Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gość
Na tym portalu spotkałam mojego ukochanego. Jesteśmy zaręczni, planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ dziewczyna z zs jesteś zwykłą roszczeniową księżniczką i pewnie mega zołzą. lepiej wyjedź sobie zagranicę i przygr***aj sobie tego "cudownego"obcokrajowca, a nie obrażaj przyzwoitych facetów z ZS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej ździrze z zs przydałaby się porządna lekcja pokory i posłuszeństwa. Przynajmniej raz na dzień solidne lanie pasem po gołej d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Ehhh Nic się nie zmieniło na tym portalu, nadal tam brakuje przystojnych, ogarniętych mężczyzn - sam zalew jakiś oferm życiowych z 2000 tyś na rękę :( Jak ja mam póżniej założyć rodzinę z kimś takim??? Czemu mężczyżni w tym kraju nie są jak np Francuzi czy Niemcy?? Niestety poziom naszych mężczyzn odstaje mocno od kobiet. Polski są najpiękniejsze na świecie i tak powinny być traktowane!!!! A do mnie piszę jakiś koleś co w wieku 30 lat nie ma samochodu... No śmiech na sali po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszkowal1986
idź się pierdolić z muzłumanami, oni maja pieniądze, auta, są przystojni, jak cie wyruchają to cie zabiją za to że burki nie założyłaś, hahaha ty idiotko, pokaz jak wyglądasz bo po prostu nie wierze ze istniejesz i ze nie robisz tego zamieszania specjalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynka z zs nadal samotna. Głupia p**do nikt cię nie chce ofermo. Siedzisz tam na tym portalu i narzekasz materialistyczna suko. Podstarzały pasztet potrafi tylko trollować w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się szmato do Polek nie zaliczasz i nie zasługujesz na szacunek blacharo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Widać, że słowa prawdy zabolały - akurat co do muzułmanów, to można wiele o nich powiedzieć, ale to zadbani i eleganccy mężczyżni, potrafią o siebie zadbać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Nie to co mężczyzna z naszego kraju, gdyby nie kobieta, to większość by wyglądała jak fleje... a to że mało zarabiają to fakt, chcą mieć żone i dziecko a nawet godnego życia nie są wstanie zapewnić!!! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z zs
Nie jestem starą panną, jestem dziewczyną, która się ceni, tylko wczoraj dostałam 5 wiadomości na ZS i na żadną nie odpisałam!!!! Mam wysokie wymagania, bo wiem co mogę dać- mężczyzna powinien być zadbany, wykształcony, wysoki, zdrowy, z dobrą pracą, szarmancki, z gestem, ambitny, pracowity! - to są wymagania każdej szanującej się dziewczyny!! A tu panowie wylewają swoje frustracje, bo nikt ich nie chce :) Idżcie dalej do swoich śmiesznych prac za najniższą krajową, marząc dalej o takich kobietach jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten samochód to tylko po to żeby taką szmatę wywieść do lasu i przywiązać do drzewa. Siedzisz na tych zs i pozostaniesz starą panną, taka prawda w frustracje sama tu wylewasz tępa kutwo. I jeszcze powiesz, że jesteś katoliczka, ciekawe czy takie wymagania napisałaś na swoim profilu o ile on w ogóle istnieje a twoje historię kto do ciebie pisze nie są wyssane z palca. Znalazłem dla takiej jak ty odpowiedniego muzułmanina, który cię tak potraktuje jak na to zasługujesz: https://www.youtube.com/watch?v=t4IhFiu1i00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takich jak ty nikt nie marzy, nie pochlebiaj sobie bo już pokazałaś, że jesteś nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczysz kompleksy, obrzucając ludzi wyzwiskami i twierdząc, że wiesz, ile są warci? Poniżasz się tak bardzo, że bardziej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartość tego męskiego kalkulatora wartości innych ludzi w tym momencie jest ujemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nie obrzucam ludzi wyzwiskami tylko jedną szmatę, która w pełni na to zasłużyła. Ale jak widać nawet w takiej sytuacji obowiązuje u was solidarność jajników. Nie ma to jak kobieca logika i wasz obiektywizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Ta suka sama się poniża i ty razem z nią. Jak jesteście na minusie to do siebie z pretensjami j****e k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaROmmmm
heheh koleś który twierdzi ze na wyżej wymienionych portalach sa oosby ktorych nie mozna dotknąć to niezły oszolomstwo bo jak tam sa tysioace ludzi to kazdy jest inny wrzucenie kazdej kobiety do tego samego wora jest śmieszne ! pozatym z osoba która nie daje sie dotknąć i pocałować musialoby cos byc nie tak bo to nie związek i napewno nie bylaby zakochana jak nie chcialaby calować - gdy jest sie zakochanym marzy sie o pocałunku z ta osoba - a jak ktos jest wartosciowy to bardzo dobrze ze nie daje sie calowac na pierwszym spotkaniu - chyba ze szukasz łatwych to szukaj gdzie indziej= po co ktos kto jest chrześcijaninem i nie popiera chrzescijanskich wartosci mialby miec konto na chrzescijanskim portalu. seks tylko dla dzieic>? co za bzdura nawet kosciol propaguje seks dla przyjemnosci i budowania więżni miedzy malzonkami a nie tylko dla dzici= co w takim razie z malzonkami bezpłdonymi ktorzy cale zycie probowali a nie mogli miec dziecka?> byliby wyklęci przez kosciol>?NIe ...a pozatym i na ZS i Na P- sa *****cze z oby stron meskiej i damskiej bo tacy ludzie sa wszedzie ...śmiechu warte...nigdy nie jest tak ze gdzies wszyscy beda taki sami- kazdy przypadek rozpatruj indywidualnie bo kazdy jest idywidalenie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do annaROmmmm Portal ZapisaniSobie to portal katolicki nie chrześcijański czego przykładem jest tępa suka "dziewczyna z zs" i jej wrzucanie mężczyzn do jednego worka. Dla takiej blachary liczą się pieniądze i materializm. Gdzie tu jest według ciebie chrześcijaństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
