Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala maja

Czy ktoś mnie wysłucha?

Polecane posty

Gość mala maja

Czesc Dziewczyny, pisze tu po to aby sie wyrzalic. Tydzien temu zrobilam testy ciazowe, wyszly pozytywne. Na drugi dzien beta - to samo. Lekarza mam dopiero za 3 dni, ale tak sie strasznie boje. ze to moze jakas ciaza pozamaciczna, lub ze plod sie nie rozwija. Poprostu boje sie panicznie. chcialabym zrobic jeszcze jedna bete, ale nie chce denerwowac meza, pozatym to duzy koszt. Wiec postanowilam wytrzymac do czwartku. Ale juz ledwo zipie tak sie boje. Te obawy w sumie nie sa niczym uzasadnione, poniewaz jestem mloda i zdrowa. I zle zrobilam czytajac tyle smutnych topikow na kafeteri:( przepraszam ze tak sie rozpisalam, ale musialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulianna123
Nie martw się, dlaczego miałoby być coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Wiesz co kochana? Idz kup sobie ze 2 opakowania jakichs pysznych lodow, do tego ze 4 butelki smoothies, Pringlesy, 2 duze kawaki napoleonki albo kremowki z pudrem, do tego jakis pyszny deser jogurtowy, pyszna mega kanapke z Subwaya, wypozycz 4 fajne filmy DVD (w tym obowiakowo ze 2 komedie), podkrec kaloryfer, zaloz wygodny miekki dres, owin sie w miekki koc, rzuc kilka piekkich poduch na sofe, rozloz sie na niej z pilotem i zarelkiem i dobrze sie baw! :D Nie mysl o zlych rzeczach! Bedzie dobrze! Pozytywne myslenie to 89,9% sukcesu! ;) Buzka xoxox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×