczeni pl 100zł... róźnica jak widać jest spora i decydująca nie mówiąc o tym że na przeznaczeni są ROZWODNICY ZE ŚLUBEM KOŚCIELNYM :( Gość Niedzielny: Ludzie Kosciola dystansuja sie od przeznaczeni-pl Fronda: przeznaczenipl-bez-poparcia-kosciola-portal-kojarzyl-zwiazki-niesakramentalne Wprost - Rozwodnicy-na-portalu-randkowym-dla-katolikow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poradziłabym sie tarocistki czy warto byc na takich portalach i czy kogos tam poznasz. Podaje Ci namiar do mojej Sofii, do ktorej pisze systematycznie i jestem bardzo zadowolona ; tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak...tarociska ma decydować czy zapisac się do zapisanisobie.pl ?!?! który jest KATOLICKIM portalem randkowy :) przecież tarociska do osoba wróżąca z FUSÓW i jej działania są SPRZECZNE z chrześcijańskimi zasadami (nie tylko z zasadami KK) Co innego przeznaczeni... to nie jest portal chrześcijański...tam być może są osoby "wierzące" w tarota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamprawdy
Witam serdecznie, Szukam osób poszkodowanych przez portale randkowe lub osoby będące użytkownikami tych portali. Proszę o zgłoszenia na adres mailowy: jacek216@op.pl Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to TAROCISTKA "wyznania" katolickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite ale ta dziewczyna w linku powyżej poznała męża który jest z Ameryki Południowej!...:) jaki ten świat mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Laurowy liść_
Byłam na ZS półtora roku i nie miałam az takich przeżyć, jak niektóre panie. Nie spotkałam schizofremika ani innej oosby tego pokroju, Może dlatego że jak się rejestrowałam byłam stosunkowo młoda i z panami po 30-tce raczej się nie interesowałam ;) Owszem spotkałam się z przypadkami że pan 36 + szuka dwudziestolatek w sumie dużo takich przypadków było .. Widziałam nawet małżenstwo on 31 ona 21 . Dla mnie 10 lat różnicy to za dużo i nie wiem z czego to wynika że osoba grubo po 30 -tce chce głównie młódki, Widziałam też parę zdjęc małżeństw, które się poznały na tym portalu , wiec niektórym na pewno ten portal pomógł. Ja oosbiście tam nie poznałam nikogo , choć spotkałam sie z 3 oosbami to nie zaiskrzyło niestety . Wielu osobom wypowiadającym się nie podobało sie forum . Ja oosbiscie mam miłe doświadczenia , dużo tam przegadałam ;) Nie wiem jak tam jest teraz bo od roku nie mma tam konta ale ja az takich złych doświadczeń nie mam ... Portal jak każdy inny . Od zawsze wiadomo że w internecie trzeba uważać , bo nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Zapisanisobie jest portalem dyskryminującym normalnych mężczyzn. Próbowałem kilkukrotnie edytować swoje dane profilowe, ale nawet jeśli zostały zaakceptowane przez administratora to następnego dnia mój profil był już zablokowany. Przeszkadza im wszystko.. miałem zarzuty już że nie jestem chrześcijaninem (bo nie chodzę kilkukrotnie w tygodniu do kościoła), że to nie ja jestem na swoich zdjęciach (być może za dobrze wyszedłem, za mało zniewieściale)..ostatnio nie spodobało się to że o czystości napisałem szczerze "że byłoby bardzo ciężko, ale szanuje tych którzy próbują". Administrator zmusza mnie do pisania nie prawdy i co jest bardzo śmieszne jeszcze bardziej mnie odpycha to od kościoła katolickiego, i do tych wszystkich instytucji...jak mam kogoś poznać podobnego do mnie, skoro muszę napisać nie prawdę? że jestem 34 letnim prawiczkiem z 15 letnim stażem ministranckim? Wiem jednak że na tym portalu są i normalni ludzie (tacy jak moja znajoma) nie mniej jednak jak ona ma kogoś poznać skoro ona nie szuka faceta który w życiu się tylko modli ..a ponoć tylko tacy do niej piszą. Ale co się dziwić jak inni mają zblokowane profile. Tak się teraz jeszcze zastanawiam, bo być może to te nawiedzone kobiety zgłaszają mój profil administratorowi i dlatego on go blokuje..a faceci być może (nie mam pewności czy tak jest) nie zgłaszają profili normalnych kobiet i dlatego moja znajoma może mieć na swoim profilu ze chodzi do koscioła od święta, a ja nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej32