wie ktoś z jakiego miasta pochodzi ta zołza z ZS obrażająca facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Greg74 Pewnie z Sosnowca. Córusia Gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z zs
Możliwe, że ta osoba trochę przesadziła, niestety jest w tym dużo prawdy co piszę :( Panowie w tym kraju, zwłaszcza, po 30 jakiś dramat w większości... Zaniedbani, otyli, wyłysiali, z włosami na plecach :( Mam koleżanki z pracy, które wyszły za mąż za obcokrajowców - niebo o ziemia! Francuz czy Niemiec, jest zadbany, elegancki a u nas szkoda gadać... Mało który u nas ma ambicje, inteligencje, czy czar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez mamy byc biedni z duża ilości dzieci 5 to najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anna Kolejna katolicka hipokrytka. Ale jak wy w swoich wymaganiach profilowych piszecie żeby was akceptować ze wszystkimi waszymi wadami to jest dobrze? Wy suki j****e jak kiedyś ktoś umieścił film na tych waszych ZS o kobietach co lecą na kasę i wolą bogatszych to od razu inne dostały tam skrętu p***y i człowieka zlinczowały. Nie jestem k***o taki jak opisałaś ale nawet jakby tak było to nie przyjdzie wam do pustego łba żadna przyczyna tego stanu mężczyzn. Dla was wytłumaczenie jest po najmniejszej linii oporu: bo mężczyźni tacy są. Ale, że w Polsce panował komunizm, który niszczył psychicznie i fizycznie mężczyzn to już takiej kretynce nie przyjdzie do łba. A jeszcze dzisiaj wiele z was durne suki rozczytuje się w takich stalinowskich k*****h jak np. szymborska. Pokazałaś swój katolicyzm pełną mordą. Wy tam nawijacie oficjalnie, że człowieka nie można osądzać ale tu wyłazi wasza prawdziwa natura dewotki. Same jesteście na tym ZS otyłe szkapy i pasztety z krzywymi nogami ale jak wam ktoś coś takiego k***y wypomni to przecież obraza większa niż królowej angielskiej. Same sobie zgotowałyście ten los durne p***y, wam zawsze źle i nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anny z zs "trochę przesadza" Jak dostaniesz w mordę od mężczyzny mam nadzieje, że w sądzie usłyszysz, że on trochę przesadził. Jesteście nic nie warte szmaty j****e. Jak chcesz mieć czar to sobie poszukaj czarownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość87431
Chciałem Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt, wiary w innych ludzi i w samych siebie..no i żeby te święta były dla Was czymś więcej jak tylko kolejnym wolnym weekendem. Wolności od internetu też życzę... wszystkim bez względu na poglądy i racje. Piszę to jako osoba która obserwuje ten temat, bo kiedyś w niekulturalny sposób też zostałem wywalony z zs i nie dlatego że jestem przeciwny czystości przed małżeńskiej tylko dlatego że napisałem prawdę że niestety jestem modelem z odzysku. Admin kazał mi wykasować to i napisać że popieram, jestem za i że żyje w czystości od dziecka, bo inaczej nic z tego. Szkoda tylko że wymaga się nawet od ludzi którzy mają potwierdzenie nieważności związku małżeńskiego żeby byli czyści..no bo przecież jeśli ślub był nieważny to grzeszyliśmy ..no ale każdy widzi to inaczej. pozdrawiam i jeszcze raz Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe Anna z zs Zastanawiam się kim jesteś i w jakim celu to piszesz? chyba tylko żeby zdenerwować rodaków. Każdy jest inny. Znam zadbanych Polaków, Francuzów i Niemców..a nawet Anglików. Znam też zaniedbanych. A jak byłem pierwszy raz w kanadzie to byłem w szoku że niektórzy kanadyjczycy są bezdomni. no bo jak to Kanadyjczyk a biedniejszy ode mnie i w dodatku bezdomny? Także jak widać bywa to różnie.. a co do włosów na plecach, to lepsze to niż wąsik u kobiety.. Niestety na takie rzeczy nie mamy wpływu, tak samo jak na łysienie. Poznasz łysiejącego niemca to nie będzie się on niczym różnił na głowie od łysiejącego polaka. A swoją drogą, byłaś kiedyś na Ukrainie? Tam to dopiero są piękne i zadbane kobiety. Chociaż jak dla mnie to nie jest priorytet. Polki też są piękne i słowaczki które chyba z tych w okolicy najmniej dbają o siebie (przynajmniej te co znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki żyją na tym świecie takie suki z zs to święta i inne dni nie będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do : dziewczyna z zs Jestem kobietą i jeśli mężczyzna zarabia w Polsce 2000 , to już nieźle . My kobiety też powinnyśmy pracować , bo różnie bywa . Nigdy nie wiesz jak sie potoczy i czy z owym panem bedziesz do końca życia . Reasumując do gospodarstwa składają się dwie osoby .Czasy gdy panowie utrzymywali całe rodziny dawno minęły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kretynka i tak tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×