@_Laurowy liść_ "Widziałam nawet małżenstwo on 31 ona 21 . Dla mnie 10 lat różnicy to za dużo i nie wiem z czego to wynika że osoba grubo po 30 -tce chce głównie młódki." hmm Ja znam udane małżeństwa z różnicą wieku 15 lat. Dlaczego tak jest? bo raz że facet wolniej dojrzewa i zazwyczaj młody mężczyzna 20-25 lat to jeszcze dziecko..tym czasem kobiety w tym samym wieku bywają "doroślejsze"..to raz., a dwa to to że 90% kobiet szuka stabilizacji, faceta który doszedł już do czegoś i jest w stanie zabezpieczyć przyszłość rodzinie. Ostatnio widziałem na profilu pewnej Pani lat 25 że szuka mężczyzny 25+-5lat...czyli nie ma różnicy czy 20 czy 30..i to jest dla mnie zastanawiające :D życie mi jeszcze pokazuje że kobiety po 30 (niektórzy mężczyźni z resztą też) zachowują się jak stare panny. Młodsze kobiety są bardziej romantyczne (może naiwne) i potrafią zakochać się w człowieku bezinteresownie. A to czy ktoś spotyka się z 20latką nie znaczy że nie spotykałby się z nią gdyby ona miała 35 lat. wszystko zależy od człowieka..poza tym napisz do papieża z zapytaniem czy potępia związki Abrahama, Mojżesza i św Józefa z Maryją ze względu na dużą różnicę wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskryminacja mężczyzn w ZS :)... taaaak ;) napisz wprost że nie szanujesz zasady czystości przedmałżeńskiej! ZS to portal dla katolików!... jak masz swoje poglądy - to musisz znaleźć portal - który NIE szanuje zasad katolickich -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam28
hmm przecież gość34 wyraźnie napisał że szanuje, ale dał do zrozumienia że jest normalnym facetem. Z tego co się orientuję to nie ma człowieka bez grzechu.. ale jak widać chyba się mylę. Administrator i ludzie którzy piszą takie komentarze jak autor poprzedniego wpisu to hipokryci (jest szansa że to jedna i ta sama osoba). Odsyłam do słownika i proponuję dokładnie sprawdzić kim jest katolik. Katolicy się nie dzielą na mniej i bardziej grzesznych.. na prawiczków i nie prawiczków..a po prostu na ludzi mądrych i głupich :) Bóg dał nam wolną wolę i poglądy każdy ma prawo mieć inne..czy to się administratorowi podoba czy nie. Człowiek który zmusza drugiego do kłamstwa nie powinien być administratorem na katolickim portalu, bo to źle świadczy o naszej wspólnocie. Mój znajomy ksiądz jeździ na woodstocki ze znajomymi (nie jako uczestnik przystanku Jezus) ..rozumiem że administrator gdyby mógł to tego księdza skazałby na prace w kamieniołomach..haha #Gość34 daj sobie spokój z tym portalem. Poszukaj kogoś w realu! Jest o wiele łatwiej niż się wydaje. pozdro ps. ide o zakład że administrator gdyby mógł to sam siebie by usunął..gdyby oczywiście miał jaja i gdyby napisał prawdę o swoim życiu i grzechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
" ide o zakład" - porażająca pewność siebie... Pomyliły Ci się chyba naprawdę portale katolickie z "cywilnymi". Tam znalazłem męża i dodam że on naprawdę zachował czystość przedmałżeńską dla mnie. Strasznie czytać takie wpisy jak Twój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
Co więcej szukając męża poznałam naprawdę wielu mężczyzn którzy nie tylko deklarowali że "są katolikami" ale wręcz należeli do RUCHU CZYSTYCH SERC(http://www.rcs.org.pl/) Dodam że tam składa się zobowiązanie że zachowa się czystość przedmałżeńską do ślubu przed Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×